Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

Brzoskwinia - baardzo z całego serca Ci gratuluję. :) super! jesteś DOWODEM na to że WARTO walczyć.. :) Ja wczoraj miałam negatywny owulacyjny, dziś też mam negatywny owulacyjny, a z wyliczeń wynika że owulacje mam mieć w niedziele. ahhh ciekawe czemu wychodzi negatywne..:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goscdarka - właśnie opowiedz co ci z tą tarczycą wyszło..? czy sama jeszcze nie wiesz? pita - nie poddawaj się, wygrałaś z chorobą to wygrasz ze wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki cudne wysłałam Wam mój cennik. Mam nadzieje że będziecie mogły go odczytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzoskwinka Uwazajcie na siebie i często postoje róbcie a ja trzymam kciuki zebyscie szczęśliwie dojechali i wrócili :) :) .... Maćkowa No to musi byc fasolka :) :) Trzymam kciuki :) :) Teraz sie uda :) Prześlij nam na poczte zdjecia sukni swojej :) .... Pita nie poddawaj sie :) Walcz a my bedziemy walczyć razem z Tobą :) :) ... Paola kurde jaki ten swiat mały :) :) Jak zrobisz test rano to pisz nam szybciutko ale mam przeczucie ze teraz Ci sie udało :) :) Podoba mi sie Twój wybór na cywilny :) Buty sa cudne :) :) Tylko czemu ja na obcasach nie moge chodzić :( :( .... Stymulowana daj znac jak bedziesz miała wynik bety :) Jutro go bedziesz miała???? Trzymam kciuki :) :) Bedzie dobrze - tak jak to lekarz powiedział :) .... Gośćdarka nie płacz!! Nie mozesz!!! I podłączam sie pod pytania dziewczyn - co sie dzieje???? Wszystko bedzie dobrze :) .... Zoneczka dziekuje za cennik :) Jutro sobie zerkne na niego :) Dzis juz mi sie laptopa nie chce odpalac. .... A ja juz tak oficjalnie moge Wam napisac ze 23 sierpnia o godz 16 w Kościele bierzemy ślub a pozniej na małe wesele zmykamy :) Ksiądz zalatwiony, termin zaklepany, sala zamowiona :) Mamusia moja spisała sie na medal :) Kochana moja :) :) .... Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ŻoneczkaKrk widzę że wesele na wypasie było wow.... Ja przewiduje 32 000max ma nadzieję się zmieścić. Super tu wieści na forum :) Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscdarka
hej dziewczyny wczoraj spalam bo dali jakieś krople na uspokojenie. niby nie jest to typowa tarczyca bo podstawowe tsh w normie ale jest duzy guz tarczycowy i beda sprawdzac czy rakówy, jesli nie to decyzja czy teraz operacja a jest jej ryzyko lecz jesli jej nie zrobia to guz będzie jeszcze rósł i moze udusic mnie lub dziecko. kolejna wersja ze moze uda wprowadzić sie silne leki ale operacja juz po poródzie :-( wciąż pełno badań różnych specjalistow i wyjde moze wtorek sroda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaZona
Goscdarka ooo cholibka :( lez w szpitalu ile trzeba, niech Cie dokladnie przebadaja. Zaproponuja napewno rozwiazanie najbezpieczniejsze dla Ciebie i dziecka. Wiec nie martw sie na zapas. Sciskam Cie mocno!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goscdarka nie martw się ją mam kilka guzkow na Tarczycu od iks lat Ale sa one obojetne Nie martw sie jak guz jest duzy to sprawdza czy rakowy ale zazwyczaj na tarczycy sa obojetne glowa dl gory!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i test pokazuje brak ciazy. Nie rozumiem nic. Brzuch juz dawno nie boli. Po luteinie nie powinien sie spozniac. No to czekam na @..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaZona
