Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ja_też_jestem_zmęczona

Kobiety (nie)dojrzałe - ZAPRASZAM DO ROZMÓW.

Polecane posty

Gość gość
Dzień upiorny wszystkim;-) i miłej niedzieli:-) Więc... aby tak się stało myk. A uprzedzając pytania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eh mam problemy ze snem chyba:/ Wy pewnie sobie jeszcze smacznie spicie a ja juz do szkoly jade,na szczescie dzisiaj siedze tylko do 12,P pozniej jedziemy do mojej mamy i mojej przyszlej mamy i do domu;D aa jakie sloneczko u mnie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Upiornej i słonecznej niedzieli, więc... myk, myk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Upiornej i słonecznej niedzieli, więc... myk, myk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Upiornej i słonecznej niedzieli, więc... myk, myk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla Ciebie początkującej, młodej Upiorzycy to wydaje się to mało atrakcyjne, ale wiesz mnie upiornemu, że są gorsze upiorności w naszym upiornym życiu i życzenie upiornego dnia to najwspanialsze czego można życzyć w obecnych czasach, osobie, którą się lubli, zna lub ...to zbyt upiorne, aby powodzić się dalej w tak prostacki sposób. Nic złego, chociaż upiorne to - nie miałem na myśli:-P Uprzedzając pytania: nie brałem, nie piłem i nie wciągałem:-D Wobec tego WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO:-) Więc, myk, myk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale kogel mogel:D??? ...oczywiscie nic złego nie miałem na upiornej mysli. Chociaż tyle powtórzę: WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO... czyli upiornego;-) więc myk, myk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Paula...? Twoja stupka;-) ma chyba rozmiar 45;-) Jest taka piękna, naiwna i upiorna;-) Żeby tak, druga strona, także myślała:-) Wszystkie upiory nie miałyby racji bytu:-D I oby tak się działo:-D :-);-):-) Więc, myk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Ty co tu robisz???? Nie pobierasz nauk??? Więc myk, myk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla Pauli. Znalezione na kafe więc... zamiast sie nieszczesliwie zakochiwac jepnij sie glowa w sciane - mniej boli Ale miłość to pięknie upiorny stan ducha na kafe:-) Więc myk, myk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aa na szczescie moja polowka mysli tak samo jak ja:* a czemu to jest naiwne? Istnieje jeszcze ma swiecie szczesliwa i spelniona milosc;D a co do nauki to wracam do domu:P nie chce mi sie siedziec. A poza tym zostawilam mojego sam na sam z zelazkiem i moja sukienka i troche sie o nia boje;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:-D :-D :-D Ratuj ją! Bo tylko o nią nie bedziesz Zazdrosna:-) Naiwnie??? Pytasz, o mój sarkazm... w dzisiejszej dobie ludzkiej ludzkości mamy szansę po przez kafe... zauważyć, że nic nie trwa wiecznie. Ale mimo, że to tak upiornie zabrzmiało to warto. Warto! :-) Więc myk, myk...;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulino, czy sukienka czuje sie dobrze? :D Co do problemów ze snem... Wiesz... Ja codziennie zasypiam kolo 2-3 wiec nie wiem jak to inaczej nazwać niż właśnie problemami ze snem. Jak już zasne wczesniej, np. kolo 24 to i tak po 3h snu sie budze np. Ogólnie jak zasne wczesniej to budze sie 2-3 razy w ciagu nocy ;p Jak o 3 zasne, to też np. o 6 w sobote czesto sie budze. Wiec juz dawno nie wyspalam sie tak jak powinnam... Nie w swoim łóżku. Upiorku, miałeś przeczytać ze zrozumieniem mój wczorajszy monolog! Czy praca domowa juz odrobiona? :D... A co do Krystyny... Ladnie ją pojechał i w mojej opinii słusznie. Nie wiem jak ktoś może ją popierać. Ale no dobrze, ludzie mają różne poglądy, licze sie z tym. Ja tej pani strawić nie moge...