Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Duuuska

Biżuteria bardzo tania, jestem pod wrazeiem!

Polecane posty

Gość Duuuska

Kobietki ! Chciałabym Wam pokazać coś co znalazłam dosłownie 2 dni temu, sklepik z biżuterią i dodatkami. Kupiłam u nich na spróbowanie kolczyki, są po prostu rewelacyjne, wiec dziele się linkiem do strony z Wami https://www.facebook.com/Bizuterek. Początkowo była neutralna co do tego, bo za takie pieniądze, oni sprzedają dość ładne rzeczy, ale nie żałuje że kupiłam kolczyki i bransoletkę , pasują mi do sukienki na wesele ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieumiemwstac
Korzystnie jest zaglądać na www.badanga.pl - tam są tanie okazje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała sucz...
jak dla mnie beznadziejna...wole zapłacić ciut drożej ale mieć coś fajnego - nie lubie tandety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cena adekwatna do jakości - tak to można podsumować. Albo odwrotnie - jakość adekwatna do ceny. Niestety, chyba nikt nie wierzy w to, że można dobrą biżuterię kupić za 2 zł (ja nie wierzę). Szkoda pieniędzy. Biżuteria (przez duże B) to coś wyjątkowego. A wyjątkowość wymaga po pierwsze odpowiednich materiałów, po drugie - artystycznego talentu. Zajrzyj na: http://www.kuferart.pl/ Trzeba zapłacić więcej niż parę złotych, ale masz gwarancję, że kupujesz coś specjalnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama _Kajtka.
Nawet w renomowanych sklepach jubilerskich można kupić biżuterię w korzystnych cenach. Mam srebrne kolczyki z Apartu, za które tydzień temu zapłaciłam 34 zł .Jeszcze muszę sobie do nich dokupić zawieszkę do kompletu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ynaska
W tym sklepie jest dużo ślicznej biżuterii z kamieni szlachetnych i półszlachetnych http://www.jubilea.pl/ ostatnio kupiłam sobie u nich piękną broszkę w kształcie róży z bursztynem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masakra przez duże M. Na pewno nie wyszłabym w czyms takim na ulicę, nawet mojej dwuletniej córce bym tego nie założyła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi się marzy taka broszka, kto wie, może dostanę na walentynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vikttoriaa
Od zawsze byłam zdania, że nie wszystko co jest drogie musi być od razu ładne - często się zdarza, że dla mody płacimy ogromne kwoty, a tak naprawdę zakupiona rzecz jest zwyczajna. Osobiście jestem za tym, żeby wyszukiwć oryginalnych rzeczy i płacić za nie rozsądną cenę. Bardzo lubię kupować bransoletki i naszyjniki na www.newcraft.eu - mają fantastyczny asortyment (w tym akcesoria do tworzenia bizuterii) a ceny po prostu powalają. Śliczne biżu można tam kupić już od kilku złotych! Warto tam zaglądać, bo nie dość, że standardowe ceny są cenami hurtowymi, to dochodzą do tego liczne promocje. Polecam - tanio i bardzo ładnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bizuuu
Od zawsze byłam zdania, że nie wszystko co jest drogie musi być od razu ładne - często się zdarza, że dla mody płacimy ogromne kwoty, a tak naprawdę zakupiona rzecz jest zwyczajna. Osobiście jestem za tym, żeby wyszukiwć oryginalnych rzeczy i płacić za nie rozsądną cenę. Bardzo lubię kupować bransoletki i naszyjniki na www.newcraft.eu - mają fantastyczny asortyment (w tym akcesoria do tworzenia bizuterii) a ceny po prostu powalają. Śliczne biżu można tam kupić już od kilku złotych! Warto tam zaglądać, bo nie dość, że standardowe ceny są cenami hurtowymi, to dochodzą do tego liczne promocje. Polecam - tanio i bardzo ładnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdarza mi się robić i kupować w zaprzyjaźnionym sklepie z rękodziełem, 8-letnia córka też się przyłącza:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i pewnie są to wspaniałe, wysokiej jakości wyroby :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kisses
