Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wkurzona na maxxxxa

KOT sika na nową kanapę - MAM DOŚĆ!

Polecane posty

Gość wkurzona na maxxxxa
"koty nie załatwiają się, tam, gdzie jest jedzenie"- jak napisałam w pierwszym poście - pomogło na 3 dni, potem nasikał obok miski :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestety moj tez lal
Wlasnie a moze poswiec kilka dni i rozrzucaj na tej kanapie suche jedzenietak dosc duzo zeby nie mial miejsca lac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurzona na maxxxxa
z tym Vitoparem - spróbuje - cenna rada - może trzeba wogóle mu te zapachy stamtąd wywabić - i sików i waleriany i zacząć od początku..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestety moj tez lal
Oj a ja myslalam zes ty samotna... Poszukac na necie jakiegos kociego psychologa.jest tez taka ksiazka mowa kotow czy jakos tak mozna sciagnac z netu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurzona na maxxxxa
nie, z tym jedzeniem nie działa, poważnie - on sika tylko w jednym miejscu i w tym miejscu stawiałam mu miskę; trochę był w szoku, ale gdy szok minął nasikał obok miski - gdyby było jedzenie wysypane to pewnie by sobie w nim pokopał łapką i nasikał :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurzona na maxxxxa
z mowy kotów ściagnęłam ten patent z jedzeniem, ale widać do mojego kota ta gadka nie przemawia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestety moj tez lal
Na you tube jest taka seria koty z piekla rodem.zajmuje sie tym koci psychologobejrzyj moze cos tam znajdziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam trzy koty
skoro leje zawsze w jedno miejsce na kanapie, to ewidentnie zapach go przyciąga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdffghjklhgfd
kot czuje wasze smierdzace dupy na kanapie wiec tam wali hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolololioygdfds
ty sie kiedys zesralas na kanape i teraz smierdzi, kot to czuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurzona na maxxxxa
hahaha koty z piekła rodem :) eee, moje raczej nie z piekła, ale dzięki pooglądam, może coś mi się nasunie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobiłaś błąd z walerianą, tego się używa do kuwety, jak kot nie chce się do niej załatwiać. Teraz może być już za późno, ale może dasz radę uratować mebel. Kup w zoologicznym neutralizator kociego moczu (drogi - ok. 100zł) oraz odstraszacz do kotów. Wyczyść plamy neutralizatorem, przy czym on działa najlepiej na świeże plamy, także liczy się czas:) Potem regularnie opryskuj kanapę odstraszaczem i powinno pomóc. Koty nie lubią zapachu cytrusów (odstraszacze bazują na ich zapachu), więc może dodatkowo jakiś sprej cytrusowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KAŚKA303030
Ja pier... jak można trzymać w domu kota/koty.Psa to rozumiem ale kota ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurzona na maxxxxa
skoro leje zawsze w jedno miejsce na kanapie, to ewidentnie zapach go przyciąga - dobra kupuje ten VITOPAR i psikam - zobaczymy co z tego wyniknie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurzona na maxxxxa
nie sądzę, abym zrobiła bład z walerianą, pozostałe koty ją uwielbiają i jakoś nie sikają. Poza tym sikał na nią zanim walerianę kupiłam, więc co? przewidział, że ją kupię? Odstraszacz - nie chce ich od kanapy odstraszyć, chcę zeby sobie na niej siedzieli, spali tak jak na tej poprzedniej. Chcę żeby on tę kanapę ZAAKCEPTOWAł a nie zeby sie jej bał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahahahahahhahhahahahahah
najlepiej zeby ci do ryja nalał a pózniej nasrał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestety moj tez lal
