Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

Iza85 _ masz racje natura wie co dla nas najlepsze. Oby stwierdziła ze twoja fasola jest mega silna i ma byc i żyć. Ja tez juz mam takie podejście ze co będzie to będzie. O pewnych sprawach nie decydujemy my..... Ale wierzę ze u ciebie będzie wszystko dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) och wczoraj mi sie d-link z internetu zepsul i nie mialam jak do was zajrzec :P Zoneczka na wstepie zycze Ci wszystkiego co najlepsze i spelnienia marzenia na które tak czekasz :) spoznione ale prosto z serducha :* co do staran - juz niedlugo :) czuje to ze juz niedlugo, moze dzis :P wlasnie mnie namawia zebym juz szla do lozka :P :P Iza, Paola ma racje, odpocznij bo za czesto zmeczona jestes a w tym stanei Ci surowo zabraniamy sie przemeczac! :) Eweelka ja ospe przechodzilam w wieku 13 lat chyba i baaardzo zle to wspominam niestety :( moi bracia lajtowo a ja po nocach nie spalam bo mnie to bolalo wszystko i plakalam a w dzien myslalam ze sie zadrapie. Mialam to wszedzie i kropke na kropce. W buzi tez tragedia, ale i tak najgorszy byl na cewce moczonwej ... brrr ten to bolal strasznie a te specyfiki to jeszcze z mentholem wiec chwile mnie szczypalo.. dwa tygodnie jakos moze ponad i bylo okej, tyle ze cale ferie zimowe w d*pie :P Iza kochana ja mialam taki sluz wlasnie kolo 7 tygodnia jakos przez dwa tygodnie i lekarz mi mowil ze szyjka jest czysta wiec mam sie nie martwic bo czasem sie tak dzieje. Ale pozniej mialam malo doslownie jak kot naplakal takiego sluzu w pt 20 grudnia (a dzien wczesniej przestalo bic serduszko) wiec nie wiem co te oznaczalo. Niestety tylko lekarz moze Ci powiedziec czy to jest wporzadku. Ale badz dobrej mysli i odpoczywaj, to wcale nie musi oznaczac czegos zlego ;) Eweelka teraz doczytalam, wspaniala wiadomosc! gratuluje z calego serca! :* kochana nie koniecznie musisz sie zarazic ale jest duze prawdobodobienstwo bo masz staly kontakt ale znam przypadek ze dzieco bylo chore ale rodzenstwo sie nie zarazilo :) No i oczywiscie dziekuje za mile slowa :) zycze wam kochane moje pogodnych, rodzinnych swiat i wesolego kurczaczka :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zoneczka tez uwielbiam swieta :) Ja odpoczywam z wtorkiem łącznie :) W srode idę dopiero do pracy :) Dziekuje Ci kochana za te ciepłe słowa :* :* Tego potrzebowałam aby juz na maxa uwierzyć ze bedzie dobrze :* :* ... Nessaja staram sie odpoczywać ile sie da. Teraz w dni wolne to tak maksymalnie :) Zobaczymy co dalej sie bedzie działo!! Jeśli o lekarza chodzi to u mnie z tym problem. Juz wczesniej Goofcia miała ten problem :( W UK do około 12 tyg nic nie robią. Zdają sie na naturę ! Wiec pozostaje w spokoju czekac!!!! ... Wesołych i spokojnych swiat dziewczyny :) ... Eweelka trzymam kciuki zebys sie nie zaraziła i mogła cieszyć ciąża ;) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej kochane życzę wszystkim spokojnych radosnych świat :-* iza wierze ze wszystko będzie dobrze mam pełno znajomych ktore plamily i wszystko sie udało. przydaly by ci sie Tabletki na podtrzymanie duphaston lub luteina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eweelka gratuluję :) musisz wierzyć że wszystko będzie dobrze, nie każdy kto ma kontakt z chorym sie zaraża więc będzie dobrze, zobaczysz, a teraz ciesz się małą fasolką ") Iza wariatko co to za złe myśli co ?? nakopać do dooopci ?? owszem z naturą nie wygrasz więc po co te nerwy i stres, Twoja fasolinka jest silna !! i Ty musisz w nią wierzyć :D widzisz Goofcia tez plamiła i to chyba w niższej ciązy z tego co pamietam, więc luzik :) jeśli będzie trzeba wtedy bedziemy się martwić :) 🌼 kochane moje ja również życzę wam wesołych, rodzinnych, spokojnych świąt, byście naładowały sie pozytywną energią, odpoczeły, by spełniły się wasze marzenia, staraczką by w końcu mogły poczuć ten maleńki cud w sobie, a ciężarówką duży siły, pogody ducha, cierpliwości i szybkiego rozwiązania :) ściskam was mocno ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karciaaa
Kochane życzę Wam Wesołych Świąt Wielkanocy, smacznego jajka i mokrego śmingusa dyngusa:****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane , Życze Wam również Spokojnych i Radosnych Świat:):) CO ma byc to bedzie:) BUZIAKI🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) ... Gościu dziekuje Ci za ciepłe słowa :) Możliwe ze leki by bardzo pomogły ale w UK sa "zakazane"!!!!! Nie da dostępne i nie stosują tego. Mimo wszystko dziekuje Ci :) .... Izulinka ale mnie dooopcia boli :) Nakopalas mi :) Mysle pozytywnie. Musi byc wszystko ok ale jestem gotowa na wszystko :) Dziekuje :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izulinka obie z fasolka jestesmy silne :) :) A Ty jak sie czujesz?? Jak mdłości??? :* .... Eweelka bedzie dobrze :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscdarka
