Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość mowisz i masz88

amelia wedding, zaproszenia, ile czekaliscie?

Polecane posty

Gość żanetaa
Nie polecam ! Brak profesjonalizmu, słabe wykonanie. Zamawialiśmy m.in menu. Wyjaśniliśmy dokładnie w mailu czego oczekujemy a i tak byliśmy męczeni telefonami przez nich. W menu mieliśmy trochę tekstu do nadrukowania a chcieliśmy aby wszystko było widoczne także dopłaciliśmy po 2 zł do każdej zamówionej sztuki aby było więcej stron i aby było wszystko czytelne. Niestety tekst został upchnięty na kilku pierwszych kartkach (najmniejszą możliwą czcionką, której starsze osoby na pewno nie odczytają) a na końcu i tak zostały 4 czyste strony. Jaki więc sens płacenia więcej za nic ? Reszta zamówionych rzeczy nie była taka zła, natomiast na zaproszenia też czekaliśmy również ok miesiąca. Dodatkowo wystawiłam im negatywną opinię na fb, która po kilku dniach została usunięta. Moim zdaniem brak szacunku do klienta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Amelia wedding - ABSOLUTNIE ODRADZAM!!!! Brak jakiegokolwiek profesjonalizmu, wszystko z opóźnieniem, trzeba pisać, dzwonić i prosić!!! Zamawiałam zaproszenia - doszły z opóźnieniem, dopiero po mailowym ponagleniu. Zamówione winietki doszły na dzień przed ślubnym po kilku telefonach do firmy! Wszystko trwało grubo ponad miesiąc... Stres, nerwy i czekanie... Porażka... Ozdoby z cyrkonii poodpadały już w paczce... NIE POLECAM!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja czekałam tydzień na zaproszenia, w amelia wedding pracują tak kreatywne osoby, pełne pasji, że można zakochać się w ich pracach. Ja nie mam nic do zarzucenia. Jedną do dziś zachowałam sobie na pamiątkę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna R
Ja zamawiałam zaproszenia 6go stycznia 2016 (w święto), zaproszenia przyszły dziś, czyli 12go stycznia. Z duszą na ramieniu na nie czekałam bo nie czytałam wcześniej opini na temat tej firmy, zrobiłam to po zakupach :P. Ja jestem bardzo zadowolona. Ale trzeba chyba patrzeć na moment kiedy składa się zamówienie... na wiosnę wszyscy rzucają się na zaproszenia bo czekają do ostatniej chwili a później sa nerwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia90w
Jak się zamawia na ostatnia chwile w dodatku w sezonie weselnym to potem sa negatywne opinie, ze sie dlugo czeka. Wystarczy byc dobrze zorganizowanym ;) Ja z nimi problemu nie mialam, zaproszenia dostalam na czas, do druku nie mialam zastrzezen, wszystko ladnie wyszlo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiaa01
Ja też nie mogę powiedzieć nic złego na ich temat. Zaproszenia zamawiałam ze sporym wyprzedzeniem, ale i tak nie musiałam długo czekać na przesyłkę. Do tego zaproszenia spersonalizowane, przepięknie wykonane! Polecam Amelia Wedding :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaproszenia z kolekcji Gallant wyglądają lepiej niż na zdjęciu. Solidne wykonanie. Dobry kontakt z grafikiem oraz z biurem obsługi klienta. Korzystałam z usługi express i jestem zadowolona w 100%. Trzeba dokładnie sprawdzić projekt przed zatwierdzeniem, dzięki temu można uniknąć kłopotów. Szczerze polecam Amelia Wedding.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćDominika
Przed zamówieniem zaproszeń pokusiło mnie poszukać opinii na temat Amelia-wedding i bałam się, że czeka mnie taki sam los jak większości wypowiadających się tutaj osób. Jednak zaryzykowałam i skorzystałam z usług tej firmy i jestem pozytywnie zaskoczona, od momentu zamówienia do otrzymania zaproszeń minęło zaledwie 10 dni. Błyskawiczne odpowiedzi na maila, błyskawiczne stworzenie projektu zaproszeń, księgi gości i zawieszek na alkohol. Jedna drobna poprawka też została natychmiast poprawiona. Zaproszenia ładniejsze niż na zdjęciu, papier dobrej jakości. Jeśli chodzi o mnie - polecam firmę Amelia wedding!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AMELIA WEDDING to jakaś PORAŻKA!! Zamówiłam zaproszenia dokładnie takie, jakie widnieją w ich ofercie. Zamiast zaproszeń w kolorze ecru przysłali nam BRĄZOWE! Na moją prośbę o przesłanie zaproszeń w takim kolorze w jakim je zamawiałam (czyli takie jak na zdjęciu) odpowiedzieli, że to są przecież te zaproszenia... że ten mój brąz nie jest brązem tylko ecru. Nie pomogło zestawienie zdjęć, oni uparcie twierdzili że brąz w kolorze mlecznej czekolady nie jest brązem tylko ecru. Pieniędzy oczywiście nie chcą oddać. Zwrotów nie przyjmują, ponieważ to są zaproszenia spersonalizowane. Czyli nic nie można z tym zrobić. Jedyne co mogę to ostrzegać wszystkich przed tą firmą na każdym możliwym forum. Zaproszenia są zupełnie inne niż na zdjęciach, są wręcz ohydne. Musiałam zamówić nowe, oczywiście w innej firmie. Oszukują klientów wysyłając jakiś chłam. Omijajcie ich szerokim łukiem, ja straciłam przez nich prawie 500zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7 kwietnia złożyłam zamówienie na stronie, a o godzinie 24 już dostałam projekt. Wszelkie zmiany i poprawki Pani Kasia( grafik) wprowadzała i wysyłała ekspresowo. 13 kwietnia zaakceptowałam projekt, a po świętach od razu paczka została nadana i zaproszenia dotarły. Naczytałam się tych złych opini, a wszystko przebiegło bardzo szybko bez żadnych problemów! Bardzo miła obsługa, a zaproszenia piękne. Polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysa91
