Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość yffgh

znalesc faceta za granica-do pan

Polecane posty

Gość yffgh
Prosze sie pode mnie nie podszywac.noe pisze tak wulgarnie jak osoba powyzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasna6
watek stracil swoj temat, zrobilo sie tu szukanie dziewczyny/partnerki przez agenta, pisanie o tym jakim sie jest posh, a tak naprawde facet siedzi caly dzien na babskim forum. Reszta ludzi beszta za pisownie itd. A autorka miala zupelnie cos innego na mysli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czemu tu sie dziwic? Pierwsze primo, jestesmy na kafeterii, dosc specyficznym forum. Drugie primo, nawet na marsie jestesmy polakami i mentalnosci niektorych nie da sie juz zmienic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja mam chyba........
siła, rozbrajasz mnie swoimi wpisami :) fajny gość/gościówa z Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haaa Ehhh ten agent wszystkiemu winien :) Nic nie robi tylko na" babskim " forume siedzi i jeszcze ma czelnosc mówić co myśli :) Nie narzeka ,nie marudzi i świetnie się bawi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"w kazdą chwilkę wbijam szpilkę jak pinezkę w deskę ";) "Łapię chwile ulotne jak ulotka ,ulotne chwile łapię jak fotka ":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimmi 30
Autorko mam podobny problem. 30 lat, mieszkam sama w Londynie i niestety partnera nie mam. Wszyscy okazywali sie jacys niedojrzali albo zbyt duzo pili albo zbyt agresywni. Bylam tylko z Polakami, wiec nie podziele sie informacjami co do cudzoziemcow. Nie wiem jaka maja mentalnosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yffgh
Ja mieszkam w Birmingham, tu nawet nie mozna faceta na sex znalesc, same niedorajdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heeee :) yffgh dobre ,dobre dać jej wódki :) to faktycznie tragedyja ,jeśli już taka posucha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To,że nie potraficie znaleźć faceta to nie znaczy,że ich nie ma . Odpowiedni samiec to dobro rzadkie ,nie każdej się należy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szynszyla4444
Ktos tu pisal o kursie tanca wczesniej. Ja wlasnie na takim kursie poznalam swojego chlopaka. Mieszkalam wtedy na Croydon i kolezanka i jej facet mnie wyciagnelina kurs tanca latynoskiego. Jako ze nie mialam partnera to instruktor poprosil swojego kolege, ktory tam siedzial z nim aby byl moim partnerem. I tak tanczymy do dzis ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja rozwalam? Czym? Normalnie pisze, co mysle. Cholera widze trzeba zaakcentowac mocniej swoja plec, ale swoja droga znasz jakas spokojna i opanowana kobiete? Nie bedaca na lekach uspokajajacych? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yffgh
Mi sie marzy poznac jakiegos przystojniaczka na swingers party

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kulturalny
Jesli dziewczyny macie problem ze znalezieniem normalnego faceta napiszcie lordvvvader@gazeta.pl to sobie porozmawiamy w miarę możliwości pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość internetowy poeta
@siła_spokoju - ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to sie
narobilo :) zaraz tu będą sami faceci a kobiety ciągle szukają księcia z londynu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pierykam:D
moze aparat xznajdzie milosc swojego zycia miedzy samcami buhahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie zaraz tylko
juz sa ...w wiekszosci faceci :-D A w tytule "do pan"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pierykam:D
aparat wszedzie ryja wsadzi ,zwlaszcza tam gdzie go niechca :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meszynkowa
aparat brzmi jak desperat jak tylko jakas laska poswieci mu chwile uwagi odrazu pyta sie o jej wiek, podaje swoj email i chce sie umawiac, ciekawe co bedzie jak sie wszystkei zgodza hahaah prawdziwy gangbang

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pierykam:D
bo to mesak pizda jest. widzielisce zeby rozmawial z jakims gosciem? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pierykam:D
sam jestem cwelem ,męską kooorwą więc wsadzcie mi koootasa w moją dooope .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pierykam:D.1
a to ze podszywasz sie od nik to tez swiadsczy o wspanialym rozumie, inteligencjii itp itd. tylko na tyle cie stac palancie? robic syf na temacie az ludzie przestana pisac hahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajszudbisolaki
przestance pierniczyc o bzdurach i lepiej dajcie recepte jak w tej angli znalezc fajnego faceta! myslalam, ze jak tu przyjade to bedzie duzy wybor a tu jedno wielkie g.....szczegolnie wsrod polskiej czesci meskiej, jak nie robole bez zebow, to cwaniaki w dresach, skape mariany, maminsynki, w sksie slabi, zaniedbani, poddaje sie, Polskim panom mowie nie i chyab zaczne szukac wsrod tubylcow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pierykam:D.1
sorry ale ile wy lat macie ze takie pytania zadajecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pierykam:D.1
wiesz moze jak bys poszla do lepszego lokalu a nie przydroznego pubu to bys spotkala normalnych ludzi. idz na jakas Polska impreze,jest pelno ludzi wszelkiego pokroju. sa koncerty,idz do kina naetw, albo do polskiego sklepu a moze spotka sie kogos .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale te Polki w londynie
to beznadzieja, same kooorwy paskudne, tandeta którą ruchaja hindusy . angole tylko znają polskie prmostytutki -wstyd !szmaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×