szkoda ze te leki sa niedostepne u ciebie ja mam właśnie przypisany duphaston co prawda nic sie noe dzieje ale synek urodził sie duzo za wcześnie stad ta ostroznosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo halo cisza tu jak makiem sial jak tam dziewczyny u was ja się nie mogę doczekać końca świat... W sobotę wesele przyjaciół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelka, gratuluję! Cudowny prezent na święta. :) Będzie dobrze, nie martw się, Kochana! Swoje już przeszłaś i teraz będzie już tylko lepiej. 🌻 . IZA85, ja też miałam plamienie na początku, chyba w 9 tc. Nikt nie potrafił wyjaśnić, dlaczego się pojawiło. Teraz wszystko przebiega wzorowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzeczywiscie tu cichutko :) :) Jak zwykle nazarta jestem, bo nie moge powiedziec ze najedzona :P Przecież takich porcji ktore w siebie wciagam nie mozna nazwać jedzeniem :P I na bank juz 1kg nadmiaru :( Jak nie wiecej :P .... Gośćdarka :* .... Motynka wierze ze bedzie dobrze :) Wyczytałam ze plamienia moga pojawić sie mniej wiecej w terminie oczekiwanej @ ktorej oczywiście nie ma. I u mnie wlasnie wypadalaby @ wiec cały czas jestem dobrej myśli :) :) :* .... Jeszcze jutro tu pewnie cichutko bedzie :) Ale odpoczywajcie dziewczyny :) ... Eweelka jak u Ciebie?? Trzymam nadal kciuki zebys Ty nie była chora :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się staram żeby nie było kg na + trochę dziś pobiegalam trochę powiedziałam przy stole ale równowaga zachowana :)) Iza myślę że to nic strasznego jak w okolicach @ ewelkaa A za ciebie tez trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelka gratulacje :**** IZA ale możesz poszukać jakiegoś polskiego lekarza i on może ci przepisać luteinę,a w aptece beda cie pytać czy nie jesteś w ciązy,i musisz powiedzieć że to na regulację cyklu i nie bedzie problemu. Tam u Ciebie te leki służą tylko do regulacji cyklu,ale jakbyś znalazła polskiego lekarza on by Ci przepisał. Miłego dnia :* i nie oblewajcie się za bardzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry dziewczyny :) Polewam Was wiadrem wody :) :) .... Alaa pilnuj kochana swoich kg :) Ja sobie za duzo popuszczam :) I mam nadzieje ze "plamienia" sa tylko z powodu @ ktora miała w tym czasie byc. W sumie tak naprawdę trwają od czwartku i mam nadzieje ze sie skończą! ... Brzoskwinka myslalam nad tym. Musze zobaczyć kiedy mogłabym na jakas wizyte sie umowic itd. Dziekuje ze pomyslalas o tym :) :) .... Miłego i mokrego dyngusa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza ja nie mogę popuscic bo moje kg szybko wracają do mnie niestety wczoraj poszłam biegać 3km tylko ale zawsze coś przytulamy się codziennie :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscdarka
mokrego dyngusa dziewczyny ;-) mi fasolka w koncu trochę odpuscila po raz pierwszy zjadłam świateczne potrawy mnian bo tak niestety wszystko londowalo w kibelku :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iza nadal tak mam. raz jest a raz nie. nie chce isc do innego. wszystko by było dobrze gdybym nie miała jutro pogrzebu. i przez to nie moge do niej isc. pojde dopiero 29 jesli bedzie przyjmowac. a jak nie to prywatnie chyba do niej pojde. nie chce zmieniac lekarza. ciezko znalezc takiego lekarza którego pacjentka interesuje. widac ze jest lekarzem z powołania a nie dlatego ze taki kaprys miała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mam jeszce pytanie.. jakie proszki przeciw bólowe moge przyjmować??? w sobote tak mnie głowa bolała przez cały dzień ze myslałam ze nie wytrzymam. do późnej nocy mnie bolała tak ze nie mogłam zasnąc.. naszczęscie przeszło samo bo nie wiedziałam, czy moge brac proszki a jak tak to jakie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie lekarka pozwoliła w czasie ciąży przyjmować nospe i codipar. (ale oczywiście w razie potrzeby) Witam, miłego dyngusa, i powoli kończcie to co w lodówkach, bo od jutra wracamy do codzienności i KONIEC jedzenia:):) ja mam od soboty z kolo dwa więcej:D:D pisałam ja ŻoneczkaKrk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alaa tez bym sie chciala przytulac codziennie... ale odkad sie oficjalnie nie staramy po tym poronieniu to srednio na miesiac 8 razy... a w kwietniu tylko 4 razy bylo przytulanko i nie wiadomo czy na tym sie nie skonczy bo jestem zla na mojego P., palnal cos i nie wiem w co teraz mam wierzyc i jest mi ogromnie przykro a on jeszcze ma pretensje ze ja mam 'focha'... normalnie plakac mi sie chce.... kolejne z******te swieta....