Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ja_też_jestem_zmęczona

Kobiety (nie)dojrzałe - ZAPRASZAM DO ROZMÓW.

Polecane posty

Gość gość
...yyy:-D i kto to mówi? Upiorzyca, co od rana pieje jak kogucik?! Co Kurko? Więc myk, myk... ale o co kaman? 6...7... więcej nie mam palców;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...yyy:-D i kto to mówi? Upiorzyca, co od rana pieje jak kogucik?! Co Kurko? Więc myk, myk... ale o co kaman? 6...7... więcej nie mam palców;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...yyy:-D i kto to mówi? Upiorzyca, co od rana pieje jak kogucik?! Co Kurko? Więc myk, myk... ale o co kaman? 6...7... więcej nie mam palców;-) A teraz z automatu. Tra ta ta ta...:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...yyy:-D i kto to mówi? Upiorzyca, co od rana pieje jak kogucik?! Co Kurko? Więc myk, myk... ale o co kaman? 6...7... więcej nie mam palców;-) A teraz z automatu. Tra ta ta ta...:-P Ok, z tym robo to upiorny, ale żart!!!! I jeszcze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i co z tego?
...yyy:-D i kto to mówi? Upiorzyca, co od rana pieje jak kogucik?! Co Kurko? Więc myk, myk... ale o co kaman? 6...7... więcej nie mam palców;-) A teraz z automatu. Tra ta ta ta...:-P Ok, z tym robo to upiorny, ale żart!!!! I jeszcze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i co z tego?
...yyy:-D i kto to mówi? Upiorzyca, co od rana pieje jak kogucik?! Co Kurko? Więc myk, myk... ale o co kaman? 6...7... więcej nie mam palców;-) A teraz z automatu. Tra ta ta ta...:-P Ok, z tym robo to upiorny, ale żart!!!! I jeszcze... zsrr... ana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i co z tego?
Upiornie przepraszam! Więc Myk, myk... może dlatego, że zdanie zaczynam od "Więc"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siema kurko Tutaj się schowałaś a tam u kredka smucą się za Toba:O:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry:-) nadzieja jest bo w koncu slonce wyszlo, przypomina pozny pazdziernik niz koniec maja ale wyszlo:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak Ty Masz słońce to i my będziemy mieć. Taka ma upiorna nadzieja, więc myk, myk... Wejdzie?:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
WESZŁO!!!! Więc co już Zaliczyłaś Paula??? Bo inaczej być nie może! No nie bądź upiorna;-) Więc myk, myk... a teraz...?:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No, Paulo? Twoja radość jest moją radością:-D :-D :-D i na czwórki??? A nie można było lepiej;-))) Więc myk, myk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stety, stety. Bedziesz wielka! Choć upiorna:-P Więc Pozdrawiam i myk, myk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...choć ;-) i Powiedz jeszcze co, za szczęście Znalazłaś? Więc??? Myk, myk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakbym slyszala moja matke "a nie moglas lepiej?" "a ta lub tamta mogla na 5 a ty nie?" nawet jak prace dyplomowa obronilam na celujacy to miala jakies ale:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluje. :) Różnica jest taka, że tu mi nikt nie wyrzuca pojedynczych postow z dyskusji, bez powodu, bo tak. Poza tym lubie was meczyć, a wiec myślę że tu siedzą normalne osoby a tłuki albo nie zagladaja, albo siedzą cicho i skrupulatnie notują każdy fakt z mojego życia. :) tak czy tak chociaż nie muszę ich czytać. Bez urazy ale Terlikowski, jeśli mowa o Tomaszu, kojarzy mi się z niezłym oszołomem, więc chętnie bym zobaczyla filmik. A co do samych kłótni... ja się ostatnio z moim w ogóle nie kłoce. I dobrze bo z nim to jest koszmar... to jest jedyna osoba której czasem wolę ustąpić :P tylko dlatego że go kocham, a wiem że każda kłótnia, nawet o głupotę, to dla niego jest cios dla zwiazku. czasem mnie ciekawi czy ktoś poza mną by z nim wytrzymał... w tej kwestii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te, Kocico? No przecież mrugnąłem ;-) No? A Ty nie obserwuj za winkla... tylko pogratulować trza:-) WIĘC myk, myk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ślimak, ślimak jego argumenty są lepsze?:-D Dobry Upiorny! Sposobem sobie wychowuje Ciebie;-) Już go lubię, chociaż to Ty mi Odmówiłaś... Więc Kto tu miałby Tobie dokuczać? Tylko ja mam taki przywilej;-) A reszta to myk, myk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie się urwało w pdst. nawet jak w 4 klasie miałam pasek na świadectwie to było "nie uczysz się, nic nie robisz" + twój brat jest mądrzejszy. później do końca szkoły (końca LO) faktycznie nic nie robiłam. Tzn aby zdać :) maturę zdałam dobrze ale to dlatego że jest dla idiotow zazwyczaj. :) Więc jak widać na niektóre dzieci takie gadanie nie działa mobilizująco, a dołujaco :D a co do słońca, oby wyszło. U mnie całą noc padało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj, ślimak, ślimak to gdzie Ty masz... czułki? Ja to raczej do normalnych się nie zaliczam. I w dodatku jestem Upiorny:-D Więc myk, myk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest dysc bydą ślimoki więc myk myk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...intymne? Każdego dopadnie ten pierwszy orgazm;-) No to podwójne gratulacje!!!! Więc myk, myk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...intymne? Każdego dopadnie ten pierwszy orgazm;-) No to podwójne gratulacje!!!! Więc myk, myk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...intymne? Każdego dopadnie ten pierwszy orgazm;-) No to podwójne gratulacje!!!! Więc myk, myk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×