Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

jak ja mam was nadrobic? jeden dzien mnie nie bylo bo goscie na weekend przyjechali i tyyyle do czytania :P Giubelli moj tez zabrania mi chipsow, a ze teraz imprezke mielismy to se pozwolilam kilka pochrupac, ale juz juz mi wypomina :P on wogole mowi ze mam sie cieszyc ze mi jeszcze soku marchewkowego ani burakowego nie kupil :P haha bym nie wziela tego do ust wrrr :P Mackowa a moj zab ok, troszke jakby jeszcze ropy bylo ale nie boli, jedynie w nocy jak nieswiadomie przzez sen zacisne zeby to boli po przebudzeniu chwilke a potem juz luz, a kiel tak samo, nie boli juz wlasciwie, taki maly malutenki ocupinek czasami jak ugryze tak mam spokoj :) Jovanka, tak usg dopochwowe mialam, zbadal mnie ginekologicznie, serduszka u mnie nie bylo widac niestety, ale teraz w czwartek sadze ze juz bedzie :) i nie moge sie doczekac :) Malutka Truskaweczko hmmm a kiedy ma byc @? a moze to nie @? :) Paulinka hihi to dawac czadu mi tam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ho ! Ja tylko na chwilkę, bo szefostwo wróciło zza granicy ;) będą suszyć głowę :) środa czwarte piątek - 3 dni wyjęte z życia, nie wiem co mi się działo, chyba zmęczenie organizmu, bo weekend jak ręką odjął. Wyspałam się, wstałam jak człowiek a nie wszystko z wywieszonym jęzorem. Dziś normalnie nie ta Giubelli :) Wczoraj urodzinki bratanicy męża, miałam obcisłą dzianinową sukienkę i mi tak brzuch opinała, a jak pojem to go tak wywala, że ciągle go chowałam rękami :) teściowa "rentgen" trochę się przypatrywała ;) W ogóle to mój brat wypalił, że w ciągu 3 dni musimy się zdecydować czy jedziemy z nimi i ich znajomymi w 2giej połowie lipca na Chorwację bo już rezerwują. Nosz k********, jak chciałam jechać to nikt się tym nie zajął, tak teraz jak bejbi w drodze to nagle same wycieczki na około. No i niby jesteśmy zdecydowani, bo jadą też rodzice i w razie WU wezmą kogoś w swoim wieku na nasze miejsce - tak się nam wydaje. Nie wiem czy termin informowania rodziny się nie skróci i dowiedzą się na mikołajki. Oczywiście jeśli w pt będzie wszystko w porządku.... M. mnie dalej męczy, że on się boi i takie tam. Widzę, że teraz to ja zaczynam być głową rodziny bo on bardzo to przeżywa, a chłop z krwi i kości. Dobrze że mi jeszcze nie płacze :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eska 22
hej dziewczyny u mnie jak zwykle :( czyli jedna kreska nie mam juz sil @ oczywiscie nie mam do d*** z tym wszystkim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malutka Truskaweczka
hej, my mielismy wczoraj urodziny młodego :) 3 imprezka :D a co do okresu to cholewcia nie wiem :D mialam okres 15 pozniej 1 :D wiec teraz chyba pierwszego miam miec, hmm okres to chyba nie byl przeszlo mi, :) wczoraj bylo przytulanko i tez nic nie bolalo, wiec moze bedzie dobrze i przyjdzie w terminie, :D w kazdym razie kazalam mezowi zrobic mi zapas bo dzisiaj jedzie do miasta to skoczy do sklepu i mi kupi. Eska! bedzie dobrze zobaczysz wkoncu i nam sie uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malutka Truskaweczka
A co do tych soczkow marchewkowych, mialam w ciazy taka anemie ze ciagle lezalam w szpitalu, i pod koniec pilam te soczki caly czas i o dziwo :D poprawilo mi sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motynka
Dziewuszki, jak nie dam rady ogarnąc wszystkich postów, więc wybaczcie, że nie odpisze na wszystkie. :* Uśmiałam się zdrowo, czytając Wasze wpisy o staraniach, o czarach, snach. :D W snach coś jest. Mnie kiedyś śniła się moja nieżyjąca prababcia, która mówiła, żebym poszła do niej na cmentarz i zaniosła jakiegoś znicza, bo pusto ma na grobie. I wiecie, co się okazało? Ktoś ukradł kwiaty i śliczny znicz, który zanieśliśmy kilka dni wcześniej z okazji rocznicy śmierci. Normalnie ciarki przechodzą... . taka oto ja, trzymaj się dzielnie! Bardzo mi przykro. kwiatek.gif . angelusdominus, Ty też się trzymaj! kwiatek.gif Daj znac jak z Synkiem. . Wizytę u lekarza mam umówioną dopiero na 29 listopada. Już się doczekac nie