Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość mowisz i masz88

amelia wedding, zaproszenia, ile czekaliscie?

Polecane posty

Gość gość
nie polecam ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wj
Witam my zamówiliśmy pod koniec marca przyszły zaproszenia wczoraj i wszystkie są spieprzone!!!!!! NIE BIERZCIE TEJ FIRMY ZA ŻADNE PIENIĄDZE. jeżeli chcecie mogę przesłać wam zdjęcia zaproszeń jakie nam zrobili. To niestety jedna wielka masakra....... :(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panna Enka
Mam nasze zaproszenia, są bardzo ładne, takie jak chcieliśmy. Problem z firmą miałam jedynie na początku, kiedy to musiałam czekać tydzień na zaakceptowanie przelewu. Później wszystko poszło gładko. Odpisywali na maile ( nie próbowałam dzwonić więc nie wiem ile się czeka), 15stego kwietnia zaakceptowali płatność, a 28 już kurier był u nas, dosyć szybko biorąc pod uwagę fakt, że w międzyczasie były święta. Ogólnie jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pikiZZ
MASAKRA!!!! OMIJAJCIE Z DALEKA! Generalnie masakra, jedynie na zdjeciach te zaproszenia wygladaja ladnie, a proes realizacji, reklamacji - masakra, nie traćcie nerwów rzez ślubem. Po piersze strasznie długi czas realizacji - 3 tygodnie!!! Żeby tego malo, zamówienie otrzymane niezgodne z tym zamówionym! Reklamacja - żenada - po 30minut na infolinii zeby sie połączyć - panie grzecznie zapewniają, że przekazują do reklamacji. I nic, cisza, znowu dzwonienie. Nie dość że zaproszenia zostały przysłane po czasie, nie dość ze niezogdne z formularzem zamówienia, to jeszcze: POMIĘTE, UBRUDZONE KLEJEM, WYKONANE NIEDBALE!!!!! Papier 215g chyba tylko teoretycznie bo jest cienki prawie jak papier ksero. Koperty jak z poczty, wstyd komus wyslac. FATALNE DOŚWIEDCZENIE, DZIWNIE SIĘ ZE SĄ JESZCZE NA RYNKU!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również nie jestem zadowolona z usług tej firmy i nie polecam jej nikomu. Przygotowanie projektu trwa krótko ....w moim przypadku jeden dzień. Po akceptacji projektu otrzymałam fakturę oraz informację, iż realizacja zamówienia trwa 7-10 dni roboczych od akceptacji projektu !!! Od uegulowania faktury minęło już 18 dni, a ja nie otrzymałam zamówienia. Nie odpisują na maile. Dopiero kiedy postraszyłam ich, ze wyciągnę z tego kosekwencje ktoś raczył mi odpisać. Otrzymałam odpowiedź, ze poinformuja mnie jak paczka zostanie nada. Nie otrzymałam żadnej odpowiedzi kiedy wreszcie wyślą zamówienie. Firma jest nieodpowiedzialna. Wiem, ze jest teraz okres ślubny i prawdopodobnie mają wiele zamówień , ale to nie informuje się ludzi, że czas realizacji to7-10 dni!! Skandal, ze nawet się nie pofatygują i nie odpiszą na maile i nie udzielą informacji o ile wydłuża się czas oczekiwania. Jestem załamana. Czekam dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilith84
Odradzam zaproszenia Amelia! To co mi przysłali, to chyba jakaś kpina. Zaproszenia, które otrzymałam nijak się mają do tych ze zdjęcia na stronie. Na stronie wyglądają na bogato srebrnie zdobione, są eleganckie, natomiast w rzeczywistości są szare, biedne i brzydkie, jak wydrukowane na marnej jakości drukarce, w której kończy się tusz. Ponadto kokardki wykonane są krzywo i niechlujnie, dodatkowo zasłaniają tekst na okładce. Nie mam jedynie obiekcji do grafika, zrobił wszystko tak jak chciałam i treść zaproszenia jest w porządku. Podsumowując, jestem bardzo niezadowolona. Wstyd komukolwiek takie zaproszenie wręczyć. A te "eleganckie koperty" to zwyczajne białę koperty i skoro te są "eleganckie" to zastanawiam się jak muszą wyglądać te "nieeleganckie"? Totalna porażka. Uwaga! Usuwają negatywne komentarze z fejsa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W marcu przyszły do 10 dniu