Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

Czesc dziewczyny Eweelka jak tam? robilas bete? jak sie czujesz? -- Iza trzymaj sie, wiem co czujesz ale to z czasem bedzie mijac i bedzie tylko lepiej. Tak jak Ci kolezanka napisala, pomodl sie teraz za Aniolka :* ja czesto to robie, bardzo czesto rozmawiam i prosze mojego Aniolka zeby opiekowal sie wszystkimi waszymi Aniolkami. Jak Ty napisalas o poronieniu to powiedzialam tak "opiekuj sie tym Aniolkiem bo jestes starszy, on moze czuc sie zagubiony a Ty mu pomoz zrozumiec cala ta sytuacje". Jestem z Toba :* -- Brzoskwinka super ze pecherzyk byl mega duzy :) czekamy teraz na dwie kreseczki -- Pelna nadziei Patrycja, najlepiej bedzie jak zrobisz bete. Czesto testy sikane nie wychodza pomimo ciazy. Na tarczycy niestety sie nie znam wiec nie podpowiem ale beta powinna wszystko rozjasnic. Trzymam kciuki zatem :) -- dziewczyny odezwe sie pozniej, zaraz ide do dentysty ;/ i juz robie w portki :/ ale powtarzam sobie - dla fasolki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :) Dzis chyba mam lepszy dzien choć na zewnątrz sie uśmiechem do ludzi itd ale w głowie ciagle siedzi ze jeszcze tydzien temu byłam w ciąży a dzis juz nie jestem :( :( Ale przynajmniej dzis jeszcze nie płakałam :D Ale nie bede Was zanudzać ;) Zastanawia mnie tyle jak długo ze mnie jeszcze lecieć bedzie??? No bo ile ja moge z tymi podpaskami łazić :P Voraz cieplej sie robi i mi sie zadek zaparzy :P :D .... Paola nie zaglądałam wczoraj do maila to nie zauwazylam :( Ale dzis jak wroce z pracy to nadrobie :) :) Wiem slonce ze Ciebie boli ze jeszcze nie masz wogole dzidzi ale uwierz mi ze wolałabym czekac tak długo jak Ty niż czuć sie tak jak teraz kiedy straciłam to co było mi dane :( :( Ale z całego serca zycze Ci zebys juz niedługo zobaczyła 2 kreseczki i zeby wszystko było wporzadku :) Zeby fasoleczka była zdrowa :) .... Alaa :* Domyslam sie co czujesz bo juz tyle czekasz ale wierze w to ze nic nie dzieje sie bez przyczyny. Moze jest tak ze musicie wszystko dokładnie zbadać i sprawdzić zeby w nastepnym cyklu sie udało i zeby wszystko było super :) Wiem ze to kolejny cykl czekania ale warto :) ... Eweelka :* Jak dzis???? Ponawiam pytanie dziewczyn czy robiłaś bete?? Kochana ja zaczynam sie zastanawiać czy nie za długo czekaliśmy z drugim :( U mnie Juz prawie 30stka na karku wiec moze i tu jest problem :( Ale próbować bedziemy :) ... Izulinka :* :* Daj znac jak po wizycie :) Czekamy na wesołe wieści :) ... Pełna nadziei trudno nam stwierdzić ze mozesz albo nie mozesz byc w ciąży :( :( Jest test domowy nie pokazał 2 kresek na najlepszym i najskuteczniejszym sposobem na sprawdzenie bedzie beta :) Jesli mieszkasz w Polsce. Mi tez mniej wiecej w okolicach implantacji było niedobrze chyba przez 3 dni i delikatne plamienia tez miałam. No i ciąża była :) Ale nigdy nie 100 procent pewności. Idz na bete jeśli masz możliwość ;) Trzymam kciuki :) ... Miłego dnia laski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Cześć dziewczynki :) Jestem i ja. Brzoskwinko zgadza się, mam dziś monitoring, na 14.40 jade. Zobaczymy co mi tam urosło. Miałam Ci wczoraj napisać ale tak mi łeb trzeszczał że skupić się nie mogłam: bardzo się ciesze że masz takiego dorodnego pęcherzyka!! od razu po przeczytaniu o nim do głowy przyszła mi myśl że napsioczyłaś, ponarzekałaś że Ci malutkie rosną a on Ci bach niespodziankę zrobił :) działaj teraz z mężem ile wlezie ale pod kątem przyjemności a nie zapłodnienia! :) fajnie że mąż nie musiał wyjeżdżać bo byłby to cios poniżej pasa. Pęcherzyk dorodny a tu męża brak... Ktoś tam czuwa