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nessaja Skąd ja to znam mam bardzo podobna sytuację dzisiaj..... Faceci mają Niewyparzone gęby a jak cos juz powiedzą to w pięty idzie normalnie :(ze se Myślisz co ja z nim w ogóle robie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale takie już jest to życie raz jest lepiej a raz gorzej niestety tylko ze gorzej to już konkretnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko na chwilke. chcialabym zyczyc wam spokojnych, mokrych a przede wszystkim owocnych Świąt Wielkanocynych.:-) buziaczki dla was wszystkich oraz waszych rodzin. I troszke spoznione ale szczere najlepsze zyczenia urodzinowe dla Zoneczki, oby spełniły się twoje marzenia. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alaa tym razem moj przegial sobie u mnie na calej linii.. a najgorsze jest to ze nie poczuwa sie do obowiazku przyjsc do mnie i mnie udobr******** troche mi zlosc juz minela ale nie odpuszcze pierwsza.. nie po takiej 'pomylce' ze tak to nazwe Ale tak jak mowisz, tacy juz sa faceci.. niech sie juz koncza te swieta bo juz chyba 5kg na plusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nessaja każda z nas ma takie lub podobne problemy. Ja na szczęście narazie nie narzekam. Jakies tam Kutnie są ale my odrazu sie godzimy. Strasznie duzo dyskutujemy i omawiamy problemy. Oboje twierdzimy ze to co juz przeszliśmy to nas wzmocnilo. Strata dzidzi jest ciężka dla wielu par, wy tez to daliście radę przerobić więc uważam ze przejdziecie juz wszystko. :-) Pisałam ja żoneczkakrk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór :P Korzystając z okazji ze dzis lany poniedziałek pojechaliśmy nad morze :) Troche sie polalismy :) Moje dziecko w kaloszach latalo po wodzie i zbierało wode do kaloszy wiec stwierdziłam ze mogłam go na boso puścić i przynajmniej nie musiałabym mu zmieniać mokrych spodni i skarpet :) Ale fajnie było :) Co jest najlepsze znalazłam kamień :) Płaski, szary ale na srodku miał białe koło na którym wyryta jest litera U :) Pierwszy raz cos takiego widziałam :) Jutro zrobie zdjęcie tego kamienia i wrzuce Wam na poczte :) I wysle jakies zdjęcie z dzisiejszej wycieczki :) .... Alaa ja mam tak samo :( Zrzucić jest ciezko ale jak sie zapomne to szybko te kg powracają :( Przed starankami rzucilam papierosy i rozpoczęlam akcje odchudzanie :) Dieta i *******ie chodzę na siłownie, nie biegam, nie ćwiczę :) Na co dzien w pracy latam pare godzin wiec ćwiczenia mam w ciagu dnia :) nawet mi to wychodziło bo zrzucilam chyba 4 kg w jakies niecałe 2 miesiace :) Ale co z tego jak na swieta pojechaliśmy do Polski, mama żarcia narobiła i w ciagu 3 tyg przybyło chyba 2 kg :( :( Ja jak schudne to musze sie z***biscie pilnować zeby za duzo nie jeść :( Chciałabym ważyć 55 kg i nie przejmować sie tym co jem tak jak moja znajoma :) Je za 10 osób a cały czas szczupła :) .... Goscdarka super ze fasoleczka pozwoliła Ci zjeść cos ze świątecznych smakołyków :) :) .... Kasia12 ale takie mocne masz? Ze na wkładce zostają czy tylko napadnięte jak sie wycierasz? Jak Ci sie uda to idz do niej prywatnie. Jak dzis szukałam polskiego lekarza u mnie ale najwcześniej wizyta na czwartek w ciagu dnia, gdzie ja w pracy jestem :( Jutro od rana bede dzwonic po wszystkich przychodniach moze na jutro uda mi sie gdzies załapać!! Ponoć paracetamol mozna wziąć na ból ale tego nie jestem pewna! .... Alaa, Nessaja ja z moim tez ostatnio mało działamy w łóżku :( Ale u nas goście sa i lipa :( Mozna tylko tak po cichaczu w łazience :P A ja lubię w sypialni :P A poza tym narazie przez te plamienia odpuscilismy sobie sexik i pozostaja nam inne sposoby :P Co do kłótni to bardzo Wam współczuje :( Tak jak pisalyscie faceci maja za długie jezory :( Ja ze swoim rzadko sie kłócę ale jak juz sie trafi to drzemy mordy na siebie ze szok :( Drzwi trzaskają, jakby mogły to garki by latały :( Pare dni sie do siebie nie odzywamy, tzn.tak służbowo gadamy a pozniej jest ok. ... Lece lulac :) Do jutra lachony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×