roboczych tak jak piszą. Na początku maja zamawiałam dodatki i choć napisali że się przedłuży to też doszły do 10 dni roboczych. Ale Ty rzeczywiście długo czekasz. Zadzwoń i się przypomnij:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najgorsza firma z jaka współpracowałam podczas organizacji wesele. Szczerze wszystkim odradzam Na zamowienie dodatków ślubnych czekałam prawie miesiące otrzymałam je 3 dni przed weselem i na dodatek nie kompletne . Na zwrot pieniędzy czekam do tej pory. Totalny nieprofesjonalizm szef dużo mówi mało robi, a infolinia szkoda pisać dzwoniłam codziennie czekałam na połączenie 30 minut poczym mnie rozłączało bo czas oczekiwania przekroczył pół godziny. Jest wiele innych super firm jeśli nie musicie niekorzystajcie szkoda nerwów i czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beata er
Witam, I ja się podłączam po raz kolejny na kolejnym forum w tej sprawie. Bo moja cierpliwość się skończyła, a widzę że nie jestem jedyna w tej kwestii. Poszukując zaproszeń ślubnych trafiłam do tej firmy amelia wedding, zanim zamówiłam dzwoniłam do nich (masakra na połączenie czekałam 30 min!) upewniając się o cenę, moją wizję zaproszenia, itp. Pomimo długiego czasu połączenia, po dwóch rozmowach zdecydowałam się jednak zamówić zaproszenia poprzez kreator na ich stronie. Współpraca z grafikiem naprawdę super, pracował i poprawiał moje pomysły nawet w niedzielę (!), rozumiał o co chodzi więc byłam zadowolona z efektu. Jeden, dwa dni i projekt zaakceptowany, pieniądze wpłacane na konto, wszystko jasne. Zamówienie złożone 21.02.2014. zaproszenia w języku polskim i francuskim. Na paczkę czekałam 8 dni więc wszystko szło zgodnie z ich regulaminem. Kiedy otworzyłam przesyłkę, byłam mega zadowolona. Zaproszenia są przepiękne, dokładne takie jak chciałam, zgodne z projektem, ale.... czar prysł podczas liczenia - nie dość że zaproszenia zapakowane byle jak, polskie pomieszane z francuskimi, to okazało się że ilość jest nie taka jaką zamówiłam i zapłaciłam! Miało być 140 szt, przyszło tylko 136 szt z czego polskich było więcej natomiast francuskich brakowało aż 11szt !! Od razu wysłałam do nich maila, następnego dnia dzwoniłam, otrzymałam wiadomość że przepraszają i że doślą. Minął tydzień, zaproszeń nadal nie było. Dzwoniłam 5 razy (za każdym razem czekając 20-30min) coraz bardziej wściekła, wysyłałam maile, przestali mi odpisywać. Napisałam wiadomość na ich facebooku zaraz ją wykasowali. Po kolejnych połączeniach mieli wysłać mi numer przesyłki bo zaproszenia zostały wysłane, a dziś mamy 12.06.2014 i nadal ich nie mam. 4 miesiące!! Po 3 miesiącach czekania moja cierpliwość się skończyła. Skontaktowałam się zatem z Rzecznikiem Praw Konsumentów i dwa dni temu wysłałam do nich list z wezwaniem do wykonania usługi. Czekam 7 dni i jeżeli nadal nie będzie efektu sprawę kieruję do sądu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiliana1
Jeżeli nie chcecie mieć problemów to wybierzcie zaproszenia firmy PARKA. Brak problemów, poczytajcie sobie opinie. Strona to www.parka.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezadowolony_bardzo
kompletnie nie polecam, 5 razy musialem zadac pytanie czy moge przelac platnosc na konto paypal. Prawie obrazkowo musialem wytlumaczyc co to jest paypal. Ponad miesiac czekam na pudelka i winietki. Oferujac mi "alternatywne" pudelka wyslali mi link do tych samych ktore zamowilem. Trzymac sie z daleka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Szczerze odradzam. Kontakt mailowy kończy się po wpłacie pieniędzy. Faktycznie można dzwonić, lecz często czas oczekiwania sięga 40 minut. Zlecenie realizowali 3 tygodnie. Przesyłka była niekompletna. Reklamację rozpatrywali kolejne 3 tygodnie, po czym dosłali nie to czego brakowało. Nie wywiązali się z umowy i urwali kontakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AdlerPL