nad Tobą :) zapewne Twój Aniołek :) oby za kilkanaście dni mogła nam pochwalić się dwoma kreseczkami :) 🌻 Iza tak jak dziewczyny piszą, płacz ile potrzebujesz. To troche oczyszcza dusze i umysł. I pisz nam też ile potrzebujesz o swojej stracie. Nie trzymaj tego w sobie. Są przecież dziewczyny które przez to samo przeszły więc rozumieją Cię doskonale i żadne pretensji nie będzie miała że wyrzucasz z siebie ten smutek :* 🌻 Nessaja powodzenia u sadysty, oby szybko i bez bólu się obeszło :) napisz później jak dziś się tato czuje. Kurcze mam nadzieje że Ty nie będziesz musiała walczyć z tą chorobą co babcia i tato. Są jakieś sposoby żeby jej uniknąć? 🌻 Pełna nadziei Patrycja - to jest bardzo fajne forum i tu raczej nie olewamy nowych staraczek, staramy się pomóc jeśli się znamy :) Zatem witaj. Tak jak dziewczyny Ci radzą, idź zrób badanie betaHCG. Będziesz miała 100% pewności :) im szybciej zrobisz tym lepiej. Jeśli jesteś w ciąży to lekarz jakies leki na podtrzymanie C***ewnie wypisze :) te plamki krwi świadczyły pewnie o zagnieżdżeniu :) ale lekarzami nie jesteśmy i Ci nie damy gwarancji niestety. Cuda się zdarzają, nawet z chorą tarczycą można zajść w ciążę :) zazwyczaj cykle miałaś regularne? tylko ten Ci się tak wydłuża? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak zrobiłam wczorraj bete i dzis po pracy odbiore wynik, ale naprawde na nic sie nei nastawiam, IZA85 ja tez tak mysle ze za długo czekam na drugie dziecko, moja córcia juz ma 4 latka, a mnie w tym roku stuknie 32 w lipcu, masakra, chyba przegapiałam swój moment i juz jest za późno, tak coś czuje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscdarka
ewęlka daj znać gdy juz odbierzesz wyniki :-* .... ja właśnie jestem po wizycie u rodzinnego i synek pełno leków a mi nic nie wolno brać tylko leżeć i odseperowac sie od synka :-( tylko jak skoro oboje w domu chorzy a M w pracy :-/ a najgorsze to ze stwierdził ze mam tarczyce i dal na badania :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Jestem i ja chociaż nikt o mnie nie pyta :( Byłam dziś na badaniach progesteron, estriadol i prolaktyna ale na wyniki muszę niestety tydzień czekać:( 🌼 Iza strasznie mi przykro :( płacz Kochana a ja razem z tobą to podobno pomaga. Jeśli będziesz mogła to od razu zacznij staranka słyszałam że jest łatwiej. brzoskwinka działajcie :) Paola śliczne zdjęcia:) piesek cudo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasik_85 jest tu tyle dziewczyn ze naprawde cięzko wszystkie spamiętać :*** napisz jak odbierzesz wyniki czy wszystko ok :) w którym dc robiłaś ?:) Eweelka koniecznie daj znać jak bedziesz już miała wyniki :) trzymam kciuki żebyś się pozytywnie zaskoczyła :) Maćkowa :*** jestem taka szczęśliwa że mam taki ładny pęcherzyk jakbym conajmniej serduszko słyszała :) działamy działamy :) nie nastawiam się że musi mi się udać,ale jakby się jednak udało miałabym cudowny prezent na urodziny i drugą rocznię ślubu :* nessaja molestuję codziennie już od kilku dni :) :* ja dopiero w połowie roboty ;/ masakra ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przezylam i nie bylo tak strasznie jak sie nastawialam :) troszke czasem zabolalo ale chyba tylko juz na samym koncu jak juz kamien usuwal. Za tydzien ide znowu :P masakra, jak sobie pomysle ile jeszcze kasy wyloze na zeby.. dzis stowe placilam... zeby tylko ta majowa wyplata byla lepsza niz ta kwietniowa... -- Iza ja przez tydzien krwawilam, potem klka dni przerwy i przez dwa tyg plamienia wiec ciezko powiedziec, ale na pierwsza @ nastaw sie ze moze byc obfita bo ze mnie lecialo jak z dziurawego wiadra -- Eweelka czekam na wynik z niecierpliwoscia, daj znac od razu -- Brzoskwinka nie ma innej opcji, jak juz pecherzyki takie duze urosly, maz w domu, przytulanki w trakcie to musi sie udac :) -- Paola jaki cudny piesek :) no swietny jest, tylko powiedz mi musisz go czesto kapac? -- Mackowa do taty bede jechac dopiero, napisze wieczorem bo teraz z nim nie rozmawialam jeszcze, odezwe sie napewno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nessaja kapiel pieska raz na dwa miesiace. I jak wystawa to przed wystawa;-) jutro jego pierwsza;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamy wynik z bety 880, wg wyniku wskazuje na 5/6 tc , kurka nie wiem co jest grane ale co mi tu nei gra, w piatek mam powtórzyć bete i porównać czy rosnie czy spada ale jak dla mnie wynik jest nie wiarydogny:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obawiam sie prędzej ze moze byc gdzie indziej zagniezdzone albo pusto jajo płodowe? nie wiem naczytalam takich różnych możliwych opcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tak na szybko do ewelki ja poszłam w 6 tyg i też nic nie było widać potem poszłam w 9 i już był zarodek biło serduszko także czekam spokojnie jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Wrocilam od lekarza, na prawym jajniku pecherzykow od groma i juz myslalam ze szlag mnie trafi ale doktorek zaczal sprawdzac lewy i okazalo sie ze jest pecherzyk, 18 mm :-) wynik dobry jak na 12 dzien cyklu :-) myslalam ze bedzie gorzej :-) mialam miec kuracje z poprzedniego miesiaca czyli dwa zastrzyki Menopuru i Ovitrelle na pekniecie i jak to doktorek mowi "wesoly weekend" w weekend ale powiedzialam mu ze 2 i 3 pracuje po 12 godzin wiec zmienil taktyke, zostalismy tylko przy zastrzyku na pekniecie. Stwierdzil ze pecherzyki jeszcze same podrosna troche i bez wspomagaczy no wiec jestem w miare zadowolona z wizyty, zwlaszcza ze zaplacilam 230 zamiast 430 ;) Brzoskwinko a Ty w ktorym dniu cyklu bylas na minitoringu? Eweelka jeszcze nic straconego :-) dlaczego uwazasz ze wynik jest jakis trefny? :-) Slonko glowa do gory!! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pełna nadziei Patrycja
Dziś zrobiłam 2 test, nadal negatywny, naczytałam się ze aby zajśc w ciąze wyniki nalezy miec 1-2 tsh a nie 94... wiec nie wiem, ale z drugiej strony czytam ze niektorym nie wykrywa ciąze test sikany, chyba juz wariuje, i nie chce dopuścić mysli ze moge nie być w ciązy, pierwszy raz od 8 miesięcy mam taką sutacje ze tak dlugo nie mam okresu, przy wysiłku bardzo boli mnie brzuch.. przy sprzątaniu bardzo boli, z rana bardzo kłuje.. nie wiem. jezeli w maju nie dostane okresu, wybieram sie do ginekologa, byc moze to wina tarczycy, bardzo boje się bezpłodności..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maćkowa zycze zeby Wam sie udalo wiec działajacie ostro:) Widzialam moje usg na super sprzecie w szpitali i kompletnie nic nie było wiec wydaje mi sie ze zas cos jest nie tak:( mam zle przeczucia po ostatniej wizycie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscdarka
ewęlka a jak byłas na usg to byl pecherzyk ciążowy? bo go widac juz od 5 tygodnia. a dzidzisia u nie ktorych widac od 6 a u innych od 9 tyg. to kwestia rozwoju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Eweelka Ty juz nic tam nie czytaj, nie doszukuj, nie wynajduj. Zrobisz druga bete i bedziesz wiedziec na czym stoisz. A poki co zabieraj corcie na podworko i zajmij sobie glowe czymkolwiek oby nie myslec o ciazy! :-) .... Pelna nadzieji Patrycjo nie czekaj za dlugo, nie odkladaj tego na pozniej. Lec do labolatorium, zrob se bete i sprawa sie wyjasni :-) testy domowe nie zawsze sie sprawdzaja. Gratuluje cierpliwoscie, ja na Twoim miejscu juz bym byla po becie i z wynikiem w reku :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscdarka
