Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

Czesc kochane. Brzoskwinka gratulacje, stymulowana dla Ciebie rowniez. Bardzo sie ciesze razem z Wami:) Mimo ze nikt sie o mnie nie pyta to wam napisze. Po wizycie ok. Jajowody mialam drozne wszystko w porzadku. U meza wyniki jak najbardziej dobre tylko moze miec jakis stan zapalny ale idzie jutro do lekarza zeby sie tym zajal. Dostalam clo bede brala od 3 dnia cyklu przez 5 dni i bede jezdzila na monitoring zobaczymy co bedzie sie dzialo. Tak jak wczesniej gin mowila ze pewnie jak wyreguluje mi sie cykl to sie uda. Mam nadzieje ze teraz po tych tabletkach bedzie dobrze:) Mam robic sobie tez testy owulacyjne tak dla siebie. Ogolnie czuje wewnetrzny spokoj, teraz wiem ze wszystko jest ok wiec sie uda na pewno tylko kwestia dni:) Brzoskwinka Ty tez bralas clo, prawda? Powiem Ci szczerze ze jestem dla mnie taka sila, widze ze Tobie sie udalo wiec nam tez sie uda, oby tak bylo:) Goscdarka bedzie dobrze, trzymam kciuki:) Czekam na wiadomosc od stymulowanej z niecierpliwoscia. Pozdrawiam Was i ciezarowki przesylasjcie nam ciazowe fliudy zeby to i nam sie udalo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziolszki czy do gina mam isc przed okresem ok 2-5 dni czy zaraz po , bo nie wiem na kiedy sie umawiac. A czytalam ze jesli jest robiona cytologia to najlepiej isc zaraz po @. No i zglupialam. Teraz dzialamy intensywnie poki meza mam w domu;) wczoraj odwiedzilam łódź;) milego dzionka. Poczytam was wieczorkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heja :-) Maćkowa moja zgaga 4dni mnie męczyła!! Ale już jest dobrze. Teraz męczy mnie@ która się zaczęła dobijać:-( Żoneczka świetna rozpiska weselna ;-) gdzie robiliście wesele? Bo my na ośrodku wczasowym i płaciliśmy 210 zł od osoby dorosłej i w tym było wesele - jedzenia ful i bardzo pyszne, tort i ciasto, noclegi dla gości no i poprawiony pod wiatą a tam pieczony prosiaczek. Ale z kościoła na salę było blisko, to za transport gości mało daliśmy, bo u Was to aż 900 zł wyszło?! A reszta była podobnie jak u Ciebie, ale trochę taniej nas to wyniosło. Już nie pamiętam ile dokładnie, ale trzydzieśc***arę tysięcy, max 35. I było jakoś tak, że to co wydaliśmy to nam się zwróciło w prezentach;-) no i za chwilę będzie druga rocznica, a nasi goście do dziś wspominają nasz ślub i wesele;-) było pięknie:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olala2013
Cześć dziewczyny! Jestem tu nowa więc od razu przepraszam za jakiekolwiek pomyłki :) z mężem staramy się o dzidziusia od stycznia. Mój przypadek jest taki, że w marcu nie miałam @ w kwietniu już tak. W tym momencie spóźnia mi się 2 tygodnie. W czwartek zrobiłam test (strasznie kręciło mi się w głowie) wyszedł pozytywny. Z niedowierzania zrobiłam drugi również dwie kreseczki :) następnego dnia poszłam do ginekologa, ale stwierdził że za wcześnie żeby cokolwiek zobaczyć tylko wykrył torbiel na jajniku 4.6cm na 3,5cm. Przepisał mi duphaston (czy któraś z Was go brała?) Wyszłam załamana przez co zrobiłam następny test i również wyszły dwie kreski. Dzisiaj zrobiłam badanie betaHCG. Jutro może będą wyniki a ja siedzę jak na szpilkach. W sumie zrobiłam pięć testów i we wszystkich wyszło, że zostane mamą :) każdy z innej firmy więc raczej małe prawdopodobieństwo pomyłki? Inne objawy: senność, czeste oddawanie moczu, ból piersi i brzucha, czasami to sie czuje jakbym miała zakwasy na brzuchu, pragnienie, zawroty głowy. Weszłam tu żeby porozmawiać z osobami które mają te same problemy, żeby czas szybciej minął bo siedzę jak na szpilkach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ja również chciałabym się przyłączyć... ;) czy mierzycie sobie temperaturę przez cały cykl?? ja właśnie zaczęłam już drugi cykl z clo i temperatura wręcz jest za wysoka... trzeci dzień 37, dodam, że nie jestem chora- właściwie nigdy nie choruje. Ciekawe czy temperatura ma znaczący wpływ na przebieg cyklu... Już dość długo staramy się o dzidzię :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza brzusio póki