patrzac na ten opinie myśle, że osoby, które są nie zadowolone to: a) konkurencja b) osoby, które się "obudziły ok. 2 miesiące wcześniej. Ludzie ogarnijcie się trochę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zobacz sobie opinie na www.gdziewesele.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goananść
Czekalam ok 2 tyg.. Nie bylo zadnych problemow. Wprowadzalam zmiany,ulepszenia. Wszystko bylo ok. Za kazdym razem projekt do zatwierdzenia. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba wszystko zależy od zaproszenia. Moje niestety są do ręcznego wykończenia. Zamówiłam w pierwszej połowie kwietnia. Kontakt mailowy z biurem fatalny, odpowiedzi nawet nie raz na dzień. Chociaż raz czekałam i 5 dni. Na szczęście grafik, Pan Mateusz, odpowiadał parę razy na dobę. 19 kwietnia potwierdziłam projekt. 10 maja moje zaproszenia wciąż czekały w kolejce do druku. Wtedy zostało mi obiecane, że do końca następnego tygodnia zaproszenia będą u mnie. Wydrukowane zostały 15 maja. A potem zapomniane, bo wciąż czekają na ręczne wykończenie. O ile na pracę projektanta i wygląd zaproszeń, przynajmniej tych z próbek, nie mogę narzekać, o tyle czas realizacji, jak i kontakt z biurem, uważam za fatalny. Jeśli chce się uzyskać jakąś wiadomość, polecam chat bezpośrednio na stronie. Ciekawe, ile jeszcze poczekam na przesyłkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adrian Jabłoński
Same pomyłki i pani z telefonu niekompetentna, nie polecam nigdy więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kamień z serca mi spadł, gdy wczoraj odebrałam nasze zaproszenia od kuriera i okazało się, że są poprawnie wydrukowane i ładnie wykończone. Dwa dni po dokonaniu wpłaty zaczęłam czytać opinie i aż mnie zmroziło. Jeśli chodzi o moje odczucia to sprawa wygląda następująco: 1. Kontakt ze sprzedawcą via mail był dobry. nie omieszkam jednak przyczepić się do czatu na stronie, mam wrażenie że odpowiadali jakby byli po drugiej stronie za karę i odrabiali przymusowe prace społeczne... serdecznie mnie wkurza taka postawa roszczeniowa, bo łaski nikomu nota bene nie robią, a wydaje mi się że ten pierwszy kontakt jest najważniejszy - ani dzień dobry, ani dziękuję, chłodny przekaz, zupełnie nie w klimacie. Wymiana wiadomości mailowych była zdecydowanie bardziej przyjemna. 2. Grafik Maciej na piątkę z plusem. Projekt był poprawiany kilka jak nie kilkanaście razy - przeze mnie, bo cały czas o czymś zapominałam. Ani razu nie wyczułam momentu zniecierpliwienia u pana Macieja, za każdym razem wysyłał poprawione projekty i w dodatku bardzo szybko. 3. Bałam się komplikacji przy drukowaniu Do biura obsługi wysyłałam 4 różne listy gości, do których przyporządkowane były 4 różne teksty do zaproszeń, więc taki trochę miszmasz, ale żadnej pomyłki nie zarejestrowałam. 4. Czas realizacji przedłużył się o tydzień. Nie mam pretensji, bo to sezon ślubny + uczciwie zostałam poinformowana od razu na początku transakcji, że może być lekki poślizg - o zaproszeniach trzeba myśleć w miarę wcześnie, więc tutaj wystarczy trochę przezorności. Generalnie jestem zadowolona. Zaproszenia z serii "malowane kwiaty" wyglądają pięknie i mówię tu o każdym egzemplarzu z osobna, bo nazbierało ich się ponad 60 i każdy został wykonany starannie. Przesyłka została dobrze zabezpieczona do transportu, folia bąbelkowa, paczuszki po kilka sztuk zaproszeń w większym kartonie. Ja polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostrzegam przed Amelia-Wedding!!! Nie dajcie się zwieść tej pozornie profesjonalnie wyglądającej firmie. Na początku świetny kontakt, super próbki przysłane natychmiast. Potem zaczęły się matactwa, meile rzekomo niedochodzące w jedną i drugą stronę. Walczę już z nimi parę tygodni, a oni nie są w stanie powiedzieć, kiedy wykonają zaproszenia. Nigdy nie piszę takich komentarzy, ale chcę ostrzec innych i oszczędzić im stresu, jaki sama przechodzę. Wczoraj zamówiłam gdzieś indziej kolejne zaproszenia, bo oni ciągle tylko mnie zwodzą. Najgorsze, że nie można z tego wyciągnąć żadnych konsekwencji….

