Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anka z pomorskiego

DUZE MACIE KREDYTY?

Polecane posty

Gość hihihihihshhahahaha
My lada dzień bierzemy i rata będzie 950 zł a kredyt 180 tyś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak i nie to znaczy
kredyt coś 55 tys euro rata 288 euro, mąż zarabia około 10 tys. ja 1000(dobre nie ja 10 razu mniej) opłat 800 zł (mieszkania w Polsce) mąż ma swoje opłaty w Norwegii ale nie wiem dokładnie ile na pewno mieszkanie 3000 tys koron i pewnie jakiś prąd i woda, kredytu mąż jakoś nie ma zamiaru spłacić wcześniej (nie spieszy mu się) ja uważam inaczej no ale cóż to on zarabia więcej, gdybym miała to bym w cholerę spłaciła ten kredyt, bo nigdy nic nie wiadomo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak i nie to znaczy
my na szczęście nie mamy żadnych kart kredytowych (znaczy się ja nie mam) a czy mąż ma to nie wiem, na benzynę teraz będzie trochę szło, bo mężowi zamarzyło się auto które pali 13 l na mieście, ale skoro chciał żeby taki samochód był to niech teraz zasuwa na kredyty, życie i benzynę, jak zaczną się wakacje to na benzynę będzie szło dużo kasy, mieszkamy 30 km od morza to jak jest pogoda to plaża, chociaż znając mnie żeby obniżyć koszty to będę jeździła z córką nad jezioro 15 km, taniej wyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale zescie ludzie nabrali kredytow :P koszmar ! Jak wy w nocy potraficie spac majac takie dlugi... Ja na szczescie nie mam ani jednego kredytu, jestem ustawiona "zyciowo" dom jest , samochod , maz zarabiajacy , 2 dzieci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirek4561
Ja nie mam żadnego kredytu w banku i się bardzo z tego cieszę. Wolałem wziąć na pożyczka-gotówka.pl prywatnie i nie martwić się, że później mnie wpiszą do biku czy coś, zawsze łatwiej się dogadać z człowiekiem niż z bankiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesola owieczka z miasteczka..
14:29 [zgłoś do usunięcia] Jagoda369 Ale zescie ludzie nabrali kredytow koszmar ! Jak wy w nocy potraficie spac majac takie dlugi... Ja na szczescie nie mam ani jednego kredytu, jestem ustawiona "zyciowo" dom jest , samochod , maz zarabiajacy , 2 dzieci Ciesz sie z tego co masz, pustaku, i nie krytykuj innych ... Nie kazdy dostaje dom w spadku i nie kazdy ma za jedyna ambicje jako pasozyt przez zycie przejsc :P ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszystkie pozabankowe
pozyczki to lichwa i tylko desperat z tego korzysta, z bankiem zawsze się dogadasz, bo jak wiesz tam tez sa ludzie nie maszyny:D co do tematu, pol roku nie placilam kredytu, bo nie miałam kasy, ale trzeba gadac z ludźmi nie ukrywać się, kazali mi wpacac cokolowiek ile mogę, przy racie 2700 wpalacalam po 500, 1000zł, ale już wyszłam na prosta i ogarnęłam zaległości:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzerwonaKokardka
Kredyt hipoteczny na 19lat,140tysiecy,rata 850zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wesola owieczka z miasteczka.., sama jestes pustak skoro nie potrafisz gotowki zarobic tylko na kredycie jedziesz. A co bedzie jak ci sie noga powinie ? Komornik...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozmiar 56
Jagodaa na co Ty sama zarobiłaś? bo pasozytowac na mezu to każdy potrafi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie wiem czy kazdy :D wy chyba nie skoro was mezowie gonia do roboty :D duzo kupilam za swoje pieniadze , wiec sie nie podniecaj tak . A maz jest od tego zeby na mnie pracowal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goraca jak rura wydechowa :P
My juz posplacalismy ufff...co za ulga :) te kredyty to jakas masakra jest,fajnie sie je bierze gorzej splaca :P No ale co zrobic kiedy za gotowke malo kogo jest stac by np.mieszkanie kupil,nie mowie tu o drobnych wydatkach takich jak kupno pralki czy lodowki,a i na to malo kogo stac by bez kredytu sie obylo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość change