co nie boli mam caly czas mdłości wiec chyba wszystko gra ... Tylko nie mogę się denerwowac a u mnie z tym ciężko bo wszystko musi być idealnie ale staram się olewac wszystko ;) w pracy tez ... Gość Darka jak tam wyniki ? Stymulowana co dobrego słychać ? Eska wysylam fluidy tylko te same najlepsze wiec teraz tez ci się uda ;) Ewelka jak się czujesz fizycznie ? Lepiej ? Bo psychicznie to mogę się domyslec :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem dziewczyny :) wróciliśmy dziś o 2 w nocy.eska Tobie też clo pomoże :*trzymam kciuki.u mnie narazie okey wszystko.dzisiaj z rana byłam na badaniach i jak odbiore wyniki podejde do pracowni z nimi i może usg mi zrobi i popatrzy co tam słychać.komunia była ok.w kościele już myslałam że okresu dostałam ale to tylko śluz był.i plecy mi strasznie dokuczały,tak jakby coś mnie uciskało tak w dole pleców,a wiecie cały dzień przy stole w jednej pozycji i jeszcze krzesła niewyodne,podróż była w miarę ok.miałam poduszki,podkładałam sobie pod plecy tak żeby mnie nie bolały i było wygodnie i od czasu do czasu nogi rozprostowałam.oprócz tych pleców,boli mnie jeszcze czasami brzuch,i piersi lekko przy dotykaniu.mam nadzieje że wyniki dzisiaj bedą ok i że teraz bedzie już wszystko okey.i mam jeszcze inne zmartwienie,dziewczyny wczoraj zaginęła moja suczka ;/ Pusia ,nie ma jej do tej pory,szukałam jej w lesie,wczoraj mama też jej szukała w okolicy,dzisiaj jak na badania jechałam też się rozglądałam za nią i nigdzie jej nie ma;/ jestem załamana,nie moge powstrzymać łez,ja tak bardzo ją kocham i nie wyobrażam sobie jak to bedzie bez niej,nie bedzie na mnie czekać jak wrócę,cały czas mam ją przed oczami,staram się jakoś ogarnąć i opanować,ale nie mogę,wszyscy zawsze mówili że należy do rodziny.sorki ale nie mam siły wam wszystkim odpisać,poczytałam Was trochę i gratuluję Stymulowana !!! :* tak sie cieszę że się udało :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane:) chciałabym Wam wszytskim odpisywać, ale jakoś nie mam głowy ostatnio:( wybaczcie mi:( Brzoskwinko mnie też bolą plecy tak na dole, pamiętam , że zaczęły boleć w środę i brzuch też w środę bolał - wzięłam nurofen bo jeszcze nic nie wiedziałam:(u teściowej na urodzinach na krześle nie mogłam wysiedzieć bo tak mnie bolały i wczoraj troszkę, ale już nic nie brałam - jestem twarda:) oprócz tego nie czuję nic, nawet (.)(.) nie bolą, gdyby nie to, że nie dostałam @ w życiu bym się nie kapnela, że mogę być w ciąży - troszkę mnie to martwi bo może coś jest nie tak? ale tfu tfu tfu, wierzę, że będzie ok:) o 16 beta a o 18:15 wizyta u doktorka:) goscdarka daj Nam znać po badaniach:) nessaja proszę, proszę jaka trenerka nam tu się rodzi hihi, co to za ćwiczenia masz?? Alaa66 a kiedy ślub? przegapiłam? Paola1801 dobrze, że z piesiem już ok, teraz wyślij go na poszukiwania pieka brzoskwinki Iza85 pamiętam jak ja zamawiałam zaproszenia i te inne to chyba ze 2 dni na allegro, jakby to było wczoraj, a to już prawie 3 lata minęły ahh:) eska22 jak wszytsko jest ok to na pewno clo szybko zadziała:) trzymam kciuki:* olala2013 witaj:) po wynikach bety będziesz miała pewność:) Kaasik89 nie denerwuj się, nie stresuj, relaxxx:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olala2013
A może wiecie czy torbiel na jajniku może wpływać na wynik testów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzoskwinka to dobrze ze wszystk gra i huczy jak powinno :) kiedy idziesz na wizyte? :) -- Mackowa a u Ciebie ktory dc? :) -- Eska widzisz, teraz juz pojdzie z gorki :) nawet sie nie obejrzysz jak bedziesz cieszyc sie z dwoch kreseczek :) -- Iza a to staracie sie czy odpusciliscie ten cykl? -- Stymulowana kochana a Ty jak? kiedy wizyta? bo nie pamietam czy pisalas :P a cwiczenia zadne specjalne :P http://www.bycidealna.pl/2013/07/wyzwanie-30-dni-z-mel-b-tiffany.html pierwsze 2-3 dni zakwasy sa ale teraz juz nie ma zle :) ale spoce sie zawsze :P pierwszy raz widze choc drobne efekty jak cwicze wiec to mnie motywuje ;) -- Paulinka dzialacjei dzialajcie a moze pojdziesz