Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

Gość elilkaa
Zoneczka ja tez mam miec @ 25.test robilam dwa dni temu bo zglupialam.oczywiście negatyw.ale czekam..chociaż czuje ze nic z tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski. Zastanawiam sie czy jednek nie przelozyc tej wizyty u gina... umowilam sie na 27.05. A co jesli dostane w tym dniu @?? Wypada mi niby 28-30.05 ale mam nieregularne... kurde doradzcie bo zglupialam. Chyba ze jakbym dostala to pojde i pogadam z nim tylko, powiem ze to juz rok staran i nic i zeby mi powiadzial jakie badania porobic i w ogole???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulinka ja myślę żebyś nie przekładała. Może akurat małpy nie będzie;-) a jeśli będzie to warto pójść chociaż na konsultacje. Niech Ci powie jak masz się przygotować do ciąży, jakie badania zrobić. Termin masz już umówiony, więc nie odpuszczaj:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hiello laski :) ... Majowa staraczka witaj na pokładzie :) :) .... Kurczę dziewczyny ale my duzo złych znaków widzimy :) Biedronki, pająki :) :) heheh Niech se te zwierzątka żyją ale do mnie niech sie nie zbliżają :) .... Eweelka slonce generalnie jesli sie podczas okresu oczyszcze to moglibyśmy juz dzialac. Ale czekamy do sierpnia - wytrzymam :) .... Goscdarka Ty pipo jedna masz sie oszczędzać a nie latasz. Siadają na tyłek i siedź :) .... 87srem a Ty gdzie??? Albo juz gdzies pominelam Twoje wpisy? .... Eska a robiłaś test?? Bo moze @ nie przyjdzie? :) Trzymam mocno kciuki :) :) .... Maćkowa oficjalnie Wam gratuluje :) :) I tak jak maz mówił ze te trzy 7 musza byc szczęśliwe :) :) :* .... O włosach słyszałam ze nie powinno sie farbować szczególnie w I trymestrze, nawet wali farba jest bez amoniaku. Bo sama farba śmierdzi a to chemia straszna. A paznokcie? Nie słyszałam ale jakby nie było to te śmierdzą te lakiery. Mysle ze to bardziej chodzi o zmywać do paznokci. .... Zoneczka cały czas trzymam za Ciebie kciuki zeby była fasoleczka :) :* Z niecierpliwością czekam kiedy zrobisz test :) .... Kasik 85 na Twój tescik tez czekam :) i trzymam kciuki :) .... Brzoskwinka kochanie Ty moje :) Gratuluje Ci ogromnie :) :) Tyle czekania i tyle cierpień zostało Ci wynagrodzone :) A co do tej bety ktora Ci spadła. To jesli robiłaś ja w tym samym laboratorium co zamiast progesteronu zrobili Cj cholesterol to zapewne cos p**********i a Ty sie biedna stresowalas :) :) Uwazaj teraz na siebie i fasoleczke :) Gratuluje slonce :* .... A tak wogole jak kiedys bam mała to było takie przysłowie odnośnie poczęć :) "W marcu koty, w kwietniu psy, w maju ludzie czyli My" :) :) No i sie sprawdza :) Juz ile ciężarówek z maja mamy a tu sie zaraz następne szykują :) :) Boski jest ten maj :) .... Karcia a moze za tydzien idz do innego giną ktory odrazu uznaje ciaze?? Niech drugi zbada i powie Ci ze jest ciąża, a nie teraz bedziesz czekała 2 tyg albo i wiecej :( .... Zoneczka kochana ja uważam ze test zrobiony jest za wczesnie :( Ja wiem ze ciezko wytrzymać ale ja zrobiłam test 3 dni po spodziewanej @ i druga kreseczki to buła taka bladziocha ze szok. A to juz było 3 dni po terminie @. Wiec naprawdę sie nie przejmuj. Moim zdaniem nie kupuj narazie testów. Nastaw sie ze kolejny zrobisz najwcześniej we wtorek rano! Wtedy bedzie większa pewność :) Bedzie dobrze kochana :) .... Ja tez czekam na @ :( Mialbyc wczoraj nie ma. Dzis tez nie ma jeszcze :( :( Jeszcze nigdy tak nie wyczekiwalam okresu!! Co miesiac modliłam sie zeby nie przyszedł a