Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość martynka333

jaki suplement diety?

Polecane posty

Gość gość
Dużo czytałam o tym iqacai i postanowiłam też spróbować pierwsze 2 kg mam za sobą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez biorę iqacai, dużo ćwiczę i schudłam 8kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja stosowałam przez pół roku IQacai i udało mi się zejść do wymarzonej wagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja już 6 kg mniej w ciągu 2 miesięcy, dzięki suplementowi IQacai!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co z herbatami odchudzającymi ? próbowaliście i jak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam na tyle szczęścia że Slimunox były pierwszymi tabletkami na jakie się zdecydowałam.Pierwsze podejście i pełen sukces.Jeżeli człowiek stosuje się do wszystkich zaleceń to schudnąc można bardzo szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem bardzo zadowolona z tego co osiągnełam stosując suplement slimcea. Schudłam, czuje się dużo lepiej. Nauczyłam się inaczej jeść, jeść zdrowo więc utrzymuje już wagę. Dzięki Slimcea schudłam ponad 10kg przez 3 miesiące czyli okres kuracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja od jakiegoś czasu piję 4xSuper Slim Big-Active i sobie chwalę. Spalanie i detox w jednym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w ogóle nie wierzę w te cudowne odchudzające pigułki czy saszetki. Zdrowy organizm z odpowiednią suplementacją, właściwa dieta i waga powinna utrzymywać się na dobrym poziomie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobre najlepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salabala
Karina000 przecież nie każdy organizm jest zdrowy. Wiele osób ma problemy z hormonami czy stresem, a to całkowicie zmienia sposoby odchudzania. Nie widzę nic złygo w takich suplementach jak np te Big-Active, bo herbatki działają jako dodatki do diety. Za to też nie zdecydowałabym sie na żadne tabletki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Same tabletki nie pomogą to fikcja, najwyżej przeczyszczą organizm, a potem efekt jojo murowany. Ważny jest ruch, racjonalne żywienie .Ja korzystałam z tej diety http://dieta-lux.pl/44535 i schudłam 9 kg w ciągu 2 miesięcy i ładnie wyrzeźbiłam ciało,dieta połączona jest z ćwiczeniami i ułożona jest przez trenerów i dietetyków,można uzyskać dobre efekty w krótkim czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja próbowałam już wielu tabletek i najlepiej póki co działają Foreverslim. Mają taki skład, który najbardziej mi odpowiada. Nie mam ochoty na słodycze, wieczorem spokojniej zasypiam, a w dodatku mam trochę więcej energii i lepiej się czuję. Póki co stosuję miesiąc, jest nieźle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kawę stopniowo odstawiłem, dzięki zastosowaniu teobrominy (związek z ziaren kakaowca). Zainteresowałem się dość intensywnie tematem. Przyznam, że teobromina nie występuje w zbyt wielu preparatach. Jedyny sensowny, jaki znalazłem to Cocao. Oferta do oceny na www.stario.pl . U mnie wpływ teobrominy jest dosłownie identyczny w porównaniu do kofeiny. Pewnie z tego powodu, że w suplemencie jest też ekstrakt z yerba mate i guarana. Polecam stosować suplement, np. trzy miesiące, odstawić na miesiąc i znowu wrócić. Wtedy zwiększasz efektywność, bo unikasz efektu habituacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hellfire 90 cab. Tylko że składem starym na alle drogo jeszcze są mocniejszych jeszcze nie było i nie będzie bo efedryna i geramina już wycofana a tamte w dodatku yohimbine i coffeine oraz parę ziół masakra po dwóch chodzę jak na amfie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie super wynalazkiem jest złoto koloidalne od Pro Aktiv. Środek jako lekarstwo jest stosowanie od dawien dawna i nawet wiem że ludzie mają efekty przy nowotworach różnego typu. Ja akurat onkologicznie się nie leczę, ale znam osobę której pomogło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Foreverslim biorę od jakiegoś czasu czyli prawie trzeci miesiąc .Co do nadwagi to miałam ją dość sporą,waga spadła o połowę.Moim największym problemem teraz jest skóra,w niektórych miejscach jest jej za dużo i nie ładnie to wygląda.Będę musiała zacząć używać jakiś balsamów lub kremów ujędrniających.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annusska87
Żaden suplement diety nie da takiego efektu jak tylko zdrowa dieta i najlepszym wyjściem jest zamawianie cateringu - u mnie WygodnaDieta działa rewelacyjnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam plany treningowe oraz dietetyczne : www.fabrykasily.pl/plany_treningowe?poleca=michal1876060 Profesjonalna pomoc w osiągnięciu wymarzonej formy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oferujemy możliwość zakupu kosmetyków i suplementów przydatnych w pielęgnacji ciała i włosów, w odchudzaniu, usuwaniu cellulitu i likwidacji rozstępów. Wśród produktów oferowanych w ciągłej sprzedaży znajdziesz takie, które pomogą Ci poprawić jakość życia se........o, zadbać o zdrowie, uporać się z objawami niektórych chorób. Wszystkie produkty dostępne w naszym sklepie wyróżniają się wysoką jakością i skutecznością działania. Wszystkie nasze produkty są bezpieczne i posiadają certyfikaty. Na wiele spośród nich producenci udzielają gwarancji satysfakcji. Jeśli szukasz dobrych środków pielęgnacyjnych i suplementów, które rzeczywiście działają koniecznie sprawdź naszą ofertę. Zajrzyj na stronę już teraz. http://nplink.net/utqAVS7F

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ze swojego doświadczenia mogę polecić to https://amlanforte.com, w trzy miesiące schudłam 8kg. Jestem bardzo zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hejka :D Jestem Ania! Przez całe życie miałam problem, byłam troche hmm "za duża" a że jestem bardzo leniwa to ćwiczyć mi się nie chciało, wiec zostawały tylko diety... przeszukałam przez ostatnie 3 lata większość internetu, stosowałem wiele różnych diet ale bez większych efektów, ale miesiąc temu znalazłam super diete! Jest ona tutaj: http://dieta-luks.pl/44865

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miałam kiedyś ten agrest o którym piszesz, też się uporałam z nadwagą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×