Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

hej dziewczyny :) własnie wróciłam z kościoła i jeszcze na chwilke do was wpadłam :) Alaa nie wiem dokładnie,ale chyba to sie jakimiś zastrzykami reguluje,moja znajoma tak miała,nie wiem czy tabletkami można czy nie. goscdarka badz silna dla fasolki :) karolcia ja nie piję :) chciałam zle przy stymulacji to wole już nie mieszać :) Jovanka nie daj się :* miłego wieczoru dziewczynki :***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Motynko - no jak nie urok to sraczka:) Skończyły mi się wymioty po kilka razy dziennie, a zaczęła się "faza starcza". Tak to nazywam i zapewniam Was, że starość mnie nie zaskoczy!!! Przewrócenie się w nocy z boku na bok graniczy z cudem, że nie wspomnę o wstawaniu siku co godzinę (M. stwierdził, że dyszę wtedy jak zarzynana koza...), plecy w odcinku lędźwiowym...hm...nie mam już pleców w odcinku lędźwiowym, już tylko z rzadka założę sobie sama skarpetki czy zawiążę buty (skarpetki to pal licho, ale wiecie jaka to kicha poprosić męża, dla którego chcecie być jednak nadal atrakcyjne o założenie i podciągnięcie...antyg***tów???), podczas zmywania mam cały mokry brzuch, wszystko co spada z talerza (a jakoś tak spada mi ostatnio bardzo często) ląduje na moich czystych (przez moment) bluzkach, w sklepie potrafię zrzucić brzuchem rzeczy z półek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurka, cały tekst muszę podzielić, bo przecież nie da się inaczej wysłać tego dziadostwa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki :) padam dzis na twarz... jaki dzis zapieprz w pracy mialam, normalnie glowa mala zeby to ogarnac... zaraz wam posle zdjecia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A najlepsze z tego wszystkiego jest moje wyciekające mleko. M. to już nawet nie zwraca na to zbytnio uwagi i mówi: "Zmień sobie koszulkę żaba, bo znów ci wyciekło." Ale ostatnio zdarzyło mi się...na korkach...przy przystojnym maturzyście... Nie zauważył, ale ja na wszelki wypadek upozorowałam, że to herbata. Bosz!;) Giubelli - chyba wiem o co chodzi z tym uczuciem 50-ciu tabletek w gardle. Mam to samo jak za dużo zjem albo jak położę się na plecach (czy nawet na półsiedząco). Cofa się wtedy treść pokarmowa, coś tam się nie domyka i no... Nawet czasem może się ulać. No niestety, może. Objawy identyczne jak przy refluksie. Błe. Nowe ciężaróweczki - gratulejszyn:) Jestem z Wami i czekam na info o bijących serduszkach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jovanko, jesteś! :) :) :) Jejciu, jak ja tęskniłam za Twoimi wpisami! Uwielbiam Cię czytać. Już niedługo będzie po maturach i będziesz miała więcej spokoju. :) Mnie najbardziej dokucza to, że wszystko leci mi z rąk i ciągle się muszę schylać, co z takim obciążeniem na brzuc****est nie lada wyzwaniem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej słońca powracam;* mnie znów zmoglo masakra a miało być tak pięknie ile ja się strachu najadlam;(;( ciągle zresztą się denerwuje nie mogę spać po nocach. No więc znów byłam w szpitalu. Dzień jak ci dzień wstaje wyprawiam starszaka do przedszkola trochę mnie brzuch ciągnie mówię a tam tak często mnie boli że ju nie wiem kiedy reagować. No i poszedł owy syn do przedszkola później czuje że coś że mnie leci no więc pędem do kibelka zobaczyc o co kaman a tam morze czerwone. Masakra ;( brzuch boli coraz bardziej no więc naprędce organizuje opiekę do małego i lecę do szpitala. A tam oczywiście 2 h czekałam bo lekarze akurat przeprowadzali cięcie. Przyszedł łaskawie po tych 2 h ordynator porobil badania brzuch oczywiście bolał tak że myślałam że zjade;( no wiec zaczęła się rozchodzić blizną po poprzednich