Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

anija21

Co na kolacje ale nie kanapki?

Polecane posty

Co robicie na kolacje, ale nie chodzi mi o kanapki bo mój maż nie chce jesć na kolacje kanapek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na ciepło to może być zupa, naleśniki, jajecznica itp. a na zimno różne sałatki, galaretka z kurczaka lub nóżki. A może zamiast kanapek wrapy, tortille itp.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
omlet z warzywami i kiełbasą lub szynką/ boczkiem jajecznica tosty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a musicie jadać kolacje
my jemy obiad ok 18 i już póxniej nic, ewentualnie jakieś jablko czy jogurt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roladinia
tosty ,zapiekanki , obiad odgrzany , kiełbasa na ciepło ,jajecznica ze szczypiorkiem , spagetti bolognese , lazania , placki z czymś , hamburger z klopsa , krokiet , barszcz z pajdą chleba, jakiś ochłap na grillu (piekarnik) upiec itp itp ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość medus_A
u nas jest często zupa z fasolą, soczewicą, jakimiś kaszami, różnymi warzywami - więc najczęściej wege, ale z dużą ilością rożnych zapełniaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubie to ....
to glownie zalezy o ktorej sie je obiad. jak dopiero pozno, po pracy - na kolacje juz sie za bardzo nie chce nic. jak sie zas je obiad wczesnym popoludniem - na kolacje mozna zjesc pelnowartosciowy posilek. ja np. obiad jem w pracy kolo poludnia, czasem troche pozniej i jest to z reguly cos lzejszego - albo odgrzana porcja jakis pozostalosci z lodowki, a najczesciej po prostu salata z czyms miesnym (np. konserwa rybna, pieczone mieso z poprzedniego dnia) lub kanapka. takze ja na kolacje jadam zawsze pozywny gotowany posilek - glowny posilek dnia. ale jak twoj maz je obiad np. o 16-17 i jest to duza porcja, to raczej nie bedzie mu sie chcialo za 2-3 godziny spozywac kanapek .... wiec moze sorowka z warzyw korzennych i jablka? moze cos owocowego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×