Oszuści. Dziś składam pozew do sądu przez mojego adwokata :( Pudełka zamówione prawie 2 miesiące temu. Po miesiącu informacja próby kontaktu (na koniec postraszyłem ich sądem) dostałem informację, że mają popsute urządzenie do drukowania pudełek i będzie gotowe na pewno pod koniec lipca. Jest już 22. Ślub za dwa tygodnie. Nie ma ani pieniędzy ani pudełek ani kontaktu z nimi :( Porażka. Nie pakujcie się w to. No chyba że macie ślub za 2 lata to się może wyrobią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monnikkka
Polecam, jestem bardzo zadowolona. Zaproszenia przyszły nawet wcześniej niż się spodziewałam, bo po 6 dniach, w komplecie. Wszystko tak jak zamawiałam. Jestem zadowolona i z całą pewnością polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zamawiałam zaproszenia na stronie zaproszenia-slubne nikomu nie polecam tej firmy. Zaproszenia zamawiałam dwa tygodnie temu w poniedziałek , od tamtego czasu firma nie wysłala mi ani potwierdzenia ani jakiego kolwiek projektu. CZekałam aż do dziś , odebrała nie miła Pani z infolini była tak chamska,że aż nie dało się rozmawiać. I powiedziała mi,że nie zatwierdziłam regulaminu ( jeżeli nie zaakceptujesz to wyświetli ci się,że musisz zaakceptować aby "przejść" dalej o tym wyświetla się jeszcze czy chcesz aby zaproszenia przyszły odrazu czy grafik ma Ci przesłać jeszcze projekt). Nic Kompletnie nic nie dostałam, siedziałam wypisując wszytskich znajomych 2.5h godziny a kobieta była nie kompetenta tak, że aż nie do uwierzenia. I na dodatek podsumowała,że po godiznie miałam zadzwonioć tzn. po 24 . To po co pracuje w takim miejscu ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja tam polecam, niedrogie zaproszenia, przyszły w terminie, grafik projekt zrobił w dwa dni, wszystko się zgadzało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pergsealova1988ngwgl
Nie strasze cie, bo mi powiedziane ze realny czas oczekiwania trzy tygodnie, wiec dostalam wczesniej niz mowiono... Jasne http://sqmin.tk/18

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość newscymdentby1984plkto
Ja zamówilam tydzien przed świętami.. Mialo byc 7-10 dni roboczych a czekałam ponad 2 tygodnie niestety. Ale doszły wkoncu i ok byly. Tylko ciagle do nich maile pisalam czy wszystko ok i sie przypominalam.. ;/ Jasne http://s.haza.fr/15

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gakinddecdy1985nejle
Ja zamówilam tydzien przed świętami.. Mialo byc 7-10 dni roboczych a czekałam ponad 2 tygodnie niestety. Ale doszły wkoncu i ok byly. Tylko ciagle do nich maile pisalam czy wszystko ok i sie przypominalam.. ;/ Jasne http://p2p.gs/epNS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość posliodissins1979baveu
Nie dostalam smsa tylko zadzwonil do mnie kurier , zamawialam w lutym. Jasne http://1337.lu/13

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potwierdzam pozytywną opinie o firmie. Zlecenie złożyłam w przerwie świąteczno-noworocznej i od razu skontaktował się ze mną grafik. W ten sam dzień projekt był przygotowany i przekazany do wydruku. Przesyłkę otrzymałam 7 stycznia - czyli szybko, jak na okres, kiedy większość bierze urlop. Zaproszenia piękne, wykonane starannie. Kontakt mailowy z firmą bezproblemowy. Polecam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super!!! Polecam.. Zaproszenia piękne i zgodne z moim projektem.. Realizacja szybka i bez problemowa! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dnsajndasj
