Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Saba77

Adaś :)

Polecane posty

Cześć dziewczyny. Pan doktor, który wypisywał mi receptę nie zadawał wiele pytań, ale powiedział tylko " chce się Pani zabić", więc nie przejmuj się Morena. Jakbym miała patrzeć na skutki uboczne wiecznie bym była gruba i mój mąż też. A tak samopoczucie jest lepsze i coraz bardziej widoczne ubytki w obwodzie. Mąż zadowolony, też chudnie i jest super :) My mamy 100 tabletek na dwie osoby, jak się będą kończyć podejmiemy decyzję co dalej. U mnie z pogodą bardzo licho, chcieliśmy jutro jechać na rowerach ze znajomymi nad wodę i chyba nic z tego nie będzie. Jeszcze nie wiem czy nie będę musiała w czwartek iść do pracy..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ;) Saba, pytałam o to samo kilka dni temu ale nikt się nie pochwalił ;) ja właśnie gotuje bigos na wyjazd w góry, tam pewnie będzie grill, kiełbaski, karczek itd odkąd biorę adasia to w ogóle nie piję alkoholu i nie robię przerwy na majowke bo jak wypije piwko to i kiełbaski zjem, a później to już nie będę się kontrolować. Nie wiem jak Wam ale mi po alkoholu włącza się ssanie w żołądku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To super :) ja niestety w domku siedzę z malutkiem także dzien jak co dzien bedzie. Ja alkoholu w ogóle nie pije także nie wiem czy chce sie jesc no chyba jest tak samo jak fajki sie rzuca to włącza sie rzraca :) ale przecież kochane jedzonko z grilla jest bardzo dobre smażone bez tłuszczu także można sobie pozwolić :) no ja tak myśle ,chyba ze jest to boczus hihihi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To super :) ja niestety w domku siedzę z malutkiem także dzien jak co dzien bedzie. Ja alkoholu w ogóle nie pije także nie wiem czy chce sie jesc no chyba jest tak samo jak fajki sie rzuca to włącza sie rzraca :) ale przecież kochane jedzonko z grilla jest bardzo dobre smażone bez tłuszczu także można sobie pozwolić :) no ja tak myśle ,chyba ze jest to boczus hihihi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja w domku siedzę z malutkiem także dzien jak co dzien :) ale ja myśle ze właśnie takie jedzonko z grilla jest bardzo dobre na dietę,przecież jest smażone bez tłuszczu no chyba ze boczus hihihi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saba, wiem, że jest zdrowe ale ja sobie tak wymyśliłam, że mięso powoli będę wprowadzać w trzecim miesiącu brania adasia ;) W sumie to bardzo dobrze czuję się teraz jak jem same owoce i warzywa. A maluszek niedługo Ci podrośnie to z wyjazdem nie będzie problemu ;) ja mam w miarę blisko bo 60km pod granice słowacką i często tam jezdzimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurcze coś mi iPad wariuje bo wyskakuje błąd a tu widzę wkleja i tak o to sie powtorzylam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amelia825
dlaczego strone nazwałeś Adaś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amelia, widzę, że założyłaś nowy wątek " diety som do bani"... bez komentarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adas to nasz tajemniczy wielbiciel :) tak jestem szczesliwcem 1000 hahaha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo my wszystkie jestesmy tu zakochane w takim jednym Adasiu.... I dla niego się odchudzamy ;) ot cala prawda na temat nazwy forum :) Ja w majowecke siedze w domu :/ no moze gdzies tam skocze... Moze nad Zalew Zegrzynski... W koncu to takie nasze warszawskie mazury ;) a tak to staram się nie wydawac kasy... W koncu niedlugo urlop.... Już nie mogę się doczekac czerwca :) i momentu jak wsiadziemy cala rodzinka do samolotu :) mojej coreczce to już snia się wakacje po nocach... No i zaprosila ekipe z przedszkola na wakacje z nami hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnessima, a gdzie lecicie? Może pisałaś ale nie pamiętam... Ja dopiero w sierpniu nad nasze morze się wybieram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, trochę mnie nie było ale już jestem i przyłączam się do dyskusji;) Nie wiem co jest ze mną nie tak, że waga od tygodnia stoi w miejscu, dużo osób mówi mi że zeszczuplałam ja widzę to po luzie w ubraniach, ruchu ostatnio mam naprawdę sporo no ale waga ani drgnie;( co robić? U Agnessima widzę świetne rezultaty a u mnie klops...