Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość martynka333

jaki suplement diety?

Polecane posty

Gość gość
ja postawiłam na zielona kawe, ale nie na picie jej bo jest okropna a na suplement be slim zielona kawa, po 3 tygodniach jest mnie mniej o 3kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potwierdzam pozytywne i bardzo skuteczne działanie suplementu na odchudzanie Slimcea. Schudłam w 2 miesiące 7kg! rozpoczynam 3 miesiąc kuracji. Doskonałe hamowanie łaknienia, szybki spadek wagi, zero efektów ubocznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćIwa
Bo trzeba mieć bardzo dużo szczęścia aby za pierwszym razem trafić na odpowiednie i skuteczne tabletki.Ja zanim trafiłam na Foreverslim to przerobiłam trochę tabletek.le tylko na Foreverslimie wga spadała regularnie i w końcu udało mi się zrzucić te kilkanaście kilo.Nie zawiodłam się na nich i bardzo się z tego cieszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak suplement diety, to tylko promen :) Ma wszystkie niezbędne składniki niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania męskiego organizmu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMarusia
Najlepiej jeżeli chodzi o odchudzanie to ustalić sobie dietę, czas i dni ćwiczeń oczywiście tego pilnować i dodatkowo wspomagać się tabletkami Foreverslim, ja tak zrobiłam i super efekt to przyniosło, schudłam w trzy miesiące 13 kilogramów, polecam wziąć się w końcu za siebie jeżeli ktoś ma problem z nadwagą, bo prędzej czy później odbije się to na waszym zdrowiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnitkaaD
Z tym zdrowiem to masz rację, ale trzeba w drógą stronę tez spojrzeć aby nie przesadzić bo wiecie jak to jest ktoś przerzuci się wręcz na głodówkę i jest problem! Początkowo sama chciałam przejść na drastyczną dietę, ale na szczęście moja szwagierka mnie ostrzegła Anita poświęć trochę więcej czasu a uzyskasz efekty i nie odbije się to na Twoim zdrowiu. No i tak zrobiłam, znalazłam dobrą dietę kupiłam iq green dla zwiększenia metabolizmu oraz biegałam rano i wieczorem jak tylko mogłam i miałam czas coś ze sobą robiłam. Taki schemat trwał niemal 2 miesiące gdzie przez ten czas schudłam 12 kg co było dla mnie mega wyczynem... Powtarzam raz jeszcze zastanówcie się i nie bawcie w głupie głodówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marciakamel
Ja mam problem zawsze ze słodyczami jem ich na prawdę ZA DUŻO i nigdy się nie mogę powstrzymać. Myślisz, że tabletki iq green mogłby by na to wpłynąć? Musze pozbyć się po prostu tego uczucia potrzeby zjedzenia czegokolwiek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odkąd stosuje slimcea waga spada mi dużo bardziej niż na samej diecie. Polecam ten środek jeśli macie zaburzoną przemianę materii czy problem z głodem na diecie. Generalnie bardzo dobry produkt ten suplement Slimcea.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evlovna
ja też jadłam za dużo słodyczy...urósł mi niezly brzuch :( na szczęście w lecie zaczęłam sie troche ograniczać. ogólnie przez te upały nie chce się aż tyle jeść. mąż też mnie motywował, żeby skonczyc z tymi słodyczami. teraz maksymalnie raz na tydzien pozwalam sobie na coś słodkiego. kazdego dnia pije ziolowe koktajle mojito slim i juz schudlam 4 kg. brzuch troche mniejszy sie zrobil :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeleninka
marciakamel czytaj uważnie proszę myślę, że tabletki które maja zieloną kawę i zmniejszają łaknienie Ci pomogą rusz troszkę główką ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze ze piszecie o wit K, bo jest ona na pewno jedną z najwazniejszych chociazby w okresie menopauzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marciakamel
tak tak poczytałam trochę o iq green i okazało się że faktycznie mogą mi pomóc zamówiłam jedno opakowanie na stronie www.iqgreen.pl ciekawe co teraz będzie niby się nakręciłam i trochę już sama z siebie mniej jem ale jednak czuję to strasznie nieprzyjemne uczucie głodu oby coś się zmieniło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fraszkaGO
skoro te tabletki znacznie obniżają łaknienie to to uczucie powinno zniknać wiem o czym mówisz ja katorgi przerzywałam jak mój mąż zajadał się oliwkami serkiem feta itd a ja już nic nie mogłam zjeść ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marciakamel
no mam nadzieję, że będzie ok z tego co widze to iq green to jedne z nielicznych preparatów który ma takie własnie własciwości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EugeniaStach
a myslcie, że iq green zwiększą mój metabolizm ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeleninka
oczywiście one sa głównie po to aby go zwiększyć sprawdź zastosowanie na ich stronie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Preparat Slimcea doskonale przyśpiesza metabolizm. Brzuszek szybko spada. Dodaktowo odczuwałam blokadę głodu. Też ekstra. Łącznie schudłam dzięki temu 14kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćDrozda
Moja siorka schudła ponad 10 kg z Foreverslimem. Ma skład idealnie dobrany pod odchudzanie, szczególnie z brzucha. Teraz ja zaczynam z nim walkę z kilogramami. Nie mam wątpliwości, że schudnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem na kuracji ze slimcea teraz. Świetnie działa. Mimo że nie zdążyłem na te wakacje to po powrocie jak siebie zobaczyłam musiałam coś zrobić. Zamówiłam slimcea i już walczę o spadek wagi. Polecam slimcea

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdziwe lato
Ja też polecam zielona kawę. Stosujesz po jednej tabletce rano i wieczorem i po takiej kuracji są efekty. Zamawiałam tu: maxisuplementy.pl/odchudzanie-/32-green-coffee-plus-zielona-kawa-na-odchudzanie.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zdecydowałam się i zamówiłam suplement diety Slimcea. Po tygodniu moja opinia... wiem że szybko.. ale nie żałuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja po namowach zamówiłam slimcea. Po kuracji schudlam 13kg i nie miałam żadnego efektu jojo. Wystarczy nie wracać do starych nawyków żywieniowych. To klucz do sukcesu,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja przez bardzo długi czas stosowałam różne suplementy i różne diety niestety u mnie efektów nie było żadnych.Teraz stosuję Foreverslim zmieniłam podejście wiem że bez ruszenia się z fotela nic nie będzie z żadnego odchudzania.Teraz jestem na diecie biorę Foreverslim i dwa razy dziennie po półgodziny ćwiczę.I proszę efekty są rewelacyjne już schudłam 9 kg a jeszcze całe półtora miesiąca przede mną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ukończyłam kuracje ze slimcea wiec pozwolilam sobie napisac i bardzo pochwalic ten suplement. Zgadzam się z poprzednimi wpisami na temat pozytywnego działania. Slimcea jest na prawdę skuteczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem na Foreverslim od 8 tygodni, mam jeszcze 2 tygodnie kuracji przed sobą. Myślałam, że z tą skutecznością to są bajki, ale jednak nie - przynajmniej przy mojej metodzie. Straciłam 7 kg, staram się jeść rozsądnie i ćwiczyć. Mam za sobą kilkanaście diet - to pierwszy raz kiedy tyle schudłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna821
jeśli chodzi o hamowanie apetytu to polecam ci tabletki iqgreen - sama je stosowałam i już po kilku dniach czułam różnicę i nie odczuwałam tak potrzeby jedzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×