Ja zamawiałam zaproszenia w zeszłym tygodniu. Rano wypełniłam formularz, wieczorem miałam już projekt na mailu. Naniosłam dwie małe poprawki (w zasadzie nieistotne). Grafik od razu odpowiedział na mojego maila z poprawionym projektem, który zaakceptowałam. Zaproszenia dostałam za dwa dni. Wszystkie są ok. Pieniądze wpłaciłam kurierowi przy odbiorze przesyłki. Dziwią mnie zatem te wszystkie negatywne komentarze. Gdybym przeczytałam forum przed zamówieniem to pewnie zrezygnowałabym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja czekałam kilka dni, od chwili zaakceptowania projektu, ale widząc tyle negatywnych komentarzy, od razu ich pytałam czy zmieszczą się w czasie określonym na ich stronie internetowej, bo jak nie, to niech od razu powiedzą :) Myślę że duże znaczenie miał fakt, że będę je odbierać osobiście ;) wszystko było tak jak chciałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość palenta
Hmm ja złożyłam zamówienie przez kreator, bo ponoć szybszy czas realizacji. Było to 17.02. Potem status mojego zmówienia zmienił się na "Do wyjaśnienia", więc zatrwożona napisałam, co jest nie tak. Odpisali, że już ok i 23.02 status zmienił się na "Wyjaśnione". Po kolejnych 3 dniach zmienił się na "w trakcie druku" i tak sobie przez kilka dni się nie zmieniał. Pisałam jeszcze raz, kiedy je wydrukują, dzwoniłam i podali jakiś termin, którego oczywiście nie dotrzymali. W końcu 13.03 status zmienił się na "wydrukowane", ale jeszcze nie zostało nic wysłane do mnie. Telefon nie odpowiada, na maile też już nie odpisują.... Mam jeszcze chwilę do swojego ślubu, ale w święta chciałam już je rozdać rodzinie, bo potem już nie będzie okazji i wątpię, żebym miała się doczekać... Tak jak widzicie, czekam już ponad miesiąc, a dopiero teraz wpadłam na pomysł, żeby poszukać opinii na forum. Mam nadzieje, że jeśli w ogóle przyjdą przed tym świętami to będzie z nimi wszystko w porządku... Jeśli nie dojdą to będę musiała poradzić sobie w inny sposób. Całe szczęście wybrałam opcję płatności za pobraniem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wojkami
Zamawialiśmy ostatnio 33 zaproszenia, trzeba przyznać ,że obsługa miła i szybka i mimo że samo graficzne wykonanie nie wzbudza zastrzeżeń to zamontowane kokardy i ozdoby są bardzo nierówno-trudno zwalam na niedoskonałość ręcznej roboty ale OSTRZEGAM płatne koperty to porażka NIE POLECAM-nie warte tej ceny. proponuję brać to co w gratisie i dokupić gdzieś ładniejsze. bardzo żałuję że wybrałam płatne teraz na szybko zamawiam eleganckie koperty bo w tych to wstyd zapraszać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość palenta
O! nowość- dzisiaj w końcu ktoś do mnie zadzwonił. Miła Pani powiedziała, że niestety przez mój projekt nie da zrobić się nacięcia na zaproszeniu, bo coś tam za dużo miejsca zajmuje. To akurat moja wina, bo sama projektowałam i nie wzięłam tego pod uwagę. Wzięłam więc opcję bez wycięcia, bo to szczegół, ale od 2 tygodni status zamówienia to "wydrukowane", a dopiero teraz ktoś w tej sprawie dzwoni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość palenta
Dobra, po 5 tyg. otrzymałam zaproszenia. Wszystko się zgadza, trochę tylko nasycenie kolorów mocne, ale to szczegół. Zaproszenia, muszę przyznać, robią wrażenie, ale nie wiem, czy jest to warte czekania tyle i olewactwa przez większość czasu ze strony firmy. Myślę, że wszystko fajnie by prosperowało, gdyby mierzyli siły na zamiary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, temat już dawno poruszany jednak ja zdecydowałam się napisać aby trochę zaktualizować opinię na temat firmy Amelia-Wedding. Otóż 6 dni temu potwierdziłam projekt zaproszeń ślubnych i już dziś zostały mi dostarczone. Żałowałam, że trochę późno wzięliśmy się z Narzeczonym za zamawianie zaproszeń, przez co nie mieliśmy już czasu na zamówienie próbek, jednak zaryzykowaliśmy. I wiecie co? Opłaciło się! Zaproszenia są DOKŁADNIE takie, jak na stronie