Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Saba77

Adaś :)

Polecane posty

Aga-alfa ja też mam problem z przełykiem też mam wrażenie że coś mi tam stoi cały czas piję bo wydaje mi się że w końcu się przepcha i lipa czyli to objawy po Adasiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez nie mam aż takiego szału aga z waga ale mi sie wydaje że nie rezygnuj i bierz dalej :) a co do tej kluchy to tez tak miałam przez pierwsze dni ale tylko tak miałam jak mało jadlam,może za mało jesz albo pijesz wody? Ja dzisiaj. Z Doskoku jestem bo szykuje troszkę w kuchni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KAjamanka co ty piszesz? Pewnie ze chcemy żebyśmy tu wszystkie były zawsze razniej :) no ja będę tak dostępna do środy z doskoku no ale chyba mnie zrozumiecie kochane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No kochane, dzięki za odpowiedź, czyli jednak Adaś. Napisze w skrocie co jem. Rano 6.00 kawa z mlekiem i cukrem. O 9.00 Kawa czarna. O 10 bulka grahamka z rzodkiewką i ogórkiem. o 14 pomarańcza, a o 17 garść fasolki szparagowej lub kalafiora na parze i jajko sadzone. Wszystko. No i rzeczywiście chyba za mało pije, ale mi się nie chce. kajamanka , ja Cię słucham.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga-alfa- jaką masz grupę krwi??? Mnie tez nikt nie zauważa, ale co tam, moze kiedyś zauważy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no,a ja dziś nie połknełam ADASIA bo..............................ZAPOMNIAŁAM.ale-posiłki 3-zjadłam w małych ilościach,no i od tygodnia zamiast chlebka jem pieczywo chrupkie,żytnie i dobrze mi z tym.Dzięki Aga!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AGa mi sie wydaje ze za mało jesz,ja wam powiem ze i'm właśnie częściej jem to mam taka ekspresowa przemianę materi ze szok nawet w nocy mnie pogoni. Aga trzeba jesc mięso bo tez daje dużo składników potrzebnych organizmowi. Ja jem praktycznie wszystko fakt ze w mikroskopijnych ilościach no oprócz słodkiego :) i stwierdziłam ze za dużo kawy pije zamiast wody :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kajamanka ja tez zapomniałam i wzięłam dopiero przed 14 :) starość nie radość haha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja tez tak późno wzięłam ciekawe o której zasne,zreszta jak w ogóle zasne. Już sie nie mogę doczekać jutra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo ja i moi bliscy stosujemy doetę grup krwi, wiedzac jakie pokarmy nam służą a jakie nie i pomyslałam, z,e może masz A , abo AB, bo pewne grupy same wybieraja podświadomie grupy pokarmów :) Ja też nie przepadam za mięsem, a np mój mąż ma 0 i jest mięsożerny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli mamy fajna krew :) ja tam jem wszystko i lubię wszystko,mięsko,warzywa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja AB Rh+ :) tak Kajmanka z Callvity, ale jest zmodyfikowana o metorę M. Montignaca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To metoda takiego francuza, nie da sie wytłumaczyć w jednym zdaniu, jedzenie wg tej metody przynosi efekt zadziwiający, ale trzeba ja stosować juz zawsze, wtedy nie ma efektu jojo. Ma to duzo wspólnego z niełączeniem pokarmów i wieczorem nie je się węglowodanów oraz owoców, które je sie rano, wieczorem białko i warzywa, pieczywo tylko na sniadanie, chleba nie smruje się masłem.....tu króluje indeks glikemiczny, produkty z wysokim indeksem podnoszą poziom insuliny we krwi, która szybko opada i znów jesteś głodna. Polecam książki M.M. mozna sie wiele dowiedzieć. A jak juz ma sie swiadomość własnego odżywniania to waga leci mniej wiecej 1 kg na tydzień bez wspomagaczy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też w wolnym czasie spojrzę na tą dietkę. Jutro jadę z mężem kupić dla nas rowery. HUUUrraaaa! Ale będzie jazda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj wstyd się przyznać, ze mam w domu książkę o odchudzaniu zgodnie z własną grupą krwi, chyba czas ją odnaleźć i do niej zajrzeć;) dzięki dziewczynki za przypomnienie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej,przyjmiecie mnie tutaj do swojego grona? A co sądzicie o wspomaganiu odchudzania stosując ocet jabłkowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór!! :-) Ale ruch ;-) Moja mama odchudzala się octem, w szpitalu wylądowała ;-) jakieś... 45 lat temu :-) Dzięki za informacje o dietach dla grup krwi :-) przeczytam też te książkę :-) jednak na forum można się wiele dowiedzieć :-) Ja dzis na śniadanie kanapka z jajem i papryka, obiad barszcz, kolacja kanapka z serem i papryka plus reszta papryki. Jutro rybę jakas bym zjadła... Smażycie na oleju?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie też się zastanawiałam jak upiec jutro pstrąga, na oliwie czy oleju, bo nienawidzę takiego z folii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja smażę ale robię to bardzo rzadko. Ale ocet jabłkowy podobno oczyszcza organizm i zmniejsza łaknienie. Zaczynam się dołować bo nie wiem gdzie nabyć teraz Adasia a został mi ostatni,hmmm...Ktoś pytał czy dobrze robić przerwę? Ja robiłam i robię. Pierwszą po około 10 dniach bo miałam wrażenie, że przestała działać. Dziewczyny jak wpisujecie te stopki kiedy rozpoczęłyście i z jaką wagą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×