Paola leeeec na bete!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:) Chciałabym odpisać wszystkim , ale nie wiem czy mi się uda :) Czytałam was wczoraj, ale nie miałam jak odpisać. Iza to super z tym weselem :) My bierzemy tylko cywilny bo ja nie mogę. Mamy zamiar zrobić przyjęcie ,ale na 43 osoby, tylko najbliższa rodzina tzn rodzice, dziadkowie, rodzeństwo i chrzestni:) *** Pita, giubelli, taka oto ja, paulink WITAJCIE, super że się odezwałyście, piszcie częściej *** Stymulowana gratuluję!!!! strasznie się ciesze:) *** Zoneczka dzikujemy za cennik. *** Nie mogę zobaczyć tych sukni ślubnych :( *** Ewellka super że postanowiłaś z nami zostać:) *** gośćdarka trzymaj się dla dzidzi, na pewno wszystko będzie dobrze :) *** paulinka SUPER pomysł :) Ja oczywiście też zapraszam wszystkie:) Prawdopodobnie 13 września - na Lubelszczyzne *** brzoskwinka GRATULUJĘ :) Super to już mamy dwie nowe ciężaróweczki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wczoraj strasznie źle się czułam i pojawił mi się brązowy śluz a to jest dopiero 12dc. Dziś boli mnie brzuch i też mam plamienie na brązowo, nie wiem co się dzieję, nigdy tak nie miałam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laski moje kochane!:) Brzoswinko!!! Ale się cieszę!!! :):):) Stymulowana - no cudnie! Trzymam kciuki, żeby wszystko było w jak najlepszym porząsiu:) Eska - Ty się nic nie bój tylko myśl o tej wizycie pozytywnie, bo przecież ma Ci ona pomóc w staraniach o Twoje dzieciątko:) A każdy dzień przybliża Cię do tego, że trzymać je będziesz w ramionach i całować po każdym milimetrze stópeczki:) Mam nadzieję, że pamiętasz o tym? ❤️ Goscdarka - lekarze na pewno nie pozostaią Cię bez pomocy i zrobią wszystko, żeby ani Tobie, ani maluszkowi nic się nie stało:* Leż tam cierpliwie i staraj się myśleć pozytywnie - dla dziecka 🌻 Giubelli, ślepy pieronie, bywam tu! Lepiej byś na pocztę zajrzała;) Co do tych leków to co zalecają lekarze?Wiesz, w tej sytuacji to chyba nie ma co polegać na swoich przeczuciach tylko zastosować się do zaleceń. Tym bardziej, że lekarze mówią, że w tym trymestrze leki nie mają prawa jej zaszkodzić:* Paola - nadzieja umiera ostatnia, wiec trzymam kciuki za Ciebie bardzo, bardzo mocno! 🌻 Takaotoja - zazdroszczę Ci tego...biegania po schodach:P Poważnie! Już zapomniałam co to za uczucie;) Podj przy najbliższej okazji termin narodzin Dominiczka, bo byśmy dopisały tę informację do tabelki, żeby wszystko było jak należy:) Fiona - co za malinowy, słodki pyszczek z tej Twojej córuni!!! :*:*:* Motynka - łaaaaaaaaaa, my już niedługo! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angelusdominus - no i jak sprawa wygląda z tym słuchem małego? Pewnie jest Ci niesamowicie trudno, ale mam nadzieję, że w całym tym zamieszaniu starasz się znaleźć chwilkę dla siebie i maluszka w brzuszku? Pamiętaj, że to ważne dla niego:* Izulinka - no spóźnione, wiem, ale szczere: najlepsiejszego!!! ❤️ Eweelka - proszę, nie rezygnuj ze swojej walki:* Nawet sobie nie chcę wyobrażać co czujesz, ale wiedz, że tu zawsze masz wsparcie i my bez względu na wszystko będziemy Ci kibicowały! A ja to nawet mogę przebrać się za czirliderkę z wielkimi, błyszczącymi pomponami i mimo bólu kręgosłupa odtańczyć Ci jakiś mega seksowny taniec! Tylko pytanie czy na pewno tego chcesz... Paulinka121989 - no wiem, nie bywam ostatnio na forum oszałamiająco często, ale jest to spowodowane różnymi czynnikami, na temat których nie chce mi się teraz rozpisywać. Ale spoko, nic złego się nie dzieje. Będę pisała tak często jak mi się uda:* I Ciebie też proszę otroszkę optymizmu - zobacz ilu dziewczynom w końcu sie udało! :) Marta - opuściłaś nas już na dobre?:( Maćkowa - żebyś Ty wiedziała jak ja Ci kibicuję... Żebyś Ty miała choćby blade o tym pojęcie... ❤️ Pita - nie rezygnuj tylko dlatego, że uważasz, że ciąża nie jest C***isana! To jest tylko Twoje (jakże mylne) przekonanie. Gwarantuję Ci, że ktoś kto na tym świecie rozkłada karty ma w stosunku do Ciebie inne plany i na bank słania się ze śmiec****ak czyta Twoje tego typu wpisy:):):) 🌻 Zostań z nami i walcz! Nie Ty jedna masz chwile zwątpienia, złości, chcesz wszystko rzucić w cholerę i przestać myśleć o tych całych staraniach. I nie Ty jedna czujesz żal, że innym udaje się