Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość mikaraguala

catering warszawa

Polecane posty

Gość catering w Warszawie
Jestem dość krytyczna, więc jak już coś sobie upodobam, to staram się tego trzymać. Jak są święta, albo jakieś inne specjalne okazje, to zamawiam catering z Restauracji Akademia - https://restauracjaakademia.pl/ Pod każdym względem mają u mnie plusy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ryszardson
Jeśli catering dietetyczny warszawa - to tylko https://fitandeat.pl . Mają super ceny, układają plany bardzo indywidualnie i jest z nimi bardzo dobry kontakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Porcj***ardziej niż zadowalające masz w Tokyo Sushi. Samą zupą idzie się tam najeść za kilka złotych, już nie wspominając o sushi :) No i ładnie podają, doprawione elegancko, nie ma gumowatości i nic się nie rozpada. Na życzenie wiem, że uczą jeść pałeczkami. Cierpliwa obsługa zdecydowanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajnetja
Najlepszy catering zamawiałam z restauracji Akademia. Mają rewelacyjne potrawy, no i zawsze wszystko jest gotowe na czas, pięknie zaserwowane. Brałam już od nich trzy razy i jest to sprawdzona restauracja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Organizowaliśmy bardzo huczne bierzmowanie syna, dlatego bez porządnego cateringu nie mogło się obyć! Dlatego wybór padł na restaurację Łasuch www.lasuch.waw.pl , która zaopatrzyła nas w niezwykle smakowite potrawy. Palce lizać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli ktoś z was szuka smacznego i niedrogiego kateringu dietetycznego to warto skorzystać z usług firmy cateringowej www.salmix.pl. Dania z Salmixa są super smaczne i zbilansowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bezkonkurencyjna firma cateringowa, to Gastro Team www.gastroteam.pl z siedzibą przy ulicy Parowcowej, oczywiście w Wawie. Zorganizują każde przyjęcie i zadowolą gusta najbardziej wytrawnych smakoszy i bywalców imprez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przerzuciłam się na pudełka ze dwa miesiące temu i bardzo mi pasuje taki system. Na pewno oszczędność czasu a druga sprawa, że zdrowiej na tym wychodzę. Mam pudełka z jedzeniem bezglutenowym, codziennie rano dostawa do domu, mogę polecić. Na stronie wygodnadieta.pl są ceny i opisy konkretnych zestawów. Dobra obsługa, nie mam problemów z kontaktem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiki455
Koleżanka w tym roku wzięła catering na komunie córki z restauracji Akademia i muszę powiedzieć, że to była bardzo dobra decyzja:) Ceny normalne, jedzenie pyszne i jaka oszczędność czasu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Korzystam w pracy, na eventy biznesowe, a także miałam okazję na uroczystości rodzinnej ich przetestować - http://gruparsvp.pl/. Zawsze pysznie, polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinia3
Ja na różne imprezy okolicznościowe zamawiam catering z Bistro Wiejska. Mają doskonałe jedzenie idealnie na takie imprezy. Jeżeli chodzi o cenę to też całkiem ok, lepiej wychodzi zamówić taki catering niż stać godzinami nad garami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W naszej szkole społecznej dbamy o indywidualny tok nauczania i żywienie dopasowane do potrzeb uczniów. Dietetyczne posiłki dostarcza firma cateringowa www.smakus.pl. Rodzice są bardzo zadowoleni, że ich dzieci cierpiące na alergie pokarmowe otrzymują odpowiedni zestaw dań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Smaczne i niedrogie jedzenie oraz profesjonalnie zorganizowana impreza tylko w przypadku firmy cateringowej Gastro Team z Warszawy. Firma ma moc, bo potrafi zorganizować imprezę na kilka i kilkaset osób i ma w tym duże doświadczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ostatnio jadłam z pol trans cateringu i było całkiem smacznie, chyba najlepsza opcja jesli chodzi o stosunek ceny do jakosci posilkow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie polecam cateringu firmy Maczfit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoła moich dzieci, jedna z warszawskich podstawówek, ma catering zapewniony przez firmę Gastro team www.gastroteam.pl - ani rodzice ani dzieci nie narzekają. Na urodziny ojca również zamówiliśmy catering z tej firmy i całej rodzinie smakowało. Ceny przystępne, a jakość jedzenia wysoka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepsze póki co doświadczenia miałem z firmą Pol Trans Catering -najsmaczniejszy catering z jakiego zamawiałem jedzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie drogi, smaczny, z dostawami na czas mniammniamcatering.pl Z czystym sumieniem polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam The CarBar www.thecarbar.pl Pyszne jedzenie i fenomenalna organizacja imprezy gwarantowana!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolkake
Ja mogę z czystym sumieniem polecić Diet4u, bardzo smaczne posiłki w diecie paleo, różnorodne. W posiłkach nie ma cukru, nie ma ciągle makaronów, naleśników- które są najtańsze i tylko zapychają. Kontakt z właścicielami świetny zawsze pomogą i wszystko wyjaśnia, gdy mamy jakieś wątpliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grazia007
Jak dla mnie też tylko Diet4U :) Sama stawiam na wersję wegetariańską, bo od kilku lat nie jem mięsa, ale to nie jest problem dla tej firmy. Posiłki są pyszne, a dostawy zawsze o wyznaczonej porze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Wszystkim osobom, które rozglądają się za odpowiednią firmą zajmującą się cateringiem polecam skontaktować się z www.jajko.co  Firma ta zapewnia profesjonalny catering a jedzenie, które dowożą jest naprawdę pyszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateusz

Witam polecam CateringDieta.pl ta firma jest najlepsza jeśli chodzi o jedzenie pyszne i dostarczone zawsze na czas !! Polecam! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jozin

W Warszawie polecam Gastro-Team. Firma cateringowa z doświadczeniem, ciesząca się dobrym opiniami. Otrzymamy pomoc w wyborze menu, decyzji co do ilości posiłków etc. Jedzenie palce lizać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi dzięki Diet4U udało się zrzucić kilka nadprogramowych kilogramów, jestem na diecie bezmięsnej. Bardzo polecam, bo jest smacznie, świeżo, a posiłki zawsze na czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zebka

Polecam Gastro-Team (ul. Parowcowa) z Wawy. Firma przygotowała nam katering na wesele, zdecydowanie polecam bo jedzenie smaczne i niedrogo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bardzo polecam catering Diet4U :) Zamawiam u nich od jakiegoś czasu i jestem bardzo zadowolona z jakości posiłków :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mają bogatą ofertę, no i co najważniejsze jedzenie jest zdrowe, pyszne, a dostawy bez problemu, zawsze na czas! :) 

Edytowano przez palinek
Pomyłka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×