tera sie stresuje jak go nie ma :( :( Dobranoc laseczki moje :) I raz jeszcze gratuluje ciezaroweczkom świeżym :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulinka ja tez bym nie odwolywala. Tak jak Agniesia pisze - moze @ nie przyjdzie. Udało Ci sie zarejestrować wczesniej i niech tak zostanie :) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok. Pojde;) jak was nie kochac laski:* na kazde pytanie odpowiedz sie znajdzie:) :*:*:* moje siostrzyczki forumowe:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Paulinka wymigowywańcu Ty jeden. Isc, isc i jeszcze raz isc na wizyte do gina. No ewentualnie mozesz tez pojechac :-) nie ma co przekladac bo nastepny cykl w plecy bedzie jak bedziesz sie tak wybierac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem i ja:) Maćkowa - wiedziałam:) Gratuluję jeszcze raz:) Brzoskwinko - ściskam, kłaniam się w pas i gratuluję:) Rozumiem Twój zachwyt kropeczką. Zaraz przypomniało mi się moje zdjęcie z 5 tygodnia i najpiękniejsze w świecie 2 milimetry mojego szczęścia...:) Cudnie kochana:) Paulinka121989 - co Ci teraz do głowy przychodzi z tym odwoływaniem wizyty? Przecież nawet jeśli dostaniesz @ to będziesz miał okazję pogadać z nim o wszystkim, nakreślić całą sytuację, poprosić o skierowanie na wszystkie potrzebne badania... Same korzyści! Proszę się natychmiast ogarnąć;) Kasik - dalej Cię tak suszy? Czy przeszło? Ile płynów dziennie spożywasz? A zauważyłaś, że częściej też sikasz przy tym pragnieniu? Jutro dziewczynki wyślę Wam kolejne materiały ze szkoły rodzenia, bo jestem dziś po drugich zajęciach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To pisze ja IZA85 :) @ sie zaczyna :) Brzuch zaczyna porządnie bolec :) :) Głupia ja jestem :) Z @ sie cieszyć :) :) To chyba nie to forum :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dasza86
Hej, witam jestem tu nowa i liczę na rzetelną odpowiedź :) podkreślam nie jestem jakąś nastolatką i sprawę ciąży traktuję bardzo poważnie. Wczoraj po południu około 17 kochałam się z mężem dwukrotnie, podkreślę że bardzo zależy nam na dziecku. Chodzi o to że wieczorem około 23 czułam ból jajnika (prawdopodobnie owulacja - tak przynajmniej wychodzi mi z cyklu) i tu pojawia się moje pytanie. Czy jest szansa że doszło do zapłodnienia? Czytałam o przeżywalności plemników ale już sama nie wiem w co wierzyć... Bardzo chcemy mieć dzidziusia a jak na razie nic z tego nie wychodzi... Dlatego chwytam się już każdej szansy i nadziei.. Proszę o radę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Dzien dobry :-) I ktory to powiedzial ze kobiety w ciazy duzo spia? Ja od 5 juz sie obudzilam i zasnac nie moge a poszlam spac prawie o polnocy bo...zasnac nie moglam :p i jeszcze zeby to bul pierwszy raz a to nie, od wtorku juz mam takie pobudki :-) a w poniedzialek jak do pracy trzeba bedzie sie zwlec o 5 to pewnie sil nie bede miala :-) ..... Iza kurcze dobrze ze @ sie zaczal, kamyk z serca prawda? :-) ciesze sie razem z Toba :-) Mozesz teraz spokojnie szykowac sie do slubu :-) .... Jovanko to czekamy na materialy ze szkoly rodzenia :-) kurcze chyba zaczyna pomalu docierac do mnie ze i mi one za jakis czas sie przydadza, tfu tfu zeby nie zapeszyc :-) .... Dasza witam Cie :-) szczerze Ci powiem ze niestety nie uzyskasz na tym forum konkretnej odpowiedzi bo nikt nie jest jasnowidzem :/ ale moze to i lepiej?! Uzbrój sie w cierpliwosc :-) jezeli dzialaliscie faktycznie w czasie owulacji to jest szansa ze sie uda :-) a powiedz jak dlugi sie