Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość martynka333

jaki suplement diety?

Polecane posty

Gość gośćDomiś
Moje zdanie jest takie że nie ma jednego specyfiku który by działał na wszystkich.Owszem ja również stosowałam Foreverslim i udało mi się trwale schudnąć,Ale znam osoby które schudły bez wspomagania i takie które brały tabletki które pomogły im na krótko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W moim wypadku dobre efekty daje suplementacja z wykorzystaniem czegoś takiego jak Chitozan. Super odkwasza organizm, obniża cukier i zły cholesterol. Można to tanio dostać w sklepie online – zdrowieztiens.pl. Są autoryzowanym biurem marki Tiens, bardzo cenionej właśnie za to, że stawia na naturalne, ekologiczne rozwiązania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki wizytom w saunie: Korzystanie z sauny ma więc wiele zalet dla urody, przede wszystkim wyglądu skóry: 1. gruczoły łojowe odblokowują się, a organizm pozbywa się nadmiaru sebum – dlatego sauna sprzyja osobom odchudzającym się, pomaga również w walce z cellulitem i niedoskonałościami skóry; 2. z organizmu wraz z potem wydalana jest nadmierna ilość soli, co zapobieg zatrzymywaniu wody i puchnięciu; 3. tkanki są lepiej ukrwione, a cera- dotleniona; 4. skóra staje się gładka; 5. organizm wolniej się starzeje; 6. wydalamy nieczystości, metale ciężkie i toksyny; 7. dzięki wytwarzanej w saunie większej ilości endorfin jesteśmy bardziej zrelaksowane; 8. zastosowane po wyjściu z sauny kosmetyki lepiej się wchłaniają. Po ciężkim i stresującym tygodniu warto więc znaleźć wolną chwilę na wizytę w saunie. Na takim zabiegu bardzo skorzysta nasze ciało i skóra. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rangerka007
Sauna jest super sprawą Ja chodze od dość długiego czasu cyklicznie i na prawde mam piękną skórę nawet męża namówiłam i czasem ze mną chodzi :) Natomiast jeśli chodzi o sumplement dla mnie topowym produktem są tabletki iq green które mają w składzie zieloną kawę i właśnie z racji tego nie nazywam ich sumlementem a raczej naturalnym preparatem na ochudzanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie pomogły tabletki foreverslim. Spróbowałam po 6 nieudanych dietach. Na tabletkach było mi znacznie łatwiej sobie z tym poradzić. Nie wiem do końca jak to działa, ale nie miałam takiego apetytu, eliminowałam to co szkodliwe. I jakoś się udało stracić 11 kg w 3 miesiące. Teraz pozostaje mi utrzymanie nowej wagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dajanka
rangerka007 Mogłabyś mi powiedzieć skąd zamówiłaś tabletki iq green?? Chciałąbym je kupić ale z jakiegoś wiarygodnego źródła bo na aukcjach internetowych trochę się boję zamawiać wiesz nie chce dostać kota w worku. A tabsy potrzebuję zdecydowania na podtrzymanie mojej drakońskiej diety myślę, że dzięki ich właściwościom będzie trochę lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joluk
A znacie moze sklep maximumnutrition.pl? Bo szukam supli takich stricte sportowych i słyszałam, ze te od nich mają lepszy skład, ktoś coś o tym wie, kupował ktoś u nich kiedyś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi zależało na tym aby odchudzanie było skuteczne ale przede wszystkim bezpieczne dla zdrowia.I właśnie dzięki Foreverslimowi takie było.Wiadomo że wieku 40+ jest ciężko schudnąć ale włąśnie dzięki Foreverslimowi mi się udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja odkąd stosuje tabletki slimcea nie mam juz ochoty na podjadanie czy nie zdrowe jedzenie. Blokują mi łaknienie i się odchudzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama888
ja zaczynam dzien od good morning lady am shake - pysznego czekoladowgo szejka bialkowego ktory daje mi energie na caly dzien:) nie ma glutenu, a dla mnie to wazne bo jestem alergiczka ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam młody zielony jęczmień, świetnie wspomaga odchudzanie. Można pić sok ale polecam tabletki green barley slim, które zawierają naturalny ekstrakt z jęczmienia a do tego cynk, biotynę i chrom. Mnóstwo witamin i składników odżywczych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmona
Rzeczywiście foreverslim działa i to na naprawdę zadowalającym poziomie. Udało mi się stracić całą nadwagę dopiero kiedy brałam te tabletki. Sama wiecznie coś podjadałam, miałam ochotę na słodycze, przy foreverslim takich problemów nie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzie polecam suplement slimcea. Na mnie jedyny który zadziałał i pomógł mi w walce z otyłością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na ograniczenie apetytu polecam herbatę funkcjonalną Big Active Slim Plus, w której składzie znajdziecie m.in. morwę białą, ekstrakt z owoców opuncji figowej, zieloną herbatę, yerba mate i jagody goji. Oprócz redukcji apetytu ogranicza ona wchłanianie węglowodanów, a w połączeniu ze zbilansowaną dietą i regularną aktywnością fizyczną przyśpiesza spalanie tkanki tłuszczowej. Zachęcam do zadawania pytań na temat produktów Big Active. Z przyjemnością o nich opowiem. Pozdrawiam, Online Ekspert Big-Active

