Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anka z pomorskiego

DUZE MACIE KREDYTY?

Polecane posty

Gość nie mam nicka
poki co nie mam kredytow. moze za 2 lata wezme M na kredyt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O! Widze, ze tu kogos strasznie wkurzylam :D I dobrze! Nie mieszkam u mamy tylko w swoim rodzinnym domu :) a rodzice maja wlasny zaraz obok moejgo domu ( w jednym ogrodzeniu). Moj maz nie jest bogaty tylko pracowity(!) a to sie bardziej liczy :) I na doatek mnie kocha i mowi , ze nie musze isc do pracy. Ogolnie bardzo mnie kocha i szanuje, czesto mowi , ze jak jestem zmeczona to zeby poszla sobie polezec lub posieziec w necie , jak mam zly humor to robi wsystko aby mi go pooprawic. Kocha mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fagdsagsaga
nigdy nie pojme jak ludzie mogą zyc na krechę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takowa98
Czytałam sobie ostatnio w serwisie czas na finanse, jak to łatwo wpaść w spiralę kredytową. Jakoś ciężko mi było w to uwierzyć, ale jak tak czytam ile kto ma kredytów. To faktycznie, już jakoś łatwiej można to sobie uzmysłowić. Myślałam o jakimś małym kredycie, ale przyznam, że zaczynam się bać coraz bardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zeby nie kredyty to bysmy
dzisiaj nic nie mieli, albo pracowali za grosze:) kilkanaście lat temu wzielismy 2 duże kredyty na założenie firmy, kredyty już dawno splacone, a my zyjemy na wysokim poziomie i wszyscy nam zazdroszczą tego co mamy, tak wiec czasem warto zaryzykować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2 lata temu wzielismy
na mieszkanie 400tys ale juz do wakacji go zamkniemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 lata temu wzielismy, a kredyt ile bedziecie splacac? 30, 40 lat? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SanSanSan
"zamkniemy", ja to rozumiem ze kredyt zostanie zamkniety, czyli szybciej splacony my mamy kredyt na 280 tys, bedziemy splacac do go dlugo... ale tak to jest jak mozna liczyc tylko na siebie (a nie na spadki czy bogatych rodzicow ktorzy kupia), jest sie mlodym i chce sie dobrze zyc/mieszkac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmm ????
jagoda369 - czyli Twój mąż to taki gołodupiec .Przyszedł z niczym na gotowe. Znając życie ty tez nie zapewnisz mieszkania swoim synom bo pewnie uważasz ze to obowiązek rodziców dziewczyny .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ło matkoooooooooooooo
i co z tego ze ktoś ma kredyt na 30 lat ? takie czasy . W sumie jak ktoś dostaje taki kredyt to musi mieć niezłe dochody ....i tej dobrze płatnej pracy zazdroszczę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2 lata temu wzieliśmy
tak, mam na mysli,ze splacony:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2 lata temu wzieliśmy
Jagoda napisalam do wakacji, czyli ponad 2 lata łącznie, ale mamy 3 dzialalnosci gosp.inaczej byśmy pewnie i przez te 30 lat nie spacili, chyba,ze jakis spadek by sie trafił:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kredyt to porazka - poki co nie mamy, ale chcemy zmienic mieszkanie, wiec moze sie okazac, ze trzeba bedzie cos podkredytowac, moze tak 20% wartosci. ale mam nadzieje, ze jednak nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na szczęście już nie mam. Wyrobiłem swego czasu kartę kredytową i całe szczęście że się opamiętałem w odpowiednim momencie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lka
Ja mam zarobki razem z mężem ciut mniejsze od Twoich i dostałam kredyt gotówkowy w biurze kredytowym Skorzystałam z tej oferty http://www.platan-zabrze.pl/kredyt-gotowkowy Wzięłam 3000 zł i spłacam 200 zł co miesiąć, bo tak sobie chciałam z mężem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dochod mieiseczny ok 5tys, kredyt 1500zl oplaty stale (w tym przedszkole) 1500zl leki stale 500zl zostaje 1,5tys na zycie dla 4osobowej rodziny :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak to czytam to mnie smiech ogarnia,czyli zaden z was nic nie ma,wszyscy kredytowcy prawie do konca zycia:) a jak stracicie prace to nic nie jest wasze poza brukiem,lekkomyslnosc nie zna granic,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pożyczka Gotówkowa dla każdego http://www.kredytyt.pl od 100zł do 200.000zł Odbierz pieniądze! - Kredyt na dowód bez zaświadczeń - kredyty przez internet, dla Firm - Kredyt na mieszkanie/hipotekę - Pożyczka na Samochód bez BIK, Chwilówki na dowód Wypełnij krótki wniosek a my do Ciebie bezpłatnie oddzwonimy i przestawimy najlepszą ofertę Kredytu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest dobra stronka z pożyczkami na www.chwilovka.pl Porównują aktualne oferty i od razu z głównej można się przekierować na stronę konkretnej firmy pożyczkowej. Z tymi pożyczkami za 0 zł to można takie znaleźć, tylko najczęściej są to pożyczki jednorazowe, tylko dla pierwszej pożyczki, potem już się płaci. Ale zawsze to coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rata ok 900 zł na 15 lat/ zarobki 4500

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TereskaNiebieska
Widze ze ktos odkopal temat sprzed ponad 3 lat :) My w tym czasie splacilismy nasz kredyt (mielismy 130 tys euro na 12,5 roku z rata 1100/miesiac) i za miesiac bierzemy nastepny : 270 tys euro na 17 lat, rata troche ponad 1600 euro/miesiac. Przez dwa lata bylo fajnie, zylismy bez kredytu a tu znow petla na szyje :D ... ale ja optymistka jestem i wierze ze jak sobie z pierwszym poradzilismy to i z drugim sobie poradzimy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jackk556
Jeśli szukacie bardzo dobrej jakości kredytów to według mnie niezłą opcją są kredyty pozabankowe. Osobiście często podróżuje po Polsce i mam swoje wydatki aspiracyjne, ostatnio nawet coś większego jak wesele. Szukałam dobrego kredytu i takie kredyty na wesele to według mnie najlepsza opcja to kredyt gotówkowy bez zaświadczeń przez internet jakie oferuje firma Aasa www.aasapolska.pl między innymi ! Jeśli szukacie bardzo dobrej jakości kredytów z decyzją do 24h, brakiem ukrytych kosztów, bezproblemowym odroczeniu spłaty a co najlepsze odsetki są dużo mniejsze niż w chwilówkach, warto go wziąć pod uwagę, ja dzięki nim spełniłam swoje marzenia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość isssssss
ktos tu pisał ze rodzic ma zapewnic start dzieciom np kupic mieszkanie - tylko jak wy chceceie kupic mieszkanie dzieciom basz jakas czesc mieszkania skoro macie kredyty na 30-40 lat !!!!! to juz bedzie czas na emeryture i moze uda wam sie spłacic kredyt a nie inwestowac w dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ostatnio brałem pożyczkę na www.aasapolska.pl. To pierwszy raz w moim życiu. Mogę powiedzieć tylko tyle, że jestem zadowolony - raty nie dają się we znaki, a to co też jest fajne to to że zawsze można się z nimi jakoś dogadać, jak są problemy ze wpłata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kredyt na mieszkanie wzięłam w 1998 roku w przyszłym będzie koniec. Płacę w złotówkach z konta {kredyt mam w euro} płacę 480 zł miesiecznie. Częśc na należność główną część na odsetki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×