Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Saba77

Adaś :)

Polecane posty

moniczkadoniczka- zrób się "czarna", bo już nie wiem co pisałas Ty, a co osoba podszywająca sie za Ciebie......., wchodzisz w zakładkę moje konto i tam zakadasz konto (rejestrujesz) Dziękuję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniczkadoniczka
MoniaKat wiesz ja juz probowalam ale ciagle wyskakuje że błąd ale nie widziałam żeby ktos za mnie pisał na razie wszystkie posty moje ja chce być czarną ale ciagle pisze że błąd błąd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniczkadoniczka
No jasne moniczkabialas21@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powinnaś dostać 2 e-maile, jeden z hasłem ode mnie, zmień go oraz drugi o rejestracji z Kafeterii. Spokojnej nocy M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien doberek dziewczyny :) ale bym pospala jeszcze ale mój bezlitosny budzik mnie obudził hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :D Dzisiaj znowu pochmurno i pada, a do tego taj jest zimno, ze palimy w kominku....gdzie ta wiosna-lato co byla. Wydaje sie, ze mi sie to snilo....:( No ale wczoraj zgrzeszylam fakt :d ale za to dzisiaj wstalam najedzona ze hohoh :D jeszcze sniadanka nie jadlam, ale bede musiala zjesc jakies mussli :D Jak u was kochane macie sloneczko ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga-alfa ja bedzie sloneczko od razu grila robie i zjem nawet dwie kielbaski :D:D: czekam na sloneczna majowke :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja sobie zrobię skrzydelka takie chrupiace :) u mnie tez pochmurno dzisiaj tylko 8 stopni :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już o 8 byłam po gaz bo jak na złość mi sie skończył a rosolek już sie gotował :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hellol :) No to od dzis znow zaczelam :) Po 2 tyg.przerwie... :( Wstac nie moglam,ogladalismy z mezem film na tvn,pozniej mma :) tak nas rozbawilo,ze spac nie dalo haha :) A dzieci o 7 'mamusiu' wolaly :) Na szczescie przyszla babcia ;) Wstalam,sniadanko i Adas :) Juz mi lepiej... ;) U nas tez pochmurno,pada,chlodno :( Kolejny dzien w domu... juz nie wiem co.z dziecmi robic,zeby sie nie zanudzaly :) Obiad z wczoraj mamy...dobrze tak ;) Pieknego dnia!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny widze że tylko tutaj jeszcze niema osób które próbuje rozwalic wszystko:) Ja już jestem 9 Dzien na adim i zero skutków ubocznych No prócz suchosci i utraty wagi:) pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ;) u mnie 37 dzień z adasiem. Wczoraj też miałam kryzys i byłam cały dzień głodna... Więc wazenie dopiero za kilka dni. U mnie pada i zimno jest więc ze spaceru nici :( pozdrawiam serdecznie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylkra no w końcu znalazlas nasze forum :) nie chciałam ci pisać nazwy zeby te chamstwo nam tu nie wlazlo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam stare znajome z forum jak i nowo dołączone dziewczyny.Prawie tydzień nie udzielałam się ,jednak codziennie Was czytam.I po głęwbszym zastanowieniu postanowiłam wam szczeże tak od siebie coś napisać.Myśle,że celem założenia tego wątku przez Sabe było odcięcie się od kłótni,oszustów,handlarzy,intryg.Mieliśmy się wspólnie wspierać,opowiadać o dniach lepszych,gorszych-miało być przede wszystkim miło,sympatycznie-PRZYJAżnie:) i owszem można tu znależć pare takich wątków.Ale temat przedni tego forum to:jedna oszukała drugą-do tego dołączyła trzecia,policja,konta,sprawdzanie oszustów.Dziewczyny!!!!!!!!!!!!!załóżcie sobie osobne forum i w temacie wpiszcie POSZKODOWANE ADAŚ.Dlaczego następne tak miło i przyjemnie zapowiadające się forum jest zaśmiecane znowu sprawa oszustów?Saba,przecież rozumiem,że po to założyłaś ten wątek,aby uniknąć podobnej sytuacji.Umowa byłateż taka,że nie podajemy żadnych namiarów,a tutaj co chwile posty z prośbą o kontakt na meila-wiadomo w jakim celu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo polubiłam Was dziewczyny i zawsze z przyjemnościasiadałam przy komputerze,żeby z Wami popisać.niektóry pewnie nie spodoba się to co napisałam,trudno.Niekiedy lepiek głośno się wypowiedzieć,niż słodzić,cukrować,a myśleć inaczej,pozxdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przypuszczam że to kwestia czasu kiedy te przeszczepy znowu nas znajdą i spróbują rozwalic forum ale tym razem nie dajmy im tej satysfakcji jak już coś sie będzie działo po prostu nie zwracajmy na to uwagi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kajamanka zgadzam sie z toba w zupełności :) dobra nazwę wymyslilas dla oszukanych :) wtedy bedą mogli jechać tam na sprzedawców ile wlezie :) to forum jest przede wszystkim po to zeby sie dzielić naszymi osiągnięciami,radosciami no i tez problemami dnia codziennego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis weszłam w sukienkę o 2 rozmiary mniejsza:) trochę na siłę ale jednak i cieszę sie jak dziecko:) niestety jadę na rodzinna imprezę będzie tłusto i słodko:( a słodkości to moj słaby punkt Oj chyba wróci wszystko Co zeszło tym bardziej że każdy każdemu wszystko wciska na siłę taka chora jakby tradycja:( będę potrzebowała dużooo silnej woli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no,żale wyrzuciłam,do tematu już nie zamierzam wracać,a teraz moge się Wam pochwalić:)ważyłam się w środe i waga pokazała na minusie 6,6kg:):):)teraz od paru dni stoi w miejscu,bo mam tzw.przypadłośc kobieca,ale myśle,że po... znów ruszy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie też szaro buro i ponuro ale co tak leje jak szlaone... Sabciu nie mogłam rozmawiać byłam na kontroli z małym a ja znowu zamówię adania biorę go od 8kwietnia więc zaraz skończą mi się karmelki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki. U mnie jakieś rany na nogach i pośladkach się pojawiły ;/ Nie wiem czy to może jakiś skutek uboczny Adiego... Wygląda to mniej więcej tak, jakby komary mnie pogryzły i wszystkie do krwi były rozdrapane;/ Nie wiem co mam robić, pokazałam matce, ta mnie cukrzycą straszy;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wszystko spierniczylam , caly tydzien poszedl ...jak wroce do domu od tesciowej to sie zwaze. Przy niej sie nie da jesc....a drugie to moja slaba wola. Chyba sobie wymierze kare....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluję Kajamanka!!:) Super efekt!! Sweetness jak się Twój Synek czuje? Lepiej? Super Ci waga leci!! Gratuluję!! Kibolka1987 nie wiem... Nie pomogę... A może to efekt toalety? Z drugiej strony może organizm się z toksyn uwalnia przy Adaśku = dieta? Albo może przesuszona skóra? Ja tak miałam... Skóra swędziała, drapałam przez sen, rano były rany;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×