Ja lubię proste rzeczy, sama czasem coś robię i najczęściej kupuję sobie dodatki z qnszt albo royal stone, chociaż mają mało fajnych zawieszek, a chciałabym jakieś ciekawsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eljotka33
Zawieszki są wszędzie jakieś dziwne, czasami się ciekawa trafi, np. widziałam kolczyki z vintage aparacikiem, ale tak za codzień to chyba wolę, żeby mi się nic nie zaczepiało o ciuchy. Mi się podobają bransoletki selfie (hahaha fajna nazwa) takie proste i minimum ozdóbek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hyene
a kupujecie tylko przez net? kto z Was chodzi też po targach z hanmade'ami??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia222134
No jak szukasz taniej ale bardzo eleganckiej biżuterii to polecam http://www.carlena.pl/bransoletki Kupiłam tam ostatnio bransoletkę i bardzo byłam zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te sklepy tu polecane są bardoz drogie, jeśli szukacie serio okazji zajrzyjcie na allinside.pl ;) Tam za grosze można dobrać cały komplet ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja już mam swój typ sklepu, w którym uwielbiam kupować biżuterię :) Tym sklepem jest allinside.pl, jest tam bardzo duży wybór świetnych rzeczy po niskiej cenie, nie tylko biżuteria, ale np ostatnio kupiłam sobie fajne ciuszki tam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajna ale za taką cenę wolę zrobić swoją, materiały kupuje sobie na http://www.artshobby.pl/ i wieczorem przy filmie robie to w czym mam ochotę chodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pierścionek zaręczynowy kupowałem w sklepie internetowym, i jestem bardzo zadowolony, ceny dużo niższe niż w popularnych sieciówkach. Kupowałem pierscionek z brylantem, niedużym ale z brylantem, dostałem do niego certyfikat. Później sprawdziłem u jubilera czy mój zakup rzeczywiście jest zgodny z certyfikatem, i rzeczywiście wszystko ok. Dlatego polecam ten sklep bo ceny rzeczywiście dużo niższe za praktycznie te same produkty 79diamenty.pl, no cóż za markę się płaci, a jak się nie chce przepłacać za logo na pudełku to się szuka dobrych sklepów w sieci. Ja jestem zadowolony i z czystym sumieniem polecam aaaa w razie pytań, pierścionek jest objęty gwarancją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czasem niestety mozna trafić na tandetę, ale to zależy gdzie się kupuję, można spokojnie kupować przez Internet na topsilver.pl bardzo bardzo dobrą, oryginalną biżuterię srebrną próby 925, kupuję co jakiś czas coś dla siebie i mamy i jeszcze nigdy nie zdarzyło się, żeby biżuteria była felerna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupuję tam gdzie mi coś wpadnie w oko :) ostatnio najczęściej w aparcie, bo mają fajną kolekcję Indali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli ktoś szuka biżuterii na prezent lub dla siebie to warto zajrzeć na : http://www.pbsrebro.pl/ . Dobrej jakości biżuteria w niskiej cenie. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka19912
Większość ludzi nie stać na drogą biżuterię która tak na pierwszy rzut oka nie różni się niczym innym od tej tańszej. Dlatego dla tych wszystkich co nie stać na drogie świecidełka to polecam http://sklep.firmabratki.pl/pl/c/Ozdoby-do-wlosow/28 Co o tym sądzicie ? Czekam na Wasze opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio chodząc po sklepach internetowych znalazłam piękną biżuterie w niskiej cenie. Na początku wydawało mi się to nieprawdopodobne, ale zaryzykowałam i kupiłam. Opłaciło się jestem bardzo zadowolona, aż poleciłam moim koleżanką:) Kupiłam zestaw biżuterii ze sklepu internetowego www.lejdi-sklep.pl Błyskawiczna przesyłka polecam niezdecydowanym!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renatka33v
Jak interesują cię najmodniejsze modele srebrnych naszyjników to koniecznie sprawdź ofertę sklepu, którą znajdziesz pod adresem http://ankabizuteria.pl/35-naszyjnik-celebrytek. Ja w tym sklepie ostatnio kupiłam sobie srebrne kolczyki ale te naszyjniki tak mi się podobają, że chyba skuszę się na jeden z nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×