Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość kasska83

dobry płyn do płukania ust?

Polecane posty

Gość kasska83

zmagam się z kamieniem nazebnym oraz osadami nie mogę dobrać odpowiedniego płynu do ust

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Narcyz DW
Lacalut Active , Baktericin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WQTFRGUYHKOL
PŁYN SPERMA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasska83
mój stomatolog odradził listerine i elmex zielony, co mnie zdziwiło bo sądziłam, że elmex to dobry płyn ale jak widać nie dobry na płytkę bakteryjną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BETI33_PL
Stosuj***AKTERICIN jestem alergikiemi i mogę polecić bo pomimo farmakoterapi mam zdrową jamę ustną co satysfakcjonuje mnie oraz lekarzy którzy mnie leczą. Dodatkowo Baktericin jest BEZ ALKOHOLU. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćććććććććććć
dlaczego odradził listerine? mi właśnie dentystka go poleciła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Płyny do ust zwiększają wyraźnie osadzanie się kamienia więc absolutnie nie powinni ich stosować ludzie ze skłonnością do osadzania kamienia a i pozostali zachować umiar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćććććććććććć
dlaczego? a ja myślałam, że właśnie zapobiegają, tak się nawet reklamują:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi dentystka powiedziala, że zarowno i plyny są bardzo ważne w higienie jamy ustnej jak i stosowanie nic*****każdym myciu zebow, szczoteczka nie wyczyści sama wszystkiego przecież. Ja stosuję Listerine, bo mam zapas, ale ona mi polecała najbardziej Elmex lub Meridol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiktoriahejt
Ja ze swojej strony jak najmocniej pragnę Ci polecić ten oto płyn do płukania jamy ustnej: https://www.listerine.pl/p%C5%82yn-do-p%C5%82ukania-jamy-ustnej/p%C5%82yn-do-p%C5%82ukania-jamy%20ustnej-listerine-zero moim zdaniem lepszego na rynku po prostu nie znajdziesz, a szczerze mowiac to nieco się na tym znam, bo naprawdę długo szukałam odpowiedniego dla siebie plynu testując naprawdę wiele roznych, polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja polecam tabletki Muson do rozpuszczania w wodzie. Ponieważ cierpię na nadwrażliwość zębów, szukałam czegoś skutecznego, ale delikatnego. Muson polecił mi mój dentysta. Są bardzo delikatne, ale świetnie odświeżają jamę ustną. Nie wiem, czy można je dostać w aptece, ja swoje kupuję przez internet. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×