Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość yffgh

znalesc faceta za granica-do pan

Polecane posty

Gość zazdrosne Polaczki
zazdrosne Polaczki reaktywacja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjhgfdhgf
no I po temciku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość internetowy poeta
Ja dzis widzialem u kebaba, 3 polskie "kulki" czyli 150 wzrostu , 120 w dupie, zero stylu, zero smaku i 3 polunow, kazdy mial ryj typowego alkoholika. Czy tu nie ma normlanych ludzi ? gdzie oni sie podziewaja. Duze miasto a tyle tego elementu w okolo :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Minodues
yffgh - skoro szukasz faceta na forum. To moze daj jakis namiar na siebie dla potencjlanych kandydatow. Wydaje mi sie , ze na tym forum sa takze inteligentni faceci w podobnej sytuacji do twojej. Nie wiem czy zauwazylas , ale na tym forum , jesli ktos jest zbyt idealny to zaraz zostaje obrzucony blotem. Byc moze Jestes na jakims portalu randkowym? Co o tym sadzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doktor zywego
internetowy poeto, normalnych ludzi nie ma co szukac w kebabie, normalni Polacy nie rzucaja sie w oczy bo sie wmieszaja w tlum, sa ladnei ubrani, nie rzucaja kurwami na prawo i lewo, mowia po angielsku i maja miedzynarodowe towarzystwo, chcesz poznac normalnych Polakow? wyjdz na jakis koncert, muzeum, wystawe fotografii, wspinaczke na skalkach, itp, w Anglii jest niestety duzo ludzi z marginesu, i to oni wlasnie nam sie rzucaja tu w oczy, ale tacy ludzie sa w kazdym kraju, wsrod angoli tez pelno chavsow,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do pan napisane
czy panowie Polacy czytac nie umieja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjhgfdhgf
nieee normalni polacy nie jdxz kebabow,frytek, fastfufoooow i wogole zyja powietrzem wiecie. no polscy panowie to juz sam luxus!! sterydowce lyse z malymi fiutami,albo brudne smierdzace budowlancy,albo benficirze na calego czyli szpan w primarku co to nie jest...albo w polskiej duscoopolo :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o nie kochanyyy
couch potato z pilotem w ręku na benefitach, to niestety domena mężczyzn. panie polki z reguły umieją sobie poradzić w życiu, co nie znaczy że beneficiarek nie ma. ale są zaradniejsze i tyle. prawda jest taka, że mężczyźni przeżywają kryzys i nie potrafią się odnaleźć w nowej rzeczywistości, w której kobiety w końcu mają coś do powiedzenia. wymagania kobiet też są dużo wyższe w stosunku do mężczyzn niż kiedyś. dla naszycg babć, czy nawet mam, ważne żeby chłop był, nieważne jaki, aby był. dla dzisiejszego pokolenia potrzeba znacznie więcej. i jest problem, jak pisze autorka, że ciężko nawet znaleźć kogoś na seks, bo do tego nie wystarczają już tylko warunki natury fizycznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość internetowy poeta
http://pokazywarka.pl/qyq5cd/ :D hehe http://youtu.be/1PQ670sfFXU http://www.msfera.pl/gdzie-wypoczywa-twoja-zona.html Darling.I Lowe.Ju... http://youtu.be/Ah8dhqQvZ8E . Obca / Die Fremde (2010) http://youtu.be/WPzYmxz6Ga0 "Jezdza do Turcji szkaradne Polki Przezyc milosna przygode z ksiazki. Prosza "klam mi" jak Eurythmics I dostaja niedrogo farmazon szybki. "exodus na wyspy moze jestem niekumaty dlaczego Polki tam daja d**y tym ciapatym" chodze w worku. worek to wielka chusta, ktora sie owijam przekraczajac prog domku w ktorym zamieszkalismy. nie znosze jej, ale zakladam, bo jeszcze bardziej nie znosze pozbawionych szacunku lepkich, bezmyslnych spojrzen. bo mimo, ze ja sie staram respektowac ich swiat, oni mnie nie szanuja. biala kobieta to kurwa. jestem workiem miesa, cyckow, posladkow, dziur

