Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość mowisz i masz88

amelia wedding, zaproszenia, ile czekaliscie?

Polecane posty

Gość gość
Ogromne rozczarowanie, nie polecam. Firma amelia wedding proponuje zaproszenia i dodatki w tej samej kolorystyce. Moje zaproszenia otrzymałam w innej kolorystyce jak winietki i oczywiście poinformowano mnie ze reklamacja nie zostanie uznana. Jakość wykonania tez nie powala. Nie wspomnę już o tym żeby dodzwonić się do firmy potrzebna jest ogromna cierpliwość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak czytam te komentarze o firmie Amelia Wedding to mam wrażenie że są tutaj komentarze o dwóch różnych firmach pod tą samą nazwą albo jakby to konkurencja wypisywała niektóre komentarze. Ja swoją przesyłkę dostałam w 5 dni roboczych po zatwierdzeniu projektu, wybrałam przesyłkę pobraniową oczywiście dla spokoju ze zapłacę jak już będę miała w rękach zaproszenia. Po otwarciu i sprawdzeniu zaproszeń wszystko się zgadza: ilość, tekst, nie ma żadnych błędów, literówek, są dobrej jakości jak na stronie internetowej. A to że np wykropkowane były zmieszane ze spersonalizowanymi to dla mnie żaden problem bo przecież i tak wszystkie trzeba przejrzeć więc można je sobie posegregować w tym czasie a komentarz który ktoś napisał ze ma pomieszane zaproszenia francuskie z polskimi i dla niego to problem, mnie śmieszy, no ale tak to jest jak się wymaga nie wiadomo czego a to naprawdę nie problem w jakiej kolejności są ułożone w pudełku zaproszenia. Ja polecam jak najbardziej i będę u nich zamawiać także winietki i zawieszki na alkohol ponieważ wszystko przebiegło zgodnie z regulaminem sklepu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I dodam jeszcze że kontakt mailowy jest dobry, biuro obsługi klienta odpowiada szybko i na temat, tak samo grafik:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stanowczo odradzam
Ja również szczerze nie polecam!!!Czekałam na zaproszenia 3 tyg, bo grafik przysyłała projekt winietek nie tych, które zamówiłam. Zaznaczam,że wysyłałam do niego meila z informacją że zamówiłam inne,a on dalej wysyłał w projekcie nie te. W końcu udało się, z winietkami zamówiłam również zaproszenia, które uwaga... przyszły puste, bez wydruku!!! A w projekcie był nadruk z tekstem!!! Zadzwoniłam więc do beznadziejnej firmy Amelia Wedding i mówie jej jak sprawa wygląda a Pani mówi że muszę przysłać zdjęcia, złożyć reklamację i znowu nie wiem ile czekać na zaproszenia?? To jest jakaś kpina!!! Jest 8.05.,ślub 11 lipca a oni przysyłają mi puste zaproszenia!!!Dziewczyny, jeśli chociaż zaproszenia chcecie kupić bez zbędnej nerwówki przedślubnej, to kupcie gdzie indziej!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochani! zamówiłam zaproszenia i przyszły w ciągu 5 dni. byłam w szoku jak kurier zadzwonił. moja współpraca układała się bardzo dobrze i polecam wszystkim :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamówienia składałyście poprzez formularz czy kreator? Mam zamiar zamówić z tej firmy zaproszenia i nie wiem jaką opcję wybrać żeby było wszystko w porządku, czytając te wszystkie komentarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie odradzam Amelia-wedding Zamowienie zrezalizowane szybko, ale jakosc pozostawia wiele do zyczenia. Zaproszenia byly mijscowo brudne. Dodatkowo jedna z grafik uzytych przeslanych do uzycia zostala wydrukowana w bardzo niskiej rozdzielczosci. Reklamacja zlozona, ale brak dalszego kontaktu. NIE POLECAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ojej, współczuje osobom które miały problem z zaproszeniami. Ja zamawiałam online, przez http://artedesigner.pl. Zaproszenia były bardzo szybko, nie pamiętam ile to trwało, ale na pewno na czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym chciała cały taki komplet - zaproszenia, winietki, kart menu, numery na stoły, winietki... - wszystko w jednym wzorze, jak np. http://artedesigner.pl/kolekcje-slubne :) Wszystko wtedy do siebie pasuje i jest pięknie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Robiłam dwa zamówienia z trj strony...i wszystko było dostarczone w terminie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jadzka123
