Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

dziewczyny...beta skoczyła do 156,95...nie wiem co teraz,czy jest ok czy nie, nie wiem co mam mysleć,zgłupiałam.ginka każe poczekać az bedzie koło 1500 żeby można coś było zobaczyc na usg.narazie nie mam żadnych podejrzanych mocnych boli świadczących że cos złego może się dziać.tylko cyce mnie bolą;/ ale obawiam sie pozamacicznej ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzoskwinka14 Co to ta beta?? Bo dużo osób o tym pisze.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izus halka nr 2, aczkolwiek nr jeden tez by pasowala do Twojej sukni i nie jest zla ;-))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry moje kochane:* Witaj srem;) U mnie leje i leje i leje:( Wrocilam od dentysty sadysty;) Nessaja znieczulenie ci schodzi i dlatego tak cholernie swedzi;) tez tego nie lubie;p Angelus pisz od razu jak sie cos dowiesz! Wszystko bedzie ok:* jestesmy z toba;* Izulinka pipuniu ty moja:* staram sie napisac choc raz dziennie;) Iza i reszta lalek:*:*:* Ide na mala drzemke;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beta jest to badanie poziomu hormonu bHCG który wytwarza się w ciązy.taka próba ciązowa z krwi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulinka, znieczulnie schodzilo i zeszlo. Boli jak nie powiem co. Chyba apap nie podziala, ide od razu po ketonal ;/ -- Iza i jak z ta halka, zdecydowalas sie na cos? :) -- Brzoskwinka to ktory by wychodzil tc? mam nadzieje ze to jednak nie pozamaciczna :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izulinka data ślubu to 13 września :) *** ola już się nie stresuj tylko ciesz się:) a my razem z tobą:) torbiele czasem się robią z ciałka żółtego i nie są niebezpieczne. mi właśnie takie się robią. Niestety teraz chyba też mi się robi bo trochę tak czuję jakbym miała kolkę i ostatnio właśnie to było objawem:( *** kasia12 :) *** Iza myślę że nr 2 tak jak dziewczyny piszą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAMUŚKI 🌼 Majowa************27********18.01.2014*********Marcelinka Fiona************** 25********07.03.2014******** Wiktoria Taka oto ja********24*********?.03.2014**********Dominik CIĘŻARÓWKI 🌼 Giubelli ****************27 ********9cs******** 1dz ********tp 04.07.2014 motynka ***************24*********2cs******************** tp 23.07.2014 JovankaJo **************29 ******* 3cs******* 1dz ******* tp 23.07.2014 PauliśC*************** 22 ********15cs********1 dz ******* tp 30.07.2014 Angelusdominus *******23 ********3cs******* 4dz*********tp 08.08.2014 RozusPL **************21*********4cs********************* usmiech.gif bejbe27 ****************27 ****** 18cs******************** tp 16.08.2014 Goofcia*****************22********6cs*********1dz******** *tp 07.11.2014 Izulinka7***************24*********13cs********1dz******* *tp 15.11.2014 goscdarka ************24**********6cs*********2dz********tp 15.11.2014 AKTUALNE STARACZKI - 2014 🌼 Karolcia15031__________XX______1cs_______1dz______@21.03. 2014 Kaasik89______________25_______4cs_______1dz_____@14.04.2 014 paulinka121989_________25______10cs______1dz______@29.04. 2014 Stymulowana___________28______18cs______1dz______@03.05.2 014 brzoskwinka14__________21______14cs______1dz_____@9-10.05 .2014 marta86100____________28______75cs_______2dz_____@13.05. 2014 MackowaZona__________27______16cs_______1dz_____@20.05.20 14 IZA85_________________28______1cs_______2dz______@21.05.2 014 Pita82_________________32_______2cs______1dz_____@22.05. 2014 ŻoneczkaKrk___________26______1cs_______1dz_______@ 25.05.2014 Eska22________________22______17cs______1dz______@25.05.2 014 kasik_85______________28______15cs_______2dz______@27.05. 2014 Alaaa66_______________28______14cs_______1dz_____@30.05.2 014 paulinka121989_________25______11cs______1dz______@30.05. 2014 Eweelka_______________31______7cs________2dz_____@05.06.2 014 nessaja________________21______3cs_______1dz_____@08.06 .2014 Paola1801_____________22______9cs_______1dz______@11.06. 