Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niestety taka prawda

W Polsce kobietom sie nie chce pracowac

Polecane posty

Gość safsafasf
nie chce im sie, skąd wiem? otóż mialam szansę isc do pracy jako sklepowa, przy drobnej organizacji(niania, tata i babcia)dałabym radę. tak się napaliłam, obdzwonilam te kierowniczkę tego sklepu. i jaka reakcja? otóż prawie mnie zadziobano MASZ KURONIÓWKĘ TO NIE PRACUJ, SIEDŹ NA DUPIE Z DZIECKIEM. PO OPLACIE NIANI ZOSTANIE MI MNIEJ NIZ TERAZ(OK 350ZL), MOZE NAWET NIC. ALE CHCIALAM CHCIALAM..I CO? tym razem nie wypaliło ale następnym razem będzie lepiej. inne moje znajome?do 3 lat siedzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kupiłam stary dom
A może szuka pani kogoś do pracy? Jaka branża? Apropo wypowiedzi innych te młode lale to po 3 tys na rękę by chciały i w tipsach siedzieć gumę do żucia zuc. Pindzie ryndzie smarkate.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość safsafasf
zagrożone?tak 10procent to zagrożone, reszta to takie zagrożenie że brzuchem machają na swoim weselu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widziały gały co brały
a te 80% polskich kobiet to wzięłaś skąd? Bo ja piszę na temacie, w którym udziela się 25 dziewczyn, z czego DWIE nie pracują. Wrześniówki, zapraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeśli zatrudniasz na zlecenie
a wymagasz pracy jak na umowę o pracę to nie jesteś tak świetnym i wyrozumiałym pracodawcą jak Ci się wydaje. :) Jako bizneswomen rozumiesz zapewne różnicę między umową o pracę i zleceniem i rozumiesz, że różnica nie polega na stosunku do ciężarnej i rozumiesz pewnie, że twoje pracownice mogą donieść do PIPu. Pewnie słyszałaś też o umowach o pracę na czas określony itp. Nie wykręcaj się, po prostu jesteś skąpa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i???
powinno byc płatne 80 % to pewnie polowa wróciłaby do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszystkie zajęte
Zgadzam się z Tobą autorko. Wiem coś o tym gdyż w firmie mojej znajomej także była podobna sytuacja. 4 laski zaciążyły i jak w dym poszły na zwolnienie. Dlatego też nie ma sensu zatrudniać młodych gdyż trochę popracują, szybko ciąża, L4, potem macierzyńskie i mają cię w dupie, radź sobie. Niby pracownik jest a go nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nkmn
zgadzam sie. w pl wiekszosc kobiet w ciazy zaraz ciezko chore i l4 na cala ciaze. nie mieszkam w pl i tutaj nie dostalam zwolnienia w ciazy tylko dlatego bo mialam okropne mdlosci i rzygalam co 5 min. musialam dalej pracowac a moja kolezanka z pracy w ciazy blizniaczej robila 5 miesiecy. dlaczego lekarze w pl tak rozdaja te chorobowe? moja kumpela z wa-wy wziela chorobowe na poczatku ciazy bo twierdzila ze starala sie kilka lat i boi sie zeby nie poronic! mimo ze pracowala jako sekretarka dostala l4 na cala ciaze.................................chore to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafe z rana
Na kafe panuje przekonanie, ze ciaza to 8 cud swiata, ciezarne powinny byc stawiane na piedestal, po porodzie, tak wielkim i jedynym zyciowym wyczynie, wszyscy musza sie zachwycac i pomagac, bo mloda mamcia jest podatna na "depresje". do pracy najlepiej nie wracac, bo milion powodow, najlepiej isc na wychowawczy, zajsc w nastepna ciaze i kombinowac, jak tu przerwac wychowawczy i pierwszego dnia powrotu do pracy wcianac kolejna L$ (bylo kilka takich tematow na kafe).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestety taka prawda
i juz pojawiaja sie osoby, ktore nie potrafia czytac:O Wszystkie te panie co poszly na zwolnienie byly na umowie o prace, teraz juz nie daje mlodym umowy o prace a umowe zlecenie i ok. Chce siedziec w ciazy w domku a prosze bardzo, grunt, ze ja za to nie place:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do nkmn
To jak pracowłas jak mialas częste wymioty???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola3011111
no to jesteś dorosła i sama podejmujesz decyzje czy słuchasz patologii której nie chce się pracować?Pogratulować.super przykład dajesz dziecku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widziały gały co brały
A płaciłaś, jak siedziały całą ciążę na l4? :D:D:D No to ciekawe bardzo :D:D:D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestety taka prawda
moderacja wie, ze pisze w tym temacie z jednego nicku:O i doucz sie bo nawet piszac z proxy mozna sprawdzic czyje to IP:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestety taka prawda
widziały gały co brały- nie bede rozmawiac z kims kto nie czyta nawet na poziomie podstawowki:O Naucz sie rozumiec tekst czytany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość safsafasf
a u nas w ciazy jest szefowa chinskiego centrum w naszym miasteczku, i pracuje chociaz widac ze to 5-7miesiac:> na kasie od 9-18