Moj kot tez kiedys lal na swoje poslanie..a kupilam mu takie fajne z futrem.postawilam je niestety w zlym miejscu pod schodami i tez na nie lal.pralam i pralam w koncu je przestawilam i po problemie.ahhh dziwne sa te koty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od waleriany kot tylko bardziej przyzwyczaił się do sikania - dlatego błąd. Bez odstraszacza nie ma szans, żeby przestał sikać. On ma się nauczyć, że do kanapy ma nie podchodzić, a tym bardziej nie sikać, także marzenia o kotach wylegujących się na tapczanie musisz odłożyć na później:) Wiem z doświadczenia, że bardzo ciężko jest wywabić koci mocz i jeszcze trudniej oduczyć kota sikania, jak już raz zrobił. Trzeba mnóstwo cierpliwości:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestety moj tez lal
A i moj kot jak sie boi potrafi w swoich siuskach siedziec w kuwecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślę, że po 1 powinnaś umyć kanapę neutralizatorem do kociego szczocha (są na animalii) potem dodatkowo denaturatem poświęc się i wyściel kanapę czymś do czego mozesz przykleić taśmę dwustronnie klejącą, jak wlezie na nia i się przyklei to mu sie odechce. Ale musialabyś ta taśmę trzymac tam dośc długo, tak, zeby przywykł do myśli, ze kanapa jest fe x ja miałam problem z kotką, ale ona lała wszędzie, na łóżko, w łazience, w korytarzu. Robiła to po złości (w ogóle to był psychiczny kot). Niestety na nią nic nie działało. Nie była nawet moim kotem więc po prostu oddałam ją na wieś. Z nią był taki problem, że mój chłopak rozszedł się z dziewczyną, która miała ich wspolne koty. Ona potem te koty olała i on musiał je wziąć do nas. Młodsza kotka polubiła i mnie i nowe mieszkanie (nadal ze mną mieszka), starsza chciała nas ukarac za zmianę mieszkania. x Kot jest takim samym zwierzakiem jak każde inne. I tak samo jak są wredne psy, tak są i wredne koty. Ty masz jednego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurzona na maxxxxa
Kot ma kanapę zaakceptować - tak jak poprzednią i tak jak inne koty, które na niej śpią. Nie będę go odstaraszać ani pozostałych kotów. To bzdura. Zresztą kiedys chciałam, żeby nie drapali drzwi i kupiłam odstraszacz - nie wiem kogo to odrstarszyło bo napewno nie moje koty hahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurzona na maxxxxa
nie mam wrednego kota - on jest naprawdę super, najgrzeczniejszy kot jakiego znam, trochę dupowaty, ale przekoachany. Poprostu trochę sie pogubił i trzeba mu pomóc się odnaleźć z nową kanapą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musisz go odstraszyc albo kupic nową kanapę. Nie możesz zjeśc ciastka i mieć ciastka :) x patent z taśmą klejącą podziałał na kota kolezanki jak drapał jej meble (swoją drogą jej wina, bo nie kupiła drapaka :)) x no dobra, tamta kotka była wredna. Wobec nas i wobec innych kotów. Twój taki nie jest :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na akceptację przyjdzie jeszcze czas. Póki co priorytetem powinno być to, żeby przestał sikać, prawda? Gwarantuję Ci, że jak kot raz nasikał, to będzie to robił stale, chyba, że usuniesz całkowicie zapach moczu neutralizatorem i odstraszysz. Dopiero jak zauważysz widoczną poprawę (czyli jak przestanie sikać) możesz stopniowo zacząć używać coraz mniej odstraszacza, aż w końcu ;przestaniesz go używać w ogóle. Jak zapach zwietrzeje, to koty będą miały okazję oswoić się z meblem. Ale na to potrzeba naprawdę dużo czasu, nawet parę miesięcy. A jak nie chcesz się bawić w odstraszanie to proponuję szukać nowej kanapy:) Ja kiedyś musiałam wyrzucić mebel właśnie w powodu kociego moczu, w którymś momencie tego już nie da się usunąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaa.
Polecam zwinać gazetę w rulon i w momencie kiedy szykuje sie do sikania trzasnąć go gazetą - nie boli, nie zrobi zwierzakowi krzywdy, a robi hałas i kot się boi. Inne koty traktować na kanapie normalnie, a tego gazetą. Potem zamknąć w pomieszczeniu z kuwetą na jakiś czas. Działa sprawdzone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×