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:-D Ty bestio upiorna:-D W związku jest tak jak w tym http://www.youtube.com/watch?v=_XLGYxeL1iQ&feature=youtube_gdata_player tańcu. Zgoda, idealne dopasowanie, wspólne działanie... trochę nudy i małe lanie;-) Ale cel i chęci trzeba mieć wspólne. Mimo, że upiorne. I nigdy nie stawiać wszystkiego na jedną kartę... przed wielkim końcem:-D A wracając do początku, mojego wywodu to na krzyczę sobie na Ciebie. W ramach terapii;-) Upiorzyca! upiorzycA!!! upiorZYCA!!!!! UPIORZYCAAAAaaa... więc myk, myk... :-D))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ślimak, ślimak ja rozumiem poglądy, ale jak ktoś... P. Profesor w taki prymitywny sposób przedstawia swoje poglądy, będąc na ówcześnie takim stanowisku... Upiornemu brak zasobu słów, aby to wyrazić. Baba jedna tak jak Wałęsa nie ma już nic do stracenia i ani no, ani ona nie tworzą podstawowej komórki rodzinnej, a wypowiadają się w tej kwesti... Upiorne to, to zupełnie jak ja:-P Więc wrzucę coś na ruszt i odrobię zad. dom. Bo wczoraj coś nie tego... Sama tego Chciałaś;-) Więc??? Myk!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jak widać ta prymitywna kobieta dociera do rzeszy ludzi :) Np. do dużej ilości kafeteriuszy, co widac po temacie, który został dziś założony --- http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=5604459 x Btw. Ja już teraz sie nie dziwie, że mnie tak jadą na tym forum i nie tolerują. Wystarczy, że ci ludzie obnażą swoje poglądy i wszystko wychodzi na tacy. :D 90% Elektoratu PISu to nie są normalni ludzie. No przykro mi. Mówie 90%, bo zdarzają sie odstępstwa od reguły, które przy tych pogladach konserwatywnych po prostu glosują na pis w skutek braku alternatyw, ale nie popierają np. do konca tego co mowi i robi Kaczynski, czy ta pani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ślimak, ślimak ja nie kwestionuję ynteligencji pani poseł, ale piszę tylko, że w PRYMITYWNY sposób... No nie chcem, ale muszę tam myknąć! Więc ja, jako upiorny, także głosowałem na PiS Lecz tylko w pierwszej kadencji. Popowcy od razu śmierdzieli... podszywem. Jak tylko odszedł od nich współzałożyciel to nie miałem tam dla siebie autorytetu. Mimo, że tylu tam upiornych:-D Dla mnie jest wybór jeden od kilku lat... Tzn. To taka moja nadzieja i wiem, że upiorna, ale jednak:-) Więc myk, myk... weź 🌻 proszę:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mam kasy, ale z upiorne coś kupię. Tylko gdzie? Allegro takie duże jest... więc???? Myk, myk...:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie jestem ani za pisem, ani za PO.. Nikt zresztą nie każe wybierać miedzy tymi 2ma opcjami. One sie zresztą wiele od siebie nie różnią. Jedni gorsi od 2gich... Przynajmniej dla mnie :p Ale mam kumpla ktory na PIS wciaz glosuje, no i niech mu tam bedzie. Ja se najwyzej s******le w koncu z tego kraju, bo nie moge już na to patrzeć wszystko :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie... Ale swoje ganicie, bo cudzego nie znacie. Więc, ślimak, ślimak gdzie, ktoś, tam, Tobie dołączył??? Więc? myk, myk, myk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie... Ale swoje ganicie, bo cudzego nie znacie. Więc, ślimak, ślimak gdzie, ktoś, tam, Tobie dołączył??? Więc? myk, myk, myk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie... Ale swoje ganicie, bo cudzego nie znacie. Więc, ślimak, ślimak gdzie, ktoś, tam, Tobie dołączył??? Więc? myk, myk, myk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie... Ale swoje ganicie, bo cudzego nie znacie. Więc, ślimak, ślimak gdzie, ktoś, tam, Tobie dołączył??? Więc? myk, myk, myk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×