mogę... Chciałabym już usłyszec, że z dzidzią wszystko ok, że usadowiła się w dobrym miejscu... . na stronie mamazone jest fajny kalendarz ciąży, gdzie są filmiki, na których Krysia Czubówna opowiada co się dzieje tydzień po tygodniu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Poniedzialek sie zaczal i forum zaczyna zyc :D Ja tez w pracy suedze, remont sie wlasnie zaczal, wierca mi tu, sciany burza, po pol godziny sluchania tego mam leb jak sklep, ciekawe co bedzie za 8 godzi jak. Ede z pracy wychodzic. Przez drzwi sie pewnie nie przecisne z taka wielka glowa :p Angelus chyba maly w szpitalu wyladowal :( kochana pisz nam co sie dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka121989
Hejoooo;) weekend staran juz za mna. Ciekawe czy sie udalo;) zmykam do pracy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PauliśC
Hej kobitki? Wykończone po weekendzie? U mnie dziś termin @ a tu ani widu ani słychu! Mam nadzieje że tak już zostanie przez najbliższe 9 m-cy :) hi hi Buźka kochane! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale sie tutaj dzialo przez te dni kiedy mnie nie bylo... paulinka i Paulis..trzymam kciuki :) U mnie na weekendzie tez przytulanko bylo ale bez finalu wiec ciazy nie bedzie. Dzisiaj wrocilam od chlopaka.Okres probny w pracy zaliczony.Teraz tylko kwestia mieszkaniowa i mozna sie powoli pakowac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angelus - jak tam z małym ? trzymamy kciuki !! eska - może poczekaj jeszcze chwilkę ? Do d**y bo nie wiadomo na czym stoisz... truskaweczka - jestem dobrej myśli :) a sok marchwiowy akurat uwielbiam :) a i kolorek robi ładny skóry tylko nie wolno przesadzić bo znałam dziewczynę która piła kubusie nałogowo i miała dłonie od wewnątrz koloru jak wasze nicki :D motynka - ale super ten kalendarz ! Już wiem jak spędzę z mężem dzisiejszy wieczór :) Maćkowa - ty jesteś jakąś lekarką czy pielęgniarką ? Bo mnie te dyżury Twoje zastanawiają :) Paulinka - no to git że poszło dobrze :) dołączaj do nas !! Pauliś - :) kiedy testowanko ? może nawet i dziś ?! :) mi wyszło po południu jak nie miałam @ :) smerfetka - powodzenia przy przeprowadzkach !! nessaja - czy Tobie też widać jakiś większy brzuch ?! No jaja po prostu, bo ja się czuję jak balon. Myślałam, że cokolwiek będzie widać dopiero 3-4 m-c, a nawet i później a ja wystarczy że coś zjem i normalnie dobrze że chowam brzuch pod biurkiem! Nie wiem, może się przejadłam w weekend. Cyrki jakieś. A jak wciągam to męczę się z tym, że zaraz uciekam do siebie bo nie da rady tak na wdechu ciągle :P 🌼 Ewelka ? Jovanka ? bejbe 27 ? stymulowana? jak tam ? 🌼 a może i ciążówki stare się odezwą? :) majowa, fiona rozusPL? Bo taka oto ja ciągle jest z nami na bieżąco i to się chwali :) jak tam właśnie u Ciebie po stracie babci ? :( przeżywałam to dwa razy w krótkim odstępie czasu i serdecznie współczuję....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PauliśC
Giubelli kochana jeśli @ się nie pojawi to zamierzam test zrobić za jakieś 3 góra 4 dni. Ostatnio @ mi się spóźniła ok 5 dni z tego co dobrze pamiętam, ale się pojawiła, więc w tym miesiącu czekam i nie wariuje :) Zauważyłyście kochane że już mamy 90 stronę?! Jeszcze 10 i będziemy obchodzić wielki jubileusz!! A z tego co widać po szybkości dodawania nowych postów zbliża się wielkimi krokami :D Trzeba coś zorganizować :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Motynka zajmij czas czyms innym to zleci szybciutko do 29 :) chociaz powiem Ci ze dluuuzy sie to, dziennie mysle o tym jak z dzieciatkiem, czy rozwija sie prawdilowo, jak tam serduszko, czy juz bije itd :) Giubelli no wlasnie ! ja w szoku jestem! widac widac, jak glodna jestem to tez, a jak sie najem to juz kompletna masakra! ja tez sadzilam ze dopiero kolo 4 miecha sie pojawi a tu patrze juz sie robi okraglutki, za niedlugo bede przypominac juz takiego puchatka haha :P ale serio Ci mowie, dziennie patrze tak na ten brzuch i sie napatrzec nie moge, niby na poczatku schudlam 3kg, teraz sie wazylam to kilo do gory poszlo a wygladam jakby z 5! Jak wciagam brzuchol to mnie boli maciczka moja wiec nie maltretuje swojego bejbika tylko pozwalam mu wypychac moj brzuch, a niech gadaja ludzie ze grubas sie ze mnie zrobil, mam to gdzies :P a mdlosci jak? u mnie zero, dzis tylko w pracy jak juz glodna bylam bardziej zanim na przerwe poszlam mnie zmulilo, nie mdlilo ale dobrze tez sie specjalnie nie czulam :P no tak to jest jak dziecko krzyczy "mama dawaj juz jesc" :P pokaz zdjecie brzucha hihi :) kobity zrobmy te poczte nasza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motynka
