Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ARMEN s

Czego nie lubicie w wyglądzie/ubiorze kobiet ?

Polecane posty

Moorland. Nie chcę nawet mówić jakie pogłoski krązą na temat tego czym jesteś w stanie się zadowolić, więc o gustach nie powinnaś się wypowiadać. Dodam, że miałem w pracy taką sytuację. Paru znajomych mnie napuszczało na pewną dziewczynę. Pytają się mnie, czemu się nią nie zajmę, nie zaproszę jej gdzieś. Dobrze mi się z nią rozmawia i dodam, że uczymy się w jednej szkole. I właśnie chodzi o to, że ona ma takie bardzo ciemne (czarne) oczy. Jako ze znajomą się mi dobrze z nią rozmawia i lubię ją jako osobę. Ale jest kompletnie aseksualna dla mnie przez te oczy i nie mógł bym rozpatrywać jej inaczej niż koleżanki z pracy i uczelni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdgj,nhjk,,
oczywiscie ze Athelgast to ten nieudacznik G.A.K ,BSA i jeszcze chujow 100 lysa pala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ave Dave - ta, pogłoski. Od jąkały BSA który nie mógł znieść, że mój facet ma piękne, brązowe oczy :) Tak skoro o eunuchach wypominałeś to weź nam się pochwal - obrzezany jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makowe ciasto
Ja tez nie cierpie farbowanych wlosow! jeszcze jakos tak dyskretnie ale nie rozumiem jak mozna sie szpecic farbujac te kudly na kruczo czarny albo platynowy blond? do tego solarium szok! nie ma to jak dziewczyna o dlugich zadbanych wlosach(oczywiscie w naturalnym kolorze), wysportowana, o ladnej cerze, prawie zero makijazu (tylko troszke tuszu i blyszczyk na ustach), markowe dzinsy, buty wygodne ale tylko skorzane nie jakies chinskie gowna, wysporotowana, humm..co tu duzo mowic - taka jak ja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do michlciur: zgadzam się, ale brwi które są mocno ufarbowane czarną jak węgiel henną ( do tego jeszcze czasem nierówno ) z bardzo jasnym blond , są przeraźliwe. Może ta grafika przedstawi co nieco o co mi chodzi http://www.google.pl/search?q=jasny+blond+i+czarne+brwi&hl=pl&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=9wBjUcS-CPDo4QTs5oDgCA&ved=0CAcQ_AUoAQ&biw=1092&bih=533#imgrc=PXz5O8aTtZq2TM%3A%3B1FLouYyiRoT3zM%3Bhttp%253A%252F%252Fe.lansik.pl%252Fla375%252Fee3b362b0022090450911051%3Bhttp%253A%252F%252Fwww.lansik.pl%252F30781%252Fdita-von-teese-farbuje-wlosy-co-2-tygodnie%252F2%252F%3B400%3B533