od razu, a Ty masz pod górkę. Kochana - jest tu tyle historii, ile dziewczyn na forum, każda ma swój bagaż i jesteśmy tu po, żeby się wspierać, walczyć, dzielić radościami, smutkami, wk*****i... Wszystkim. I Ty także jesteś nam potrzebna, więc głowa do góry, cycek do przodu, głęboki oddech i...jeszcze raz! Bardzo Ci kibicuję!:* ŻoneczkaKrk - śniłaś mi się wczoraj:) Z biało-szarym wózkiem:) Kasik_85 - przepraszam, ale niedojrzały palant z tego Twojego szwagra. Przecież nigdzie nie jest powiedziane, że w rodzinie wszyscy wszystkich muszą lubić, ale miarą dorosłości jest, by umieć się szanować i tolerować. Szkoda, że Twoja siostra nie zrobi z tym porządku. Ja z moim charakterkiem raz dwa wychowałabym takiego delikwencika, ani by się zorientował, że właśnie przechodzi cudowną przemianę! Do kościoła poszłabym z ukochanym, ale imprezę też bym odpuściła. :* Alaaa - czy Ty stosowałaś jakąs specjalną dietę, żeby schudnąć, czy po prostu postawiłaś na ruch? Coraz bardziej zaczyna mnie to interesować;) Nessaja - ależ Ci do twarzy z dzidziuniem!:) Iza85 - gratuluję ślubu:*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo halo. Dzisiejsza beta 537 wiec rośnie:) powiedzieliśmy juz mojej mamie i teściom, nie umiałam wytrzymać :) A tu wesela sie sZykuja hoho super:) powiem Wam ze ja rownież byłam za tym zeby wesele bylo małe, najlepiej w restauracji obiad i koniec, ale moj D chciał 2 dniowe weselicho wiec poszliśmy na kompromis i było 1dniowe na 70 osób ale z kamerzysta, fotografem i tym Wszytskim, fajnie było, ale wolałbym te pieniądze jakos inaczej zagospodarować ale cóż było minęło, a kiecka wciąż w szafie wisi:) musze w końcu wejść na nasza pocztę zobacYc co tam wysyłacie bo mega dawno na niej nie byłam. Ide dzis do teściowej na urodziny, Umówilam sie z reszta obecnych tam babeczek na "drinka" teraz musze cos wymyślić jakis powód dlaczego nie pije bo nie chce jeszcze Wszytskim ciotkom u całej rodzinie mowić What the f**k;) Buziakiiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pita82
Dziękuję Wam Dziewczyny za wsparcie, Jovanko pięknie mi napisałaś. Ja dziękuję Bogu, że jestem jako tako zdrowa i mogę cieszyć się życiem, bo jak sobie przypomnę ostatni miesiąc to mam ciarki. Ale jak to w życiu bywa, mam chwile zwątpienia i rezygnacji, myślę że każdy czasami takie coś odczuwa. *** Gośćdarka będzie dobrze, przeprowadzą cała potrzebną diagnostykę tego guza i będziesz wiedziała na czym stoisz. Wiem, że się boisz, skądś to znam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. Dziewczyny jestem tak podekscytowana bo dziś testy owu wyszły mi pozytywne. Juppi ja zaczynam:D:D:D jovanka - ja ostatnio nie mam snów. Nic a nic. Miło mi że Ci się śniłam, mam nadzieje że to był dobry sen:P goscdarka - oby okazało się że to nic takiego. moja siostra ma guza na tarczycy 4 cm. ale powiedziała że nie chce go ruszać bo woli się udusić niż być operowana i usypiana. może kiedyś jej się odmieni. ja miałam guza w piersi w 2010 roku. fibroadenoma jakoś tak się nazywał, wycieli śladu nie ma, nic się nie dzieje. wszystko jest ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscdarka
powiem wam dziewczyny ze nie boje sie operacji tylko o dzidzie boże nie przeżyje jesli cos sie stanie. dlaczego to gowno jest teraz gdy w koncu mam upragnionego maluszka. naprawdę mam dosc bo wyleczyli mnie z wymiotow a od wczoraj znów przez nerwy skręt zoladka musze sie zmuszac do jedzenia :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jovanka dziekuje za słowa otuchy to ja poprosze o ten taniec:):P Powoli dochodze do siebie, rana boli jak fix gorzej niz po cesarce, z bólem wstaje, z bólem sie kłade, wielki ból zeby sie obrócic z boku na bok, męki nie ziemskie przechodze , krew schodzi ze mnie z wielkimi skrzepami co tez nie przyjemnie jest:( psychika mi powoli siada :(:( czuje sie