PauliśC, podziwiam Cię za cierpliwośc! :) Ja też na dzisiaj miałam miec termin @, ale ciekawośc mnie zżerała i zrobiłam test już 13go... Miałam pozytywne przeczucie, może to dlatego. :) Ściskam kciuki, żeby @ nie nadeszła! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motynka
Dziewczyny, zapodam Wam zabawny link. :) To taki test z przymrużeniem oka, czy jest się gotowym na rodzicielstwo. Ja się uśmiałam. :D http://www.edziecko.pl/rodzice/1,79361,12721827,Jestescie_gotowi_na_dziecko___HIT_SIECI_.html?as=1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka121989
Motynka to ile dni przed planowana. @ zrobilas test? Ja w pracy do 21 ale lubie swoje popoludniowe zmiany bo chociaz sie wysypiam;) dwupaki modlcie sie za jeszcze nie zaciazone;) bo my tez chcemy poczuc to szczescie;p i zeby nas mulilo, zyganko meczylo;) co do swojej sytuacji to powiem wam ze jestem mega spokojna. @ planowana jest na 30.11 lub 1.12 nie pamietam dokladnie bo w tym mcu nie chce sie za bardzo kontrolowac. Z reszta nie ma sensu bo przytulanko jest tylko w weelendy no ale moze wlasnie to nam szczescie przyniesie. Nie nakrecam sie ale zawsze jakas mysl o dzidzi sie pojawia;) do konca miesiaca jeszcze troche wiec zobaczymy... albo bedzie prezent na mikolaja albo nie. Dwupaczki myslicie juz na imionami dla waszych bobaskow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulinka testu bym nie robila na tyle dni przed @, raczej teraz wyjdzie negatywny, za wczesnie wydaje mi sie, poczekaj troche jeszcze i rob, testuj, pisz, zdawaj nam relacje :) czekamy z niecierpliwoscia :) trzymam kciuki :* nad imionami troszke sie zastanawialismy ale jeszcze nic konkretnego nie ustalilismy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motynka
paulinka, test zrobiłam 5 dni przed planowaną miesiączką. . co do imienia, to jeszcze nie wiemy. Nie mogę się dogadac z Mężem. :P . Zastanawiam się czy robic USG genetyczne... myślałyście już nad tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie tyle sie tu teraz dzieje, tyle wpisów i wszystkiego ze nie nadążam:) hehe Giubelli no weekend upłynąl pod wpływem starań wg schematu dzis owulacja wiec dzialamy poki co potem moze zwolniony co 2 dzien :)? a TY jak samopoczucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malutka Truskaweczka
Paulinka :) to mamy okres dostac razem :P zobaczymy ja dopiero mam plodne jakos 22 sie skoncza :), wiec jeszcze za wczesnie na test, :) ja sie w sumie nie nakrecam, jak bedzie to bedzie :) jak jeszcze troche polecimy bez zabezpieczen tez bedzie dobrze :D mi odpowiada, zadna gumka mnie nie drazni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka121989
Nessajla zabko nie zamierzam robic wczesniej testu bo po co sie denerwowac;) @ przyjdzie albo lepiej nie, samo wyjdzie w praniu;) no ja tez mam plodne choc sluz.. hmm no wlasnie bialy. Jeden dzien mialam przezroczysty i tyle. Dziewczyny doradzily zeby tym sie nie sugerowac tylko dzialac;)Ciul wie. Ja niestety meza do pracy wyslalam, wroci w piatek to moze jeszcze cos sie zmodzi;) hihi Truskaweczko wiec czekamy na @ albo raczej jej brak;) a wy wczesniej z gumka sie bzykalyscie? Bo w sumie ja juz 4 lata bez ale nigdy nie skonczyl we mnie. Dopiero teraz od pol roku jedziemy na maxa.i tak sobie mysle ze cholera 4 lata i wpadki brak..hmm tfu tfu odpedz zle myli kobieto od siebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JovankaJo
