Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wkurzona na maxxxxa

KOT sika na nową kanapę - MAM DOŚĆ!

Polecane posty

na noc zamykam drzwi z pokoi, kuchni i lazienki - wiec nie ma jak obsikac mi czegokolwiek w nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jsxhddd
LADY LOVE WIESZ CO,LUBIE CIE :) jestes mila dziewczyna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona biedronkaaa
Też mam 3 koty i jednemu z nich zdarza się załatwiać do wanny. Jednakże robi to tylko i wyłącznie wtedy, gdy kuweta nie jest posprzątana. Wszystkie siki i kupy muszą być więc regularnie wyrzucane, bo inaczej ten jeden kot na pewno do kuwety nie wejdzie. W ogóle jest bardzo czyściutki, taki goguś. Zwykle nawet nie zakopuje po sobie tego, co narobi, żeby łap nie brudzić - wyskakuje czym prędzej z kuwety i grzebie łapą po podłodze. Może Twój kot też ma jakiś problem z kuwetą? Nie odpowiada mu żwirek, wielkość lub co innego? I może uznał, że kanapa może być jego nową kuwetą. Znawcy kotów twierdzą, że w domu powinno być o 1 kuwetę więcej niż kotów. Czyli cztery przy trzech kotach. Może Twój kot potrzebuje indywidualnego specjalnego miejsca do załatwiania? Jakiego żwirku używasz? Jakie masz kuwety i ile? Z jakiego materiału jest kanapa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepszym rozwiązaniem będzie odwiedzenie kociego psychologa, np. http://lecznica.pila.pl/ - te małe złośniki mogą robić takie rzeczy celowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Kot się nadaje na dwór a nie do domu 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×