taka - do niczego:( tak bardzo marzec o drugim dzieciątku dlaczego wszystko mnie to spotyka:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny miałam się wczesniej odezwac ale jakoś nie miałam weny ... Kraków piękny i słoneczny :) z tych gorszych rzeczy to mój maz będzie miał operacje jeśli dalej chce grac w piłkę która kosztuje 6600 zł i nie wiadomo czy klub to pokryje także nasza rozbudowa domu będzie musiała poczekać ... A do tego w piątek byłam u doktorka i moja fasolka znów jest za mała jak na mój TC ;( boje się ze będzie tak jak w pierwszej ciąży ... Najgorsze ze nie ma żadnej magicznej tabletki która by nam pomogła :( trzeba czekać ... Za 3 tygodnie wizyta jeśli nic się wczesniej nie wydarzy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelka przykro mi ... Bądź silna :* Stymulowana i brzoskwinia cieszę się razem z wami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pita82
no! ja zamierzam dziś wieczorem zaszaleć. Wybieramy się z mężem na kolacje, a potem na potańcówki hehe. Wreszcie nie muszę martwić się, że dostanę ataku i wyląduję w szpitalu. Zamierzam się cieszyć chwilą i odpocząć od wszystkiego. Jestem taka szczęśliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JovankaJo wszystko co jasne zmieniłam na ciemne jak. Raz na jakiś czas najdzie mnie ochota na cos zalazanego to nie odmawiam ale ćwicze dużo więcej chociaż teraz coraz ładniejsza pogoda i nie chce się chodzić na ćwiczeniach. Pita a tobie co dolegalo??? Stymulowana pewnie ładny szok :) super się. Ciesze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem tu nowa.Wlasnie zaszalelismy z narzeczonym :) dzisiaj jest 12 dc.trzymajcie dziewczyny kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Paola o rety :( szkoda. Sciskam Cie mocno na pocieszenie :* Kaasik o rety, to sie wykosztujecie, ale zdrowko jest najwazniejsze. A co do Ciebie to mysl pozytywnie!! Nie zamartwiaj sie poki co ze dzieciatko za male, ktory to tydzien ciazy? Stymulowana fantastycznie ze beta rosnie, oby tak rosla i rosla.. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość esterap
Dokładnie wiem o czym mówicie. My staramy się od roku.lekarz jak mantrę powtarza "próbować, próbować", ale ja juz mam naprawdę różne mysli w głowie. mam zrobione wszystkie badania i niby wszystko jest ok. Ostatnio chodzi mi nawet taki pomysł po głowie, aby zacząć brać tabletki antykoncepcyjne i odstawić w pewnym momencie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mackowa 7t6d a fasolka mierzy 5 dni mniej ... Nie przejmowalabym się tak ale znów zaczyna się to co w pierwszej ciąży ... Ale juz nie myślę tyle rozmawiam z fasolka żeby rosła duża mam nadzieje ze uslucha mamusi ... Leże ile tylko się da ... A maz ma operacje juz 4 czerwca ... U bratowej tez nie ciekawie ... Macica nie współgra z powiększająca się fasolka i tez nie wiadomo co będzie .... Jakie to wszystko trudne ... Dziewczyny mam nadzieje ze jak zaraz zajdziecie w upragnioną ciąże to wszystko będzie ksiazkowo ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Kaasik im szybciej maz bedzie mial operacje tym lepiej, bedzie mogl pomoc Ci opiekowac sie dzieciatkiem :-) ma byc dobrze i koniec kropka. Stymulowana odczarowala forum i nie ma prawa byc zle!! Moze owulacje mialas pozniej i dlatego z obliczen wynika ze dzieciatko powinno byc wieksze. Lekarz nie kazal bety zrobic zeby sprawdzic czy przyrasta wlasciwie caly czas?! Powiedz dla maluszka ze jak nie bedzie sie Cieb sluchac to ciocia maćkowa wkroczy do akcji! ;) ... Jovanko jak milo jest poczytac Twoje eseje :-) i dziekuje za wsparcie :* ... Esterap hej :-) moze nie eksperymentuj na sobie bo wiecej krzywdy sobie mozesz wyrzadzic niz korzyści. Mialas monitoring cyklu robiony? Pecherzyki Ci rosnal? Pekaja? Maz badania nasienia robil? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×