Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ARMEN s

Czego nie lubicie w wyglądzie/ubiorze kobiet ?

Polecane posty

Czego się burzycie babki, temat jest o opiniach facetów to napisali swoje generalne opinie, wiadomo, ze jak idziesz na silownie to nie w szpilkach i chyba kazdy zdrowo myslacy facet to wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- brzydkich zębów, włosów, paznokci, cery, - bazarowych ciuchów, - tanich, podniszczonych butów, - za bardzo wyskubanych brwi, - czarnych, natapirowanych włosów plus solarium i tipsy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paniusia123
ktos tu pisal ze nie lubi ciemnych oczu ...moj facet nienawidzi u kobiet blekitnych oczu bo mowi ze sa kurewskie.chyba trafial na takie i tak mu sie one kojarza.ja mam oczy jak wzburzone morze-ciemnogranatowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyhyujhgtrfds
staników :)) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość josephine666
kilka pytan do panów: 1. paznokcie pomalowane na czerwono/ niepomalowane? 2. sukienka/ spódnica-długa albo krótka? 3. włosy spięte czy rozpuszczone? 4. kolory jasne/ ciemne? 5. wysokie szpilki / mały obsas? 6. czerwona szminka/ brak szminki? 7. dlaczego nie rajstopy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepiej bez.....
1. paznokcie powinny być zadbane, mi się podobają z tymi białymi koncówkami, frencz? czy jak to sie zwie... a jesli kolorowe to widzą mi się odcienie czerwonego na eleganckiej babce 2. 1cm przed kolano :P 3. zalezy od okazji... 4. brąz, ciemny blond 5. średni obcas ;) 6. odcien czerwonego ale nie krwista jak Ferrari - malo ktorej to pasuje 7. rajstopy kojarzą mi się ze ''starymi babami'' zwłaszcza te cieliste Taki jest moj gust, josephine666 - moim zdaniem przesada w kazdą strone jest zła... :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skajowych kurtek
skajowych kurtek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mody maja to do siebie, ze sa lokalne i zwracaja na nie uwage glownie ludzie ktorzy wiekszosc czasu sa w jednym miejcu. Co do upodoban jasna/ciemna cera - to w nie ktorych czesciach swiata np. w PL co drugi kosmetyk - daje efekt opalenizny/pozalcania. pucry sa matujace itp. a w innych czesciach siata jest dokladnie odwrotnie - wszystkie kosmetyki chwala sie efektem wybielajym-rozjasniajcym itd., warto pamietac o jakiej grupie ludzie - w tym przypadku kobiet - mowimy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nufv
Ja nie lubię -mocnego makijażu - zbyt krótkich sukienek, miniówek - solarki + blond włosów - zbyt dużych obcasów - tipsów To co opisałem ma prawie każda kobieta dziś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1.spodni zesrana dziewczyna i z poszerzaną doopą 2.biurowo babciowego stylu; kostium, kok, torebusia 3.opalenizny, szczegolnie sztucznej 4.krotkich wlosow 5.spodni w kant 6.leginsow 7.japonek 8.balerinek i wszystkich megaplaskich butow 9.tipsow 10.okularow typu mucha 11.oberżynowego i w fioletowych odcieniu wlosow, kojarzy mi sie ze stara babka 11.grubych brwi, to tez czesc ubioru bo przeciez mozna wyskubac i wiele innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do japonek to zalezy od strefy klimatycznej;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wogóle to juz ktos napisal
ze chcecie miec ladne mdeleczki, ale malo ktora wyglada jak z wybiegu rano po wstaniu z lozka.ja osobiscie mam najbrzydszy w swiecie kolor wlosow, czyli ciemny mysi popiel, przeciez cos takiego nie wyglada ladnie, jako mysza mialam zero % powodzenie, a teraz jakies 20%, to juz cos.mysi kolor jest gorszy niz sztuczny blond z solarą i czarne hebanowe czy sztuczny czerwony,no powiedzcie ze mam racje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczywiscie masz racje
jw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U kobiet nie lubię: - sztucznych paznokci (akrylowych, żelowych, itp.) - prawdziwych długich paznokci - tapety na twarzy - opalenizny z solarium - wąsika pod nosem - zaniedbanych stóp - miniówek - szpilek o obcasie wyższym niż 8cm - percingu - ogolonej głowy - krótkich włosów na głowie U facetów nie lubię: - spodni dresowych - sandałów + skarpetki - wąsów - nieobciętych paznokci u stóp i dłoni - żółtych, długich paznokci u rąk - włosów wystających z uszu - włosów wystających z nosa - dziurawych zębów :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×