Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość yffgh

znalesc faceta za granica-do pan

Polecane posty

Gość hsbsjjshs
Węgrzy zdradzają na prawo i lewo. Pozatym są bardzo rozrywkowi i nie stronią od narkotyków. Jedyne co mają dobre to duże penisy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yffgh
okno, studia byly mi potrzebne do robienia kariery. mialam 5ke z polskiego na maturze, ale nie uzywam na codzien polskiego, tylko innych jezykow. po polsku pisze tylko na forach i rozmawiam z rodzina. nie mam zamiaru sie tlumaczyc. a na spell czy grammar checka nie mam czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agent uchyb rabka tajemnicy
Londyn- dlugi i szeroki- ktora czesc? co tu robisz? ile masz lat?czego oczekujesz od potencjalne partnerki- wymien 10 wymagan. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agent uchyl rabka tajemnicy
oj,nie badz taki niesmialy. pisz tutaj,przeciez nie musisz pisac dokladnie wszystkiego. wystarczy ze napiszesz ze np., mieszkasz w polnocnym Londynie i pracujesz w finansach i masz mniej lat niz Daniel Craig, albo cos takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
North West, :) Pracuję w nieruchomosciach :) Mam 36 lat :) Czego szukam w kobiecie :szczerej partnerki i najlepszej przyjaciółki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boze ten ulom agent07
Aka Aparat007 zmienil nick i znowu stara sie cos poderwac. Co za kretyn :o ale zeby chociaz troche sie postaral i zmienil te cyfry ale gdzie tam! No nie grzeszysz inteligencja Aparaciku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hihihhhiii
pewnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie inteligentna istoto -czy naprawdę myślisz ,że jeśli ten ktoś by chciał kogokolwiek oszukać to nie wybrałby innego nicku ???. Sama sobie odpowiedzialas na ten jakże skomplikowany rebus :) Wiecie co -zaczyna mnie to bawić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VinceTucker
Zauważyłem te przewrotna zależność. Będąc za granica będąc do tego facetem i szukają c kogos jest delikatnie mówiąc prze...ane. Na jedna kobietę przypada oczywiscie mowie o polskojezycznym środowisku 19 facetów i one tylko znudzone czytają wiadomości i mówią sobie w duchu 'jeszcze jeden'. Ironiczne jest to ze kobiety szukające drugiej połówki szczegolnie te na jakis sposób atrakcyjne maja jeszcze bardziej przewalone. Owszem znajdzie sie kandydat do wyjścia do pubu na spacer czy nad wodę a nawet a moze przede wszystkim cos wiecej tylko ze najczęściej bez jego winy od razu widać ze rozmija sie on z oczekiwaniami. Nie wiem z czego to wynika wszystko zalezy od konkretnego przypadku, egzemplarza ale tez i od Twoich oczekiwań i nastawienia do zycia. Nie wiem co doradzić nie jestem tutaj żadnym autorytetem ja tez poszukuje ale napewno nie mam żadnych założeń z góry umówić sie umowie ale jestem sobą nawet jesli to oznacza kolejna nieudaną próbę a wszystko i tak wychodzi tylko w codziennym życiu. Napewno jesli ktos pojawi sie na horyzoncie koncentruje sie na niej i wypisane mam 'uda sie nie uda strzelanina sie to nie zakończy'. Tak ze zabieram ze sobą worek uśmiechu, cos tam w głowie mam i kopie daleko w tyl wszelkiego rodzaju uprzedzenia czy negatywne doświadczenia. Jest co w Londynie zobaczyć, nawet jesli pogoda brzydka to sa filmy, książki zawsze mozna o czymś podyskutowac. A zatem młoda nie martw sie ze czas leci, uwierz mi ze wkrótce poczujesz sie młodsza i nie bedziesz o tym myśleć, uśmiechnij sie i nie zniechęcaj i szukaj choc nie na sile. Pewnie w Twoim środowisku jest pełno dupkow (dlatego mam awersje do pracy w biurze) dlatego tez czasem warto jest wyjsc poza krąg. Ja wole byc swoim 'buntownikiem z wyboru' i dobrze mi z tym, nie mam kompleksów oczywiscie długość dźwięku samotności to moj hymn i wcale jej sobie nie śpiewam na pocieszenie. Jeszcze jedna ważna zasada 'Pukka pies - don't compromise' pewnie to slyszalas w tv :) Nie rób nic na sile bądź uśmiechnięta jak ta pogoda wiosenna ktora nadchodzi. Miedzy teraz a jesienią masz kolejne sześć bajecznych miesięcy ktore mozesz spędzić tak jak w dużej mierze sama zadecydujesz. Nie mowie ze ten moment jest tuż tuż ale powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawdziwy Aparat007
