Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ambrosyja

Gdzie na weekend majowy?Co polecacie?

Polecane posty

Gość MissDori8
Mam dużo zmarnowanych weekendów majowych za sobą dlatego bardzo mi zależało żeby tego nie zmarnować. Po prostu zaplanowałam wyjazd wcześniej. Jedziemy całą rodziną do Hiszpanii (z netholiday).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w zeszłym roku byłam na majówce w Solcu Kujawskim i bardzo polecam. Mało osób ze Śląska jeździ w te rejony, zazwyczaj wybierają się w góry albo nad morze. Tymczasem w województwie kujawsko-pomorskim jest sporo miejsc do zwiedzania i dużo opcji dla osób, które lubią aktywny wypoczynek. My zatrzymaliśmy się w Hotelu Autos http://www.hotelautos.pl/ , ogólnie polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wybierzcie się nad morze! Jest tam przepięknie w maju! My z narzeczonym już po raz drugi na weekend majowy jedziemy do Ustki, bo w Hotelu Lubicz wykupiliśmy sobie pakiet dla dwojga, gdzid w cenie mamy zabiegi w spa, noclegi i wyżywienie. Położony jest w pięknej okolicy niedaleko morza, idealne miejsce na wypoczynek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pięknie w maju jest tez w Kudowie Zdroju. My na pewno pojedziemy tam z rodzinką. Chcielibyśmy zatrzymać się w hotelu verde montana, ponieważ mają tam strefę wellness i będzie fajnie wypocząć na basenie i w saunie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cudowne miejsce w Bieszczadach - https://www.zielonapolana.com.pl/weekend_majowy.php I moim zdaniem właśnie na takie warto stawiać - z wielu względów. Przede wszystkim tam macie wszystko genialnie dopieszczone. Świetna kuchnia, niesamowite widoki, ogromna liczba atrakcji - w dużym skrócie, tam po prostu nie macie prawa się nudzić. Ale czy to rozwiązanie rzeczywiście dla Was, to już oceńcie sami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sasdam
majówka to jest za dosłowne grosze - sam jeżdżę od kilku lat -Powiem tak jak się trochę poszuka czegoś mniej standardowego to za tysiąca cała rodzina przez 7 dni wypocznie nad morzem z bezpośrednim dostępem do plaży, w zieleni ba nawet baseny tam mają a i grila mozna wieczorem zapalić. https://www.vacanceselect.com/pl/szukaj?q=&tpa=5&ad=2018-04-28&dd=2018-05-05&m=&my=&f-productgroup=1&f-productgroup=2&vt=list&ci=19&ai=421 Jest tez na bookingu ale tu wygodniej cos wychaczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My na weekend majowy wybierzemy się wraz z dzieciakami do kudowy zdroju. Juz tam kiedyś byliśmy i miejsce jest godne zobaczenia. Zatrzymamy sie w hotelu verde montana, ponieważ ma on wiele ciekawych atrakcji dla dzieciaków, więc nie będą się nudzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w tym roku jak i w poprzednim wybiorę się do ośrodka wczasowego http://www.makowo.pl/. Piękna przyroda, jezioro, świeże powietrze i miejsce do grilla to coś, co zdecydowanie jest mi teraz potrzebne. Razem ze znajomymi nie możemy się już doczekać! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Mariola byłam w Bałtyk Park z koleżankami! Rewelacyjne warunki, mega komfort i generalnie jak lubię się czepiać to tym razem nie miałam do czego! W tym roku mam już rezerwację też na majówkę ale tym razem z dziećmi i mężem :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na bank jeszcze można wyhaczyć atrakcyjne last minute w biurach podróży, a że tym razem majówka jest wyjątkowo długa to może Szwajcaria https://r.pl/szwajcaria ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam wypad w góry. Tylko Zakopane raczej bym omijała, bo przy tak długiej majówce nie dość że ludzi będzie dużo to tam sobie jeszcze będą tyle kasy za nocleg życzyć, że szkoda gadać. Ja zarezerwowałam nocleg w Halna Residence w Krynicy Zdrój. Cena za nocleg jest przyzwoita. Apartamenty są w całkiem niezłej lokalizacji. Jedziemy na dwa samochody. Mam nadziję, że pogoda się utrzyma to sobie pogrillujemy trochę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w tym roku planuję wyjazd w góry. Uwielbiam góry wiosną, gdy wszystko budzi się do życia. Według mnie nie ma lepszego miejsca na majowy wypad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anico
