Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Saba77

Adaś :)

Polecane posty

lili, ja też pierwszy raz i to od dzisiaj ;) ja w ciąży przytyłam 24kg... Pózniej samo spadło w ciągu pół roku. To były czasy ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja pocwicze ale jutro hihihi :) z panem Chodakowskim :) ale mam dzisiaj tez humorek yupii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kolejna oszukana!!!
Kwietnia 2013 11:33 Elena xxx napisał(a) Łatwo powiedzieć, psuje mi opinie jakieś suczysko a ja po prostu chce pomoc innym bo sama mialam problem kiedys z kupnem, teraz mieszkam w Czechach i problemu z tym nie mam . 100 szt 238 zł w tym wysyłka. Paczki wysyłam po zaksięgowaniu kwoty na koncie gdyż poczta czeska nie ma w ofercie wysyłek pobraniowych za granicę. Możliwy odbiór osobisty w Blansko. Dolączam foto leku. UWAGA TO OSZUSTKA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda....
hej dziewczyny wiem ze tu nie sprzedajecie... ale nie o to chodzi, w poniedzialek wybieram sie do czech po adasia i chcialabym zapytac te dziewczyny ktore tez jezdza - ile on tam kosztuje? do jakiej miejscowosci w czechach jezdzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego co się orientuje to w zalezności od apteki ale cena jest za 100 szt. ok 150 zł,dzisiaj własnie dostanje recepte i wysyłam znajomej, która mi tam kupi więc nie mogę sie doczekac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Młoda ja kupowałam w drugiej miejscowości od Zawidowa (granica polsko- czeska) pomijajac część czeską połączoną z granicą polską. Ok 13 km od granicy. Płaciłam 879 kc,1 kc kosztuje ok,0,167zł. Jak będziesz jechać, to jedź w dniu powszednim, znaczna większość aptek jest zamknięta w sobotę, w ogóle mało co jest otwarte na weekend w Czechach. Ja pojechałam w sobotę, któraś z aptek była czynna do 11.30, a dojechałam do niej o 11.50 - ale się wkurzyłam ;p Kolejna wycieczka była już w tygodniu, byłam o 16:57, a o 17 zamykali apteke, tym razem się udało ;) Wszystkie apteki zamykali o 17, a jedną o 17.30.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda....
no dla mnie z Opola to troszke za daleko (ponad 250 km) ale dzieki za cene i godziny otwarcia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda....
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dostałam właśnie informacje ze tego maila xxxona25 nie ma bo maja problem z dostarczeniem wiadomości uwaga bo na pewno bedzie nowe!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie tak dzisiaj za robotę wzięłam ze właśnie sobie przypomnialam o adasiu :) serniczek już upieczony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No raczej ta osoba sobie bagna narobila :) z tego co sie orientuje to sprawa jest już zgłoszona :) nie spotkałam sie jeszcze z czymś takim zeby ktoś sie dorobił na czyimś nieszczęściu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zrozpaczona :(
Dziewczyny prosze was o jakies namiary pisze do wszystkich co znalazlam na forum ale nikt nie chce mi odpisac,prosze mam 30kg do zrzucenia mariaociepek@wp.pl prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze a ja dostałam kolejnego syfa tym razem na plecach mam nadzieję ,że nie wysypie mnie bardziej :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale dziewczyny szybko się rozkręcacie, muszę częściej zaglądać bo wypadam z obiegu, jestem już do tyłu dwie strony;) Czytałam że niektórym z was zimno, mi niestety też troszkę ale momentami nie cały czas, więc nie jest to specjalnie uciążliwe. Luna501 ja przytyłam w ciąży 30 kg .....no ale nie mogę się wyprzeć nie żałowałam sobie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja walczę cały czas z robota :( ale fajnie sie rozkręca nasza stronka :) Sweetnes dobrze ze na plecach a nie tak jak mi na buzi hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny powiedzcie mi czy jak mam recepte na adasia bez mojego numeru pesel to sprzedadza mi go w czechach?bo lekarz powiedzial ze tak ale wole miec pewnosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny, ale się porobiło, nie miałam czasu Was wczoraj nawet czytać, teraz skończyłam i widzę, że nie jest fajnie. Ja też kiedyś zostałam oszukana przez pewnego oszusta, znalazłam ogoszenie w sieci, gość miałł konto na allegro, zrobiam przelew z karty kredytowej- na Allegro mają zabezpieczenie, że jak sie płaci z PAY-u to przesyłka jest ubezpieczona i w razie czego można dochodzić roszczeń i allegro zwraca kasę- nie obyło się bez policji, zgłosiłam sprawę. W aukcji były żele do paznokci UV, bardzo drogie, gość oszukał mnie na 230 zł. Czekałam na wysykę miesiac i oczywiscie telefonu nie odbierał. NIe miałam gotówki, zeby zapłacić przy odbiorze....sprawa poszła tak daleko, ze gosć zwróci kasę mnie i jeszcze 2 dziewczynom, twierdził, że wysłał, ale ze stanów idzie dugo...........nie chcia wysać numeru przesyłki, nie chciał wysłać skanu potwierdzenia......zgłosiłam na policję, ze zakupiłam żele i sprzedawca nie wysłał i nie chce oddać mi pieniędzy....... gość oddał kasę, prokuratura umożyła, bo nie było to przestępstwo, a wykroczenie, kwota za mała- musiałoby być powyżej 250 zł....w allegro zablokowali mu konto, to wysyłał przez konto brata. A przecież w allegro są dane każdego kontrahenta.....policja miała adres- wszystko! 2 miesiace szarpaniny, ale udało się, a potem dowiedziałam się, ze moja koleżanka jedzie do Czech i mi przywiozła :) i tak własnie jestem z Wami, bo szukam wsparcia :) Powiem Wam, ze jedna z klinetek tego gościa była prawniczką i wystosowała mu sprawę cywilną za oszustwo....gosć był posrany, ale nie wiem jaki sprawa miała finał, bo juz nie mam z nią kontaktu :) Odzyskałam kasę i git! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do kajamanka - ja też się pałętam, jak biedna pytam o coś to nikt mi nie odpowiada, ale mi smutno...hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga ale ja ci odpisywalam ktoś chyba usunął :( a czemu chcesz zrobić przerwę przecież dopiero zaczęłas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, pytałam, czy zrobienie przerwy, np. jedno dniowej coś pomoże w działaniu Adasia i czy któraś z Was tak robiła. A drugie to, że mam wrażenie takiej kulki w przełyku, jakby mi jedzenie się zatrzymało i teraz nie wiem czy to też działanie Adasia czy kurcze coś innego. Dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×