Witajcie dziołszki:) Ja mam dziś stracha jak nie wiem, bo cały dzień (z przerwami) pobolewa mnie brzuch jak na @... Jezu, chyba zwariuję. Nie wiem - Giubelli, _nessaja_, motynka - macie tak? Z tego tytułu zrobiłam sobie 6-ty (!!!) test ciążowy i kreska testowa jest już taka ciemna jak kontrolna, ale oczywiście to mnie nie uspokoiło... Jutro idę na betę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JovankaJo
Wiem - jestem debilem do kwadratu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulinka trzymam kciuki :) pisz na biezaco :) i spokojnie czekamy az nie nadejdzie :) Jejuu jaka ja juz jestem spiaca i zmeczona.. zaczelam was czytac oczy mi zaczely leciec ale mowie, przeczytam was chociaz. Czytam wpis od Paulinki, pisze ze "sluz bialy. Jeden dzien..." haha przez te zmeczenie przeczytalam bialy jeleń :D ide chyba spac bo zle to wszystko zrozumiem i bede tu jakies glupoty pisac :P Paulinko my na samiutenkim poczatku gumka, pozniej bralam tabletki ale potem zrezygnowalismy po slubie zaraz i nie konczyl we mnie, dopiero teraz pod koniec serpnia pierwszy raz dalismy czadu i plemniczki sie mogly wkoncu poscigac :P Jovanka kochaniutka spokojnie :) stres napewno nie pomoze teraz, mnie do teraz pobolewa brzuch jak na @, czasem mam takie skurcze ze mnie az skreca.. ale przechodzi po 2 minutkach :) teraz sie tak zlozylo ze mam 4 kolezanki w ciazy i to na roznym etapie - 7 miesiac, 2 sa w 5, i jedna na podobnym etapie co ja - dowiedzialam sie w sobote :P i kazda ma/ miala takie bole jak na @. I pisz jak masz watpliwosci, obawy bo my tu po to jestesmy zeby Cie wspierac :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Jovanka... Debilem? Jesteś kobietą w ciązy :) i normalne jest to że sie martwisz i denerwujesz szczególnie jeśli to jest pierwsza ciąża :) A tak w ogóle cześć. Wróciłam z pracy, ledwo. Strąbili mnie jeszcze na drodze po drodze, jeżdżą po tych naszych ulicach lewym pasem jak święte krowy i trąbią bezczelnie. Jestem ledwo przytomna wiec sie rozpisywac nie bede. jutro znów powtórka z rozrywki i część dalsza remontu w pracy... i wytrzymaj tak człowieku 8 godzin :( Giubelli ja pielegniarka?! A w życiu, ja nawet dla psa nie byłam w stanie zastrzyku zrobić jak mi się od kleszcza pochorował (wystarczyło złapać w dwa palce skóre i wbić w to igłe). To nie dla mnie. Sama sie igieł nie boje, widok krwi mnie nie wzrusza ale nie nadaje sie do pracy w służbie zdrowia. Za miekka na to jestem ;P Ide już sobie i wróce jutro. Buziaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motynka
Jovanka, ja też mam takie bóle brzucha jak na okres. Dzisiaj są mniejsze, ale wczoraj aż kucnęłam z bólu. Czytałam, że to normalne. Przecież macica się nam rozciąga. :) Także Kochana nie martw się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja tylko na chwile. Jovanka ja jestem w 22 tyg a czasem tez mnie pobolewa jak na okres i plecy. to normalne. chyba ze bol jest bardzo silny i nie do zniesienia. mozna brac nospe forte, kazdy ginekolog to powie. sama biore. nawet teraz boli. jutro ide na usg 4d;-) odezwe sie jutro. pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo :-) Czytam Was naokraglo i Serdeczne Gratulacje dla Dziewczyn które właśnie ujrzały dwie kreseczki. JovankaJo wiem co czujesz bo ja bardzo panikowalam na samym początku ale tak jak pisała Fiona takie bóle są normalne :-) i nospe poleci każdy lekarz. Ja jestem w 29tc i zznowu mam problemy ze stawiajacym się brzuchem i nospa tu też pomaga. A co do imion to u nas będzie Marcelina :-) i pisze do Was z Górnego śląska :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malutka Truskaweczka
hej dziewczyny :D mi dzisiaj snilo sie forun:D ale co dokładnie nie pamietam. my przed slubem prawie dwa lata gumki a od roku :D konczyl w dni nie plodne w srodku, w sumie liczyliśmy na wpadke :). powoli dni plodne sie koncza.. juz przestalam tak meza cisnac.. będzie to będzie.. juz mi przeszlo,:) zobaczymy jak to będzie, co jakis czas przechodzi mnie mysl ze jestem w ciąży.. ale to nie wiem czy cos znaczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×