Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

fiku mikuuu

Zostanę starą panną

Polecane posty

njunnujn- Kobiety wolą kasę i ewentualnie piękną twarz, od prawdziwego faceta. Same pedały teraz branie mają. Jak idzie być z kimś, kiedy po wyglądzie nie idzie stwierdzić płci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie Słoneczko, problem nie w tym że wyglądasz męsko problem w tym, że to marnujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
njunnujn- Nie marnuje, bo nie odsyłam kobiet z kwitkiem, nigdy nie miałem powodzenia. Dziewczyny zawsze wolały kumpli. Po prostu nie podobam się, nawet nie chodzi o twarz, a o coś innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok, nie rozkminiam i tak dochodzisz w tych rozważaniach cięzkich do punktu wyjścia. Ciebie by trzeba pałką przez czerep i zgwałcić. A co do podobania się, wiem o co chodzi:) Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde, połowy postów nie widziałam, znowu się coś pitoli. ­ "Dobra, jak ty wkleisz swoją (obnażoną) z podpisem że to ty, oraz z gazetą z dnia dziszejszego." ­ jest drobny problem. o godzinie 0:26 dzisiejsza gazeta jeszcze nie wyszła :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po prostu żaba-Rąbłem się o 8 minut, może być wczorajsza. Podobbno cycki masz ładne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 18
21:52 [zgłoś do usunięcia] xXxXxXxTtTtTt Zuza,takie są realia... ­ Spokojnie. W zyciu nalezy byc optymista.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 18
Czy Wy sie nie mozecie umowic na randke w realu zamiast sobie caly czas dogryzac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k-o-n-o
ten topic to prowokacja, ❤️ , :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamonaona
i musiales to gowno podniesc by uswiadomic cos, co jest oczywiste 1 uwaga uwaga!!!!! teraz wszyscy wstanmy i klaczczmy brawo owacje na stojaco za spostrzegawczosc sie naleza BRAWOOOO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k-o-n-o
🌻 , czarno-widztwo , :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k-o-n-o
Fiku teraz pozywamy ŚWIAT ho wolności osobiste, sprzedajemy lisa i wyiskierkowujemy, genialnaś oh niedoceniona. Nie zdradzaj planu ho intrygująca. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO12458
Lucyno - cóż to za lekki, a wręcz radosny ton? Czyżbyś na Rycerza ostrzyła ząbki, jak niegdyś na mnie? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k-o-n-o
Szopa nie sprzedajemy, ;) NIGDY tyty TYTY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k-o-n-o
; konokono :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wefefwfeww
kononowicz czego miauuuczysz💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Czyżbyś na Rycerza ostrzyła ząbki, jak niegdyś na mnie? " ząbki są wystarczająco ostre (nie, nie dzięki praktykowaniu na Tobie), więc myślę, że to zwykła zagajka po niestarej znajomości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"co tam misiu, z Ivonką znowu się nie układa? " ­ nie no skąd, a gdzieżby tam! miauczyński niedawno założył topiś, że iwoncia odchodzi NA ZAWSZE z kafe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 19
Nikt nie odchodzi na zawsze z kafe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×