Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bbvbvasdddfdfdd

Kogo nie stac na wakacje?

Polecane posty

Gość jak nie masz kasy to siedź na
dupie i nawet nie myśl o wakacjach:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iksza....
ja też nie jadę chociaż mąż bardzo dużo zarabia. Też nas nie stać od kilku lat... Pogubiliśmy się niestety w budżecie, priorytetach :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Urlopyyy
Rzeczywiście ciężko sobie kogoś wyobrazić bez samochodu w tych czasach, nawet rzęcha... Co prawda znam takie osoby, jest to para, która co roku jeździ na wczasy i za granicę i nad nasze morze, i dla nich nie ma rzeczy niemożliwych...A nad jezioro na weekend, bądź jeden dzień jaka pksem... 111111111 Autorka sama nie wie czego chce, albo rzeczywiście zarabiają z mężem najniższe krajowe, albo mają kredyt...ale z tego co pisze nie mają dzieci...więc co za problem pojechać nad jezioro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pociagiem jest
POCIAGIEM jest duzo latwiej sie zapakowac w mały bagaż, a w miejsce przeznaczenia wysłać pakę z tobołami kurierem. KURIER KOSZTUJE 20 zł. Ja tak robiłam w czasach studenckich. Pociagiem latwiej podrozowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nam w zeszłym roku poszlo tak
Dojazd 300zł noclegi 6 dni 360 zł jedzenie dziennie 70zł x 6 daje 420 zł atrakcje gokard na 5h 40zł lody codziennie 6 złx 6 36zł zwiedzanie latarni chyba 6 zł wystawa ptaków egzotycznych 35zł a reszta atrakcji za darmo-zwiedzanie zabytkowych budynków, spacery po lesie, po plaży. Było WSPANIALE! Na autka dla dziecka nic nie wydałam,bo jemu wystarczyło posiedzieć, nie lubi jak go coś mocno kołysze,więc nie włączaliśmy (kiedyś mu jeden włączyłam,to się rozpłakał :p ). Jakieś tam drobiazgi, picie itp. koło 100-150zł. Byliśmy w ostatnim tygodniu sierpnia w Sianożętach. Do centrum Ustronia Morskiego mieliśmy ok 2km, do plaży jakieś 600m. Było super. Ale to trzeba lubić spokojny wypoczynek. My mieliśmy odłożone na wyjazd 2300zł. A wydaliśmy niecałe 1500zł. Za syna 2lata NIE PŁACILIŚMY NIC. W tym roku wyjdzie nam podobnie,bo za bilety zapłacimy o 100zł mniej-w zeszłym roku za późno kupowaliśmy i nie było już 3 miejsc w jednym przedziale,więc jechaliśmy 1 klasą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffffffffffffffsssss
ale żesz marudzisz autkorko, zobacz, tutaj masz prawie tydzień z wyżywieniem ma mazurach dla 2 osób za 649 zł, dolicz tylko dojazd i możesz wczasować.. http://travel.groupon.pl/d-20559974-Mragowo?nlp=&CID=PL_CRM_1_0_0_115&a=2041 ja zawsze jeżdze na takie zniżkowe i jestem zadowolona, dzięki temu mam wczasy 3 razy w roku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .............,,,,,,,,,,,,,,,,,
...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co to ma byc???
Rzeczywiście ciężko sobie kogoś wyobrazić bez samochodu w tych czasach, nawet rzęcha.. oj zdziwlabys sie ile znam ludzi co nie maja samochodu albo rezygnuja bo benzyna kosztuje majatek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nam w zeszłym roku poszlo tak
A i my mamy samochód,ale naszym zdaniem wygodniej jest jechać pociągiem. Jak się zapakować? Od tego są plecaki turystyczne. 6 lat temu tak do Włoch pojechaliśmy i to była wspaniała przygoda! Co do pogody we wrześniu-4 lata pod rząd jeździliśmy nad Bałtyk na przełomie sierpnia i września i pogodę mieliśmy ładniejszą niż moi rodzice w lipcu... Nie było dotąd takiej sytuacji żeby nie było choć jednego dnia tak ciepłego aby nawet dzieci mogły się kąpać. bo wiadomo są i tacy co kąpią się zimą,ale mi chodzi o mniej ekstremalne warunki :) 2 lata temu kąpaliśmy się 1,2 i 3 września, a wcześniejsze sierpniowe dni były dobre na spacery i zwiedzanie. Choć oczywiście byli i tacy,którzy wtedy pływali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sumptu7732