ja zamawiałam w atelierstudio.net i jestem mega zadowolona ...jakośc rewelacjna i super seny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam serdecznie Ogólnie polecam ,współpraca z Firmą układała się sprawnie i realizacja zamówienia nastąpiła dość szybko Dodam, iż grafik uwzględniał wszystkie moje modyfikacje jakie chciałam wprowadzić przy zaproszeniach i zawieszkach na alkohol . Współpraca z grafikiem bez zarzutu. Korzystałam z usług firmy 2 razy i skorzystam jeszcze raz - będę zamawiać winietki Zaproszenia śliczne - ( zamawiałam wcześniej próbki) - miało się wrażenie , że jakość papieru próbnego zaproszenia lepsza- trwalsza - ale to mały szczegół - można się jeszcze doczepić do wielkości czcionki - dość mała - na projekcie trudno było przewidzieć że za mała - więc powinien o tym podpowiedzieć grafik - który stwierdził jedynie iż treści jest mało i będzie dużo światła pomiędzy tekstem - pomimo tego na prawdę zaproszenia śliczne i godne polecenia ( koperta gratis jest biała - a ecru dopłata) zawieszki na alkohol - śliczne - bardzo mała czcionka - patrząc z odległości zupełnie nie da się odczytać tekstu - ale już trudno - radzę zwracać uwagę na wielkość czcionki Cena ostateczna za modyfikacje przy zawieszkach zawyżona Księga gości - oprawa dość delikatna- tzn spodziewałam się twardej okładki - poza tym tekst wydrukowano na 1 stronie - nie zostawiając pierwszej karty pustej ( uważałam, iż to logiczne iż druk będzie na 2 stronie - w przeciwnym razie zwróciłabym na to uwagę przy zamówieniu) Podsumowując jestem zadowolona z otrzymanych produktów i ze współpracy - zamierzam jeszcze skorzystać z usług Amelia Weeding :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klientka154c
dlugo, wydaje sie ze poszczegolne oddzialy firmy nie kontaktuja sie ze soba. skladalam specjalne zamowienie, placilam przelewem, poszono mnie o wyslanie mailem wiadomosci o dononaniu przelewu....jak???!!! wyslalam screenshota i czekam...tydzien pozniej sie upominam ze brak info itp a oni sie pytaja czy przelew zrealizowano...rece opadaja. dobrze ze zamowilismy duzo naprzod zaproszenia. dotarly po ok 4 tygodniach, wzor ladny, taki jak sobie wybralismy ale papier taki sobie, tani, nie bylam wniebowzieta ale nie mialam zamiaru zamawiac drugi raz zaproszen, nie łudze sie ze ludzie tzrymaja je i ogaladaja do konca zycia. w koncu i tak laduja w koszu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćnatalia
Uwaga!!!nie dajcie sie nabrac!! Profesjonalnie wygladajaca firma wcale nia nie jest. Zaproszenia stworzone przezemnie w kreatorze bezblednie. Przyszly po dwoch dniach z bledami ze zmienionym tekstem papier bardzo zlej jakosci ogolnie 300 zl zaproszenia do wyrzucenia i nie akceptuja reklamacji nawet jesli jest to ich wina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MET BUD Konstrukcje Stalowe
Propozycja idealna na piękny ślub w plenerze! Zachęcamy do zapoznania się z nasza ofertą. MET-BUD Konstrukcje Stalowe jest młodą, prężnie rozwijającą się firmą z siedzibą w Siedlcach. Dysponujemy własną halą produkcyjną wyposażoną w najwyższej klasy maszyny i sprzęt do obróbki metali. Nasz zespół to wykwalifikowani i doświadczeni specjaliści, którzy elastycznie podchodzą do każdego Klienta. Dzięki temu jesteśmy w stanie sprostać każdym wymaganiom w zakresie wykonania hal namiotowych, konstrukcji stalowych i magazynów. Stale wprowadzamy nowe technologie i nowinki rynkowe, co przekłada się na wysoką jakość naszych produktów i usług. Zakres naszej działalności obejmuje: konstrukcje halowe, sprzedaż hal namiotowych, wynajem hal namiotowych, wynajem podnośników koszowych. Obsługujemy Klientów z całej Polski oraz Unii Europejskiej. Idealne do wynajęcia na piękny ślub w plenerze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niezadowolony klient