Zastanawiam się nad wyjazdem nad wodę. Wie ktoś może czy wakeparki będą już otwarte? Znalazłam na WhereToWake fajny spot pod Krk i mam ochotę tam jechać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wejherowo1
Na pewno Wejherowo. Jest tam bardzo klimatycznie, można odpocząć i dobrze się bawić. Jest szereg atrakcji turystycznych, każdy znajdzie coś dla siebie. Można zaplanować wycieczkę nad morze, które jest oddalone o 25 km lub przejść się szlakiem Puszczy Darżlubskiej. Mi to odpowiada. Sami zobaczcie www.turystyka.wejherowo.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie najlepszą alternatywą na wyjazd majowy są oczywiście góry. W tym roku wybór padł na Beskid Śląski, bo jeszcze tam nie byliśmy. Zarezerwowaliśmy miejsca w http://www.willaolenka.pl/ i mam nadzieję, ze będzie mi się tam tak podobało jak w Karkonoszach czy Bieszczadach. Nie ma jeszcze wysokiego sezonu górskiego, więc liczę na ciszę i spokój :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też jadę w góry,ale do Szczyrku,więc będe niedaleko Brennej,którą znam.Na południu Pl ma być najcieplej i mam nadzieję,że poupajam się pięknymi widokami,wiosenną przyrodą i fajnym towarzystwem. Udanego weekendu dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirabelka_666
Ja na takie okazje zawsze polecam znajomym Lwów :) Podróżuję wraz z biurem Kobiecy Lwów i jest zawsze fenomenalnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja stwierdziłam, że majówka to dobry okres na wypad zagranicę i zdecydowałam się na https://www.itaka.pl/last-minute/ do Grecji :D To już za kilka dni. A leż jestem niecierpliwa. To będzie wspaniały i piękny czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I wygrali turyści,którzy są w górach.Cud pogoda od 27 kwietnia,kilka dni upalnych i dalej ma tak być.Nawet w cieniu jest za gorąco-lato w pełni! Szkoda tych,co wybrali morze,bo zimno i pochmurno.Wystarczy spojrzeć na kamerki,to się nie chce wierzyć,że w Karwi pokazuje +8.U mnie w cieniu jest +28!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja spędzam majówkę na Węgrzech-cudownie,ciepło i miło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wspaniała majówka w tym roku - pod każdym względem.Cieplutko,letnio i świeżo.W górach mało turystów,widoki z beskidzkich szczytów aż po Tatry słowackie.Ach jak lubię maj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ostatni weekend majowy spędziłam w Vilii Forsycje http://forsycje.pl/ :) Świetny klimat sprzyjający wypoczynkowi :) Spa, jezioro, cisza i spokój :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GinaEl
Ja bylam na weekendzie majowym we Wrocławiu , gdzie zwiedziłam bardzo dużo , wiadomo rynek - ale ja tez spałam przy rynku , a dokąłdnie w City central hostels &apartements na świdnickiej. Swoja droga badzo polecam , bardzo czyste i schludne pokoje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coraz częściej jeżdżę do Zatora ostatnio bo dzieci mi podrosły i to one mnie cisną żeby do tego parku rozrywki wpadać. Teraz zaczęliśmy nocować w Western Camp i jest okej. Fajne komfortowe domki, można poczuć prywatność, jest czysto, zwłaszcza po łazienkach to widać, że sprzątają porządnie, a nie byle jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My byliśmy na takim weekendzie w kudowie zdroju i spędziliśmy super czas w hotelu verde montana. Przede swszystkim odpoczęlismy, zrelaksowaliśmy się i korzystalismy z basenów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×