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
BEZNADZIEJA! ŻENADA! OSZUSTWO! Wystawiam 1 gwiazdkę, jedynie po to żeby móc wystawić im opinię. Firma nie zasługuje nawet czas poświęcony na to by opisać ich "profesjonalizm". Poświęcam czas w nadziei, że inne pary po przeczytaniu mojej opinii uniknął podobnej sytuacji. Utrudniony kontakt z klientem to eufemizm. Klient jest zwyczajnie ignorowany! Po napisaniu ok. 15!!!!!! maili, ani 1 pracownik nie był w stanie określić terminu wysyłki zamówienia. W dniu składnia zamówienia dokładnie dopytywałam ile trwa realizacja zamówienia. Zaledwie kilka dni później okazało się, że terminy są opóźnione ze względu na okres ślubny. Nie wierzę, że osoba przyjmująca zamówienie nie miała tego świadomości. Jestem przekonana, że to zwykłe oszustwo i naciąganie klienta. Na wiadomości mailowe odpowiadają z kilkudniową zwłoką lub po ponagleniu kolejną wiadomością. Odpowiedzi zawarte w wiadomościach to suche regułki. Nie sądzę, by osoba odpowiadająca na maila w ogóle wiedziała komu odpisuje i w jakiej sprawie. W moim przypadku... zaproszenia nie są mi już potrzebne. Na zaproszeniu, którego wciąż nie otrzymałam widnieje wsteczna data potwierdzenia przybycia. A ja i mój narzeczony zapraszaliśmy ponad 100 gości telefonicznie lub osobiście. Nie mogę się wypowiadać na temat jakości i estetyki zaproszeń wykonywanych przez firmę ... Mogę jedynie stwierdzić, że nawet królewska jakość zaproszeń nie będzie rekompensatą wstydu , jakiego się najadłam i stresu, którego doświadczyłam w związku z opieszałością firmy. KATEGORYCZNIE ODRADZAM!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdecydowanie polecam firmę www.inviteyou.pl zamawiałam zaproszenia Folkowe. Zaproszenia wykonane z najwyższą jakością kolory i papier super. Kontakt bardzo dobry i przede wszystkim zamówienie dojechało do mnie po 2 dniach od akceptacji projektu z personalizacją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie Polecam!

