Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kasiulek797

18 msc dziecko nie chce jesc mleka.co na sniadanie?

Polecane posty

witam.corka ma 18 mscy i od dawna mam z nia problem z jedzeniem mleka.do wczoraj pila jeszcze mleko hipp z dodatkiem kakao.juz 2 dzien nie chce.moze z 20 ml wypije.co moge jej dac na sniadanie aby dostarzczyc wapna?jogurt serek homogenizowany?na kolacje czasem zje kaszke ale rzadko ,zazwyczaj kanapke z serem zoltym.poza tym je wszystko oprocz mleka.poradzcie cos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glupiababaaaaaaa123
kanapke z maslem i serkiem topionym lub zwyklym serem zoltym... mozesz dac twarozek z owocami pokrojonymi albo z odrobinka cukru. Moja lubi jajka- wiec np. jajka na twardo, albo na miekko albo na parze. Na drugie sniadanie jogurt....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama33333
Mój syn od 13mies nie pije mleka.Je sery pod każdą postacią,serki owocowe,jogurty,kefiryitp.Obecnie ma 11 lat i nic mu nie brakuje.Kakao to też niezbyt dobry pomysł dla małego dziecka bo często uczula.Mojego uczuliło i teraz nie może nic co zawiera choć gram kakao.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki.u nas lekarz pozwalil aby dodawac kakao do mleka.bo inaczej wogole by nie wypila.jajka nie bardzo chce jesc ale sery jogurty bardzo lubi.sprobuje twarozek z owocami jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama dwóch dziewczynek
podaj jej jogurt np. naturalny z dodatkiem owoców, serek, twarożek, możesz też ugotować ryż na mleku/kaszkę/zupkę mleczną/budyń - może polubi. Możesz też zrobić jajecznicę, dodać do jajka trochę mleka i na masełku usmażyć. Moje dzieci nigdy mm nie piły, ale nabiał jedzą i wystarczy. Serek topiony to akurat nie jest dobry wybór, to nie ser...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szafagra1986
spróbuj jej dać normalną zupke mleczna - kluseczki i zwykłe świeże mleko - u mnie, 2 latka tak jada, a sama odmówiła mleka mając 12 ms

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama33333
Dobrze że je nabiał.Zeby dziecku dostarczyć wapnia wcale nie musi pić mleka jest masa innych produktów także roślinnych które zawierają go znacznie więcej niż zwykłe mleko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama dwóch dziewczynek
moja jajecznicę uwielbia i omlet, musisz popróbować co jej posmakuje. Serek typu danonki też czasami daję i actimel, może nie są najzdrowsze, ale ja w skrajności nie popadam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie zadnych zupek mlecznych nie chce.pluje:( probowalam juz.na normalnym mleku .pozostaje wiec tylko twarozek ,jogurt,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dkjdmdsdkdskjdk
spróbuj kakao dać. Tak to kanapki z pastą twarożkową, możesz zachęcić dziecko przez podadnie takich kanapek na kolorowo, np z rzodkiewki zrobić oczy, ze szczypiorku usta, dzieci lubią takie kanapeczki ;) Płatki z mlekiem podawałas może? Jajecznica też może być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×