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak tak czytam to zdaniem ludzi tutaj wyglądam nieźle - mocno się nie maluję, nie farbuję włosów, nie noszę balerinek ani legginsów. Jedyne co to mam kilka kolczyków w uszach i niewidoczny spod ubrania tatuaż :D Czuję się taka faaajnaaa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jezusikjesu
Moorland ''michlciur - ja mam odwrotnie. Włosy mam taki dość głęboki blond a brwi i rzęsy popielate, więc nie ma reguły. '' ale popielaty to jak by nie patrzec ciemniejszy od blondu:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona...ti
czytając wypowiedzi doszła do wniosku że facetom nie podobają się normalne laski (98%), zawsze jest coś nie tak w takiej. wasze wymaganie są tak wysokie że pracująca w markecie młoda dziewczyna po studiach powinna zapieprzać do pracy w szpilkach (nie za wysokich) bez rajstop, z włosami ładnie ułożonymi (najlepiej o 5 rano na autobus) w subtelnym makijażu, pachnąca markowymi perfumami przy pensji 1400zł, no i jak hobby chodzisz na siłowni w szpilkach! i do butów kortowych na tej siłowni broń boże zakładać skarpetek (stópek) bo to kojarzy się z pedofilią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szlag, brąz nie blond, popielaty blond to miały być brwi (zmieniałam zdanie i głupotę napisałam, dzięki za zwrócenie uwagi).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
,, skorzane nie jakies chinskie gowna '' - chińskie buty , szpile i platformy ze sklepów outletowskich sa upiorne. Ale nie każda sexy blond niunia wyda więcej kasy na elegancki dobrze uszyty but.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buHa02333
ona...ti - zgadzam sie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 8
Moorland - Nie farbujesz wlosow ? A pisalas , ze je sielas i pofarbowalas na rudo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak czytam te wypowiedzi , to przypomina mi się pewna laska - z resztą lansująca się w mediach . dziewczyna znanego boksera. Tatuaż ( cały rękaw ) napompowane usta , do tego elegancki zegarek i obowiązkowe tipsy. O spalonej solarium skórze nie wspomnę . Głupie podążanie za modą prowadzi do takiego wygladu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuza - to było kilka ładnych miesięcy temu. Od tego czasu włosy mi odrosły, i wróciłam do naturalnego kolory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iloollej
nie cierpię kruczoczarnych szkuciorów pod słoncem wyglądaja na granatowe jak dla kosmity.masakra jakaś i do tego jasniejsze brwi. a fee.a tlenione tez nie zabardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona...ti
wszystko można przedobrzyć, kolor włosów czy opaleniznę ale panowie pamiętajcie o tym że kobiety ubierają i prowadzą się w granicach swoich możliwości finansowych. But nie chiński kosztuje od 200 zł do 500zł , profesjonalny fryzjer z farbowaniem 200zł, siłownia 130zł wiem można wieczorami biegać i brzuszki w domu) ja uważam że generalnie Polki się bardzo fajnie ubierają za tą kasę co mają i są zadbane :) czasem mają odchyły kolczyki, dziwne włosy lub za mocny jak na dzień makijaż ale to naprawdę wyjątki. Chyba że ja trafiam na same normalne na ulicy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Buraksa
z włsów nie: 1.platynowy nienaturalny czyli taki prawie biały 2. farbowane na czerń która wyglada tak nienaturalnie jak peruka 3.kok,równie dobrze mozna sie ogolic na łyso i zafarbować czubek głowy np na brązowy 4.dredy , łysa laska, loki jak u kwoki wiecie taki makaron 5.albo wręcz tak gładko wyprostowane ze wygladaja jak przetłuszczona kartka cienkiego papieru nic więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuza - miałam dekoloryzacje i nałożony kolor taki jak mój naturalny. Potem kompletnie przestałam farbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z całym szacunkiem dla was ale powinniście się nauczyć czytać ze zrozumieniem i nie popadać w skrajności przede wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Farbowanie włosów szkodzi zdrowiu, a poza tym to forma oszustwa, przeważnie. A z resztą, po co się produkować...:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, powinni za to karać grzywną jak za oszustwo podatkowe. I tak, lepiej się nie odzywaj, dalej mam w pamięci twoje wypowiedzi na temat tego jak to sex jest nieczysty itd. ( a wierz mi, że wolałabym nie pamiętać, tylko jak tu zapomnieć takie teksty?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne Dave, jasne. I już mnie znasz na tyle, zeby wiedzieć co BSA o mnie wymyślał i wpisać to komentarz. Dwa pokłony do Jahwe i spadaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Morland
Czy Athelgast to dawny jebniety Czarny rycerz ,czy debil samotny romantyk vel śmieszny student ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Buraksa
ale to prawda.za tydzien pojawiają sie odrosty i juz nie jestes 'ruda' czy jakaś tam.chyba ze znowu kupisz farbe.za 5 lat włosy odpadna wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Znawczyni ,27
ja wam powiem co mysle...(mam idealna figurę i ubieram sie tak jak chce,jak mi wygodnie)... 1.nie lubię mini ,nie lubię odkrytego kolanka...Więc czesto w lato ubieram dopasowane rybaczki :D I nie raz slyszalam zachwyt jakie mam zgrabne w nich nogii...!!!!!!!!! i jakie dluugasne...CO WY MACIE DO RYBACZEK NA ZGRABNEK LASCE????????????(nie bermudy tylko obcisle rybaczki). 2.Baleriny nosze w lato...(ale nie czarne,nie kiczowate z diamencikami i nie jaskrawe,tylko jakies uniwersalne).Mam 176 cm wzrostu i stopa w balerince wyglada NA MAŁĄ! 3.RZYMIANKI TEZ NOSZE,BO TO byly jedyne sandały w sklpeie w kolorze bialym...a zalezalo mi na bialych sandałach. 4.Co do panterki-uwielbiam panterkową bielizne:P 5"przrwa miedzy zembami"-maam -2 mm ,:( ale mnostwo bogatych osob z Tv tez ma i nic z tym nie robi,wiec i mnie sie moja podoba:D 6.Buty Emu w zimie...maaa! :)bardzo wygodne,luzackie i wstylu ulicznym...nie mowie do kociola czy pracy...ale na spacer sa fajne. Po roku trzeba je wyrzucic po tracą zupelnei kształt i flaczeją. TEZ NIE LUBIĘ BIALYCH STANIKOW I LEGINSOW w ktorych widac rowek:) nie podobają mi sie tez naturalne mysie wlosy,czy farba w kolorze granatu....Sama pofarbowałam swoje mysie na mahon jest rewelacja,widac ze nie jest naturalny ale nie jest taki grnaat jak wamp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×