w sumie racja nie ma co gdybac tylko poczekac za kolejna beta :-) ja juz tez nic nie czytam i nie wchodze nawet na kalendarz ciążowy bo zas sobie wmawiam ze napewno z fasolka jest cos nie tak i szukam w sobie tych różnych objawów i zas nie moge spać :-) czekam od wizyty do wizyty i tyle... a kolejna 6 maja :-) ostatnio juz machal-a nóżkami :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam i ja już po wizycie :) Maćkowa to czeka Cię pracowity week :) działaj działaj intensywnie :D Brzoskwinka tak samo :) będziecie w ciąży razem mówię wam :) Ewelinka ja też jak byłam u gina, to był 26 chyba dzień cyklu i mi mówił że mam powiększone endo i że ciązy nie ma na pewno :) ale że podwozie pracuje ok później okazało się że ciąża była :) nie przekreslaj jeszcze wszystkiego, jak mówią dziewczyny jest u Ciebie za szybko po prostu, mi sie wydaje że gdyby plamienia coś oznaczały to beta nie była by taka wysoka, ale teraz trzeba czekać do piątku :) bądź silna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 mój fasolek mierzy dziś równe 6 cm, ginek sie śmiał że dawno nie widział takiego wierc**ięty, długo długo badał żeby go w końcu zmierzyć :) zdjęcie za to niestety mam niewyraźne, bo tam gdzie na nfz chodzę na kiepska drukarkę, ale zobaczyć tego małego człowieczka który się tam rusza, wierci i kręci jest nie do opisania po prostu :) a i najważniejsze że wszystko jest z nim ok ładnie sie rozwija i rośnie :) a ja z tej okazji wsunełam chesburgera mniam mniam :) miłego wieczoru w ogóle weekendu :) żebyście wypoczeły i sie zrelaksowały :) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok czuje sie ostatnio ignorowana...sprobuje jeszcze raz:)) bylam u ginki nie chciala mi robic monitoringu chce zaczacc od nastepnego cyklu. Jesli chodzi o mojego wyniki srednio jej sie podobaja bo miesci sie w dolnej granicy czyli 4%. no nic mam isc na monitoring a mojemu narazie polecila zdrowy ryb zycia i prenatal pro baby. moje wyniki lh i tsh i estradiol w 15dc jej sie podobal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Alaa no i widzisz?! Bylo tyle panikowac? :-) Od nowego cyklu zaczniesz monitoring i bedzie dobrze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny nie uwierzycie czego ja przed chwila doznałam :( :( Od niedzieli mam ogromne wzdęcia. Problemem dla mnie jest puścić baka :) Wstałam z sofy, spielam sie zeby bączek mógł sobie wylecieć i czuje ze wylatuje cos ze mnie :( Mysle sobie pewnie kolejny wielki skrzep krwi ale nie czułam "mokro" :( Polecialam do łazienki i myślałam ze zle na oczy widzę....... Na podpasce znalazłam płód :( :( Myślami ze spadnie k***a z tego kibla :( :( Moj M nie mógł uwierzyć :( Siedziałam chwile i sie zastanawiałam co mam zrobic :( ............... No ale co mogłam :( Zawinelam podpaske i wrzuciłam do śmietnika :( K***a dziewczyny nie jestem w stanie opisać emocji ktore teraz we mnie siedzą :( Serce mi sie łamie na pól :( W poniedziałek byłam na usg i ona nic nie widziała a dopiero teraz moja fasolka ze mnie wyleciała :( :( I na dodatek wyrzuciłam ja do śmietnika :( :( :( Totalna porażka :( Ja nawet nie jestem w stanie tego wszystkiego opisać słowami :( Ja byłam pewna ze moja fasolka juz w sobote wpadła do kibelka :( :( Ja pierdo............ :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alaa, tak jak Mackowa mowi, od nastepnego cyklu zaczniesz monitoring i musi sie udac :) -- Izulinka to swietnie ze fasolek zdrowo rosnie :) ktory tc? jak sie czujesz? -- Eweelka beta wykazala ciaze, nie mysl za duzo o tym bo sie nakrecasz. Poczekamy do piatku, moze fasolka tak sie schowala mocno w Tobie ze jeszcze jej nie widac :) -- Paola piesek jest naprawde sliczny, ale pewnie dbac o niego i jego futerko tez trzeba jakos specjalnie co? az milo by bylo sie przytulac do takiego misiaka :P -- Mackowa same dobre wiesci :) ciesze sie ze pecherzyki rosna w sile, a i dwie stowki zaoszczedzone :) no to wesoly weekend! :) -- bylam u taty, czuje sie chyba w miare dobrze ale jest podpiety pod ekg, co jakis czas podlaczaja go pod pompe i strasznie go dusi i boli nieraz. Lezy na sali reanimacyjnej, mnostwo aparatur, kabli itp... Ale humor mu dopisuje, to najwazniejsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mackowa no nie pocieszyla mnoe wynikami mojego są w dolnej granicy Nessaja współczuję jeśli chodzi o tate.... Ja mam uraz do szpitali póki co nieznosze tego miejsca źle mi się kojarzy Iza matko kochana nie wyobrażam sobie co ty musisz czuć kobieto :( trzymaj się dzielnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza... to jest straszne... to jest wstrzasajace widziec swoje malenstwo.. ze mnie jak je wyciagali tez ja widzialam i na dlugo zostal mi ten obraz w pamieci i czesto przywoluje mi sie przed oczami. Kochana moze lepiej zawiez swoja kruszynke do szpitala? oni tam zrobia im godny pochowek. Nie wiem jak tam ale u nas w polsce tak robia. Prosze nie wyrzucaj jej do smieci :( bedziesz miala okropne wyrzuty sumienia pozniej.. ja mialam wyrzuty ze nie pochowalam i zostawilam na spalenie w szpitalu. Przemysl to prosze kochana. Jestem z Toba i mow wszystko co masz na mysli, jak sie czujesz, co to za emocje.. jesli nie chcesz o tym rozmawiac okej, ale pamietaj ze zawsze Cie wyslucham :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nessaja dziekuje Ci za poranne, piękne słowa :) Nasze aniołki sie napewno spotkały :) Słowa Twoje wywołały u mnie wodospad łez ale po około godzinie byłam w stanie je opanować :) Dziekuje :) Kochana mam nadzieje ze tata poczuje sie lepiej :) Dobrze ze humor mu dopisuje :) :) Najważniejsze ze jest w szpitalu i robią wszystko zeby mu pomoc :) Duuzzzooo zdrowka dla taty zycze :) .... Makowa kochana :* Dziekuje za słowa otuchy :) :) Super ze jest pęcherzyk :) I to nawet spory :) Trzymam kciuki zeby urósł jeszcze raz taki :) :) No i meza z łóżka nie wypuszczaj :) .... Goscdarka zycze Wam duzo zdrowka :) Żebyście jak najszybciej wyzdrowieli :) .... Kasik85 jest nas naprawdę duzo :) Nie wspominamy o Tobie ale myślimy :) Nie raz juz tu i dziewczynach zapominalysmy :) Zaglądając do nas kochana chociaz co drugi dzien i napisz przynajmniej "dzien dobry" :) I koniecznie nam napisz jak wyniki jak je odbierzesz :) .... Paola widziałam zdjecia :) Piesio jest przecudny :) :) Znajoma ma takiego tylko ze brązowego i ma z******ty język :) Cudne sa te psy :) :) Ale Ty również ladniutka jestes :) :) .... Eweelka no beta nie kłamie :) Jak byłaś u gin to fasoleczka za mała była :) Ale napewno jest :) Trzymam kciuki kochana :) .... Pełna nadziei Patrycjo - beta i jeszcze raz beta :) .... Izulinka cudnie ze z fasoleczka wszystko jest dobrze :) Maleństwo tańczyli specjalnie dla Ciebie i dlatego nie mógł go gin zmierzyć :) Cudnie kochana :) Dbaj o siebie i maleństwo :) .... Alaa kochana ja pisałam do Ciebie chyba rano :) :* :* specjalnie dla Ciebie :) .... Idę spac :) Choć mi sie odechcialo po niespodziance na podpasce :( Dobranoc lachonki moje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×