Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

Cześć. motynka fajnie że u Ciebie wszystko ok:) Zostało już tylko 10 tygodni i malutki będzie z Tobą :D . Zaglądaj częściej jeśli możesz. Nasze ciężarówki gdzieś pouciekały i jakoś tak smutno u nas :( *** brzoskwinka ja też siedzę w domciu i też czasem się nudzę bo nie chce mi się ciągle sprzątać i też czasem gram w gry. *** Chwilowo jestem jakaś taka spokojna i wiem że niedługo mi się uda zobaczyć II kreseczki:) Niestety dopóki jakiś dół się nie przyplącze :) Ale na razie jest dobrze więc korzystam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewelka strzasznie mi przykro z twojego powodu. trzymaj sie tam i się nie poddawaj:) nie długo ci sie uda:) ja w piątek ide do lekarza i zobaczymy co mi powie. troche sie tym denerwuje przez to co sie ostatnio tutaj dzieje. mi tez powiedziała ze istnieje ryzyko poronienia:( po luteinie i kwasie foliowym plamienia ustąpiły. ostatnio wogóle ich nie miałam ale teraz znowu sie pojawiły ale nie takie brązowe jak wcześniej tylko takie beżowe. ale to pewnie ze stresu albo zmęczenia. jescze sie dzis ze swoim pokłóciłam bo mnie wkurzył bo do mnie nie ma czasu zadzwonić ale do kolegów by dzwonił co chwile. wczoraj tak samo pojechał do pracy a ze w trase jechał dopiero wieczorem to nie wracał do domu tylko został na stacji w firmie i oczywiście czasu nie miał zeby zadzownic ale zeby rozmawiać z klientka ze stacji to czas miał. oczywiście dał mi do zrozumienia ze mu PRZESZKADZAM!!! napisałam mu ze źle sie czuje bo głowa mi pekała to nawet sie nie odezwał....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscdarka
hejo dziewczyny trzymajcie kciuki za godzinę mam wizyte tak sie boje ze cos z kruszynka będzie nie tak no i mam nadzieję ze wezmnie mnie na oddział :-) a do tego moj M wchodzi ze mną po raz pierwszy do gabinetu :-) tak sie ciesze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goscdarka - czekamy na wiadomości od Ciebie :) pierwsze usg najważniejsze, pierwsza wizyta, cudnie :) pisz odrazu jak będzies coś wiedziała. :)):):)):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia12 - powiem szczerze że to bardzo przykre jak facet zlewa swoją kobietę. Dla Twojego Ty powinnaś być priorytetem. A jak długo jesteście już razem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia nie wiem czy dobrze zrozumiałam ? zarywa do klientek a nie ma czasu zadzwonic do ciebie czy napisac głupiego sms kiedy ty źle się czujesz.nie oceniam go kochana bo go nie znam ale to jest napewno przykre.nie wiem,może musicie szczerze porozmawiać? mój mąż jak sie źle czuję,czy jak mnie nawet brzuch boli albo jak mam okres to zawsze do mnie pisze co u mnie,czy lepiej się czuję i wgl. powinien dbac o ciebie,w szególności kochana że przecież jesteś w ciąży,(jesteś prawda ?tyle tu kaś że nie pamiętam która z was to cięzaróweczka ) :) powiedz mu co czujesz i że jest Ci przykro :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żoneczka nie wiem dlaczego może dłuższy czas nie słyszy a my się nie zorientowalimy mam taki żal do siebie że nic nie zauważyłam;( iza dzięki mam nadzieję że to jednak nie to;( nessaja może jednak nie nie chce żebyście uciekły sprzed monitorów ogólne mam nadwage więc nie wygląda to estetycznie;) kasia dziwna sytuacja;/ goscdarka trzymam kciuki czekamy na wieści

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Angelus wyslij fotke, no wyslij. Przeciez tu nie ma modelek hestesmy tylko my :) ja jestem bardzo ciekawa jak wygladasz Ty i Twoj brzusio :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żoneczko jesteśmy razem ponad 3 i pół roku. no niestety to jest przykre. tym bardziej ze wie ze ostatnio zle sie czułam. brzoskwinko nie to ze zarywa do innych. tamta akurat jest taka ze do żonatych tylko leci z łapami i daje sie klepać w 4litery. my akurat nie jestesmy małżenstwem wiec moge byc spokojna o to ze ona zacznie sie przylepiac. moj tez zawsze dzwonił i pisał jak miałam @ i pytał jak sie czuje. tak brzoskwinko jestem w