Z tego co widze z tego forum kozystaja co najwzyej, 3 kobiety (do tego z shizofrenia paranoidalna.) Agent0700, fakt , ze koles musi byc kreatywny jak plyta chodnikowa (z wzgledu na podobny nick, ale nie mnie oceniac.) Generalenie takiego drugiego chama i bydlaka jak ja nie ma na tym forum. Takze, korzystajcie a noz sie trafi slepej kurze ziarno. :D I jestescie nudne jak flaki z olejem , nie potraficie czytac ze zrozumieniem, i modelujecie z 3 osob jedna posatc do tego przeprawiacie fakty, nie potraficie wyciagac wnioskow i przeprowadzic zadnej konkretnie zargumentowanej dyskusji. A zapomnialem dodac jestescie zajebiscie, zajebiscie zawistne o wszytko. Agent 0700, zycze powodzeni w podbojach, roadze zalozyc konkretna zbroje.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawdziwy aparat Kreatywny jak płyta chodnikowa to był twój ojciec ! Co ty myślisz ,że ja tu wchodząc pierwszy raz dokonuje analizy "nickow "???pod kątem podobieństw??:).hhhaaa dobre -nie mam pojęcia i nie obchodzi mnie co komu się z czym kojarzy ! Żadnej zbroi nie potrzebuje ,jedyne czego używam to -uśmiech-od ucha do ucha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie podam niku
typowy polaczek, od razu obraza czyjas rodzinne. Spierdalaj to rynsztoka polski fiucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasna6
dokaldnie zachowujesz sie jak typowy polski pajac. Kawe wsadz sobie w doope, palancie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boze ten ulom agent07
agent to kolejny degenerat. Pracuje w "nieruchomosciach", pewnie rozklada trutki na szczury. Kolejny scierwo tego forum. Juz widac jak pojechal po rodzinie, jak ja tego nie znosze. Polskie dno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haaaa :) Oj ,ah ,eh -towarzystwo wzajemnej adoracji :) Nie jestem świnią ,żeby jakiś pajac pluł gdzie popadnie i reklamowal deszcz . Jasna6 -nie chcesz kawy -ok -ale nie obrazaj bo nie znasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowszystkozalezy
Tutaj gdzie mieszkam, polacy to straszny plebs (jesli w ogole trafisz na jakiegos 20cos-30 lat wiekszosc to stare mochery albo jakies pokolenia co nawet nie mowia po polsku). No tak czy siak to ani ci polaczkowie za granica ani ci co umawialam sie w polsce nigdy mi nie podchodzili charakterem. Wszyscy mieli jedna ceche: skapstwo. Wyliczanie kazdej zlotowki/dolara, no sorry ale na kilka pierwszych randek ktory facet nie chce zaimponowac dziewczynie i wziasc na jakies fajne randki. Dziadostwo jak cholera. Plus zero ambicji. Jezeli juz sie zdeycduja cos zrobic ze swoja edukacja to zostaja mechanikami albo hydraulikami. Ci po studiach to nuda jak flaki z olejem. Plus nie moglabym chyba zniesc tesciowej-polki. Ja jestem na NIE temu calemu pokoleniu mocherow i komuchow i niestety ale ze starymi polakami pogadac o czyms interesujacym to masakra. Tez sie zastanawialam jakiej narodowosci faceta powinnam miec, umawialam sie z holendrem, niemcem, amerykanami i bylam na kilku randkach z arabem. W koncu trafilam na mojego ukochanego anglika. Nigdy bym w ogole nie przypuszczala ze bede z anglikiem i jest to najlepszy facet jakiego znam a jestesmy do siebie pod wzgledem charakteru tak podobni ze czasem n ie moge w to uwierzyc. Wszystko zalezy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasna6
Agent to nie bylam ja wyzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszędzie są normalni /ne i nienormalni /ne -przestańcie dramatyzowac :) szukajcie a znajdziecie ;) haaa pokolenie moherowych beretow :)dobre !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muzlumanka smierdziuszka ciapk
http://pokazywarka.pl/qyq5cd/ hehe http://youtu.be/1PQ670sfFXU http://www.msfera.pl/gdzie-wypoczywa-twoja-zona.html Darling.I Lowe.Ju... http://youtu.be/Ah8dhqQvZ8E . Obca / Die Fremde (2010) http://youtu.be/WPzYmxz6Ga0 "Jezdza do Turcji szkaradne Polki Przezyc milosna przygode z ksiazki. Prosza "klam mi" jak Eurythmics I dostaja niedrogo farmazon szybki. "exodus na wyspy moze jestem niekumaty dlaczego Polki tam daja d**y tym ciapatym" chodze w worku. worek to wielka chusta, ktora sie owijam przekraczajac prog domku w ktorym zamieszkalismy. nie znosze jej, ale zakladam, bo jeszcze bardziej nie znosze pozbawionych szacunku lepkich, bezmyslnych spojrzen. bo mimo, ze ja sie staram respektowac ich swiat, oni mnie nie szanuja. biala kobieta to kurwa. jestem workiem miesa, cyckow, posladkow, dziur............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agent uchyb rabka tajemnicy
Agent- ale ty tajemniczy jestes. Napisalbys cos wiecej. Jakie kobiety lubisz ,co cie pociaga, czego szukasz itd. Moze zrobimy tutaj taka 'randke w ciemno' znajdziemy ci ze 3 kandydatki... a ty pomysl nad pytaniami dla nich :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yffgh
hello, ale to byl moj temat. to mi mozecie szukac faceta...agent mrugnie raz na ulicy i bedzie mial 3 babki. to kobiety maja ww dziesiejszych czasach gorzej z szukaniem faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×