cc. Stąd krwawienie dziecko w ogóle mało się rusza co tez wg lekarza nie za dobrze wrozy. Wróciłam do domu wczoraj i jestem zatyrana no bo święta itp.jonie pamiętam co chciałam jeszcze napisać nadrobie wszystkie wpisy w najbliższym czasie;* ściskam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, ja padam przed tymi świętami, planowanie, zakupy, sprzątanie, gotowanie, pranie, prasowanie.... i praca moja i męża.. uffff. ale już jestem w prawie połowie cyklu:) coraz bliżej ciąży. nessaja - ależ Ty jesteś ślicznotką. Buzia jak malowana. Masz typ urody kobiety, która pięknie wygląda i w sukience i w dresie. Pozazdrościć modeleczko:) **Gratuluje ciężarnym - coś dawno nie było tabeli więc dodam ją ponieważ mam jutro urodziny i muszę ją uaktywnić :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana jesteś Motynko:) :* Ja też tęsknię za forum, ale ostatnio jestem strasznie rozlazła, wszystko leci mi z rąk (mnie też:) ), ciągle brakuje mi czasu i siły, stąd moje rzadsze bywanie. Niezmiennie jednak o Was myślę, modlę się za przyszłe ciążaróweczki (z tym modleniem się też jakoś dziwnie mnie naszło) i trzymam kciuki za sprawy (nie tylko "fasolkowe")każdej z Was:) Ostatnio pochwaliłam się swojej mamie, że nie mam jeszcze pół rozstępa na brzuchu, a ona na to, żebym się nie cieszyła, bo ona dostała 2 tygodnie przed porodem. Nie muszę Wam opisywać poziomu decybeli, z jakim huknęło o podłogę moje wyobrażenie gładziutkiego, pięknego brzucha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAMUŚKI kwiatek.gif Majowa************ 27********18.01.2014*********Marcelinka Fiona************** 25 ********07.03.2014******** Wiktoria Taka oto ja ********24*********?.03.2014**********Dominik CIĘŻARÓWKI kwiatek.gif Giubelli ****************27 ********9cs ******** 1dz ********tp 04.07.2014 motynka ***************24*********2cs ******************** tp 23.07.2014 JovankaJo **************29 ******* 3cs ******* 1dz ******* tp 23.07.2014 PauliśC*************** 22 ********15cs ********1 dz ******* tp 30.07.2014 Angelusdominus *******23 ********3cs ******* 4dz*********tp 08.08.2014 RozusPL **************21*********4cs ********************* usmiech.gif bejbe27 ****************27 ****** 18cs ******************** tp 16.08.2014 Goofcia*****************22********6 cs*********1dz*********tp 07.11.2014 Izulinka7***************23*********13 cs********1dz********tp 16.11.2014 AKTUALNE STARACZKI - 2014 kwiatek.gifusmiech.gif Karolcia15031__________XX______1 cs_______1dz______@21.03.2014 IZA85_________________28______6 cs_______2dz______@27.03.2014 Eska22________________22______16 cs______1dz______@12.04.2014 Alaaa66_______________28______11 cs_______1dz_____@13.04.2014 Kaasik89______________25_______4 cs_______1dz_____@14.04.2014 Eweelka_______________31______7 cs________2dz_____@17.04.2014 MackowaZona__________27______15 cs_______1dz_____@17.04.2014 Pita82_________________32_______2 cs______1dz_____@21.04.2014 agniesia88_____________26______6cs_______1dz______@23.04. 201 4 paulinka121989_________25______10 cs______1dz______@29.04.2014 ŻoneczkaKrk___________26________0 cs_____________@30.04.2014 Stymulowana___________28______18 cs______1dz______@03.05.2014 kasik_85______________28______14cs_______2dz______@03.05. 201 4 Paola1801_____________22______9cs_______1dz_______@07.05. 2014 nessaja________________21______3cs________1dz_____@06.05 .2014 brzoskwinka14__________21______14cs_______1dz_____@9-10.0 5 .2014 marta86100____________28______75 cs_______2dz______@13.05.