Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Saba77

Adaś :)

Polecane posty

Łapa wyślij mi na pocztę adres :) a ja kochane pieke serniczek królewski dla mego mezusia :) dzisiaj napisała do mnie następna oszukana osoba przez xxxona25xxx super nie? Ładne żniwo zebrała lub zebrał ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łapa napisz sabie na maila jaki en mail bo na pewno to nie ten od rudej bo ona podaje kogos kto oszukuje i to jest pewne ze maile rudej i xxxona to jedna osoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak ja też tak miałam początkowo myślałam ,że może chłodniej było na dworze i zaczęłam mocniej w piecu grzać aż moje chłopaki dostały wypieków na twarzy a i tak cieplej mi nie było, zdaje mi się ,że chyba jest słabsze krążenie bo co innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie u lekarza nie byłam bo jak odstawiłam tabletki to ból przeszedł i do dziś jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny piszcie odważnie na kogo trzeba uważać wiadomo ,że wszystkich nie uda się uchronić ale choć do częsci dotrą nasze wiadomości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karen102 może to po prostu dlatego, że mniej jemy i dostarczamy mniej kalorii... Ważne, że kg spadają ;) ale zrobiło się zamieszanie z oszustami, dziwne były tak szybkie spadki wagi rudej... Doczytałam, że Adika nie mogą brać osoby z nadczynnością (ja mam niedoczynność ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra jest o ? Ale ta babeczka mi napisała ze ma męża policjanta w dochodzeniowce także bedzie miała ciepło ta cała Xxxona25xxx :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale numer z ta oszustka:)dobrze ze jestescie bystre:Pa to jak ona paragon wystawia?sama czy z apteki?napiszcie za nile ta Pani sprzedaje az jestem ciekawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
saba a jaki masz mail bo cos nie widze albo nie doczytałam gdzies

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niby za 238 zł za 100 sztuk oferowała :) tak paragon z apteki hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziwi mnie tylko to ze nie broni sie teraz ze niby ja to jej konkurencja i Ona27Wwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saba za dużo już poszło jej przypału nie jedna odzywa się oszukana a kilka już dziewczyn nawet jeśli zmienia dane nr konta zostaje ten sam :) Zarobiła nieźle i najgorsze jest to ,że miała tu kupujących bo uwierzono rudaagatka wrrrr nie wiem czy baba może być taka głupia żeby takie coś robić :/ także rada jest jedna nie płacicie przelewem :) a tak w ogóle to Nią się policja zajmie :) żadna kupująca mogła nie wiedzieć jakie są skutki posiadania tego leku :) i nie musi wiedzieć ,że jest nielegalny w Polsce tak? Już się nie wywinie :) tego jestem pewna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maniek1972
Myślicie że Wam coś da wystawianie danych? Na pewno już zmieniła maila i pod innym nickiem sprzedaje, konto na pewno nie jest tak głupia i nie ma na siebie. I na pewno już też je zmieniła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ja tez juz jestem z wami. ale sie porobilo rozmawiasz sobie z takim kimas a wszystko to sciema :( ja tez dostalam maila z poleceniem xxxona25xxx ze super dziala ale sie nie podpisal pod jakim jest pseudo na forum wykasowalam go wiec nawet niewiem jaki adresat i jeszcze jeden rutek1976 ze ma z czech i moze odsprzedac no i wlasciwy do TN. zanim zamowilam to troche poczytalam co piszecie a nie tak odrazu wplacac komus na konto tez troche rozwagi trzeba zachowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maniek1972
A no to co innego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maniek1972
Poczytałem trochę, na kfd mi odradzają bo mówią że to lek dla kanapowców i się zastanawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dziewczynki znalazłam was.Kolejną noc spędziłam na czuwaniu ale czuje się super.Za dużo kawy chyba pije do tego Adasia i stąd może problemy ze snem. Laski powiedzcie mi czy po dwóch ciążach można zejść z bioder bo moje koleżanki twierdzą że nie ma takiej opcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no,zjadłam łyche ziemniaczkow z mizerią,popiłam Adasiem i do wieczoram mam nadzieje bedzie spokoj.Pozniej przegryze jabłkiem na kolacje i bedzie koniec dzisiejszego jedzenia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lili313 to chyba zależy ile się przytyło, jaką ma się przemianę i chęci itd. Moja siostra po 3 ciążach waży 46kg wzrost 170cm... Nigdy nie była na żadnej diecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, a słyszałyście coś takiego, że adaś nie działa jak brakuje w organizmie litu? Gdzieś to wyczytałam i w razie czego zaopatrzyłam się w wodę mineralną z litem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W każdej ciąży przytyłam 20kg. Chęci mam duże żeby wrócić do dawnej sylwetki zawsze ważyłam 52kg. Figura mi się bardzo zmieniła ale mam nadzieję że Adaś nam pomoże.Kurcze pierwszy raz zapisałam się na forum nigdy w żadnym nie uczestniczyłam i to bardzo fajna sprawa:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jaka to woda? rzuc nazwą bo na mnie to działa tak legutko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sweetnes dokładnie tak jak piszesz :) tylko jest małe ale czego Xxxona25xxx nie przewidziala te osoby nie zostaną ukarane bo nic nie dostały nawe głupiej witaminy to po co ruda wklejala te ostrzeżenia co dziwne prawda? Tym dziewczynom guzik zrobią a jest ich wiecej za to Xxxona25xxx vel Elena dostanie po dupie :) myślała ze trafiła na forum naiwniaczek hahaha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie w sklepie znalazłam tylko piwniczankę. Smak taki sobie, wolę zwykłe wody ale piję ją ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×