ciązy:) tydzień temu sie dowiedziałam ale już wczesniej miałam co do tego podejrzenia. przed swietami zrobiłam test i były dwie kreski. ale dopiero tydzien temu byłam u lekarza bo wczesniej nie mogłam bo pogrzeb miałam akurat tego dnia jak ona przyjmowała. jeśli mam byc szczera to spokojna rozmowa nie pomoze ja musze na niego krzyczec wtedy rozumie.. a jak jeszcze nie odbiore od niego tel jak dzwoni to wtedy jest taki miły ze niczego mi nie odmawia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hdj dziewczyny czytam was codziennie ale nie miałam kiedy napisać ... Łzy mi ciekły jak czytalam wpisy izy i ewelki :( przykro mi dziewczyny wiem co czujecie ... Ale przyjdą te lepsze dni do każdej ... Mnie wczoraj bolal bok z lewej strony a raczej kół i się trochę wystraszylam ... Pójdę chyba do Gina wczesniej żeby się uspokoić bo to akurat te dni co stracilam tamtą ciąże ... Teraz chodze i myślę czy czuje się jeszcze w ciąży czy nie ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kobitki:) Eweelka - bardzo mi przykro:* Odezwij się jak tylko będziesz mogła. Angelusdominus - ale to już jest pewne, że nie słyszy? Może tylko nie dosłyszy? Mówił coś lekarz co teraz? Jakieś dodatkowe badania, zabieg może jakiś? Przesłałam Wam zdjęcie Kacperka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jovanka czekamy na wizytę u laryngologa 21 idziemy. Nie wiem czy całkowicie nie słyszy czy nie doslyszy ale jqk tak teraz mu ue przyglądamy to rzeczywiście nie jest za ciekawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jovanka, słodkość ten Twój Kacperek! :) Jaki nosek ma uroczy! Wzruszyłam się aż. :) Szkoda, że ja nie miałam 3D robionego... Cudnie zobaczyć swoje maleństwo tak realnie... . Angelus, nie znam się na laryngologii, ale mój Brat w dzieciństwie miał jakieś problemy ze słuchem... Pamiętam, że miał płukanie uszu i wycinane migdałki. Potem było ok i ma świetny słuch. Pewnie to nic poważnego. Wiem, że łatwo mi mówić, ale postaraj się nie denerwować na zapas. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscdarka
hejo jestem i ja :-) żonęczka to juz moja czwarta wizyta tyle ze pierwsza wspólna z mężem :-) bylo cudnie, malenstwo 6,5cm strasznie *****iwy tak fikal nóżkami i raczkami ze ledwo dało sie go zmierzyc :-) serduszko tez slicznie bilo :-) i tak jak chciałam od jutra na kilka dni do szpitala bo przez wymioty schudlam 2,5kg :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Motynko, ten nowy lekarz, do którego poszłam zrobił dls nas specjalnie jego buźkę w 3D, tak to miałam USG normalne. Ale ten nosek to rzeczywiście ma cudny:) Ja się poryczałam jak wyszliśmy z gabinetu:) Angelusdominus - no to do 21-gonie rozmyślaj, nie wymyślaj, nie obwiniaj siebie, tylko czekaj co powie specjalista. Trzymam kciuki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór!!! :) .... Motynka super ze zagladasz do nas :) :) Przesyłaj nam kochana ciążowe fluidy bo sie tu ostatnio same zle rzeczy dzieją :( :( Mamy nadzieje ze ciążowe fluidy pomogą :) Ciesze sie bardzo ze u Ciebie wszystko dobrze :) Dbajcie z dzidzia o siebie :) :) .... Kasik85 dobrze ze jestes spokojna bo chyba tego nam trzeba :) :) Spokoju i opanowania :) :) :* ... Kasiaa12 nie denerwuj sie!!!! Wszystko bedzie dobrze. Nie wywoluj wilka z lasu. A ze swoim musisz koniecznie pogadac bo przecież tak nie moze byc szczególnie ze teraz spodziewacie sie dziecka. Trzymam kciuki zeby wszystko sie poukładało :) :* A ktory to tydzien kochana u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angelus dawaj zdjęcie Twoje i dzieciaczków z brzuszkiem razem :) Estetycznie!!!!! Lalka Ty w ciąży jestes i dwoje dzieci juz :) :) A Ty myślisz ze ja taka lala :) Prawie 80kg :( :( A w ciąży nie jestem i jedno dziecko mam. Czekamy na zdjecia :* .... Kaasik89 jak masz możliwość to Pedz jak najszybciej do gina. Dmuchaj na zimne :* .... Goscdarka najważniejsze ze z dzidzia wszystko dobrze :) Dobrze ze idziesz na oddział. Wymioty minal i bedziesz mogła cieszyć sie ciąża :) Pisz do nas