2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięuje Kochane! Wasza pomoc jest nieoceniona :) najchętniej wszystkie z Was bym przytuliła, na pocieszenie jak i podziękowanie!! :):):* Lecę się zdrzemnąć, czuje się gorzej zmęczona niż jakbym była po pracy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nessaja niestety nie mam fotek:( ten sprzet na którym miałam robione jest stary i nie wyraźny:( na 4 jestem umówiona na usg do innego lekarza bo dała mi skierowanie. i kazała zrobić między 2 a 13 czerwca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olala mi tez od razu nie założyła karty. dopiero tydzień temu także spokojnie.:) izulinka mam tak samo co tydzień odliczanie. w niedziele bedzie dokładnie 6 miesięcy do mojego terminu. ale i tak pewnie bedzie po terminie. dla mnie to nie ważne czy w terminie czy po. najważniejsze zeby było zdrowe i ze bedzie z nami:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny których nie ma w tabelce dopiszcie się będzie nam łatwiej. Jest nas dużo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje kochane!:) Mam tylko chwilę, bo zaraz zaczynam korki, a potem muszę gdzieś powkładać to, co wczoraj kupiliśmy, więc odpiszę tylko w skrócie, a następnym razem skrobnę cosik więcej. Olala2013 - kartę ciąży zakładają, gdy już bije serduszko, też tak miałam, luzik:) Angelusdominus - jestem z Tobą:* IZA85 - uśmiałam się jak przeczytałam Twój komentarz o moim tyłsonie (jak lubi go nazywać mój mąż:P) 🌻 Maćkowa - no nie mam już siły być dalej w ciąży, ale jeszcze troszkę muszę:) Ciężko mi cholernie, niewygodnie, łeeeee... Wczoraj nie było nas w domu...11 godzin. Z czego tylko 2 spędziliśmy w szkole rodzenia (EKSTRA SPRAWA!!!), resztę czasu łaziliśmy po sklepach. Wieczorem płakałam z bólu, bo kręgosłup tak mnie bolała, że nie mogłam się wyprostować... Ale mamy mnóstwo rzeczy:) A mojego M. nie można na chwilę spuścić z oka, bo tak chętnie wydaje na małego kasę jakbyśmy byli milionerami!... Co jest też słodkie:) Większość ubranek to właśnie on wybierał. Boże, jak słodko wygląda facet przebierający wśród maleńkich śpioszków...:) Wydaliśmy dużo... Jeszcze trochę nam brakuje, ale na szczęście trochę;) W ogóle to dawno nie spędziliśmy tak fajnego dnia razem:) Byliśmy też na lodach, na obiedzie w takiej stołówce, gdzie babeczka gotuje jak moja babcia po prostu, nawet znaleźliśmy sekundę, żeby kupić sobie buty:) Wszystkim dziewczynkom, którym nie mogę teraz odpisać przesyam gorące buziaczki:) Kocham Was!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pannaniewesoła
Przepraszam, że wykażę się jakąś niewiedzą, lecz naprawdę mnie to nurtuje. Czemu tak się dzieje, że niektóre z was starają się o dziecko od lat, z zerowym skutkiem, a niektóre zachodzą w ciążę od razu, bądź przez nieplanowaną wpadkę ? Co jest takiego w waszych organizmach, że nie może "zaskoczyć' ? Nie pragnę nikogo urazić, oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lasencje ta tabelka jest nieaktualna chyba:p Nessaja usowanego mialas zeba? A dostalas antybiotyk??? Ja jak usowalam osemki od reki dawali mi recepty na antybiotyk i ketonal. A co do ketonala, to lyknelam przy ostatniej @ plus 2 ibumy. Myslalam ze zoladek mi wyrwie...tak bolal ze looooj;( ale mi na @ tylko ketonal pomaga:( Panna tego to najstarsi gorale nie wiedza;) Jovanka tez cie kochamy nasz brzuchatku:-* Angelus pisz skarbo co i jak!!! Co z malenstwem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O jej ile pięknych zdjęć na maili:-D też muszę jakieś wysłać.a tabelka bardzo nieaktualna, nawet mnie w niej nie ma;-) jak siądę do komputera to się dopiszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcialabym miec to za soba jak wiekszosc was;d ale poki co nie zapowiada sie heheh. Wszystko co najgorsze juz bym chciala miec z glowy:D Ale tak sie nie da. Wiecie co tam gdzie chodze do biura to jedna idzie na l4 niedlugo. I mowi ze musi zalatwic sobie cesarke bo juz nie chce rodzic znowu naturalnie. Opowiadaa ze koszmar przezyla. Opowiadala o transfuzji krwi. O odczepieniu sie lozyska. O prawie przyduszeniu dziecka itp. Nie mam pojecia o tym nic ale ja jedyna rzecza ktorej sie bede zawsze bala to porod. Cala ciaze pewnie bylabym tym zestresowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paola ja się samego porodu nie boje.napewno jest to ból