do ginka z zupelnie inna sprawa :D -- okej, nie chce mi sie ale czas sie zbierac do pracy... Mackowa mowilam ze to kwestia czasu, zaczelo wlasnie padac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nessaja dzisiaj pojde na usg z wynikami juz .wiecie co jak wam napisałam że wszystko ok to znowu mnie zaczynają męczyć te plecy i brzuszek trochę mnie boli ;/ stymulowana jak ty sobie z tym radzisz ? ja nie moge prowadzić swobodnie samochodu bo mnie wtedy boli ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stymulowana tak dla porownania teraz sie zmierzylam i w ciagu tygodnia w talii ubylo mi 2 cm :D :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzoswkinka nie zadreczaj sie, macica sie powieksza wiec ma prawo tez bolec, ale dzis idziesz do ginka wiec powiedz mu o tym to pewnie uspokoi Cie ze to nic takiego ;) myslimy dziewczyny pozytywnie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nessaja ło matko 2 cm w tydzień, łał, szacun;) musiałabym męża przycisnąć, żeby trochę brzucha poćwiczył:) brzoskwinko wczoraj kupiłam plastry rozgrzewające,nic na nich nie jest napisane, że nie wolno stosować w ciąży - ale nie użyłam bo się bałam ps. jaka ja strachliwa;) myślę, że jedyną receptą na te plecki nasze jest leżenie, ale też dziś zapytam doktorka, chciaż dzisiaj nic mnie nie boli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stymulowana a nasza trenerka jest Alaa, ona mnie tak motywuje ze jak sie chce to sie potrafi ;) nasza Alaa dlugo juz cwiczy i sporo schudla wiec pomyslalam ze skoro ona daje rade to i ja dam :) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscdarka
:-) :-) hejo jestem i ja :-) miałam usg tarczycy jest jeden duzy guz 3na 2 cm i pełno małych bądź średniej wielkości do tego dużo jakichs zmian tylko jedna jakas rzecz byla w normie :-/ nie mam pojęcia co dalej co teraz bo nikt nic nie mówi :-( usg brzucha chociaż prawidlowe wiec chociaż to :-) lecz okazało sie ze w środę raczej nie wyjde bo jeszcze jakieś badania i konsultacje :-( ogólnie samopoczucie nie jest zle tylko leże i płacze bo juz wszystkie poszly do domu i nawet nie dostałam nikogo na pokój :-( wiec samutka bez żadnych znajomych na 6 os sali i oddziale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscdarka
czesc olala2013 ja przed zajśćiem w ciążę miałam torbiel chyba 3cm czy 4 juz nie pamiętam :-) mam go do teraz a to 13tc i ładnie sie wchlania. gdy robiłam testy wszystkie byly pozytywne a bylo ich pełno wykonanych :-) a ciąża na usg potwierdziła sie w 6 tc. bety nie robiłam ani razu :-) trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieje ze bedzie dobrze dziewczyny:) Brzoskwinka powiedz mi w ktorym cyklu z clo Udało sie? Przepraszam bede Cie teraz meczyc pytaniami. I w jakim czasie cyklu bralas tabletki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny. mam pytanie. ile czeka sie na wyniki badan glokozy, morfologii i moczu??? bo mam wizyte w piątek i nie wiem czy zdąze z wynikami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do wesel to jak byłam mała zawsze marzylam o dużym weselu a skończyło sie bez zaręczyn na spontanie pierwsza data w urzędzie stanu cywilnego, rodzeństwo, rodziców, chrzestnych i świadków zaprosilismy na obiad i tort do lokalu i tyle ;) za rok ślub kościelny i podobna sytuacja :) sukienka zamówiona przez internet za 300 zł z przesyłka i obiad u moich rodziców ... Kameralne ale nie żałuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscdarka
Eska 22 :-) hej ja tez zaszlam w ciążę z clo :-) udalo sie juz w drugim cyklu a brałam po jednej Tabletce od 5 do 9 dnia cyklu i zas ściśla kontrola i wyznaczone dni na " przytulanie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olala2013