kochana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale slodziak z tego Kacperka;-);* Jestem nieprzytomna.. nie moglam w nocy spac bo cycki mnie bolaly:/ pierwszy raz mam takid cos:/ nie mam sily pracowac dzis. Mam nadzieje ze jakos zleci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz klne do siebie pod nosem w pracy. Tak rwa mnie ze szok. Nigdy nie mialam zadnego bolu piersi przed @. Nigdy.. nie wytrzymam :/// mialyscie tak po luteinie przed @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) dlugo mnie tu nie bylo, ale bylam nam morzem, bylo swietnie, pogoda dopisala, a moj chrzesniak jest boski, ma juz 19 miesiacy i mowi na mnie "Dodo" :) Ale czas wrocic do rzeczywistosci. Bylam wczoraj u doktorka, zinterpretowal moje wyniki, opowiadal ze nie wytworzyla sie jakas 2 warstwa jakiejs plazmy i ze moja fasolka byla juz calkiem spora:( pytal czy bardzo bolalo, mowilam ze tak, ze tabletki nie dzialaly -powiedzial ze to byla "namiastka porodu" :/ i padlo pytanie czy mialam juz nastepna @ po poronieniu - a ja jak taki glupek zupelnie zapomnialam o czyms takim jak @ no i sie okazalo ze juz sie spoznia pare dni:/ sprawdzil czy jama macicy jest czysta czy "cos" tam zostalo, ale jest ok, tylko @ brak:/ zastrzelcie mnie :( Iza85 :( znam ten widok, tylko ze moja fasolka miala w tej calej plazmie ciemna kropke i jakas zyle od tego w zdluz i miala ok 4 cm i wypadly mi takie 2:( Ewelka daj znac co sie dzieje Buziaki dla wszytskich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobrze że nie doda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo :) Stymulowana wkońcu wróciłaś :) i co teraz ?bedziesz miała wywoływaną lutką czy bedziecie czekac aż sama przyjdzie ? czyli nie masz jakieś tam wady macicy i nic złego się nie dzieje tak ? dobrze że troche wypoczełaś :*** ja dzisiaj znowu nie mam co robic ;/ cholerka ciągnie mnie do ćwiczeń,ale nie moge.chodzi za mną przemeblowanie pokoju ale też nie mogę :) wiecie co wczoraj był jakiś dziwny dzień,cały dzien chodziłam i coś jadłam co skończyłam to znowu myslałam o jedzeniu,przez cały dzien sama zjadam taką kostke sera żółtego,potem jeszcze jak na złość maz mi wieczorem moje ulubione paluszki cebulowe przywiózł i całą paczkę zjadłam :D i ogólnie ciągnęło mnie do samych niezdrowych rzeczy.musze dziś trochę przystopować bo nie chce przytyć:) IZA wczoraj podsunełaś mi pomysł z książkami więc już sobie wypożyczyłam ,tylko pogoda do kitu bo zimno trochę a ja lubie czytać na dworku :) Maćkowa :) halo ? jak tam starania ?:) już po owu tak ?:) i czujesz się juz w ciąży ?:) wiesz co ale by było fajnie jakby się nam obu udało w jednym czasie :***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja w piątek na bete ide :) nie wiem czy sie udało czy nie :) jakos się specjalnie nie nastawiam bo nic na to nie wskazuje,ale pisałam wam że w niedziele mam komunię,prawie 600 km ode mnie,i gdyby jednak ciąża była to może już piatek beta coś już wykaże i wolę miec ten wynik przy sobie tak na wszelki wypadek,lepiej dmuchac na zimne :) i ogólnie powiem wam że boję się tak długiej podróży ;( czy to prawda dziewczyny że po takich długich podróżach,gdzie człowiek siedzi w jednej pozycji praktycznie cały dzień moga się jakieś krwiaki w macicy robić? wczoraj mnie trochę brzuch bolał,ale dzisiaj juz jest cicho,za to jajnik prawy rwie.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzoskwinko nic mi nie mówił o wywołaniu. Powiedział ze jak do tygodnia nie dostane @ to mam mam przyjechac i oni powie co robic tzn jak zaczac nowa stymulacje bo nie ma co marnować czasu. Dziwne ale jak widac Wszytsko sie da zrobic;) mam wadę macicy bo nie wytwarza jakieś plazmy jakos tak ale nie trzeba tego operować. Mam leki i zastrzyki wiec jestem dobrej myśli:) krwiaki na macicy? Pierwsze slysze:/ ja dość duzo podróżuje samochodem i krwiakow nie mam wiec nie przejmuj sie:) u mnie pogoda te do d...pada i zimno i nic mu sie nie chce:/ trzymam kciuki za bete:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien doberek :) ... Paola nasz organizm lubi nam płatac figle i raz bola (.)