Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość wakacjyjnaklklfkglfgfgfgfgfgfg

gdzie jedziecie na wakacje?? i za ile??

Polecane posty

W rym roku sardynia , moze sie uda o korsyke zachaczyc 9000 za 4 osoby ze sniadaniem i kolacja w ciagu dnia bedziemy zwiedzac wiec obiady bedziemy jadac to tu to tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drynka223
ja lecę do Bhutanu :) ale dopiero w październiku. zbieram na to już od dwóch miesięcy, ale jeszcze trochę mi zostało. wyjazd kosztuje ok12 tysięcy. lecę z Dharma Adventures i już nie mogę się doczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aramisa
Do Turcji, 3 osoby(jedno dziecko) all inc. hotel 5*, koszt 8800. I też juz nie mogę się doczekać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podkrakowskie kąpielisko w Kryspinowie - karnet na cały sezon za 60 zeta na grouponie :p Jak się nie ma miedzi, to się na dupie siedzi :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RPA HHHHHH
RPA 2 tygodnie, 13 tys + szczepionki+ kieszonkowe. Aha i nie jade z dupa lezec tylko aktywne wakacje na safarii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drynka223
tak dokładnie z nimi :) biuro nazywa isę Dharma Adventures ale ma siedzibę w Polsce - swoje przedstawicielstwo :). już nie mogę się doczekać! :) w necie oglądam tylko zdjęcia z Paro i w ogóle z Bhutanu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot-waclaw
no to super! :) nie dziwię się, że nie możesz się doczekać:) a jak wygląda sprawa ze szczepieniami? musisz się jakoś szczególnie przygotować do takiej podróży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale marzycie bezrobotne świnie,w domu będziecie siedzieć,lub u babci na wsi ha ha ha ha ha kury macać.Turcja Egipt Teneryfa ha ha ha bydło a do gara nie ma co włożyć,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
upppp A ktoś jeździ jeszcze na wczasy w Polsce? Bo jak się czyta ten topic, to dochodzi się do wniosku, że nad naszym polskim morzem pustki będą w tym roku...w górach to samo, hahaha I jakoś wierzyć się nie chce..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej gosciu nie mierz wszystkich swoja miarka, kto nie ma do gara co wlozyc ten nie ma . Wrocilismy z SArdynii i tym co sie zastanawiaja gdzie powiem - wlasnie tam! piekna wyspa , cudne plaze dla tych co lubia zwiedzac tez niemalo ciekawych obiektow , mili tubylvy choc troche kiepsko z angielskim Jezdzilam to tu to tam ale nigdy nie czulam potrzeby wracania w to samo miejsce , na SArdynie chce wrocic czuje niedosyt tej pieknej wloskiej wyspy, polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej, ja ajde na tydzien w polskie gory, do spa - sauna, masaze, jacuzzi, basen, grota solna. noclegi z 2 posilkami 400 zl za osobe, wejscie do spa na 2 h 25 zł-i mam w nosie zagranice. jezdzilam co roku i tak naprawde tam nie ma nic ciekawego oprocz pogody, no chyba, ze ma sie kupe kasy i sie wiedza to tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam sie w wiekszosci o pogode chodzi ale np w moim przypadku , mieszkam w szwecji gdzie zima jest dluga czarna , przyprawia o stany depresyjne , brak sil brak slonca to taki wypad na wyspy kanaryjskie na dwa tygodnie to wuper sprawa , to jak naladowanie zyciowych baterii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agonia36- ja naprawdę nie wierzę że 98% kafeterian nie jeździ na wczasy w Polsce....i nie ma w tym żadnej ironii...po prostu wierzyć się nie chce i tyle.... Ja nie mam potrzeby chwalenia się gdzie byłam i gdzie pojadę...tylko wyraziłam swoją opinię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadzam sie z osoba wyzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprzedała się Szwedowi, blee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 lata temu Bułgaria za 2300 zł- 2 tygodnie all inclusive 3 lata temu grecja za 2400 zl- 2 tygodnie all inclusive 2 lata temu Turcja za 2500 zł- 2 tygodnie all inclusive 1 rok temu Norwegia za może 500 zł (za darmo noclegi)- 2 tygodnie i jeszcze na tydzień byłam w Berlinie tez może 500 zł wydałam też darmowe noclegi i pobyt. w tym roku raczej nigdzie się nie wybieram chociaż może los mi się odmieni sama się zaskoczę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może Rzeszów ? ktoś był ? poleca?! Rozgladałam się dodatkowo za noclegiem. Calkiem fajny hotelik upatrzyłam : http://www.dwabratanki.pl/ pozostaje jedynie pytanie czy warto jechac? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sitrina
My z mężem do Czarnogóry. Udało nam się w dobrej cenie wynająć apartament z Solatium Booking, loty na skyscannerze wyszły za parę stówek. Szykują się fajne wakacje i to za niewielkie pieniądze. Lecimy jakoś niedługo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CindyFiona
Chciałabym wybrać się z mężem i dziećmi do Włoch - widziałam całkiem przystępne oferty na netholiday. Niestety jeszcze nic nie mogę zaplanować:( Od dwóch tygodni nakłaniam męża żeby w końcu “zaklepał” sobie urlop. Jakbym mówiła do ściany:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mediolan na tydzień na razie mam samolot za 550 zł w obie strony na 2 osoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się chcę zmieścić w 1000 zł za wszystko. Zostaje w kraju do tego jakaś agroturystyka gdzieś w okolicach Nowego Sącza i pewnie poszukam atrakcji do zwiedzania w pobliżu. Nie ma z tym raczej problemów, bo jest masę informacji w sieci. Np. tu https://www.wheretowake.com/pl/ można znaleźć ciekawe informacje odnośnie spotów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj kierunek w tym roku to Sri Lanka :D zakupiłam super wakacje na konsorcjum.pl i nie mogę się doczekać wyjazdu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boguś Figa
Sprawdźcie ciekawą ofertę apartamentów Sun&Snow. Wiele ciekawych miejsc w różnych cenach. Bardzo dobre warunki pobytu w świetnych lokalizacjach. Częste rabaty przy rezerwacji online https://www.sunandsnow.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madeline268
ja co roku czekam na oferty last minute Itaki bo zawsze mają fajne i ciekawe propozycje za grosze :D tak mi się teraz udało, że po 17 listopada lecę na Fuerteventurę, już się nie mogę doczekać mojego długo wyczekiwanego urlopu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×