Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość mowisz i masz88

amelia wedding, zaproszenia, ile czekaliscie?

Polecane posty

Gość gość 1808
Masakra dość ze czekałam na zamówienie ponad miesiąc to jak przyszło to zawiadomienia przyszły z nagkowkiem "zaproszenia" złożyłam reklamacje, po czym przysłali mi kolejne zaproszenie a miały to być zawiadomienia... Masakra oni nie umieją obsłużyć klienta jak należy i do tego takie ceny. Nie polecam nikomu!!! Szkoda nerwów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksandra555
Dostałam zaproszenia- zaproszenia są ładne, wszystko dobrze zrobione z tym że papier zupełnie się nie nadaje do tych zaproszeń. Jest zbyt miękki, wygląda tanio, nie widzialam nigdy ani kartki ani zaproszenia na takim miękkim papieru. Nie polecam- musiałam zamówić inne zaproszenia ponieważ nie mogłam te nikomu nawet oddać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meika
Odradzam tę firmę. My czekaliśmy ponad miesiąc - musieliśmy ich postraszyć aby dostać zaproszenia. Mało tego, zaroszenia przyszły ale z kompletnie inna datą ślubu - roczną. SZOK!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skandaliczna obsluga i niekompetencja. Ceny uslug, pozornie niskie, ze wzgledu na to co powyzej, finalnie znacznie wzrastaja. Realizacja przeciaga sie do opoznien wiekszych niz miesiac. Jesli ktos nie wierzy chetnym moge podeslac kopie korespondencji z firma. Do uslug nalezy tez doliczyc godziny spedzone na infolinii w oczekiwaniu. Osobom, ktorym zalezy na sprawnym przygotowaniu swojego slubu stanowczo odradzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIE POLECAM!!!!!! Pierwsze zamówienie dostarczone po 20 dniach roboczych! Niestety brakło mi zaproszeń i DOMÓWIŁAM kolejne 20 zaproszeń, na które juz czekam 11 dni roboczych i nawet nie zostały wydrukowane :/ jakbym wiedziała że to taka beznadziejna to nawet bym na stronę nie wchodziła. Moim zdaniem domówienia powinny być traktowane priorytetowo, bo wszystko było już opłacone i żaden grafik nie myślał nic robić... O grafiku już nie wspomnę! Prosiłam, żeby wysłał projekt w trzech wersjach graficznych tzn z 3 różnymi czcionkami, a on wysłał mi tylko przód zaproszenia, gdzie było tylko kilka liter, wiec nawet nie miałam jak porównać. Moim zdaniem, każdy myślący człowiek powinien wpaść na to, że zajmę mu to dosłownie moment i żeby zrobić to raz, a porządnie a nie na "odwal się". Nawet jak od razu odpowiedziałam mu na maila to ja uzyskałam odpowiedz dopiero po 2 dniach!!!!!! Dla świętego spokoju, żeby przyspieszyć ten cyrk wybrałam pierwsza lepsza czcionkę, żeby mieć to już z głowy. Żałuję, że już wtedy lampka mi się w głowie nie zapaliła, że coś jest nie tak :/ Druga kwestia: Dodzwonić się do firmy graniczy z cudem. Na początku 5 w kolejce i 2 min czekania, następnie 4 w kolejce, 3 i rzekomo 1 min czekania, potem 2 w kolejce i znowu 3 w kolejce i juz 8 min czekania :D skończyło się na 25 min, a za to się niestety płaci. Proponuje popracować nad infolinią. Finalnie dodzwoniłam się i oczywiście zero konkretnych odpowiedzi. Pani mówi mi to samo co zobaczę na swoim profilu na stronie. Kontakt mailowy także bezużyteczny. Tylko odwlekanie i byle jak najszybciej spławić klienta. Ślub za 2 miesiące, a goście jeszcze nie zaproszeni - śmiech na sali! Jeszcze raz NIE POLECAM!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie polecam firmy amelia-wedding wlasnie mija meisiac uzerania sie z ta niekompetenta firma zarposzen nadal nie ma! po 3 tyg oczekiwania dostalam telefon z zapytaniem czy na zaproszeniach maja byc wydrukowane imiona gosci, formularz zamowienia wraz z lista gosci skladalam na poczatku zamowienia i oczywcie firma znow opoznila wysylke. zaproszenia powinny byc juz dawno rozeslane a ja wciaz czekam.. na stronie jest napisane ze czas realizacji zamowienia to 10 dni roboczych co jest kompletnym klamstwem. jesli nie chcecie przechodzic takich stresow przed slubem to nie korzystajcie