goscdarka- dałaś mi nadzieje na to, że może jednak będzie dobrze :* :) nikt co ma ten sam przypadek jeszcze mi nie odpowiedział.. Dziękuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stymulowana tak 11.04 di tego czasu będziemy się zdrowo odżywiać i może fasolka przyjdzie troszkę później ale przyjdzie :) Nessaja kochana spadły cm a teraz się rozleniwilam czekam na kopa!!! :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i goscdarka kochana jak to są liczne guzy to nie masz się co martwić :) Mi tylko endokrynolog kazał zwrócić na to uwagę jak będę chciała zajść w ciążę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sie dziewczyny rozkrecacie ;) ... Ja leniwiec juz po pracy jestem i czekam na autobus do domciu ;) Słoneczko sie rozkręcilo i swieci cudnie :) Cieplutko jest :) i mam nadzieje ze taka pogoda juz zostanie :) .... Eska kochana jestem pewna ze któraś z dziewczyn pytała jak po wizycie wie dostaniesz klapsa w tyłeczek :P Ciszę sie ze jajowodów drożne ;) To najważniejsze ;) Uregulujecie cykle i na 100 procent sie uda ;) Jestem tego pewna i trzymam kciuki ;) ... Paulinka mi sie zdarzało ze chodziłam do gina zaraz po @ i robił mi cytologię :) Było tez tak ze chodziłam przed @. Nie wiem czy jest jakas różnica? :* .... Agniesia88 trzymam kciuki zeby to nie @ sie dobijał :) Tylko fasoleczka :) .... Olala jeśli testy sa pozytywne to nic tylko sie cieszyć ;) Przyjmuj leki i kontroluj wszystko u lekarza :) Gratuluje ;) Z tego co kojarzę to na naszym forum tylko goscdarka wlasnie ma torbiela. .... Hava ja nigdy nie mierzylam temp. wiec nie jestem w stanie Ci pomoc. Ale z tego co dziewczyny tu kiedys pisały to podwyższona temp moze świadczyć o ciąży :) .... Brzoskwinka super ze szczęśliwie Wrociliscie ;) Daj nam znac jak bedziesz miała jakies newsy po odebraniu wyników :) Przykro mi kochana z powodu psinki :( Nasza kiedys tez nam pare razy zwiewala ale wracała. A cieczki Twoja nie ma??? .... Nessaja kochana ten odpuscilismy :( Chciałam ale sie wystraszyłam. Pisałam juz wczesniej ze na necie wyczytałam ze przeziębienie w czasie zapladniania moze doprowadzić do wad genetycznych płodu i pozniej do poronienie. Ja byłam przeziebiona i na dodatek leki brałam. Nie mam pewności ze to przez to poronilam ale teraz jak tylko gardło zaczęło mnie bolec to stwierdziłam ze nie chce ryzykować :( Wiem głupie myślenie ale ...... Gratki kochana :) Ja chyba tez sie wezmę za moj wielki brzuch :) .... Gośćdarka najważniejsze ze z fasolka dobrze. Nie denerwuj sie lalka bo nie jest powiedziane ze sa to groźne guzy. Ja wiem ze łatwo mowić nie denerwuj sie ale postaraj sie :) Pomodl sie za siebie i Twoja fasolkę o wszystko sie ułoży :) Najważniejsze ze w szpitalu jestes i masz całodobowa opiekę :) Trymaj sie i nie płacz :) .... Kasia12 ja jak robiłam rano to po 15 tego samego dnia miałam do odbioru. Zależy od laboratorium. .... Kasik89 ja tez zawsze marzyłam o wielkim weselu :) Ale mi sie zmieniło :) Najważniejsze żebyśmy my byli szczęśliwi i zadowoleni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olala2013
Olala jeśli testy sa pozytywne to nic tylko sie cieszyć Przyjmuj leki i kontroluj wszystko u lekarza Gratuluje Z tego co kojarzę to na naszym forum tylko goscdarka wlasnie ma torbiela. Dziękuje.. To mnie podtrzymuje na duchu bo tylko myślę i płacze.. a jestem w takiej sytuacji, że w dzień kiedy robiłam test szefowa chciała dać mi wypowiedzenie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscdarka
olala :-) skoro to mam a jak teraz przeczytalam jestem tu taka jedyna ;-) to oczywiście ze musiałam odpisac, tez szukalam tu wsparcia, różnych odpowiedzi i je dostałam :-* po to tu jesteśmy :-D jak na moje to na 100% ciąża :-) *** Alaa ( kurcze mam krótka pamięć i pewnie przekrecam wasze nicki) :-) nie masz pojęcia jaki mi dalas promien szczęścia do serca :-* dziękuję dziękuję dziękuję *** WSZYSTKIM WAM DZIEWCZYNY DZIĘKUJĘ kazda tak mnie wspiera ze brakuje mi slow. lepiej niz prawdziwa rodzina :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ponawiam pytanie wpisze ktos mnie w tabeleczke na 11.06?;* Wysylam majla aby sunie odnalazl.. :* kurcze wspolczuje Ci bardzo. Tez kochasz swoja sunie jak ja swojego pieska. Dzis pani do mnie ze jak do weterynarza dzwonie 5:20 w niedziele to co dopiero bedzie z dzieckim:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×