Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość yffgh

znalesc faceta za granica-do pan

Polecane posty

Gość tancerka999
a Ty ile masz lat agent?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tancerka999
agent ja nie szukam faceta do zwiazku ale partnera do tanca jakby co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tancerka999
ok pomysle o tym chociaz nigdy nie spotkalam sie z zadnymi facetami z neta bo z doswiadczenia znajomych to zawsze sami debile sie trafiaja, jak mnie najdzie ochota to napisze, ale nie gwarantuje, sorry, ale nie ufam takim znajomosciom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok rozumiem napisz ,opisze siebie kim jestem co robie,gdzie mieszkam :) jak człowiek pójdzie na kurs też nie wie z kim będzie tańczył ,na 100% jestem lepszy od hindusa ;) pozdrawiam i dzięki za ciekawy pomysł z tańcem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona hindusa
na 100% jestem lepszy od hindusa=======> A niby w czym jestes lepszy od Hindusa? Kazdego? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elemele dutki.
@Agent0070 "oj Agent Czemu o 5 lat młodszy Heee ,ja się lubię takim jakim jestem "- Ty juz nie masz wyjscia, musisz sie lubic. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żona hindusa nie chciałem Cię urazić ani obrazic ,odniosłem się żartobliwie do dzisiejszej wypowiedzi tancerki999 z godziny 19.10 zobacz to zrozumiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elemele dutki zawsze jest jakieś wyjście :) ty też będziesz miał/a kiedyś 37 lat czy tego chcesz czy nie :)i życzę Ci żebyś był/a w takiej kondycji psycho fizycznej jak ja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yffgf
Widzicie to dla mnie wlasnie jest problemem.szukam faceta min 1.88 bo sama jestem wysoka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona hindusa
Ok. Nie gniewam sie :) po prostu twoja wypowiedz zabrzmiala jakbys uwazal sie za najlepszego na swiecie, a szczegolnie od jakiegos tam Hindusa. Dla kazdej kobiety jej maz/narzeczony/chlopak jest najlepszy na swiecie, wiec takie pisanie o sobie samym i wychwalanie sie swiadczy raczej o usilnej checi zablysniecia. Nie pisze o tobie, tylko generalnie. Pozdro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona hindusa
Przeczytalam wypowiedz tamtej dziewczyny. No coz, sa i brudasy ale i sa i normalnie faceci. :) Tak samo jak i Polacy. Sa i fleje i fajni, przystojni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość internetowy poeta
yffgf- jak wysoka jestes, ze potrzbeujesz giganta 188?. Ja mam 180 np.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yffgh
Jestem wysoka i lubie jak mi facet strzela minete na stojaka wiec musi stac na wysokosci zadania, sami rozumiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja mam chyba........
a od kiedy to 180cm to gigant? mój facet ma 2m. nie wyonrażam sobie być z kurduplem, sorry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość internetowy poeta
@to ja mam chyba........ - a od kiedy nauczysz sie czytac ? Napisalem .......................188................ a nie 180. To ile ty masz wzrostu kobieto ? moze tez jestes gigantem 1 na milion albo kurduple ktory nie lubie robic laski na kolanach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co za różnica czy dziewczyna ma 150cm czy 180cm? To są jej preferencje. Jeden lubi techno drugi lubi rocka. dajcie żyć ludziom, tak jak chcą. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja mam chyba........
a dlaczego od razu o laskach??? skojarzenia masz super. jak rzeczywiście jesteś kurduplem (bo chyba trafiłam w czuły punkt), to szukaj wśród kurduplów, bo wysokich widzę nie lubisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie mogeeeee
188cm to nie gigant. kogos chyba poniosło. ty, poeta, a może cie jakas rzucila z powodu wzrostu, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polczynka/szkaradynka.
http://pokazywarka.pl/qyq5cd/ hehe http://youtu.be/1PQ670sfFXU http://www.msfera.pl/gdzie-wypoczywa-twoja-zona.html Darling.I Lowe.Ju... http://youtu.be/Ah8dhqQvZ8E . Obca / Die Fremde (2010) http://youtu.be/WPzYmxz6Ga0 "Jezdza do Turcji szkaradne Polki Przezyc milosna przygode z ksiazki. Prosza "klam mi" jak Eurythmics I dostaja niedrogo farmazon szybki. "exodus na wyspy moze jestem niekumaty dlaczego Polki tam daja d**y tym ciapatym" chodze w worku. worek to wielka chusta, ktora sie owijam przekraczajac prog domku w ktorym zamieszkalismy. nie znosze jej, ale zakladam, bo jeszcze bardziej nie znosze pozbawionych szacunku lepkich, bezmyslnych spojrzen. bo mimo, ze ja sie staram respektowac ich swiat, oni mnie nie szanuja. biala kobieta to kurwa. jestem workiem miesa, cyckow, posladkow, dziur..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość internetowy poeta
Widze juz wychodza nocne trolle i zaczyna sie szambo. facet wysoki jest klasyfikowany 180 wyzej o ile wiem. Zastanawiam sie jak wyska trzeba byc zeby lubic giganta. Ja spotkelm moze garstke kobiet ktore mialy 180, reszta to do 170 maks. Wiec dlatego sie dziwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość internetowy poeta
Poza tym nie zauwazylem, zebym patrzyl na ludzi do gory tylko raczej odwrotnie, chyba ze ktos mieszka w miescie wielkoludow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×