(.) przed @ a raz nie. Ale ja zycze Ci aby Ciebie (.)(.) bolały nie na @ a na upragniona fasolkę :) :* Trzymam kciuki :) .... Maćkowa czekamy na 2 kreski :) Wierze ze tym razem sie uda :) .... Brzoskwinka juz nie moge sie doczekać piatku :) Mam jakies takie przeczucie ze tym razem sie udało i ze wszystko bedzie okay :) :* Co do podróży to powiem Ci ze jeśli beta pokaże ciaze to ja na Twoim miejscu chyba bym sie nie odważyła jechac tak daleko :( No w sumie nie musisz siedzieć cały czas, mozesz sobie fotel rozłożyć i mniej wiecej sie położyć ;) Ale na miejscu masz swoja lekarke do ktorej napiszesz i ona juz działa itd. O krwiakach na macicy nie słyszałam. Ale w sumie w piatek jak bedziesz miała wynik to mozesz sie tez skontaktować ze swoja gin i spytać jej czy wyjazd jest możliwy czy raczej go odradza. .... Stymulowana :* Dawno Cie kochana nie było ale ciesze sie ze wypoczelas :) :) Teraz masz sile na kolejny miesiąc starań :) :) Trzymam za Was kciuki :) :) Najważniejsze ze badania fasolki nie wykryły żadnych wad u Ciebie :) Teraz lekarz wie jak dzialac :) ... Miłego dnia laseczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stymulowana dopiero odczytałam ze to jednak jakas wada :( Ale ja tez jestem dobrej myśli. Lekarz juz wie co jest nie tak i moze odpowiednio dzialac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodzilo mi o takie krwiaki we wczesnej ciązy.podobno takie długie podróże w jednej pozycji przyczyniają się do takich krwiaków.ja tez dużo jeżdzę samochodem ale nie tyle godzin :) IZA boję się jak cholera ale no nie mam za bardzo jak odmówić.widzimy ich raz na kilka lat i juz jakiś czas temu potwierdziliśmy że bedziemy na pewno i wtedy nawet mi do głowy nie przyszło żeby pomyslec o ewentualnej ciązy,i to jeszcze te dni kiedy przypada @.ale jestem dobrej myśli.jeżeli Bog w tym cyklu dał mi taki piękny pęcherzyk dojrzały i taki cudny progesteron,i jeżeli się uda to bedzie czuwał.:)narazie nie wiem czy się wgl udało więc nie bede o tym myslec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza, tak, jest wada, ale taka na którą leki powinny zadziałać, więc będzie ok:) wczoraj się trochę zdołowałam jak dostałam kartę z wynikiem badania, na której są moje dane i pod tym ten okropny napis "poronienie", ale już to chowałam, nie będę zaglądać i jest ok. Przed chwilą przeszła mi przez głowę myśl, że może nie mam @ bo "wpadliśmy", przebiegłam przez mieszkanie szukając testu, ale nic nie znalazłam, z drugiej strony u mnie wszelkie testy zawodzą, ale tak mi przeszło przez głowę;) Brzoskwinko ja ogródka nie mam, ale jak czytać to tylko na słoneczku na balkonie z herbatką:) Paola z tymi (.)(.) to różnie bywa, mnie nigdy nie bolą, a po inseminacji w czasie brania Luteiny zaczęły boleć jak cholera, wmawiałam sobie, że to przez luteinę,a to była fasolka, więc trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny, dawno mnie nie bylo ewelka i iza przykro mi. Odebralam wyniki jajowody mam drozne macica w typowym kształcie. Na wypisie mam napisane rozpoznanie ze to niepłodność pierwotna. W sobote jade do gin. Mam nadzieje ze juz podejmie jakies konkretne kroki. W poniedzialek dowiedzialam sie ze kolega zostanie ojcem, ciesze sie ale mimo wszystko przykro sie zrobilo bo krotko sie starali i jeszcze co dwa tyg tylko sie widzieli ale to juz takie zycie niestety. Pozdrowiam goraco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stymulowana wlasnie chciałam wczesniej napisac czy bardzo z mężem uważaliście po utracie fasolki?? I mi tez przez myśl przeszło ze jeśli nie to moze wpadliscie :) No ale z drugiej strony lekarz sprawdzał czy jama macicy czysta to by cos wypatrzył!!! Chyba ze nie szukał tego co potrzeba :P Jak ja nie cierpię słowa poronienie :( .... Eska ciesze sie ze jajowody drożne :) :) Czekamy na wieści po wizycie u lekarza co Wam zalecił a ja trzymam kciuki :* ... Eweelka slonce jak u Ciebie? :* :* Daj znac kochana :* :*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×