Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ja_też_jestem_zmęczona

Kobiety (nie)dojrzałe - ZAPRASZAM DO ROZMÓW.

Polecane posty

Studentę, teraz to juz troche poprawili w porównaniu z tym, co tu sie rano działo. Przynajmniej kolor nicków jest lepszy, bo są pomarancze i niebieskie. A nie same niebieskie. I moje ślimaki wrócily U mnie dzis nie pada... Ale i tak jest paskudnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Paula, skoro w łóżku jest cudownie to .co Ty tam robisz?;-) U mnie nie pada, ale ja padam:-D No właśnie, jak jednocześnie?????? O mi siach nie wytłumaczyłaś, więc, teraz Smerfetko, tłumacz się:classic_cool:nam!!!! Co Odkryłaś?:-) więc myk, myk... " dlaczego białe, mi się nie rozpuszczają się w benzenie? - Bo ja nie wiem????????????????????:-P"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Ty, Jestę, także coś w końcu Napisz, a nie tylko coś po niemiecku... więc myk, myk... w końcu zapisują się odstępy między wierszami.[cześć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Upiorku lepiej zebys nie wiedzial:P A tak serio to troche sie uczylam,troche czytalam, ogladalam film,zagladalam na kafe,zajadalam sie zelkami i obiadkiem od mojego ukochanego:D i tak mi dzien zlecial,teraz musze sie zmusic wstac i pojsc pod prysznic a tak mi sie nie chce dupki ruszac:D Zbieram slimaki moj luby znalazl na balkonie 3 slimaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Paula co takiego strasznego... acha, nie doczytałem, A co TWÓJ na to, że wszystkie wonności po całym dniu Kceřz zmyć z Siebie????? Upiornie szkoda... Nauka to potęgi klucz:-D Więc myk, myk... Już nie przeszkadzam;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
..oj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie nie wiem, ale jak napisałam posta to pojawił sie on owszem, ale mój nick był (przynajmniej u mnie) na pomaranczowo O.o Potem odświeżyłam strone, bo w ogóle coś sie wieszało kafe ogólnie... i już na niebiesko znowu. Jest to dla mnie zagadką jakim cudem nastapiła taka zwiecha. Już myslałam ze zostałam zbanowana chuj wie za co xD. Ale nie. Tylko jakiś bład chwilowy. Swoją drogą, jestę... twój ostatni post w tym temacie: f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=5602171 też widze na pomarańczowo. Nadal. A przecież nick tam nie jest napisany błędnie? Ej, to jest dziwne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zbieram   Ślimaki
...więc myk, myk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Upiorne to!!!! Ślimaki mi uciekły, a jakie tempo...? Bestie:-D więc myk, myk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ślimak, ślimak nie bądź na mnie ani Masz na zgodę 👄;-) Więc? Myk, myk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To może teraz Ci przejdzie? 🌼Masz. Więc? Myk, myk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A, bo teraz pędzą gęsiego, a przedtem każdy szereg w inną stronę;-) Więc myk, myk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Btw Sama spróbuj. Choć raz Bądź Upiorna:-p Więc? Myk, myk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej, rzeczywiście. Dodawałam post i się coś zwisiło, więc zamknęłam stronę zanim się dodał i proszę, zostałam pomarańczką ;D cud kafeteryjny! Albo może zwyczajnie mam rozdwojenie jaźni? ;P strasznie niedopracowany ten nowy wygląd, nie powinni takiego bubla wprowadzać ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swoją drogą to forum i ludzie na nim, nie przestają mnie zadziwiać. Jak nie temat o męskich stanikach, to teraz jakaś laska stwierdza, że powinny być badania prenatalne, żeby stwierdzać czy mężczyzna będzie niższy niż 170 i usuwać takie ciąże. Jestem niezmiernie zafascynowana inwencją twórczą tych ludzi, bo ja bym na takie rzeczy nie wpadła. Muszą mieć bardzo nudne życie, że to wymyślają ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no, ale wszystko ku temu upiornemu zmierza. Kiedyś widziałem film o dwóch braciach... Jeden poczęły naturalnie, a drugi za pomocą genetycznych czarów. Bez włosów na zbędnych miejscach, o bardzo analitycznym umyśle i wogole... Upiorni naturalni, naturalnie trafiali do prac typowo fizycznych po nie zbędnym przyuczeniu. Ale się upiornie rozpisałem... A np. wizja filmu "Wyspa"? Myślę, że to tylko kwestia czasu. Już wielki brat ma nas na oku, a oko robi się coraz bardziej wnikliwe. Jeżeli mam prawdopodobnie, mieć dziecko z downem to mogę zrobić takie badania... więc myk, myk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem za badaniami prenatalnymi, bo uwazam że są one dobre, są potrzebne, aby wykluczyć pewne wady genetyczne, Z którymi dziecko i tak nie będzie miało szans na normalne życie. I to może brzmi okrutnie, ale dla mnie głupim, nierozsądnym jest rodzić dziecko, które pożyje np. 1 dzien. Tydzien. Albo będzie niepełnosprawne w takim stopniu, że będzie np. warzywem do konca życia. Ale żeby eliminowac facetów poniżej 170cm to już trzeba mieć nasrane nieźle... Poszukam sobie tego tematu, bo dopiero z kąpieli wróciłam :D Mysle ze w nastepnej kolejności eliminacja wszystkich kobiet z malym biustem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Upiorne to myślenie Twoje:-D Za dużo jest wielbicieli jeden cycuś=jedna dłoń. Więc myk, myk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też oczywiście jestem za badaniami prenatalnymi. Chociaż ja chyba nie umiałabym podjąć decyzji o usunięciu ciąży tylko z tego powodu, że dziecko będzie chore. Zresztą nie wiem, nigdy nie byłam w takiej sytuacji. Nieważne. Sama miałam robione takie badania, bo jestem 'późnym' dzieckiem ;P w latach 90! Z tego co wiem, to mama jechała gdzieś daleko, żeby je zrobić. Ale nie pamiętam gdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Upiorne to, ale mój wpis upiorny Zbieram Ślimaki może być powodem... że się z wami upiorzycami Więc Ślimak, ślimak... nie bądź Upiorna;-) a teraz myk, myk... a taki upiorny żarcik miał być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :D.... Ja widze dopiero jak zmienie koncówke linku na 840 :p Oczywiście design zmienili, ale po co naprawić strone techniczną... heh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×