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nessaja wow śliczne zdjęcia inaczej sobie ciebie wyobrazalam :) super wyglądacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Padam na ryj :( Wróciłam z pracy przed 17, zjadłam szybko obiad, wykapalam sie i po zakupy :) Nogi mi w tyłek wlaza, ale to nic bo zaraz idę spac :) :) ... Brzoskwinka szalejesz z tym malowanie. :) Ale szalej poki mozesz. Po dniach plodnych masz sie oszczędzać, mieć czas na kontrolowanie wyników z gin i dac szanse fasolkę zeby sie zagnieździła :) :) Wiec teraz Ci pozwalam, ale pozniej zabraniam :) .... Eweelka współczuje kochana :( Nie dośc ze niunia chora to teraz i Ciebie dopaść moze :( Zdrowka Wam zycze :) .... Moonlight jeśli chodzi o prezent to mysle ze najlepszym rozwiązaniem bedzie zapytac rodziców czy jest cos to dziecko uwielbia :) Czym lubi sie bawić albo poprostu zapytac rodziców co mu kupic. Ja tak zawsze robię i wtedy wiem ze kupiłam cos pożytecznego :) A jeśli chodzi o sałatkę to jest super smakowite i bardzo prosta z wędliny sopockiej :) Wędliną sopocka w kawałku Czerwona fasola Kukurydza Pieprz Sól Majonez. Wędlinę kroisz w małe kwardraciki, czerwona fasole na durszlak i opłukać woda. Dodać do sopockiej, odsaczyc kukurydzę i dodać do reszty. Przyprawić odrobine, dodać majonez i gotowe :) :) .... Gośćdarka współczuje Ci :( Ja mam końcówkę 7 tygodnia i aż sie zaczynam bać :) :) Poki co czuje sie swietnie ale jak mnie złapie tak jak Was to sie zastanawiam co z praca zrobie :) :) Ale ja problem mam!!!! Poprostu nie bede chodziła i tyle :) :) Trzymaj sie i zaglądaj do nas częściej :) .... Karcia ciesze sie ze ząb odpuścił :) :) .... Alaa ja sie absolutnie na tych wynikach nie znam wiec zrób tak jak Ci Mackowa radzi :) Mam nadzieje ze wszystko sie u Ciebie unormuje i niedługo rowniez od Ciebie usłyszymy wieści o 2 kreskach :) .... Kasia12 ja tez na początku miałam takie wrażenie. Teraz tez czasem tak mam. Bedzie dobrze :) .... Karolcia dziewczyny nasze juz te ziołka stosowały :) Nie pamietam teraz czy Stymulowana czy Mackowa :) I wiem ze któraś jeszcze je pila wiec dziewczyny beda w stanie cos wiecej Ci o nich powiedziec :) .... Jovanka jestes :) Super :) :) Nie daj sie tym maturzystom :) Cały rok mieli zeby sie uczyć a nie teraz biedna nasza, ciężarna Jovanke chcą zamęczyć :) Hihihi niezle z tym Twoim mleczkiem (pokarmem w sensie) :) Ale z drugiej strony zawsze masz mleko pod ręka :) Do kawy czy do czegokolwiek innego jak znalazł :) ... Angelus Uwazaj na Was :) Kurczę No niedobrze ;( Mam nadzieje ze juz teraz bedzie tylko lepiej :) Trzymam kciuki kochana :) :) .... Zoneczka ja tak na wszelki wypadek - gdybym jutro zapomniała- zycze Ci wszystkiego co najlepsze :) Spełnienia wszystkich marzeń,dduuzzooo zdrowka i masę szczescia :) No poprostu wszystkiego co najlepsze :) :) ... Lece spac :) Dobranoc dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie znów delikatne nerwy :( Poszłam siusiu i na papierze sporo różowego służy :( :( Chyba przegielam dzis w pracy :( :( I znów w nocy nie bede spała tylko co chwile do łazienki lazila :( Do jutra dziewczyny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej;* Wczoraj bylam u gin i przepisal mi tabletki na obnizenie prolaktyny. Mojego wyniki sa wg jego nie zaciekawe. I co ja teraz poczynie aby moj nie pil alko. Kazal duzo wody niegazowanej mu pic i nie smakowej bo moj na co dzien pije taka. Witaminy do obiadu ma brac. Kazal ten cykl odpuscic. Ale luteine mam brac jak zalecil od 16dc. Czuje ze mam jajeczkowanie i jest troszke smutno ze mamy odpuscic. Za miesiac ma zrobic znowu badanie nasienia bo moze to byc chwilowa niedyspozycja spowodowana zmeczeniem itp itd. No tak jak pracuje na nadgodziny i nie wysypia sie. Kazal regularnie wysypiac mu sie. I bedzie chcial go tez zbadac:D Kazal mi na noc tabletki brac bo moge miec