bardzo ci współczuje autorko :( ale nie tego, że nie masz kasy ale tego, że masz mentalnośc starej baby. Zrzędzącej męczącej starej baby :O facet ci jest w stanie tylko wakacje u tesciów zapewnic. A ty nie pełnosprawna? to facet ma ci zapewniac cokolwiek? autobusem nie, do teściów nie, pociągiem nie. Nic dziwnego, że nie masz znajomych z taka osobowością. jak nad jezioro masz 15 km to na litośc boska jedź rowerem !! To raptem maksymalnie półtorej godziny! ale pewnie też niewykonalne :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na porzadne wakacje mnie nie stac Zeby oplacic dla wszystkich nocleg i pobyc chociaz z tydzien w jakims fajnym miejscu Nie mowie juz nawet o zagranicy Wyjedziemy gdzies na niedziele nad okoliczne zalewy albo gdzies na jednodniowa wycieczke i tyle Trudno, moze w przyszlym roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hfdjasgdfjkSGFSHJgsjl
do autroki idz się doucz matole:D, bo będziesz tak cale zycie za grosze zapierdalac i zadnych wakacji nie będzie:D ciage się zalisz i zakładasz te same tematy:D pewnie zastanawiasz się skad wiem:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Za najniższe krajowe można też
Mąż 1500, Ja 1500,mamy dziecko. Na wakacje udał o się odłożyć,przez cały rok,raz w miesiącu. Wakacje ze zniżek i jest dobrze :) I nie są to rudery,czy brak ciepłej wody. Chociaż kiedyś byłam pod namiotem i było świetnie,a bez luksusów. Autorka marudzi i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie nie stac, ale wzielam sob
ie kredyt i wybieram sie na Kretę:D, mozna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbvbvasdddfdfdd
nie pisze pod wieloma nikiami. kiedys jak nie mialam dziecka bylo inaczej. wsytarczylo haslo- i w 30 minut bylam spkowana i jechalismy. w wakacje nawet przy miejszej kasie kilka razy bylismy nad jeziorem pod namiotem. jak ma sie dziecko jest juz inaczej. a niech cos sie stanie, dziekco zle sie poczuje, bedzie ulewa czy zerwie sie burza. jak wrocisz np. z jeziora do domu. juz nie jestem taka spontaniczna jak kiedys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbvbvasdddfdfdd
jak wroce sie kilka lat wstecz zanim mialma dziecko. bylo pelno znjamoych. kilka par. bylo tylko haslo jedziemy na wekend gdzies . za 1h zbiorka pod naszym blokiem. jezdzilo sie na 3 samochody. na szybkiego pakowanie, po drodze zakupy. ognisko i impreza do rana. nie myslalam wtedy co jak gdzie. a teraz jest inaczej. wtedy bylo beztroskie zycie. zadnych zamrtwien problemow. piekne czasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahah, ja caly czs mam piekn
e czasy:D trzeba chęci a nie szukac powodow czemu nie jechać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorka szuka powodów
by nie jechać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
upp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gazela

Teraz chyba każdego stać. Wakacje można wykupić na przykład w Rainbow jak się odpowiednio wcześnie zarezerwuje za 1000 zł za tydzień i to w sezonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lelica
Dnia 1.10.2019 o 10:26, Gość Gazela napisał:

Teraz chyba każdego stać. Wakacje można wykupić na przykład w Rainbow jak się odpowiednio wcześnie zarezerwuje za 1000 zł za tydzień i to w sezonie.

Dokladnie, wlasnie na YT wlaczyl mi sie ich filmik promocyjny, znizek tyle, ze kazdy znajdzie cos dla siebie :D 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stone

Coral Travel to jak dla mnie jedno z lepszych i bardziej poważnych biur podróży. I każdy z nimi wyjazd jest bardzo udany i dobrze zorganizowany. Jestem zadowolona z takiego wypoczynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość c1c

Mnie stać, ale co z tego jak nie było by komu w gospodarstwie pracować w trakcie mojej i żony nieobecności :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×