Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Confused1512

Co uważacie o 18letnich dziewicach?

Polecane posty

Gość Confused1512

Co uważają faceci o dziewicach w "Tym" wieku? Zastanawia mnie, czy wolą jak kobieta jest już doświadczona? Uważacie to raczej za coś gorszego, czy jednak lepszego? i nie mam tu na myśli bycia dziewicą z powodu jakichś kompleksów wyglądu itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 18 l. to juz nie powinna
byc dziewica, bo nie bedzie dawala i nie ma doswiadczenia, dzieckiem juz nie jest, wiec jako-takie rozpoznanie w lozku powinna miec a nie wzbraniac sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matepizdon
a co mamy uwazac? jest dziewica to jest, nie jest to nie jest. to nie temat do rozwazan, naprawde. chyba ze na kafe ale to specyficzne miejsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Delgado
Że nie spotkała jeszcze odpowiedniego faceta, albo czeka do ślubu. W każdym razie chciałbym taką dziewczynę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 18-letnia dziewica to
cud miód i orzeszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balsam do wlosow
Ja mam 18 lat i jestem dziewica. Nie dlatego, ze taka porzadna ze mnie dziewczyna, tylko po prostu nikt mnie nie chcial...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Confused1512
Ee tam, przesadzasz na pewno. Ja akurat trafiałam dotychczas tylko na chłopaków dążących do tego, żeby jak najszybciej zaciągnąć do łóżka... Chodziło tylko o jedno, więc skromnie moim zdaniem uwazam, że nie było sensu tracić dziewictwa z kimś kto zaraz pojdzie popukać inną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO12458
Pewnie mają małe cycki, przez co problem ze znalezieniem adoratora. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×