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość internetowy poeta
ten wyzje to podsszyw. Po cholere porywasz czyjs nick frajerze.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe, nie znam żadnego beneficiaża, za to beneficiarki... i to takie które mogły by iść do pracy, na 1/2 etatu, ale nie idą bo wygodniej siedzieć w domu. ale dajmy już spokój kłótniom. ;) nie o tym temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faceci -out
jw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o nie kochanyyy
no widzisz, a ja odwrotnie... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grtgrtgtrtgrtg
no beneficiarki widzialas heheheh a widzialas samego faceta polskiego z dziciakiem w uk?????????? NIE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasna6
a ja widzialam samotnego tate, wychowuje dziecko on bo mamusia sie wypiela, i tak dostaje benefity on bo sam by nie dal rady, placac za opieke na dziecko, wynajecie domu i wszytskie rachunki. Utarlo sie ze to matka przewaznie zostaje z dzieckiem jak sie para rozchodzi bo instynkt bo lepsza opieka, nie zawsze jest to prawda :) ale on pracuje na caly etat wrecz zapiernicza wiec nie jest to w temacie polek czy innych narodow ktore maja gdzies prace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość internetowy poeata
ona protestuje "bo tak" i juz. Ni epomysli, tylko staje okoniem. Nie od dzis wiadomo, ze lubicie leniwy tryb zycia na zasadzie doczepki. Po co pracowac jak mozna dostac , nie ? Jkaby nie bylo benfotow moze jedna zdruga zastanowilaby sie nad dawaniem doopska komu popadnie. A tak robia sobie co chca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yffgf
Ja jestem teraz na wakacjach.rzadko tu wchodze a ktos sie pode mnie podszywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yffgh
ludzie nie podszywajcie sie pode mnie, nie lubie minetek na stojaco, tak naprawde to wole lezec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pikrimoka
Jak czytam te wypociny polskich matolow to sie slabo robi...Nigdy w zyciu nie chce jzu miec faceta Polaka, mam teraz Francuza i zaluje ze tak dlugo zwlekalam zeby poznac inne narody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zumonaranja
Dlaczego nie warto sie umawiac z Polakami na randki: - sa skapi, nie maja gestu - sa nudni, po godzinie mozna ziewac jak na Modzie na sukces - zle sie ubieraja, - zepsute zeby i nieswiezy oddech -brak higieny - zawyzone EGO, przewaznie sie okazuje ze sa prezesami zarabiajacymi krocie lub robia kariery w zagranicznych koncernach (prawda okazuje sie nieco bardziej brutalna) - brak kultury osobistej, przeklinanie - nieumiarkowanie w konsumpcji alkoholu -szpan markowymi ciuchami i gadzetami To sa moje doswiadczenia po wyjsciu na randke z 5 Polakami z pewnego portalu randkowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zumonaranja
http://pokazywarka.pl/qyq5cd/ hehe :D http://youtu.be/1PQ670sfFXU Jezdza do Turcji szkaradne Polki Przezyc milosna przygode z ksiazki. Prosza "klam mi" jak Eurythmics I dostaja niedrogo farmazon szybki. "exodus na wyspy moze jestem niekumaty dlaczego Polki tam daja d**y tym ciapatym"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zumonaranja
spadaj podszywie wertypie czy tez inny pakistanski pastuchu, twoje linki z fotami sa juz oklepane, zapodaj cos nowego bo ziewam.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość internetowy poeta
@Zumonaranja: Dlaczego nie warto sie umawiac z Polkami na randki: - ida na krzywy ryj od samego poczatku - sa nudne, nie interesuje ich nic poza kasa, po 10 minutach mozna ziewac jak na Modzie na sukces - zle i kiczowato sie ubieraja!! - zepsute zeby i nieswiezy oddech , niezadbane wlosy - brak higieny niestety tez sie klania w takim stopniu do nas jak i do was. - zawyzone EGO, skonczone 2 klasy szkoly sredniej, troche posprztaly na salonach i juz sie nosza, przewaznie sie okazuje ze sa bez ambicji, nie zarabiajacymi nic lub krocie lub nie robia kariery w ogole - brak kultury osobistej, przeklinanie - nieumiarkowanie w konsumpcji alkoholu - lekko sie prowadza (tlumaczac puszczalstwo, wolnoscia) - spotykaly sie przez lata z elementem - maja wiecznie skwaszone reje - niekonczacy sie pesymizm - brak szpanu markowymi ciuchami i gadzetami (bo ich nie stac, dlatego szukaja frajera). To sa moje doswiadczenia po wyjsciu na randke z 5 Polkami z pewnego portalu randkowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moj brudny golf
skoro Polacy sa slai i Polki kiczowate mam rozwiazenie: - niech polskie dziewczyny umawiaja sie z obcokrajowacami - niech polscy faceci tez sobei szukaja lasek wsrod inncyh narodowowsci i po klopocie Ja mam faceta Hiszpana i w porownaniu z moimi dwoma eks z Polski to jakby porownac szampana do sikacza za funta. Zycze wszystkim szczescia w zwiazkach, nie marudzic tylko szukac tego jednego jedynej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalilllllla
No tak Polki sobie szukaja obcokrajowcow i maja wsrod nich poowodzenie. Problemik jedynie z naszymi looserami Polakami bo ich zadna cudzoziemka nie chce. Max co moga wyrwac to jakas Ukrainka lub Bialorusinka. Ale to tez nie czesto. Stad te ich frustracje w nasza strone. Zazdrosc ich zżera bo ich nikt nie chce! :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abradabra
Polki znajduja sobie roznych obcokrajowcow -i przecietnych i brzydkich i przystojnych...A Polacy maja duzo mniejsze mozliwosci w znalezieniu cudzoziemki na zone...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalllila
http://pokazywarka.pl/qyq5cd/ nie zagadujmy,zobaczcie jak wygladaja te szkaradnbe kurwiszcze,a ich brytyjczycy przystojniaki juz ladniejsze.jebia szkarady za VISE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×