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Colway International
Witam. Jeśli chodzi o suplementy i kosmetyki to polecam odwiedzić www.colway.net.pl lub www.michalfelter.colwayinternational.com - tu znajdą Państwo mój nr telefonu/e-mail. Ekologiczne suplementy oraz kosmetyki, każdy znajdzie coś dla siebie, a nawet dla swojego dziecka. Niebawem nowe produkty w naszej ofercie. W razie jakichkolwiek pytań proszę pisać , bądź dzwonić o każdej porze. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież nikt was nie zmusza do brania Foreverslimu.Niech każdy odchudza się na własny sposób.Jednym wystarczy dieta+trening a inni chcą się czymś wspomagać.Najważniejsze jest to aby były trwałe efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
właśnie zielona herbata ma idealny posmak jak dla mnie jedyny napój po którym nie chce mi się pić do tego bardzo dobrze wpływa na przemianę materii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam zajrzeć na Suple na Tak i tam poczytać o takich suplementach: www.suplenatak.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość felka27
Polecam zastanowić się nad suplami amerykańskimi, mają je np. na maixmumnutrition.pl i to w bardzo dobrych cenach! Tylko najpierw przeczytajcie z czym to się je i kiedy są wskazane ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W moim przypadku przy zastosowaniu foreverslim udało mi się zrzucić 14 kg, i jak dla mnie to jest dokładnie to o co mi chodziło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorcia556
Ja w swoim starciu z nadwagą postanowiłam że zakupie african mango http://szczupla-kobieta.pl na początku brałam pod uwagę tylko opinie innych ludzi, lecz teraz mogę wypowiedzieć się sama na ten temat. Regularne jedzenie plus ten suplement działają cuda jestem bardzo zadowolona w miesiąc schudłam 12kg!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćPinia
Zastanawia mnie jedna rzecz wcześniej stosowałam suplement diety ale efektów nie było wcale,mimo stosowanej diety.A na Foreverslimie waga spadła a co ważne efektu jo-jo nie było.Co nie tak jest w innych suplementach że one nie działają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja siostra zamówiła slimcea ponieważ bardzo jej koleżanka polecała. Pracuje na siłowni przy fitnesie.. Siostra schudła w miesiąc 5 kg więc slimcea fajnie działa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja osobiście zaczęłam pić herbatę Big-Active Slim Plus. Ma fajny grejpfrutowy smak i pomaga mi wygrać z łakomstwem. Również ćwiczyłam. Efekty już widzę. Lepsze samopoczucie i ciało stało się twardsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAza
Ja straciłam całą nadwagę dopiero na foreverslim, więc mogę potwierdzić, że te tabletki faktycznie działają. Rozsądnie dobierałam tabletki, w zasadzie na podstawie składu i skuteczności. Ostatecznie trafiłam na foreverslim i to była dobra decyzja. Nawet nie sądziłam, że będę w stanie stracić aż tyle kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kikiki123
A te herbatki z Big Active to gdzie można nabyć? Szukałem u siebie w sklepie, ale nie widziałem ich w ogóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwisia
jak bedziecie zrec to i tak nic nie zrzucicie, taka prawda... bralam tabsy iqgreen z zielona kawa ale ruszalam tez tylek z kanapy, samo za nas to nic nie schudnie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzy miesiące na których byłam na diecie wspomaganej Foreverslim nie wspominam źle.No może pierwsze dwa tygodnie kiedy musiałam się przestawić na zdrowsze i częstsze jedzenie.Ale koniec końców dałam radę i schudłam.Dla każdego przeciętnego człowiek nie jest to rzecz nie do zrobienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×