staracie? Badania jakies robilas? Jestes pewna ze masz owulacje? Wiesz mnie jajniki w czasie przewidywanej owulacji tez bolaly ale jak poszlam do gina to okazalo sie ze w 12 dniu cyklu pecherzyki sa tak mizerne ze dziecka z tego by nie bylo. Hormony sobie badalas? Z tarczyca jest wszystko w porzadku? :-) posluchaj teraz pozostaje Ci zajac glowe czyms innym niz mysli o dziecku, planuj urlop , zacznij cwiczyc, skup sie na pracy i zostan pracownikiem miesiaca... bo psychika tez ma bardzo duze znaczenie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Laski, ale mialam schiza przed chwila. Zaszlam do lazienki, usiadlam na tronie i patrze a na podlodze lezy robaczek. Taki dlugi ale maly. I sie nie ruszal. Wiecie o czym od razu pomyslalam? O tych martwych biedronkach i pajaku z wlochatymi nogami :( zerwalam sie na rowne nogi, wzielam kawalek papieru i tycnelam stworzenie! Ale sie pieknie wic zaczelo i krecic na wszystkie strony swiata :-) kamien spadl mi z serca :-) a robaczka wypuscilam na podworko :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Zrobiłam rano test i wyszedł oczywiście negatywny :( A miałam nadzieję że chociaż bladziocha się pokaże :( brzuch mnie boli i nadal mam sucho w ustach, a prawie cały czas piję małe łyczki, ale piję i oczywiście częściej do wc chodzę. Ale pewnie tym cyklu się nie udało :( A najgorsze jest to, że miałam zacząć brać clo, ale nie mogę się dostać do mojej ginki, bo nie ma już miejsc i muszę czekać do następnego cyklu :( Mam jeszcze nadzieję, że może nie przyjdzie, a test zrobiłam za wcześnie:) Miłego dnia wam życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewuchy :) ja sobie leniuchuje po śniadanku właśnie :) kurcze ciężko mi się w nocy śpi :/ IZA no nie wiem czy była pomyłka czy nie,bo pierwszy wynik z 9.05 to 160, potem z 12.05 to 40,z 16.05 to już 153 albo 159 i z 18.05 to 1074.jeśli tego 12 ,maja by się pomylili to 16 maja beta powinna byc dużo większa a była praktycznie na tym samym poziomie. nie wiem co się tam działo .ważne że wszystko jest okey :) dla mnie to mój osobisty mały cud :) moje modlitwy zostały wysłuchane :* paulinka nie przekładaj wizyty:) może nie przyjdzie @ :) a nawet jesli to może na samym początku nie bedzie dużego krwawienia i cie zbada:) Maćkowa ja tez po północy zasnełam i już po 6 nie spałam.:) a ile razy się w nocy budziłam :) weź ty przestan z tymi robaczkami :) wszystko bedzie okey i żadne robaczki,pająki i biedronki nam nie przeszkodza :) Dasza no jesli kochaliście się tego samego dnia no to przeciez to jasne że są bardzo duże szanse :) ale to że bolał Cię jajnik nie oznacza owulacji.jajnik może boleć po owulacji albo jeszcze kilka dni przed,a może to być ból nie związany wgl z owulacją,owulacje potwierdzi Ci TYLKO usg.ja w tym cyklu miałam straszny ból jajnika 14 dc a owulację miałam koło 18 dc więc sama widzisz :) kasik_85 trzymam kciuki żeby nie przyszła małpa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzoskwinika wiedzialam ze bedzie dobrze:) ale sie ciesze ten maj jest cudowny co do naszych kresek niech trwa najdluzej i niech wszystkie zobacza co najawazniejsze. Zoneczka Kasia nie zalamujcie sie jeszcze dopoki nie ma okresu to jest nadzieja. Ja juz wczoraj myslalam ze dostane w nocy bo brzuch mnie bolal inaczej niz ostatnio wlasnie tak na okres nawet na noc sie juz zabezpieczylam a rano wstaje a tu czysto, pewnie dzis bedzie @., Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja się chyba załamię! Mi to zawsze wiatr w oczy, kłody pod