Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

fiku mikuuu

Zostanę starą panną

Polecane posty

Tamari- I tak byś się do tego nie przyznała, to też typowe. Mam nadzieję że jesteś stara panną, bo jak nie to żal mi twojego faceta, który zamiast uprawiać seks to musi konia walić, pomimo że ma kobietę w łóżku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tamari- Mam to za darmo, do tego mam z tego mega przyjemność, więc akurat nie narzekam. Gorzej jak bym miał kobietę, a tym samym wszystkie minusy zwiazane w byciu w zwiazku a do tego musiał bym gruchę walić, to była prawdziwa porażka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no czemu prawdziwa porazka? jak masz taka mega przyjemnosc z walenia gruchy to skad wiesz? moze to lepsze od seksu z kobieta?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tamari- Może i tak, ale wtedy po cholerę mi kobieta? To wolę krowę, tańsza w utrzymaniu a do tego daje zysk(mleko, masło, mięso itp)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noo moze i krowa lepsza sprobuj tez seksu z krowa:) byle za jej zgoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tamari- Po co mi seks z krową? Dałem ci jedynie przykład porażki posiadania kobiety i nie uprawiania z nią seksu. Widać że trafiłem w czuły punkt....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tamari- To że wkurza cię seks. Jest kilka możliwości, czyli albo jesteś starą panną i nikt cię nie chce przelecieć, albo jesteś mężatką i mąż cię nie chce przelecieć, albo twój mąż cię olewa i ty nie chcesz dać mu dupy, albo nie masz ochoty na seks z mężem i on chodzi na dziwki. Coś musi być, skoro tak cię to kłuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noo niesamowicie mnie kluje:D bo zwrocilam ci uwage, ze wszedzue wtracasz swoje wulgarne teksty dotyczace seksu a ty tworzysz jakies teorie na moj temat... zreszta bardzo trafione swoja droga:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tamari- Moje teorie zawsze są trafione, taka umiejętnosć z czasów wojska.. A co do seksu, to dziwi cię to że facet ma popęd seksualny czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nie dziwi ale poped a pierdolenie glupot kiedy nie trzeba to 2 rozne sprawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To co mam zrobić jak mi się ruchać chce? walenie konia nie pomaga, bo nadal chce mi się ruchać :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pisalam, ze krowa jest wyjsciem:P albo idz do burdelu a najlepiej bierz zimny prysznic za kazdym razem jak najdzie cie ochota napisac bzdure na kafe dot seksu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tamari- Prostytutki są dla mnie aseksualne. Swoją drogą ty chyba już stara musisz być, skoro nie rozumiesz popędu seksualnego :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po prostu żaba- Bo mi niepotrzebna, jak chce piwo, a nie ma piwa to nie zamierzam browaru kupować, tylko po prostu nie piję piwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alez rozumiem jak najbardziej tylko nie przelewaj swoich problemow z seksem czyli brakiem go na forum:) sam przyznajesz ze masz problem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tamari- Nie mam problemu, bo mam rękę. Takie jak ty to mi nie dają, bo nie umiem kłamać i im kitów wciskać, wiec problemu nie mam. Problem bym miał jak bym umiał kłamać, bo wtedy musiał bym kombinować jak tu zaruchać, a tak nie muszę kołować jak tu podejść laskę, wiec jak widzisz problemu nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tamari jestes nowym obiektem westchnien BSA etapy: - podchody - nadzieje - sekunda wiary ze sie uda - obelgi, obrazanie mieszanie z blotem - upewnienie sie w teorii ze baby są be.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze że jest internet, przynajmniej stary napaleniec po wsi nie chodzi i otwarcie nie nagabuje kobiet;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tamari jes gupia
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podpuszczasz go?;) wklejal juz swoje cielsko- kawał chłopa, calkiem fajne miesko przynajmniej to, co bylo na foci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po prostu żaba- Dobra, jak ty wkleisz swoją (obnażoną) z podpisem że to ty, oraz z gazetą z dnia dziszejszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×