Nie polecam!!!! Pracują tam niekompetentni graficy, a panie na infolinii nie wiedzą co dzieje się z zamówieniem, nie czytaja wysylanych maili. Nie potrafią wprowadzić prostych poprawek i ciągle wysyłają to samo niepoprawione. Pierwszy i ostatni raz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinane
Witam Właśnie otrzymałam przesyłke z zaproszeniami od amelia wedding . Ja ze wspolpracy jestem zadowolona mega szybka odpowiedz na kazdego maila projekt tez dosc szybko małe zmiany co do rodzaju czczionki poniewaz w calosci nie prezentowala sie tak jak sobie wyobrazalismy i akceptacja po 7 dniach otzrymałam przesyłke po mailu z pdf przelewu zapłaty.Wykonane dobrze i elegancko wszytsko tak jak chceilismy .Mam nadzieje ze inni trafia rowniez tak dobrze nasze zaproszenia byly bardzo proste-Silver.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo zawiedziony klient
nie polecam zakupu w tej firmie. Kontakt jest słaby, długo czekałam na odpowiedź mailową. Zero reakcji na prośby klienta. Obiecują że przesyłka dotrze na czas. Ja czekałam bardzo długo, musiałam interweniować telefonicznie. Mają problemy z płatnościami online. Jeżeli tego nie ogarniają, to po co w ogóle dają takie możliwości zapłaty. Dodatkowe wyjaśnienia opóźniają realizację zamówień. Jeżeli komuś zależy na czasie w dostarczaniu zamówień, to odradzam. Wszystkie czynności dłużą się, co sprawia dodatkowy stres przed ślubem. Jestem zawiedziona. Taka firma z takim asortymentem powinna dbać o swoich klientów, a zwłaszcza reagować na ich prośby!!!! ODRADZAM!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zamawiałam zaproszenia 11 grudnia 2015, wysłałam gotowy projekt ( mają taką opcję na stronie , żeby w edytorze utworzyć i wysłać już przygotowany ) i dostałam je gotowe 5.01.2016 czyli wczoraj. Przez cały ten okres mieliśmy kilka dni świątecznych , kiedy oni nie pracowali więc ja jestem zadowolona z okresu oczekiwania z jakości także. Wszystko zrobione tak jak chciałam, papier też dobrej jakości. Jak dla mnie są godni polecenia. Bardzo szybko i sprawnie odpowiadali na wiadomości. Jedynie koperty dołączone do zaproszeń są takie najzwyklejsze i je będę chciała kupić inne, z twardego papieru. Poza tym wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słaba firma, wystarczy poczytać komentarze w tym wątku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, biorę ślub w tym roku i przede mną stał problem wyboru zaproszeń ślubnych. Piękne (przynajmniej na stronie internetowej) są zaproszenia na amelia wedding ale po naczytaniu się negatywnych opinii zrezygnowałam z zakupu na tej stronie. Wybrałam studio brzoza i jestem bardzo zadowolona. Zaproszenia są ładne, pięknie wykonane, szybka realizacja i bardzo miła obsługa. Spełnili każde moje życzenie i zaproszenia wyszły idealnie. Z czystym sercem polecam studio brzoza :) Co do Amelia wedding, napisałam do nich maila ale nie otrzymałam satysfakcjonującej odpowiedzi. Teraz cieszę się, że nie zaryzykowałam z tą stroną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ODRADZAM STANOWCZO! Bardzo nie profesjonalna firma. Przedłużanie niepotrzebne zamówienia. Bardzo zła jakość zaproszeń. Wybrałam wzór, którego próbki nie mieli w zestawach , wiec nie było jak zobaczyć. Marny papier wygina się. NA każdym zaproszeniu powinna być cyrkonia...co najmniej na 7dmiu nie ma. W tym dwóch takich dużych. Frontowa warstwa (przyklejana kartka się faluje - źle przyklejona, za cienki papier...w każdym razie po dwóch dniach wygląda tylko gorzej. Bardzo nie polecam. Kontakt też średni. Zanim odpiszą na e-mail mija sporo czasu, dodzwonić się ciężko., Generalnie baaardzo źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćPP