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje plany na długi weekend to....wdrożenie w zycie Adasia:)he,dobrze ze jutro wolne to zobacze jak sie bede czuła, a wczwartek praca:(pracuje w biurze 8 godzin przed kompem wiec jestem ciekawa jak sie bede czuła-dobrze ze jest pare dni wolnych wiec zobacze jak dziala na mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :D u mnie pogoda tak sobi cos sloneczko wyglada zza chmur, ale wiaterek jest chlodny :D ale robi sie cieplej:d Ja grille kocham mniam warzywka kielbaski boczus, mozna wymieniac dlugo :D pewnie sie skusze bo nie ma co sobie wszystkiego odmawiac;) na majowke trzeba gdzies wyjechac ja wybieram gorki kolomnie . Frajda dla coreczki, autobusik las :D pieska tez wezmiemy :D a koszt maly :D tyle co na bilet i troje jedzonka z lodowki :D polecam jeszcze dzisaij z mala do laryngologa jade zobaczymy co on powie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fabia ale ty nie porownuj swojego wyniku do Agnesima różnica w wadze jest kolosalna bo prawie 20 kilo a jak trochę poczytalas to jeżeli masz tylko nadwagę to ciężej jest zrzucić te pare kilo niż parenascie. Agnesima tylko sie nie obraz ze tak napisałam ale pisze to prawie od początku moich wpisów ze nawet w ulotce jest napisane ze dla osob z dużym wskaźnikiem BMI :) tak samo jak sweetnes idzie ładnie a u mnie tez stoi jak zaczarowana no cóż musimy kochane cierpliwie czekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fabia to i tak masz dobry wynik ja biorę prawie miesiąc no zostało mi jeszcze 8 szt z kuracji miesięcznej bo pare razy zapomniałam ale mi zeszło dopiero 4 :) ale i tak sie cieszę bo widzę siebie o dużo dużo szczuplejsza wizualnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopiero jest południe na pewno dojdą :) przecież sledzisz przesyłkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co Saba patrze na ten tracking i nic tu nie kpw moze ty cos podpowiesz =( Data zdarzeniaJednostka pocztowaZdarzenieSzczegóły 2013-04-25 12:29Ząbki 3Nadanie 2013-04-25 16:35WER WarszawaPrzyjęcie z ładunkiem 2013-04-25 22:28WER WarszawaWysłanie przesyłki z Polski 2013-04-26 17:23LANGLEY HWDCPrzyjęcie przesyłki w kraju przeznaczenia Niby wychodzi ze juz jest w uk ale nie mam jej jeszcze dziwne=(u mnie wlasnie byl listonosz nic nie dostalalm=(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja z rana już po solarium teraz już czekam grzecznie na obiad udko:) i do następnego dnia i tak z Adasiem miło spędza się czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sabciu nie nie gniewam się :) to 100% prawdy :) dziewczyny ktore maja mniej do zrzucenia niz ja beda wolniej tracily i nie ma co się prownywac :) ja również mialam dni przestoju... I takie na pewno jeszcze beda... Co do moich wakacji to kierunkiem jest Azja... Więc czeka mnie dosc dluga podroz... Ale już zabezpieczylam się i pokupowalam rozne gry dla mojej 5 latki :) z tad mam tak duza motywacje... Ciezko się pokazac na plazy jak się wylewa tu i tam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saba dziękuję za pocieszenie, na pewno masz rację. Dobrze że jesteś bo czasem przyda się trzeźwe myślenie osoby trzeciej, bo jak tak się lata na wagę to chciało by się zawsze widzieć mnie i dlatego się zatracam. Dobrze że jest to forum.. A mój długi weekend w domeczku z synciem, mąż niestety w pracy także my sobie na spacerki i do dziadeczków troszkę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo sie cieszę ze mogę kogoś pocieszyć :) po to tu jesteśmy kochane a ja właśnie po spacerku i nawet udało mi sie obciąć troszkę u fryzjera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wlasnie dostałam wiadomosc od mojego sprzedawcy jakie bzdury na niego pisze w internecie na forum i że mam to wyjaśnić ja jestem uczciwa tego że nie mam paczki to winie tylko pocztę tu w uk a nie jego bo on mi dał numer nadania i moge go monitorowac sama nazwalam go koffanym sprzedawca w ktoryms z poprzednich postow i że nie wyświetlal się numer bo pomylil jedna cyfre ale sytuacja zostala wyjaśniona i pisałam to wcześniej jesli mu to pomoże to wlasnie dodaje ten post żeby nie była że jego wina to tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mój malutek usnol właśnie po długim spacerze :) teraz można na spokojnie kawke wypić :) oglądam właśnie dlaczego ja i boki zrywać hihi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×