Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zapyt_ująca

stolik z alkoholami

Polecane posty

Gość Myszkka_85
wódkę weselna polecam z Polaniana, maja super butelki i mozna sobie zamówić specjalny grawer do nich. U nas takie będą:) Ślub we wrześniu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem jak najbardziej za takim stolikiem, ale i tak najbardziej schodzi wódka, więc obyście wybrali dobrze! my mieliśmy wókę weselną z Polanina i dobrze trafiliśmy - gościom smakowała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas po jednej stronie stołu szwedzkiego był serwis kawowy, a z drugiej właśnie taki niewielki stolik z alkoholami. Ogólnie mieliśmy Wódkę Weselną, którą roznosili kelnerzy, a na tym stoliku największym zainteresowaniem cieszyły się wina, J&D i taki likier Copacabana. Ciotki go piły najchętniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My mieliśmy wesele w stylu rustykalnym, piękne :) wszystko w kwiatach, wiejski stół... ale stolika typowo alkoholowego nie mieliśmy, troche butelek stało na tym stole - jakiś bimber, kolorowe nalewki. Na stołąch natomiast bardzo pasowała nam wódka weselna z Polanina, taka rzeźbiona. Pieknie to wsyzstko wyglądało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
słyszałam coś o tym Polaninie, nie wiem czy moja znajoma nie kupuje jej na wesele. Taka grawerowana chyba jest z tego co pamiętam, butelka fajna. Degustować jeszcze nie degustowałam. hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez byłam na weselu z takim "stolikiem" alkoholowym i ten pomysł mi sie bardzo spodobał. Sama tez o tym myśle żeby tam dac wina przede wszystkim i piwo , co myslicie? Wina mi kolezanka zasugerowała w formie zestawów winnych - takie gotowe na ilośc gości, dobran przez speców w sklepie z winami. Mysle nawet bo wesele wprwdzie za 5 miesięcy ale teraz na te zestawy jest aż 20% rabatu i chyba kupie od rau. Jakbyście potrzebowały podpowiem wam sklep z tym rabatem tez https://winezja.pl/dopasuj-wino/wino-na-wesele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×