z uslug tej pseudo firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Również nie polecam!!! Nie dość, że zwlekali ze zrobieniem zaproszeń i czekaliśmy ponad miesiąc na ich wysłanie, to jeszcze zrobili błąd w druku i nie wydrukowali całego tekstu. Niestety nie odpowiadają na reklamację. Po prostu śmieszni i nie poważni ludzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie polecam póki co... Sa strasznie niekompetentni! Jednak sądzę, że to nie wina tyle co samej frimy ale GRAFIKA! Najpierw czekałam na projekt, ok przyszedł w miarę szybko bo zamówienie złożyłam 9.05, wskoczyło na stronę 10. 05 a projekt 12.05. Jeszcze TEGO SAMEGO DNIA wniosłam porawki. Podobnoż na naniesienie ich grafik ma 1-2 dni... a ja do dnia 19.05 nie miałam od niego żadnej odpowiedzi! Pisałam, przypominałam się... NIC. W kończu napisałam na ich główny mail, powiedzieli że wyjaśnią. Wyjaśnili, dostałam od grafika maila, że nie wie czy dostałam maila od niego ale napisał mi że nie dostał maila z poprawkami. KPINA. Jak mógł dziwnym trafem nie dostac maila z poprawkami i ja maila od niego ? Nie mówiąc że w między czasie się upominałam... a nagle kiedy napisałam na głównego on cudem dostaje wiadomości. W końcu 21.05 dostałam poprawiony projekt, zaakceptowałam i cisza... Głupie ustalenie projektu, trwa już prawie dwa tygodnie! Powinni zatrudniac bardziej kompetentnych ludzi, bo przez takich właśnie tracą renome! Dodam, że moje poprawki dot. tego, iż trzeba było dodać jedno zdanie, oraz usunąć jedną literówkę, nic więcej! Nie wyobrażam sobie nawet co by było gdybym wnosiła więcej poprawek. Jestem STRASZNIE ZAWIEDZIONA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ikamika
Witam. Nie zwyklam pisac negatywnych opinii ale musze tym razem. Po kilkunastu mailach zrezygnowalam z ich uslug. Zaplacilam podwojnie za sample poniewaz noe byli w stanie sprawdzic sobie wplywu moich pieniedzy na ich konto. Strasznie duzo czasu czekalam na kazda odpowiedz na maila.. telefon nie dzialal :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MASAKRA proszę Państwa, wykłócam się już z kobietą tyle dni, bo czekam 1,5 miesiąca i dostaje odpowiedź ze musze czekać jeszcze kolejne 10 dni... Ta firma jest niepoważna, jedna z najgorszych wyborów jeśli chodzi o przygotowania przedślubne. Nie popełniajcie tego błędu jeśli ktoś chce sobie zaoszczędzić przedślubnego stresu. NIE POLECAM!!! Mam tylko 3 tygodnie na rozwiezienie zaproszeń, i nie wiem kiedy je dostane... to jakiś koszmar! Usuwają wszystkie komentarze na fb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się w ogóle zastanawiam, że taka firma w ogóle jeszcze istnienie. Jak można tak niepoważnie podjeść do tak poważnej sprawy jakim jest ślub?! Każda inna firma wie, że jeśli zajmuje się usługami przy zorganizowaniu ślubu to nie są jakieś żarty i każda zwłoka to jest duży problem. Nie spotkałam jeszcze tak olewającego podejścia do sprawy. NIE POLECAM, nie wiem czy w ogóle dostane swoje zaproszenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem zdziwiona negatywnymi opiniami o Amelia Wedding. Robiłam u nich swoje zaproszenia ślubne i wszystko przebiegło zgodnie z planem. Teraz poleciłam firmę siostrze. Rzeczywiście czas oczekiwania na zaproszenia był trochę dłuższy ale uprzedzano mnie o tym, a ja zamówiłam je odpowiednio wcześniej i opłacało się :) Oryginalne wzory i ręczne wykończenie i super jakość!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_Paulina