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość safsafasf
szefowa Chinka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widziały gały co brały
nie chcę się wtrącać ale proxy polega na tym, że masz inne IP od swojego prawdziwego, więc by się nie połapali, że to jedna osoba :classic_cool: Chyba douczyć to się tutaj musisz ty, nie tylko w kwestii l4 i zusu :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widziały gały co brały
Naucz sie rozumiec tekst czytany. x mhm, masz mi coś jeszcze do powiedzenia, czy będziesz dalej robiła z siebie idiotkę? :D Mała rada: zanim wyślesz posta, przeczytaj go ze 4 razy, żeby nie robić z siebie po raz czwarty debila :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafe z rana
A dlaczego zaraz autorka ma inne nicki? Ja to ja i pisze to, co mysle-i bardzo mi przykro, ze nie podzielam zdania wiekszosci babek z "ciazy..."Pracowalam sezonowo zagranica i tam dziewczyny pracowaly do 6-7 miesiaca ciazy-na produkcji, przy tasmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nkmn
do nkmn pracowalam w malym sklepie. za lada z kasa mialam zaplecze i tam stalo wiadro. jak mnie pogonilo to szybko pobieglam. nie bylo zle. najgorzej balam sie zeby nie zwymiotowac w autobusie albo w centrum ale na szczescie obeszlo sie bez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola3011111
u nas ciężarne to święte krowy, a potem lament bo mąż odszedł do kobiety z ambicjami... a nie został z leniwcem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestety taka prawda
to, ze piszesz z proxy to nie znaczy, ze jestes nie do wykrycia:D Moderacja na pewno jak chce to wie ze ktos pisze z proxy, ale trzeba byc debilem wlasnie by myslec, ze proxy zapewnia anonimowosc:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wchodzę sobie ostatnio na
Chaos w tych twoich wypowiedziach autorko taki, że głowa mała. Po co piszesz, że nie będziesz płącić za to, że laski siedzą na zwolnieniu? Przecież po miesiącu za to płaci zus, nie pracodawca. Więc o co ci chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestety taka prawda
takie jak one to mysla, ze to niemozliwe iz wiecej osob moze miec odmienne zdanie od nich, madrych, ktore mysla, ze uzywajac proxy sa w pelni anonimowe- jak dzieci normalnie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widziały gały co brały
Wpisz sobie kobieto w wyszukiwarkę hasło "proxy", a dowiesz się, że istnieje po to, by ukryć twój prawdziwy adres IP. To, jakie IP proxy ukrywa jest zapisane na serwerze danego proxy i nikt poza informatykiem takiego serwera nie może widzieć twojego prawdziwego IP. To fizycznie niemożliwe. Napisać ci to drukowanymi, czy dalej będziesz robiła z siebie idiotkę? To wiedza z informatyki na poziomie szóstej klasy podstawówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestety taka prawda
i znow powtorze:O Po miesiacu placi zus ja przez ten miesiac albo place 2 pensje albo mam duzo obowiazkow i koncze poznym wieczorem prace, musze szukac nowego pracownika na zastepstwo. Myslisz, ze moj czas, placenie w 1 miesiacu 2 pensji nie kosztuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alkodzifki do gazu
Po miesiacu placi zus ja przez ten miesiac albo place 2 pensje CO TY PIERDOLISZ?!?!!?!?!??!!?!?!?!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestety taka prawda
widziały gały co brały- zmienia IP ale nie jestes anonimowa, dla kazdego informatyka (a serwis kafe ma swojego) wykrycie, ze ktos pisze z proxy to pestka:D Porozmawiaj moze z jakims bo widze, ze wydaje ci sie, ze masz monopol na wiedze o IP:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Reudii
niestety taka prawda - doskonale rozumiem Twoje stanowisko. Zastanawiające jest jednak to, że zazwyczaj najczęściej zatrudniane są właśnie młode kobiety. Mimo że nie jedna osoba po 40 chętnie by pracowała za dwie, takie osoby są bardziej dyspozycyjne przeważnie dzieci już odchowane no i życie rodzinne ustabilizowane. A jednak kobietą dojrzałym ciężko znaleść pracę mimo że posiadają kwalifikacje potrzebne do niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×