internetowej! Są poprostu cudne! Pewnie niektórzy pomyślą, że skoro pisze jako"gość", to oznacza, że informacje nie są rzetelne (sama zawsze tak myślałam), jednak to już osobiste opinie, których nie jestem w stanie zmienić. Co do współpracy z grafikiem przy tworzeniu projektu- była ona bezproblemowa. Nie obyło się oczywiście bez poprawek ale o to tutaj chodzi- aby dojść do upragnionego efektu. Grafik bez zarzutu i w szybkim trybie wykonywał wszelkie poprawki. Ponadto absolutnie nie czułam jakiegokolwiek braku komunikacji z firmą Amelia- Wedding, wręcz przeciwnie- wszelkie niejasności zostały mi wytłumaczone telefonicznie i nie było żadnego problemu z dodzwonieniem się do firmy. Dodatkowo zaznaczaliśmy aby zaproszenia jeśli to możliwe zostały dostarczone przed świętami Wielkanocy i pani, z którą rozmawiałam mówiła, że nie daje gwarancji, że się uda ale zaznaczy to w zamówieniu- wtedy pomyślałam sobie- "taa jasne, pewnie każdemu tak mówią", a tu proszę- zaproszenia przyszły jeszcze wcześniej i spokojnie będziemy je mogli wręczyć rodzinie, która przyjechała zza granicy na święta. Przeczytałam naprawdę dużo opinii na temat Amelia-Wedding w tym ogromne ilości negatywnych i przy wykonywaniu zamówienia nadzieję dawało mi to, ze opinie te są z 2-3 lat wcześniej. Mój Narzeczony właściwie stawiał mi to za argument kiedy już prawie zrezygnowałam z zamawiania zaproszeń od Amelia-Wedding. Pewnie niektórzy pomyślą po co zamawiać zaproszenia, kiedy nie ma się pewności co do jakości zamawianego towaru, jednak przewertowałam internet wzdłuż i wszerz i nie znalazłam tak pięknie, tematycznie odpowiednio zaprojektowanych zaproszeń w tak korzystnej cenie. Stwierdziliśmy, że narazie zamówimy tylko zaproszenia i jeżeli wszystko będzie wporządku, to zamówimy dodatki ślubne. Jeszcze raz chciałam jak najbardziej polecić tą firmę. Nie wiem skąd wynikały negatywne sytuacje opisane przez innych, czy nie mieli tyle szczęście, czy firma jest już bardziej doświadczona w swojej branży i nie popełnia błędów, tego nie wiem. Ja w każdym razie przekonałam się osobiście i już nie mogę się doczekać wręczania gościom tych pięknych zaproszeń i planuję kolejne zamówienia z Amelia-Wedding. Powodzenia wszystkim, szukającym tych idealnych zaproszeń:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
FIRMA PORAŻKA !!!!! nigdy nikomu nie polece tej firmy!!! wybrałam na stronie wzór Perłowe 5 (z cyrkonią na srodku zaproszenia), przy rozmowach z grafikiem miałam wrazenie, ze za ekranem po drugiej stronie siedzi małe dziecko i nie rozumie polskiego - nic sie nie zgadzało, wiec sie wkuzyłam i poprosiłam kolege z pracy który jest grafikiem, aby wszystko mi zrobił, w 15min miałam od niego projekt - wysłał mailem do grafika a ten mi go odsyła i prosi o akcpetacje, WTF ?!? mam akceptowac swoj projekt, no ale ok olac to. zaplaciłam pieniadze, wyslali mi w miare szybko, aleeee mialam otrzymac 110 pieknych sztuk - otrzymałam je i sie zalamałam na 40 sztukach cyrkonia byla krzywo naklejona, arkusze zle dociete, klej wyplywal pod cyrkonia który zle wygladal itd Zareklamowalam i co.. otrzymalam zaproszenia tej samej jakosci i znow reklamacja. Napisałam do nich, że żądam 50% rabatu, jak sie nie zgodza ide do UOKiKa a jak to nie poskutkuje to do sadu. Zero normlanego kontaktu - tylko mailowy, wypisywalam dzisiatki maili, prosilam, podkreslalam to co mi sie podoba a co nie itd, baby na infolinii moze i mile, ale niekompetentne, mowia swoje standradowe regulki itd NIGDY NIGDY NIGDY NIE POLECE TEJ FIRMY, szkoda ze te wszystkie opinie przezytalam dopiero teraz ;/ gdybym wczesniej to przeczytala zrezygnowalam bym z nich.. mialam tez zamawiac winietki itd - JUZ SZUKAM INNEJ FIRMY! NIE POLECAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×