Totalna porażka.... na zaproszenia czekałam ponad 3 tygodnie i do tego przyszły nie tak jak zamawiałam bo miałam dwa wzory i na wszyskich były takie same fronty a miały być inne.... no i w dodatkowych pustych zaproszeniach był tylko jeden wzór a dokładnie było zamawiane dwa..... na rozpatrzenie reklamacji ponaglałam firmę mailami i niestety ale cały czas im umykały moje maile i ponad miesiąc od tego kiedy przyszły poprzednie zaproszenia ..... CZAS OCZEKIWANIA I REKLAMACJE to porażka. Jedynie jakość na plus...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, zdecydowałam się napisać ten post aby rozwiać wątpliwości wszystkich osób, które zastanawiają się nad zakupami w Amelia Wedding. Ja osobiście JESTEM BARDZO MILE ZASKOCZONA. Na początku zraziłam się czytając niezliczone negatywne komentarze na różnych forach ale zaproszenia tak bardzo mi się spodobały, że zdecydowałam się zaryzykować i było warto. Owszem czas oczekiwania jest bardzo długi bo w moim przypadku wyniósł około miesiąca ale wszystkie produkty są przepiękne i na prawdę bardzo dobrej jakości. Po zamówieniu zaproszeń zdecydowałam się na wiele innych rzeczy takich jak winietki, księga gości czy etykiety na alkohol i ze wszystkich jestem bardzo zadowolona. Jedyną wadą jest długi czas oczekiwania oraz prawie nierealny kontakt telefoniczny z firmą. Natomiast jeżeli ktoś ma jeszcze kilka miesięcy do ślubu i ma na tyle cierpliwości żeby poczekać około miesiąca na wysyłkę to serdecznie polecam. Moim zdaniem warto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo żałuję, że nie natrafiłam na te opinie przed złożeniem zamówienia. Patrzyłam na FB, ale napewno wszystko jest moderowane. Firma nierzetelna, złożyłam zamówienie 30 maja i nadal nie mam zaproszeń. Grafik to istna ściana, nie opowiadał na żadne pytania, nie robił sugerowanych poprawek, musiałam się upominać o pierwszy projekt i przysłał dopiero po 5 dniach. Na infolinii Pani obiecała wydruk na dziś, a wypiera się i twierdzi, że skoro nie ma na mailu, to nic nie było. Również uzyskanie telefonu od osoby decyzyjnej nie jest możliwe. NIE POLECAM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia2109
Przygodę z firmą Amelia Wedding zaczęłam od zamówienia próbek zaproszeń, ku mojemu zaskoczeniu otrzymałam je już na drugi dzień. Uwierzyłam, że zaproszenia przyjdą również szybko co próbki. Zamówienie złożyłam 23.05, grafik odezwał się po tygodniu... Pomimo tego akceptacja wzoru zaproszenia przebiega szybko bo wciągu jednego dnia. Zaproszenia zostały zapłacone i od 30.05 zaczęłam odliczanie (w trakcie zamawiania wiedziałam już o natywnych opiniach). Minął tydzień, potem dwa tygodnie. Prosiłam narzeczonego aby do nich zadzwonił - pani uprzejmie poinformowała, że szepnie słówko i zaproszenia zostaną wysłane szybciej. No nic wchodzę na swój profil i dalej widzę status : gotowe do druku. Coś się we mnie zagotowało... Po regulaminowych 10 dniach roboczych zadzwoniłam do nich i zapytałam się dlaczego moje zaproszenia jeszcze nie są gotowe skoro 10 dni już dawno minęło. Pani odpowiedziała, że mam uzbroić się w cierpliwość bo jest sezon ślubny i POSTARAJĄ się je wysłać do końca tygodnia. W związku z tym, że jestem osobą która nie da się robić w balona, oznajmiłam pani, że nie że postarają się wysłać tylko mają one dojść do końca tego tygodnia inaczej żądam zwrotu pieniędzy. Wyjaśniłam również, że rzekome 10 dni roboczych to wprowadzanie klienta w błąd i albo to zmienią na stronie albo niech zatrudnią więcej osób a nie wykręcają się sezonem. No cóż myślałam, że mój telefon nic nie pomógł bo zaproszenia dalej miały status gotowe do druku. Jakież było moje zdziwienie gdy na drugi dzień zadzwonił do nich narzeczony i dowiedział się, że nasze zamówienie ma status pilny. Jeszcze tego samego dnia zaproszenia były wydrukowane. Wczoraj w południe dostałam informacje, że są wysłane a dzisiaj czekam już na kuriera. Mam tylko nadzieję i trzymam kciuki, że zaproszenia są takie jakie chciałam i bez żadnych błędów. Podsumowując, jeżeli jest się osobą cierpliwą i lubi użerać z firmą która nie wie co to wywiązywanie się z umowy to polecam. Jeżeli macie mało czasu, lepiej jeszcze raz rozejrzeć się za innym zaproszeniem (będzie zdecydowanie szybciej. Dodam jeszcze, że z narzeczonym zdecydujemy się na winietki i zawieszki ale tym razem pojedziemy po to osobiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odradzam z całego serca. Praca z grafikiem poszła super, projekty po poprawkach załatwione w 15 minut. Ale za to nie mogłam doprosić się podsumowania mojego zamówienia, cały czas dostawałam złe ilości i koszty. 