ZDECYDOWANIE ODRADZAM! JEDNO WIELKIE NIEPOROZUMIENIE !!!!Zaproszenia które widzicie Państwo na stronie internetowej w zupełności odbiegają od tego co zobaczycie w rzeczywistości. Zdecydowalismy sie na zaproszenia z tej strony, ponieważ wcześniej nie spojrzeliśmy co inni mają na temat tej 'firmy' do powiedzenia w internecie. Do dnia dzisiejszego żalujemy tej decyzji. Proces skladania zamowienia trwał zdecydowanie za długo. Ciagłe, zlewające meile od grafika doprowadzajace do szału. Po tygodniowych wymianach meilowych i zfinalowaniu zamowienia otrzymalismy błednie nadrukowane zaproszenia. Widoczne gołym okiem przesuniecia w nadruku, złoto ktore na zdjeciach wyglada przepieknie w rzeczywistosci jest poszarpane i nie estetyczne. Po złożeniu reklamacji otrzymalismy odpowiedz zwrotną że nie mamy mozliwosci na zwrot kosztow jakie ponieslimy jako że produkt ma charakter indywidualny. Zaakceptowaliśmy więc propozycje ponownego wykonania zaproszeń, z nadzieją ze tym razem się uda. Niestety ale tak się nie stało, w zeszłym tygodniu otrzymaliśmy nowe zaproszenia, które również nie zostały prawidłowo wydrukowane. Wprowadzono poprawki w projekcie, (bez wczesniejszej kosnultcji z nami), które wcale dobrze nie wpłynęły na wygląd zaproszeń a nawet je pogorszyły. Po dzień dzisiejszy, Panstwo z firmy Amelia Wedding ignorują nasze meile. Ostrzegam wszystkie Młode Pary, ponieważ zdaje sobie sprawę jak stresujace mogą być przygotowania do ślubu i uważam ze akurat zaproszenia nie powinny miec z tym nic wspólnego. Zdecywanie nie polecam, kompletna strata czasu i pieniedzy. Zostalismy z zaproszeniami, które nie spełniaja oczekiwań. Kompletny brak odzewu ze strony Amelia Wedding. Życzę powodzenia tej firmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bishi

a ja nie mogę powiedzieć złego słowa o firmie Amelia-wedding. negatywne komentarze przeczytałam już po fakcie i przelaniu pieniędzy, więc byłam przerażona, że i mnie czeka los wszystkich niezadowolonych klientów, jednak odpowiedź dostałam już następnego dnia rano (zamówienie składałam ok. 23:00), jeszcze w tym samym dniu otrzymałam projekt do zatwierdzenia, od tego momentu na zaproszenia czekałam równe 10 dni. zaproszenia przyszły przepiękne, starannie wykonane, do tej pory nie znalazłam żadnej pomyłki (nie przejrzałam jeszcze wszystkich, ale wygląda na to, że jest ok). mam zamiar zamówić od nich jeszcze winietki i prezenty dla gości, mam nadzieję, że również się nie rozczaruję. serdecznie polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

My nigdy nie mieliśmy problemów z zamówieniem z Amelia Wedding. To samo mogę powiedzieć o jakości wykonania zaproszeń ślubnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem skąd te negatywne opinie, chyba konkurencja się tutaj zebrała, bo my jesteśmy bardzo zadowoleni z zamówienia - piękny wzór, szybka realizacja i szeroka oferta, każdy coś dla siebie może znaleźć :) A zaproszenia jak wszystko na ślub warto zamawiać z większym wyprzedzeniem, a nie na ostatnią chwilę ;) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×