nogi i pod górę! I jeszcze wiele innych nieszczęść. Małpa się skończyła, a trzymała dość długo, bo jeszcze wczoraj brudziłam, a nie powinnam. No a teraz piecze i boli. Pewnie teraz do mnie się coś przyplątało. Ostatnio miesiąc przerwy, bo stan zapalny, teraz znowu. W dodatku na twarzy wyskoczyła mi opryszczka gigant, przez ze cholerne upały. Jestem taka osłabiona, że chyba położę się i umrę, bo nic dobrego ze mnie nie będzie:-( i oczywiście wszystko to w idealnym terminie!!! W poniedziałek nasza drugą rocznica ślubu i oczywiście dni płodne!!!! Dlaczego wszystko się musi mnie czepiać w niewłaściwych momentach??? Będę chyba płakać:'(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z rana i ja :D Maćkowa czorcie nie doszukuj się żadnych znaków. Usiądź na pupci pomacaj brzucholek, i chodź ja też wiem że teraz jeszcze ciężko jest uwierzyć, ale Uwierz!! że siedzi tam mały fasolek, że się kształtuje, formuje, więc weź głęboki oddech i ciesz się dniem :* -- Kasik 85 a kiedy masz @ dostać ?? może za szybko zrobiłaś co?? wiesz, że negatywny test, jeszcze nic nie przesądza :) głowa do góry !! jak nie my to kto?? :D -- Iza ło matko jestem kotem :D :D :D marcowym :D hehe a tak poważnie dobrze, że @ przylazła, jakbym to źle nie brzmiało, przed toba 3 @ i ruszasz dalej z koksem :D my Cię tak tu zagadamy, że nawet nie poczujesz kiedy już będzie sierpień, będziesz maszerować w białej sukni ah ah się rozmarzyłam :) -- Jovanka czekamy z niecierpliwością czekamy :* a opowiadaj nam jak ty się czujesz w ogóle, te upały przyjemności nie sprawiają niestety co :* -- paulinka łobuzie suń do gina jak tylko termin będzie :) nie przyjmujemy innego rozwiązania !! :* -- Żoneczka musisz wytrzymać jeszcze troszkę, testy przed @ nie są na 100% pewne, ba nawet po terminie @ moga byc negatywy, pamiętaj że pozytywne myślenie to połowa sukcesu :* -- Karcia mój gin też zbyt wczesnie to niezbyt chętny i rozgadany, dopiero na wizycie z serduszkiem bijącym rozwinoł temat, pogadał, popytał, założył kartę, różnie to bywa, zależy od lekarza, nic się nie martw ;) -- eska mam nadzieję, że to jednak nie @ ;) -- agniesia słońce do poniedziałku jest jeszcze trochę czasu, może przejdzie, bądź dobrej myśli, nie poddawaj się :) -- u mnie tez ze spaniem ciężko eh jest strasznie duszno w nocy, dziś zasnąć nie mogłam, w nocy się co chwila budziłam a wstałam o 7.00 bo koszą u nas rowy, a ja z otwartym oknem śpię, a że c***anowie są tak pracowicie to równo o 7 odpalają maszyny ;/ eh cieszę się że jest ciepło, ale te upały mnie wykańczają normalnie eh jestem zmęczona już zaraz po obudzeniu ;D miłego i spokojnego dnia nam życzę ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ;* Co z nasza Marta? Gofcia? Juz nie wspomne o bejbe.. Czyzby nas opuscily?:( Giubelli a Ty zapomnialas chyba o nas :( mam do Ciebie pytanko. Po jakim czasie jak mialas torbiel (wyczytalam z forum) zaszlas w ciaze? Mackowa nie patrz na zadne robactwa bo to jakies bzdury. Ciesz sie fasolinka i nie zwracaj uwagi na te robale;-) Wiecie co ja bym chciala miec termin na koniec zimy.. alw jakby teraz sie udalo to by byl koniec stycznia a raczej juz poczatek lutego. Jak myslicie skoro 9dc mialam najbardziej plodny sluz i staranka byly 9,11dc to test robic 11czerwca czy juz.moge szybciej? To beda najdluzsze dwa tygodnie w moim zyciu haha;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo halo nie mam dziś humoru:( powiedzcie mi o co chodzi z tym spaniem?:( mackowa? brzoskwinka? ;( położyłam się po 23 - obudziłam