20 maili zaczynających się od "witamy serdecznie" skończyło się anulowaniem zamówienia. Pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie polecam nikomu tej firmy na stronie mają czas oczekiwania 7-10 dni , a wysyłają o wiele później zaproszenia. Tłumaczą się że mają duzo pracy, a co mnie to obchodzi, termin to termin. A jak nie dają rady niech więcej ludzi zatrudnią. Kpina!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szylwiawu
Ja rownież nie polecam. Czekam juz ponad 3 tygodnie. W biurze informują, że czas oczekiwania to 7-10 dni co w rzeczywistości jest abstrakcją. Dziwi mnie to, że jak widać po komentarzach, od lat mają problemy z czasem realizacji zamówień i nic z tym nie robią. Nie wiem czemu wcześniej nie zajrzałam do neta :( Kłamią jak z nut a na pytanie kiedy zaproszenia dotrą odpowiadają za kilka dni :) niezły bajzel tam mają. Jak powiedziałam, że rezygnuję, odpowiedzieli, że wyślą jutro. Maila z informacją o wysyłce dostałam, tyle, że po telefonie do firmy kurierskiej okazało się, że nie podali adresu dostarczenia. Gra na zwłokę. Mogłam ich nie słuchać, zyskala bym kilka dni na drukowanie gdzieindziej. Teraz jestem w czarnej d***e, więc innym pannom młodym, jeżeli chcą uniknąć stresu polecamakno zamówić z duuużym wyprzedzeniem albo omijać dużym łukiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karo_89
Pisze po raz kolejny. Teraz składałam zamówienie na winietki, przywieszki, menu i naklejki i masakra.... Grafik ma niby czas na odpowiedz 3 dni, mój się odezwał po 5 dniach, gdzie piąty dzień to była sobota wieczorem (widocznie tyle maja roboty, że muszą w weekendy robić, ale co mnie to obchodzi?!). Dostałam niby projekt do akceptacji... hahahahahah! Śmiech na sali... wkleić u góry tekst i pod spodem obrazek o lewej stronie to nawet ja potrafię... miały być tam nasze imiona... data... a był tylko wierszyk - widać robią to na szybko i odwal się, aby tylko wysłać i mieć z głowy, że przecież wysłali... nasmarowałam mu takiego maila wczoraj, że teraz boje się co mi odpisze :P I czy w ogóle zrobi to tak jak należy haha :D Napisałam mu, że to on jest grafikiem, a nie ja, więc proszę żeby przyłożył się graficznie i artystycznie do powierzonego zadania, a nie robił aby szybko, aby było, bo to wstyd, żebym ja laik go pouczała :P i mniej więcej kilka podobnych rzeczy :D do śluby 19 dni, a ja z ręką w nocniku ;) Jak nie dostane dziś odp to dzwonię na infolinię i zrobię taką burdę, że aż uszy im zwiędną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również nie polecam tej firmy , Czekałam łacznie 16 dni roboczych od dnia zaakpetowania projektu. Papier nie jest tak wysokiej jakości jak mogloby sie wydawac cena 3,69 za sztuke . meilowo byłam zbywana rzekomym sezonem ślubnym . W regulaminie na stronie nie ma nic o mozliwości wydłuzeniu terminy realizacji poza problemami pogodowymi . zero wzmianki o rzekomym trwającym sezonie ślubnym . Czas realizacji wynoszacy 7-10 dni roboczych wydłużył sie az do 16 , kontakt z klienten meilowy i lekcewązy, zero jakichkolwiek przeprosin . NIE POLECAM !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZniesmaczonaZPomorza
Witajcie! Ja zamówiłam zaproszenia nr 1 z kolekcji 3D. I tu zaczyna się cała historia. Zrobienie projektu zajęło mało czasu, po kilku dniach był gotowy. Ale z racji długiego tekstu zaproszenia mieliśmy z narzeczonym wątpliwości, czy para "wstająca" nie zasłoni treści. Niestety nikt nam nie potrafił tego wytłumaczyć, więc zaryzykowaliśmy i zamówiliśmy zaproszenia. 26 kwietnia zapłaciliśmy za zamówienie i... kontakt się urwał. Dopiero 10 maja udało mi się "dobić" do firmy z informacją, że zrywam umowę, gdyż przekroczyli termin realizacji. Obiecali wtedy, że zaproszenia będą do soboty 13 maja. I tu kolejny problem. Tak jak z narzeczonym podejrzewaliśmy obrazek zasłaniał tekst. Zaproponowali zmianę projektu (tekst zaproszenia na podstawie, a krótki wierszyk na górze). Po zaakceptowaniu projektu okazało się, że i tak para młoda zakrywa dolny tekst. Skończyło się na tym, że parę młodą nadrukowali przy brzozach, więc nie ma zaproszenia 3D. Z racji tego, że bardzo nam się spieszyło, zaakceptowałam takie rozwiązanie. Niestety gdy wspomniałam o obniżeniu ceny lub zadośćuczynieniu nie doczekałam się odpowiedzi. Więc ogólnie nie polecam. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anty Amelia
