Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kerelka

DIETA 5 DO 2 czy ktos ze mna?

Polecane posty

Gość gość
hej, bmi mam w normie,ale chce zrzucic brzuch. jutro zaczynam z wami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bąbelek 2000
Wczoraj pisałam z komórki ,dlatego tak śmiesznie napisane bez polskich znaków i z małych liter ,przepraszam. Ja mam BMI 21,6 i tez właśnie brzuszek zbijam))))reszta jest o.k. Dziś dzień chudy. Śniadanko sałatka z sałaty lodowej pomidor i brokuł razem 200 kcl. Obiad jeszcze sama nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bąbelek 2000
Wczoraj na obiadek zjadłam serek wiejski 200 g + do tego 6 szt rzodkiewek. Dziś normalnie śniadanko właśnie zjadłam 2 kromki weka z pastą z tuńczyka.mniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maja353
Ok dieta dietą, ale przy większej nadwadze znacząca zmiana nawyków żywieniowych jest fatalnym rozwiązaniem bo to jest zwykła głodówka. Osobiście mogę powiedzieć, że ważne jest regularne odżywianie się w takiej sytuacji, sama dodatkowo stosowałam afrykańskie mango, które kupiłam w promocji ze strony http://7minut-treningu.pl w efekcie schudłam 13 kg w dwa miesiące bez większego wysiłku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co jecie w chude dni? i ile razy dziennie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bąbelek 2000
Ja generalnie jem 2 razy dziennie w/g zaleceń z książki nie podjadam nic .Jak jestem głodna pije herbaty owocowe bez cukru ewentualnie kawę. Jem warzywa ,nabiał-raczej nic innego do tej pory nie jadłam w chude dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wracam z kolejnym podejściem,wiosna tuż tuż a pupa ciągle za duża.Jutro post.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BĄBELEK 2000
Witam Cie Kuharka. Miło,ze ktoś zagląda dziś chudy dzionek. Ale za tydzień zrobię poniedziałek i środę bo czwartek mamy tłusty-już zażyczyłam sobie 3 paczuchy)))oj będzie się działo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też dzisiaj post! Bąbelek w sprawie tych pączków to chyba zrobię jakiś dodatkowy post,bo też nie chcę zeby mnie ominęly:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krystynab
Bardzo bym chciała zaczac ale nie wiem jak dokladnie ukladac jadlospis? o czy to jest jeden czy wiecej posilkow w ciagu dna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teresita
siema dawno mnie tu nie było. od jutra zaczynam poniedzialek i czwartek to dni postne reszta normalnie ( ale mniej niz dotychczas ) moze ktos tez sie dolaczy? nie jem glutenu od jakiegos czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To tak jak ja,też od jutra:) Oby sięudało, bo raz już szłó mi całkiem nieźle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margo100
czy na tej diecie schudnie sie z brzucha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zaczyna ktos albo jest dluzej na diecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dzisiaj próba nr 2.poprzednio skończyłó się na ok.1200, dzisiaj powinno być lepiej. Jak pierwszy raz zaczynałam tę dietę to też poszątkowo posty nie były idealne- 700-900- ale w końcu udałó mi się dojść do 600, co przy mojej wadze jest ok.Nawet jak mi się uda nie przekroczyć 800 to tęż będę szvczęśliwa. Ktoś do towarzystwa?:) Dzisiaj zapomniałam ,ale jutro rano się zważę i tak będę robić codziennie przez miesiąc,żęby zobaczyć jak waga rozkłada się po postach i po dniach normalnych.Taki prywatny eksperyment.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość berta
a na normalnych dniach ile sie je kcal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ritka
ok 1800 ja jem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to podciągam mój ulubiony wątek na dobry początek.Pierwsze próby już podjęte, teraz tylkowytrwać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kuharka myslalam,z e ty na bezglutenowej jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na bezglutenową staram się wrócić, od 2 dni jest dobrze,a jedno drugiemu nie przeszkadza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Post przebiegł idealnie, bardzo poprawił mi nastrój,wczoraj energia po prostu mnie rozsadzała, dziś od rana też jest super. Waga potrzech tygodniach -5 postów- niższa o 3,1 kg.Czyli całkiem nieżle jak na 5 dni diety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kuharka w dni postne jesz te 500 kcal czy tylko [pijesz wode?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W dni postne jem jeden niewielki posiłek 17.00-19.00.jak wypadnie.Dopiero ostatni post to było jakieś 450-50,poprzednie to tak bliżej 700. Ale poprzednio też tak startoeałam i powoli doszłam do 500. W poście jem to co dla rodziny, tylko malo i w wersji light. Wczoraj to było tak: jedna pomarańcza, miseczka ryżu odgrzanego na patelni po kotletach mielonych smażonych bez tłuszczu i 2 kostki czekolady 85 lindta. W ciągu dnia jedna kawa, trochę slabej herbaty, woda z cytryną, pokrzywa, koperek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziekuj***ardzo za odpowiedz, tez nie mam zamiaru byc na samej wodzie w dni postne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sennkaa
a ja zapytam o ktorej jecie ostatni posilek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj post:) Właściwie zaczynam lubić posty, bo wtedy wszystko jest jasne - co kiedy ile. Jedzenie dopiero 17.00-19.00 więc cały dzień głowa wolna od myśli na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
p;odziwiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ty nie jestes juz na bezglutenowej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×