Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Saba77

Adaś :)

Polecane posty

Lala wejdź na adipex i zobacz co tam dziewucha pisze ma 156 cm i waży 53 kg i ona chce namiary na adipex hahaha masakra my to mamy do zrzucenia ale ona?????? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saba jeszcze nie wchodziłam ale to jakieś chore mając taką wagę zresztą chyba idealna do wzrostu. U mnie podobno sporą różnice widać po stracie 10 ale jeszcze chcę chociaż drugie tyle, chociaż wiem,że raczej genetycznie to niemożliwe bo mam uwarunkowania i budowe taką że poniżej 60 kg waga się nie utrzyma. pamiętam jak ważyłam właśnie 60-62 kg to było fajnie. Dobrze się czułam, małżonek bardziej zazdrosny i starający się bo widział spojrzenia innych facetów. I teraz też tak będzie. Kochanie moje już dawno zauważył efekty i nadal zaznacza że dlaniego jest dobrze tak jak jest ale dla mnie nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga alfa a czy może jest zapotrzebowanie u Ciebie w firmie na taką dodatkową pracę może wysyłkową ja jestem z okolic Warszawy. Szukałam w necie ale tu są same oszustwa jeśli chodzi o prace chałupnicze tylko wpłać na konto a potem nikt się nie odzywa ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem co jest grane, ale moje wypowiedzi nie są wyświletlane. PIszę po raz3. Saba mam 171 cm wzrostu. Fabia pomyślę co da się zrobiś i dam ci znać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga-alfa to może napisz mi na e-mail edytka6-86@tlen.pl, jak będziesz coś wiedziała. Trochę mi się posypało, szef mnie zwolnił od razu po macierzyńskim niby nie mógł ale zrobił likwidację stanowiska pracy ;( no i w dodatku nie wypłacił wynagrodzenia za okres wypowiedzenia i muszę się z nim prawować ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga-alfa to Ty masz prawie idealną wagę. Tylko ja widzę taki kurdupelek jestem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O to aga jesteś nawet wyższa ode mnie :) no dla mnie to tez jest chore zeby odchudzac sie z 53 kilo no ale każdy ma swój swiat :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saba masz zupełną rację, ja to wogóle nawet nie marzę o takiej wadze, jak osiągnę 60 będę szczęśliwa ale zadowolę się też 64, tylko żeby czuć się lżej w swoim ciele i mieścić się w ubrania bez uczucia napięcia i strzelania guzików;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to tak jak ja chociaż zeby tak do 65 spadło :D i będę heppy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zeszło na psy hehe same reklamy i obelgi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ;) u mnie mega burza właśnie... Zbieram się do wyjazdu mimo wszystko :) waga troszkę spadła, jest -9,5 kg co mnie cieszy i dziś 41 dzień z Adasiem. Mam nadzieję, że po majowce nie będzie więcej. Trzymajcie się ciepło, pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Młoda, bierz wcześniej Adasia jak nie możesz spać. Na każdego inaczej działa, mi nie daje takiego kopa i bym spała o każdej godzinie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc dziewczynki:) a ja juz w pracy...ale pogoda okropna.z ciekawości wezlam na to stare forum,jeju macie racje co tam sie dzieje,poczytalam pare wpisów i uciekłam he co za ludzie tam piszą,nic tylko o smierci,cos strasznego aż mnie dreszcze przeszły.dobrze ze na naszym forum wypowiadają się ludzie na poziomie....milego dnia (jak dzis juz nie dostane adasia to.....)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do młodej:a o której godzinie bierzesz adasia?to chyba strasznie sie meczysz skoro nie mozesz spac?a rano wstaje zmeczona czy nie?widac chociaz jakies efekty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki :) u mnie tez pochmurno ale nie pada :) Luna a ty jaka masz wagę bo nie masz stopki i nie pamietam :) ja dzisiaj miałam ciężka noc ale to dlatego ze w końcu po 8 dniach spóźnienia przyjechała ciotka :D a takie bóle brzucha miałam w nocy i głowy ze masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i dzisiaj czwartek powinnam sie zważyć ale chyba nie ma sensu dopiero jak będę po :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej adasia biore o 7 czasem 8. wiec wydaje mi sie ze to nie jest za pozno. wieczorami nie czuje glodu, a kopa niezlego daje. czy jestem wypoczeta? roznie to bywa. a efekty widac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie młoda może za późno bierzesz spróbuj wcześniej wziąć a jak twoje wymiary bo miałas sie mierzyć i sie nam nie pochwalilas :) :) albo przed spaniem zaparzaj sobie melise i bedzie git :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saba, w tej chwili waze 66,5 i mam 172cm wzrostu. Marzy mi się 5 z przodu... Ja już jestem spakowana, a moje spiochy jeszcze w łóżku ;) ciekawe o której wyjedziemy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze Luna to laska jesteś w porównaniu do mnie :) moja znajoma tez ma taki wzrost jak ty i wagę ma 67 i ja nie widzę po niej zeby była gruba ale tez jej dałam 30 szt bo mnie ublagala :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie wazylam sie ;) bo mezus przyjechal i jakos z glowy wylecialo. wczesniej? przeciez 7-8 to jest wczesnie. o 7 wstaje z synem do przedszkola, a wlasnie od 4 do 7 mnie spanie lapie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeciez inne dziewczyny biora jeszcze pozniej... dlaczego tylko ja tak mam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saba, nie jest źle ale kiedyś było 52 kg ;) jeszcze trochę boczkow mam ;) jak będzie 58 to super bo 2 kg pewnie wróci po diecie... Ja wcześniej chyba zaczęłam brać niż Ty, więc też Ci spadnie waga więcej i wszystkie będziemy laski ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie ze tak kochana zreszta to jest tak ze każdy ma sie czuć bardzo dobrze w swoim ciele :) a młoda ja pisałam a ty wkleilas ze bierzesz rano no to faktycznie wcześniej już sie nie da :O może faktycznie kup tabsy ziołowe i bedzie lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi net pada, juz 3 raz pisze. Tak ciemno jest jak w nocy i swiatla swiece :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Albo na początek spróbuj melise ja tez nieraz sobie ja pije wieczorem jak jestem jakaś taka nabuzowana :) ale wczoraj normalnie czułam ze w końcu ta ciotka przyjedzie bo nawet sie przez skeypa z mężem scielam heh ale pózniej go przeprosilam cóż to tylko nasza natura prawda kochane :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to faktycznie Luna macie pogodę do kitu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×