Jeśli chcecie sobie zaoszczędzić nerwów to zrezygnujce z tej firmy. Zdanie mam trochę podzielone . Ponieważ ostatecznie księga gości i zaproszenia przyszły piękne. ALe... kontakt na początku był super. Szybko grafik robił mi poprawki, na bieżąco odpowiadali na emaile. Ale gdy zatwierdziłam projekt i im zapłaciłam wtedy zaczął się koszmar. Mają napisane ze czas realizacji zamówienia to 10 dni roboczych. Ja im kase zapłciłam a 3 tyg poźniej nadal przesyłki nie było. Telefonicznie i emailowo zlewali mnie mówiąc ze czeka, na spakowane, juz jest wysłane, juz sie pakuje, dziś wyjedzie i tak w kólko. Ale w emailach od konsultanki znalazł się adres kobiety, która wydawała ostateczną decyzję o wycenie projektu. NA tego emaila napisałam , natychmiastowo Pani mi odpowiedziała przepraszajać zapewnijąc ze pośpieszy sprawę. Tego samego dnia dostałam od niej info z numerem przesyłki do monitorowania. Następnego dnia kurier był i wszystko się dobrze skończyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klientka 1990
Nie polecam, delikatnie to ujmując. Jeśli nie chcesz sobie przysparzać dodatkowych stresów przed ślubem, nie zamawiaj tam zaproszeń. Ja niestety, po złożeniu zamówieniu i problemach, przeczytałam opinie, moja wina- powinnam to zrobić wcześniej. Za pomyłki grafika i swoją nierzetelność, niedbalstwo winę zrzucają na klientów. Ślub biorę w tym roku, grafik pomylił rok, wpisał 2015, po poprawce zaakceptowałam zaproszenie a dostałam z datą złą- tym razem zły dzień ;) Oczywiście nie poczuwają się do odpowiedzialności. Zapomniałam wspomnieć, że data była zła tylko z przodu zaproszenia, w środku była dobra i takie cudo dostałam. Jedna wielka fuszerka, a ja muszę zamawiać inne zaproszenia w innej firmie( to akurat dobre).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie polecam..długo się czeka, nie przyjmują potem zwrotów, nie odpowiadają na maile..jednym słowem sodówka uderzyła do łba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fatalna firma, ponad miesiąc realizują zamówienie a wciąż nie mamy zaproszeń. Odradzam! Nawet nie patrzcie na te ładne wizualizacje na stronie www - to naciągacze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goścówa
Witam. Przed zamówieniem w Amelia Wedding poczytałam sobie opinie... Byłam pełna obaw bo prawie wszystkie opinie były negatywne... Ale postanowiłam spróbować bo mieli wzór, którego nigdzie indziej nie spotkałam, przy tak korzystnej cenie. Zamówiłam. Korespondencja z grafikiem, Panem Pawłem, szła bardzo sprawnie. Cierpliwie poprawiał moje uwagi. Zamówienie przyszło w ciągu deklarowanych 10 dni roboczych chyba nawet na 9. dzień. Wszystko tak jak w projekcie i zgodnie z próbnikiem, który kiedyś zamówiłam poglądowo. Więc jeśli chodzi o mnie to POLECAM :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczerze odradzam ! na zaproszenia czekaliśmy prawie trzy tygodnie po czym przyszły z białymi , darmowymi kopertami a zapłaciliśmy za koperty ecrie Jak już udało się tam dodzwonić , Pani poinformowała ze trzeba zrobić zdjęcie koperty i przesłać im mailem a oni odesla do działu reklamacji No ręce opadają ! odpowiedzi na maila od wczoraj brak ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, jak jeszcze nie znacie to ja polecam www.zaproszeniaslubwesele.pl jest to firma z Bydgoszczy i robią też kartki na indywidualne zamówienie np. ze zdjęciem. Niedrogo bo około 3 zł można już kupić z kopertą i personalizacją. Jak chcecie można ich odwiedzić na Konopnickiej 58 i obejrzeć zaproszenia na żywo. Mają tam tez inne rzeczy dla dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×