Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość martynka333

jaki suplement diety?

Polecane posty

Gość luńka99
Najważniejszą sprawą jest zażywać suplementy naturalne. Wszystko co tanie może zaszkodzić a by było tanie musi być syntetyczne. Naturalne suplementy diety nie działają tak szybko jak syntetyczne ale efekt jest trwały. Spróbuj jagód acai - są skuteczne i nie aż tak drogie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odchudzanie było zawsze dla mnie trudne. Efekty jojo lub na tyle słabe efekty że szybko się poddawałam. Jak mam teraz Foreverslim jest inaczej. Samo stosowanie motywuje, a blokada łaknienia pomaga. Dwa miesiace i 8 kg mniej. Kto by pomyslał że jest to możliwe dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Macie jakieś doświadczenia z Nopalinia Max? (www.nopalinia.pl)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja już wiem że po Foreverslimie efektu jo-jo nie będzie.Dwa miesiące temu skończyłam brać te tabletki ale te dwa miesiące były chyba gorsze niż cały cykl odchudzania.Miałam małą obsesję na punkcie tego czy przypadkowo znowu nie przytyję.Ale na moje szczęście nic takiego się nie stało i teraz już ze spokojem cieszę się z tego jak wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brownie90, wiesz i ten wyciąg z głogu też mnie skusił, bo herbatkę z głogiem (samodzielnie zbieranym) to zawsze moja babcia robiła, stąd też sentyment do tego składnika. A Biovital ma już długą tradycję jakby nie patrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brownie90
Ostatnio też wróciłam do miodku, akurat w sam raz na zimowe dni + rozgrzewająca herbatka z imbirem. Człowiek od razu czuje się lepiej! Jednak zima ma swoje plusy ;) A niedługo święta i prezenty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marietta101
Zimą tylko herbatka z cytryną albo z sokiem malinowym. No z miodem ewentualnie :-) Biovital też jest super, moja mama łyka dla wzmocnienia organizmu choć ma dopiero 45 lat. Ale to syrop dobry dla lud******ażdym wieku. Nawet młodszych :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dietetyk VITAGENUM
Do ważnych elementów odchudzania należy dieta, ćwiczenia fizyczne oraz odpowiednia suplementacja. Wsparciem mogą być również badania genetyczne. To w naszym DNA jest zapisane, m.in. czy mamy wrodzoną skłonność do otyłości oraz jakie geny odpowiadają za nasz apetyt. Wyniki badań pokażą, m.in. jak skomponować właściwą dietę, ile powinieneś jeść białek, tłuszczów i węglowodanów, z jakich produktów zrezygnować, a które są dla Ciebie wskazane, jaki rodzaj aktywności fizycznej ułatwi Ci zrzucenie kilogramów. Zalecam skorzystanie z badania „Otyłość” laboratorium Vitagenum. Zachęcam również do przeprowadzenia badania „Fit On” lub „Fit Ona”. Dzięki nim dowiesz się jak maksymalnie wykorzystać tkwiący w organizmie potencjał oraz jakie czynniki w największym stopniu wpływają na zachowanie prawidłowej masy ciała, jaki rodzaj diety i aktywności fizycznej jest wskazany właśnie dla Ciebie. Przeprowadzenie badań jest bardzo proste. Zestawy zamawia się przez internet do domu, pobiera próbkę materiału genetycznego, a następnie odsyła się do laboratorium, gdzie analizują je specjaliści. Wyniki otrzymuje się drogą elektroniczną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko już łykałam, ale tak jak pisałam, biovital był najlepszy, przynosił najlepszy efekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Helcia099
A słyszeliście o jagodach acai. detoksik, witaminki, podkręcanie metabolizmu i spalanie w tłuszczu w jednym. Jak dla mnie były to wystarczające argumenty i już do u siebie mam. Jak na razie - 10. Czeka mnie jeszcze 5.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inerako22
Ja ogólnie stawiam na African Mango http://szczupla-kobieta.pl dzięki niemu wszystko poszło po mojej myśli;) czyli spadek wagi -5kg w miesiąc bez podjadania bez głodówki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dobry jest C.L.A. z zieloną herbatą. Zamawiam z Apteki pod Smokiem, bo zamówienie jest zawsze na czas, a dodatkowo mają niskie ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie po trzech tygodniach brania Foreverslimu waga spadła o 3,5 kg.Obwód w pasie też się zmniejszył.Bardzo się cieszę bo po raz pierwszy od wielu lat widzę efekty odchudzania.Wcześniej odchudzanie nie przyniosło pożądanego efektu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ortopess
Suplementy jak sama nazwa wskazuje, mają tylko wspierać, a nie zastępować wszystko. Tak samo jest z preparatami na odchudzanie. Sam suplement cudu nie zdziała. Mi na pewno pomógł Regenerum Vitae, bo dobrze oczyścił wątrobę, ale gdyby nie to, że ograniczyłam kawę i słodycze to na pewno nie było takiego efektu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W sumie mi na dobre tabletki udało się trafić za pierwszym razem.Nie musiałam długo szukać.Foreverslim dla mnie te tabletki to wielkie odkrycie A spadek wagi o 13 kg po prostu rewelacja.Polecam można nawet zacząc odchudzanie teraz aby do sylwestra pozbyć się paru kilo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marietta101 Biovital to wielopokoleniowy jest u nas w domu pijemy go : ja, mama i babcia, zresztą babcia teraz dostanie (jutro w prezencie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brałam Slimunox po ciążach i faktycznie odczułam jej działanie. 2 miesiące pozwoliły mi wrócić do sylwetki z przed ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa443
Warto wypróbować IQacai, stosuje od miesiąca i już 4 kg mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zaufałam mojej kumpeli i kupiłam suplement diety IQacai. Okazał się strzałem w dziesiątkę,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrymi tabletkami okazały się dla mnie akurat Slimunox. Stosowałam je nie przerwanie przez 3 miesiące. Tyle trwa pełna kuracja. Początek słaby ale koniec genialny. Spadek wagi bliski 15kg po pełnej kuracji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam błonnik jabłkowy - przede wszystkim naturalny, przy odpowiedniej dobranej diecie potrafi zdziałać cuda. Dostępny na www.aptekapodsmokiem.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie też Foreversslim okazał się rewelacyjnym sposobem na pozbycie się nadwagi. Stosowałam te tabletki przez 3 miesiace i waga spadłą o 13 kilo. Dla mnie to bardzo dużo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Według mnie Slimunox to naprawdę bardzo skuteczne tabletki.Po małych korektach mojego jadłospisu do tego wiadomo wspomaganie Slimunox i waga spada.Ja osobiście jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzulela
A ja pół roku temu skończyłam swoją przygodę z intensywnym odchudzaniem. Schudłam łącznie 23 kg, a nie martwię się żadnym efektem jojo. Podczas diety i cwiczen wspomagałam się suplementem na bazie zielonej kawy iqgreen. W sumie dieta minęła, ale dobre nawyki zostały i moje porcje raczej nie są zbyt duże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stosowałem kilka suplementów diety i różnicę zauważyłem dopiero,gdy używałem IQacai,dzięki niemu straciłem aż 7kg w krótkim czasie,a w połączeniu z dietą można schudnąć jeszcze więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja po raz pierwszy zdecydowałam się na zakup tabletek odchudzających.Na początku myślałam że biorąc tabletki i nic nie zmieniając uda mi się schudnąć.Niestety tak łatwo nie ma.Zmieniłam dietę niestety musiałam się ruszyć z kanapy .Kurację z Foreverslimem przedłużyłam o dwa miesiące.Efektem jest teraz rozmiar 36

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×