niewyobrażalny ale do przeżycia.boje się właśnie takich komplikacji,gdzie dzieją się własnie takie rzeczy,a czesto tez jest to z winy lekarza,dzidziuś rodzi się z niedotlenieniem,ze złamaną rączką lub nóżką,potem jakieś rehabilitacje,potem nie widomo jak to się bedzie zrastać,albo poród kleszczowy i masa innych rzeczy.i tez z tej perspektywy wolałabym cesarkę,to już operacja fakt,ale zawsze mniejsze ryzyko dla dzidziusia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane jestem w szpitalu mam miękka szyjke co może prowadzić do rozwarcia lekarz mówi że w ostatnim momencie przyjechalam ho jutro mogłoby być gorzej. A i będzie dziewczynka położenie miednicowe. Dostałam leki zobaczymy co będzie. Nie wiem ile będę leżeć le jak sobie pomyśle o tych moich dzieciaczki w domu to mi się ryczec chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niuśkaaaa
hej dziewczyny, chciała bym przedstawić wam swoją sytuację. a więc: 07.04 - ostatnia tabletka antykocepcyjna 11.04 - pierwszy dzien okresu trwał do 14.04 od 14 zaczełam robic testy owulacyjne, do 29 kwietnia pojawialy się ciagle dwie kreseczk ale jednak ta decyzjna byla jaśniejsza i od 30 do 6 maja dwie kreski w takim samym kolorze i okropny ból w jajnikach. (oczywiscie przytulanka codziennie) Moje cykle przed tabletkami trwały 28 dni. Okres powinnam wiec dostać 9 maja, 13 maja test negatywny zamiast okresu wydzielina biała z pochwy trroche jak mleko, gesta, nabrzmiałe piersi. co o Tym sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angelus trzymaj się, o dzieciaki się nie martw na pewno mąż coś zorganizuje, a dzieci się łatwo przystosowują i dużo lepiej znoszą niektóre sytuacje niż dorośli. a w razie czego to daj znać ciocie z forum przyjadą i się wszystkim zajmą :) A ty odpoczywaj i dbaj o siebie :) Dziewczynka to super o ile pamiętam to masz dwóch chłopców:) będzie miała bodygardów:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie też brak w tabelce :D mam nadzieje że to nie jest żaden znak......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. dziś mój tata do mnie zadzwonił i powiedział że chciałby mi coś powiedzieć ale nie może i kazał jutro na spokojnie przyjechać że jutro się dowiemy. a ja wystraszyłam się że cos się stało, że ktoś chory wsiadliśmy w auto i pojechaliśmy. na miejscu okazało się że wszyscy się dziwnie zachowują... mama tata siostra z facetem. tak jakby coś ukrywali. i nagle wchodzi moja babcia. myślę rany boskie coś z dziadkiem... a oni wyskakują z szampanem i prezentem na rocznicę ślubu którą mamy 25 maja. a 25 maja też będę robiła test. ciekawe czy będę miała prezencik w postaci 2 kresek. :) miło mieć taką rodzinę:):) aż się popłakałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
****a wogóle to witam nową koleżankę. ****jeśli chodzi o halkę to iza85 pamiętaj że jeśli suknia jest ciężka to pomnniejszy ci to koło. **** maćkowa jak przed okresem? ****ciekawe gdzie marta się podziewa.... ***goscdarka jak się czujesz? *** angelus pisz co tam dajel w tym szpitalu ci mówią! *** ewelka lepiej humorek? *** dziewczynki brzuchatki ślicznie wyglądacie:) ***lista ważnych rzeczy przed porodem przyda się mam nadzieje kiedyś, dziękujemy :* ***olala mnie lekarka karte żałożyła w 8 tyg. c. ***nessaja ależ Ty będziesz miała piękne ząbki:P *** całuję całą reszte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od 2 dni boli mnie brzuch tak jakbym miała dostać okres... dziwne. okres dopiero za ponad tydzień ma być najwcześniej. wczoraj mierzyłam miałam 36,2 a dziś po pracy mierzyłam miałam 37,00. hmmm nie wiem co myśleć. wymyślam już chyba na siłę. :) ależ by było cudnie. owulacje miałam w poniedziałek. jakoś szybko mi płyną te dni. raaaaany dopiero miałam 19 lat !!!!!!!! a tu 26. leci jak z pioruna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzoskwinko, beta rosnie? Nie napisze tego, zeby nie zapeszyc, ale pewnie wiesz jakie mysli chodza mi po glowie. :) . Witam nowe dziewczyny! . Angelus, teraz lez, odpoczywaj. To najwazniejsze dla Twojej malutkiej coreczki. Dzieciakom w domu wyjasnisz swoja nieobecnosc. Nie martw sie, dadza sobie rade. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×