zawroty glowy. I zaczynam od 1/4 zwiekszajac dawke. Dzis ledwo wstalam. Na szczescie swieta mam wolne. Cud:D Mojej mamy A juz dzis przyjezdza. W ogole mama dzie dzwoni ze tir ich przyrysowal i wpadli do rowu:/ i 20 chlopkow ich wyciagalo. Na szczescie nikomu nic nie jest. Tak piszecie o tycj roznych wynikach. Ja tylko mialam zrobic prl i testost. ;o Mialam sen ze plodzilismy dziecko w terminie wyznafzonym przez gin. No bo wczoraj mowil ze tak bedzie sie dzialo ze bedzie mowil kiedy i wtedy bd musieli sie starac. Mowil ze jak zajde to zrobi all aby utrzymac ciaze. I kazal zabezpieczac sie. Ja wole po prostu poczekac az owulacji nie bedzie Wytrzymam :D Ma racje bo po co mam sie stresowac czy ciaza sie utrzyma czy poronie. A jak bedzie jak on mowi to bedzie pelnowwrtosciowa ciaza. Pytal sie o slub. Mowil o domu i pracy. Czulam ze zniecheca mnie troche:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jovanka jestes!:* wiem co to znaczy maturzysci. Sama nim bylam dwa lata temu;-) Ty to musisz byc madra i miec glowe :* Nessaja Ty nasza slicznotko;* Iza odpocznij bo za duzo ostatnio piszesz o zmeczeniu;* Bejbe zyjesz? Tyle was jest ze juz sie pogubilam haha ;* ale dla wszystkich wysylam buziafzki;* jest 7 i moj mozg nie mysli jeszczem wczoraj do pozna sprzatalismy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na prawde gin troche mi namieszal. Nie wiem czy taka jego praca i tak musi mowic czy jak. No wiem ze prace trzeba miec aby dziecko mialo normalne zycie. Dom przede wszystkim. No tak ale ludzie wynajmuja nie kazdy ma swoj wlasny.. sa tacy co i z rodzicami mieszkaja. Ja mam dosc duzy dom z duzym ogrodkiem. Nawet z garazu bym mogla zrobic kawalerke.. a praca co praca? Moj zmienil po tylu latach na lepiej platna. I umowe dostal na piec lat. Pozniej mu przedluza na pewno bo wykazuje sie. No ja mam w tej pracy do wrzesnia.. dlatego teraz chcialabym fasolke. Znajde sobie prace pozniej tymbardziej ze do biura chodze sie przyuczac.. mam sporo czasu aby nauczyc sie i przygotowac. Za rachunki nie placimy poki co. A wiek chyba jest dobry 22lata. Odpowiedzialni jestesmy. O studiach tez mowil. Pewnie z czasem pojde jak odchowam dzidzie a teraz poki co nie czuje takiej potrzeby. A jak zmienilabym prace to nie wiem czy w ogole bede potrzebowala. Moja mama ma magistra i co siedzi w uk. Pracowala w znanej duzej firmie ktora po tylu latach sie rozpadla pozniej znalazla tez w zawodzie ale postanowila wyjechac. Takze reguly nie ma.. Kurcze ale mnie na przemyslenia dzis wzielo haha. Do tego jeszcze nie obudzilam sie. 1,5 h zlecialo w pracy nawet nie wiem kiedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A pytanie nie na temat:D wierzycie we wrozki i cyganki?:D Bo przypomnialo mi sie co mowila rok temu mi cyganka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Czesc dziewczynki ja tylko na chwile. Juz sie do mnie dobija @ wiec zgodnie z planem sie zacznie. A to pech. A poza tym: 🌻 ZoneczkaKrk wszystkiego najlepszego z okazji urodzinek!! Aby sie Twoje najskrytsze marzenia jak najszybciej spelnily i aby zdrowko Ci dopisywalo a maz Cie kochal do konca swojego zycia i jeden dzien dluzej!! 🌻 :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry :D Dziś u mnie piękna pogoda to i humorek dopisuje :) Wczoraj dziewczyny już nie miałam sił aby cokolwiek odpisać. Dziękuję za przepisy :) I Iza masz racje zadzwonię i się dopytam jaki prezent kupić :) 🌼 Zoneczka Dziewczyny piszą że dzisiaj są Twoje urodziny :) Więc i ja składam Ci życzenia:) Wszystkiego Najlepszego i Spełnienia Marzeń :* ......... Jovanka ja przy pierwszej ciąży też tak miałam, że wyciekało i to dużo. A po porodzie to tyle mleka miałam, że nie wiedziałam co mam z nim zrobić. Synek się najadł z jednej piersi to z drugiej praktycznie musiałam odciągać bo strasznie mnie bolała taka pełna była. A po niecałej godzinie mleka już było znowu pełno. I tak się wszyscy dziwili ponieważ ja miałam małe piersi przez całą ciąże a jak już urodziłam to niewiele się powiększyły ale mleka było :) ............ No to ja lecę do pracy :) miłego dnia życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) U mnie dzis słoneczko ale niestety humor nie dopisuje :( Sluzu juz mniej i w sumie pojawia sie tylko na papierze. Wiec jako takiego plamienia nie mam - Dzieki Bogu i mam nadzieje ze nie bede miała. Wyjątkowo wczoraj 8 godzin w pracy byłam i przesadziłam :( Jadę dzis do pracy ale sama nie wiem czy dobrze robię :( Fakt ze dzis tylko 3 godz No i nie zamierzam sie przemęczać. Ale sobie wlasnie uświadomiłam se człowiek (a przynajmniej ja) to głupi jest. Tak bardzo chciałam byc w ciąży - Bóg mi to dał i jestem :) I teraz zamiast na siebie i dzidzie uważać to latam do pracy jak walnięta i jeszcze na dodatek wiecej pracuje :( :( Ale koniec z tym. Czas odbić troche. Sobota, niedziela, pon i wtorek mam wolne i koniec :) Bede sie z moimi dwoma dzidziami wylegiwac :) .... Paola dobrze ze jeszcze wczoraj pojechałas do lekarza. Wiecie teraz na czym stoicie. Powiem Ci ze ja w pierwsza ciaze zaszłam w wieku 22 lat. Miesiąc przed 23 urodzinami urodziłam. Czułam sie odpowiedzialna, prace tez oboje mielismy, chate wynajmowalismy ale było okay. Jednak po porodzie wiele rzeczy sie powalilo i bywaly naprawdę "szczupłe" miesiace. Takze naprawdę nie ma na to reguły. Po porodzie nie bedziesz pracowała i moze byc cienko z kasa ale np. za tydzien bedziesz bogata bo trafisz pare milionów w totka :) :) Powiedzmy ze masz umowę na stałe i po porodzie zakład ogłasza upadłość i jak dzidzia sie odchowa to musisz nowej pracy szukac i tez kiszka totalna :( :( My tez z drugim dzieckiem czekaliśmy długo. A to poczekamy moze wiecej kasy bedzie, a to moze najpierw jednak ten ślub weźmiemy, a to moze jeszcze rok a w tej chwili uważam ze za długo to odkladalismy :) Wiec kochana jeśli czujesz ze chcesz i mozesz mieć dzidzie to działajcie :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zoneczka jeszcze raz wszystkiego najlepszego :) :) ... Miłego dnia dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karciaaa
Hej dziewczyny ja tylko na chwilę i uciekam bo padam dzis na p**k.... poprostu masakra wszystko mnie boli od dzwigania:/ Wszystkiego Najlepszego Zoneczko:* Spełnienie wszystkich marzeń :**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza czuje ze to juz ten moment.. jesli chodzi o prace to teraz najlepiej poki mam umowe jeszcze tyvh kilka miesiecy. To jest tez bardzo wazny czynnik. Bo na tyle dojrzala aby miec dziecko czuje sie od dawna. Wyszumialam sie juz dawno haha:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Dziewczyny wy na poczatku ciąży tez mialyscie sporo śluzu ? Bo ja mam cały czas uczucie mokrosci .... Nie pamiętam czy tak miałam w pierwszej ciąży ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscdarka
hejo ja czasami mam suchutko a momentami pełno ale takiego białego i czasem jakby z grudkami, balam sie ze to cos nie tak ale moj gin mowi ze to jak najbardziej prawidlowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, u mnie masakra, walczymy z ospą, biedna moja córcia, męczy sie jak nie wiem:( krostki są juz wszędzie, dosłownie wszędzie, najgorzej w okolicach intymnych:( Az sie boje kiedy mnie złapie a co najgorsze moja @ jeszcze nie przyszła i zaczynam sie martwić:( wszystko pod górke:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×