nie mam i nigdy nie miałam zadnego kredytu, mieszkanie kupione za gotowke i 2 dobre samochody tez i żeby było jasne mieszkam w Polsce, nie dostałam spadku i uczywie pracujemy:D, tak, da się:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xdcfvghjkl
to już stara jesteś, czym się chwalisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość change
:D jaka stara, 35 lat:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hihihi ta ja
jagoda369- lepiej rusz dupkę do roboty żeby twoje dzieci nie musiały żyć na kredyt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majaaaaaaaaaaa
jagoda ale ty pusta jesteś. mieszkasz u mamusi w jej domu i się szczycisz co ty masz. weź sie lepiej za jakąś robotę bo widzę że z tego nic nie robienia juz ci sie mózg całkiem skurczył. widze ze twoim jedynym celem w życiu było znalezienie bogatego męża ... no tak na wiecej cie nie stac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość my wzielismy duzy kredyt
i mamy ratę prawie 3tys, ale zamierzamy go szybko splacic(na 30 lat, ale w ciągu 3 jak dalej tak będzie to spłacimy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do jagodyyy
kobieto ale ty durna jesteś.. jak mozna się tak pchać tam gdzie cie nie chcą??? czy tak trudno ci zrozumieć że nie interesują nas twoje opinie!!!! ty lepiej idź do spowiedzi i spowiadaj sie z topienia psów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bncgchhhn
Kredyt na mieszkanie 30 tys, rata około 500 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dawsdsedd
U mnie masakra pod tym względem. Kredyt na dom 1300zl na 25 lat, kredyt na mieszkanie 1200= spłaca się z wynajmu, kredyt odnawialny na 100tys, 20 tys u rodziców, biznes który zaczyna przynosić coraz niższe dochody i wizja bankructwa straszy mnie koszmarnymi snami. Nie wiem sama jak do tego doszło, jako młodzi ludzie mieliśmy wizję szczęśliwości i sądziliśmy, że z naszym pomysłem na biznes jesteśmy w stanie osiągnąć wiele... to było 4 lata temu, teraz już widzę, że to był wielki błąd i zamiast myśleć o swoim kącie, to trzeba było z teściami lub moimi rodzicami zamieszkać i ciułać grosz do grosza. Spać po nocach nie mogę, pracuję po 12 cholernych godzin dziennie i w dodatku małżeństwo mi się sypie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez nie mam lepiej, bo
kredyt hip. na 400tys, obrotowy 40, kredyt na 5 lat-20, mamie wiszę 30tys,narazie ogarniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghjkkkhg
110.000 f , rata hipoteczna 700 f. Za 2 lata zmniejszy sie do około 600 f. Pracuje tylko mąż, ma 3 tys na rękę, i.ciągle brakuje kasy...teraz zapowiada się kolejny kredyt na 15 tys. Rata to 300f.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghjkkkhg
Jeszcze 20 lat spłaty :l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pandzica
Ja mam tylko na samochód, braliśmy na rok, zostało jeszcze 9 rat po 1250 zł, większość mieliśmy wkładu własnego. Mieliśmy kupić auto za mniej ale trafiło się bardzo dobre w dobrej cenie i postanowiliśmy dobrać z kredytu. Mieszkamy narazie u rodziców i będziemy aż uciułamy na swoje :) Miejsca jest dość więc pośpiechu nie ma. Mam nadzieje, że uda się wyprowadzić na swoje bez kredytu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkjklkl
2700zł zarobków a kredyt jeden 260zł 1,5 roku jeszcze i drugi 480zł na 30 lat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mam kredytuuuu
o kuźwa, ale żyją na kredyt, tak to każdy by potrafił, po co wy rodzicie te dzieci, przecież one też będą skazane na branie tak dużych kredytów i też będą się tak męczyć jak wy, bo przecież im napewno nie kupicie na start w dorosłe zycie mieszkania, bo wy pochodzicie z tych rodzin, gdzie się tylko rodzi, a później jak dorosłe won z domu. Nie stać was a macie po 2-3-4 dzieci, nie rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o jagoda
powyzej zapewne durna prostacka jagoda...jej styl. won stąd małpo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×