Zaliczam się do grona zniesmaczonych! Zamówienie potwierdzone, opłacone 10 maja powinnam otrzymać do 10 dni. Po miesiacu z upomnienia napisali że realizują! Potem że już 3.06.2016 wysyłają! A dostaliśmy je 10 czerwca! Oczywiście 9 zaproszeń na to samo nazwisko, winietki pomylone! Beznadziejna firma. Zdecydowanie odradzam! Nie wiem kto tam pracuje ale na pewno nie ludzie kompetentni i odpowiedzialni. Żenada!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezadowolona13
Moje zamówienie zaakceptowane 20.06 termin 10 dni upłynął 4.07 i gdybym sama nie zabiegała o kontakt firma nie zrobiął by tego pierwsza. Zero przeprosin , zero informacji , że realizacja się " przedłuży " . Po kilku wysłanych e- mailach z upomnieniem dostawała zwrotną informację - " Postaramy się wysłać w następnym tygodniu " . Aż wczoraj postawiłam sprawę jasno , że jeżeli dziś do godziny 14:00 nie otrzymam informacji o nadaniu paczki i jej numerze - żądam natychmiastowego zwrotu gotówki . Po Państwa komentarzach odnośnie pomyłek na zaproszeniach jestem w stanie przejechać ok 200 km i odebrać je osobiście , a przy tym wyrazić dość kontrowersyjną opinię na ich temat. Ta firma to jakaś pomyłka Że wcześniej nie czytałam tych opinii. Nie polecam totalnie - nie profesjonalni , nie kompetentni - niech ogłoszą bankructwo !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ludwisia32
Przykre, że spotkały Panie takie przykrości... a nie lepiej już po swojemu zrobić takie zaproszenia? Fakt, na te firmy to się miesiącami czeka... dlatego ja korzystam sobie z 4create, to taki kreator internetowy do tworzenia własnych grafik, nawet dla mojego Mateuszka (synka) stworzyłam zaproszenia na jego urodziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie odradzam dokonywania zakupów na stronie Amelia-wedding.pl. Z pozoru firma wyglądała na profesjonalną, natomiast szybko okazało się, że to pomyłka. Grafik, z którym miałam wątpliwą przyjemność współpracować był skrajnie niekompetentny. Jak można nazwać to, że po moich poprawkach, grafik odsyła projekt nie czytając moich uwag i nie biorąc ich pod uwagę? Kontakt z grafikiem był utrudniony, bywało że nie odpisywał 5 dni, nie było możliwości uzyskania nr telefonu kom. Pod nr kontaktowym amelia-wedding Panie rozkładały ręce, sądząc że graficy pracują na zlecenie, w domu i sami ustalają sobie godziny pracy! Gdy w końcu udało się zaakceptować projekty (naklejki,etykiety, winietki) pojawił się problem z dostarczeniem paczki.. Pomijam problemy z listami przewozowymi, które zostały pomieszane, ale swoje zamówienie złożone 10 lipca dostałam 19 sierpnia-dzień przed ślubem!!!! Gdyby tego było mało, okazało się że mimo to że zaakceptowałam projekt, grafik naniósł poprawki, to zamówienie zostało wydrukowane niepoprawnie!!! W sobotę rano musiałam drukować kartki do ramek w przypadkowej drukarni!! Amelia -wedding dostarczyła mi ogromną ilość stresu, a bezczelność, niekompetencja i ignorancja to wyrazy, które najlepiej tę firmę określają! Zdecydowanie nie polecam i ostrzegam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem Wam, że jestem zdziwiona tym co tutaj piszecie... Ja mam firmą która zajmuje sie stricte organizacją ślubu. Współpracuję z Amelia Wedding i NIGDY, ale to przenigdy nie miałam opóźnienia. Zaproszenia zawsze wysokiej jakośc****iękne i klientki zawsze zadowolone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×