o 4 do 7 kręciłam się na łóżku z nadzieją, że zasnę ale dupa dupa dupa :( znowu nogi rwały ehhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nam sie udalo dopiero jak sie upilam na weselu sasiadki i przestalam o tym myslec:D staralismy sie prawie rok. Bardzo sie balam ze cos jest nie tak, bo moja mama nie mogla utrzymac ciaz. Na szczescie wszystko poszlo dobrze i corcia ma teraz 5 miesiecy. Dziewczyny wiem ze to trudne ale starajcie sie o tym nie myslec, zajmijcie czyms glowy. Piekna pogoda korzystajcie z niej w spokoju a napweno sie uda:) Powodzenia zycze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejooo:* ale mi sie dostalo:p jenysiu potraficie postawic mnie do pionu;) Wiecie co mi sie dzis snilo? Ze testy 4 zrobilam i byly 2 krechy;) szkoda ze to tylko sen;( Izulinka a przy oknie panowie od koszenia nie spiewaja c***iosenek:)? Hihi tez spie przy otwartym e u mnie od rana psy szczekaja. Wrr jednemu to sie pysk chyba nie zamyka bo non stop nadaje;) Agniesia :* to lec po jakas masc albo do gina:* Brzoskwinka wiesz to musial byc cud:* chyba ze w laboratorium cos poknocili ale watpie. Ciesz sie ssoim wymodlonym szczesciem! Kasik :* glowa do gory!:-* Mackowa wariatko:* teraz kazdego robaczka bedziesz ratowac:) alez ja sie ciesze z tej twojej ciazy!:*:*:* Dasza my nie wrozki ale trzymamy kciuki zeby ci sie udalo:* Iza huraaa:* do sierpnia czas zleci nim sie obejrzysz. Nessaja dala rade to ty tez;) Paola:*:* napewno sie udalo;) StymulowanA co jest? Hormony szeja? Sama chcias zeby fasolki cie meczyly troszke wiec glowa do gory;) nie jedna z nas wolala by miec nowe zycie w brzuszku i wstawac o 4;) i zeby nas nogi rwaly i chcemy wymiotowac itp;) Buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulinka my to robimy kochana z myślą a Twoim przyszłym szczęściu :* -- Stymulowana to jest chyba związane z pogodą, jest upalnie, potem chłodniej, ciśnienie skacze, teraz na week mają być burze więc i w powietrzu coś wisi, noi co najważniejsze tam w środku pracują małe robaczki, u Ciebie aż dwoje, więc i serducho szybciej pracuje i tez wszystko odczuwasz bardziej. Mi się wydaje że to tez są chyba emocje, bo po tylu miesiącach starań, marzeń, nadziei gdy w końcu sie udaje to jest taka radość że i spać nie można :D ja do tej pory nie miałam żadnych problemów ze snem, wręcz przeciwnie - mogłam spać i spać i spać, ale teraz od kiedy jest tak upalnie to tez mam problem :( ale np Jovanka cały czas ma problemy ze snem, więc widzisz różnie to bywa :) -- Paola ja myślę, że poczekaj do terminu @, daj ewentualnej fasolce na spokojnie się zagnieździć, ulokować, zadomowić :) a jak juz ciągle mówimy przed terminem @, a czasami nawet i po test wychodzi negatywny, więc nie ma się co spieszyć :) ciesz się chwilą :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elilkaa
Czesc dziewczyny... Chcialam wczoraj wieczorem do Was napisac ale nie mialam sily. Czulam sie jak wrak, jakby czolg po mnie przejechal.I w sumie czuje sie tak troche do teraz.Do tego przed chwila @ przyszla a termin mialam na niedziele. Tyle mam dzisiaj spraw do zalatwienia, a z tym moim brzuchem i zlym samopoczuciem nie chce mi sie nawet jesc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemanko :) :D .... Pogoda dzis u mnie do doopy :( Pochmurno, niby slonce sie przebija ale cienko mu idzie :( Wczoraj jak wracałam z pracy to tak lalo ze gdybym sie na przystanku nie skutera to ciuchy mogłabym wyzymac :) :) I do tego wszczęła grad padał wiec na łbie miałabym sińce :) :P .... Nessaja ja odrazu z gory dziekuje za wszystkie materiały :) :) Przydadzą sie :) Jestes normalnie nie zastąpiona :) :* .... Dasza tak jak pisały dziewczyny - niestety ból jajnika nie oznacza owulacji :( U mnie tak było. Przez 5 cykli nic nie zaskoczyło :( W 6 cyklu kupiłam testy owulacyjne. Zaczęłam je robić od 10 dnia cyklu. Od 9dc bolał mnie jajnik ale dni plodnych jeszcze nie było. Pierwszy Pozytywny test owu wyszedł mi w 12dc a jajnik juz nie bolał. Bolał od 9 do 11 dc. Stosowaliśmy testy owu? Nawet dla sprawdzenia czy jesli boli Cie jajnik to czy napewno w tym czasie u Ciebie jest owu. Zycze Ci zeby Wam sie udało :) .... Makowa teraz Ty z Brziskwinka i Stymulowana bedziecie nasze forum do życia budziły :) :) Ranne ptaszki nasze :) :) Ale pociesze Was moje kochane ze teraz tak przez około 2 lata sie nie wyspicie :P Moze nawet dłużej :P Ale szybko zleci :P Dzidzie szybko podrosna :D ..... Kasik85 i Zoneczka tak jak pisały dziewczyny to jeszcze nie przesadzone :) @ jeszcze nie ma wiec i nadzieja jest :) Trzymam za Was kciuki :) .... Agniesia slonce Pedz do gina :( :( Ale Ci sie przytrafiło :( Moze to tylko tak po okresie? :( Bedzie dobrze slonce :) .... Izulinka kochana wlasnie mi uświadomiłas ze to tylko 3 @ :) :) Ja nawet myślec o tym nie chciałam bo mi sie dluuggoo wydawało a o tylko 3 :) :) Fziekuje kochana odrazu mi sie humor poprawił :) :* .... Paola kochana nie rozmyślaj :) Rozkoszuj sie słońcem i korzystaj z pogody :) ..... A swoja droga jak tu sie kuzwa bzykac w takie upały :) Zaraz po pod prysznic trzeba isc :P .... Elilka przykro mi ze @ przylazl :( :( Współczuje załatwiania spraw itd :( :( Ale w nastepnym cyklu napewno sie uda :) :) .... A co do mojego @........No to go nie ma :( :( Brzuch bolał, zabezpieczenie w postaci podpachy na noc użyłam i rano czysto :( Rano brzuch chwile bolał i przestał. I tak juz 2 razy miałam :( I nie podoba mi sie to bo w marcu tez tak miałam :( I zamiast okresu fasolka była :( :( Matko ja w życiu tak na okres nie czekalam!!! Zaczynam sie martwić :( .... Slonce wylazlo :) hura :) Miłego dnia mamuśki, ciężarówki i staraczki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscdarka
hejo Iza chciała bym siedziec na pupie ale nie mam prawka a 3km do przedszkola syna i tak sobie codziennie tuptamy. padam na pyszczek lecz wiem ze jak jakos sie zmusze i go zaprowadze to zas bardziej wypoczne bo 4 latek potrafi dac w kość :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stymulowana ja to nie mogę odpowiedniej pozycji znaleść :) upału w nocy nie ma,a i przy otwartym oknie spię wiec za goraco mi nie jest wcale.tylko nie mogę się ułożyć dobrze jakoś.z jednego boku na drugi się przekręcam,troche lepiej jest na plecach ale ja znowu nie przyzwyczajona na plecach spać i mimo że wygodnie to i tak jakoś ten sen kruchy.budzę się co jakiś czas i zamist do 10 spać to się dzisiaj obudziłam po 6 :) a łóżko miałam całe dla siebie bo Męża nie ma,więc tylko Pusia ze mną spała :*** oj przemęczymy się jakoś :) Maluchy nas już przygotowują na nocne wstawanie,karmienie itp :** elilkaa oj biedactwo :** weź coś na ból brzucha może :) IZA może do lekarza się umów com ?:) agniesia może masz tak po prostu po @ ?:) ja tak czasami miałam ,szczególnie jak jest tak gorąco,ale szybko przechodziłoo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elilkaa
Wezme tabletke ale najpierw musze cos zjesc.Z tym ze czuje ze zaraz zwymiotuje i nawet jesc nie mam ochoty.Glowa mnie boli, bola mnie miesnie....Czemu akurat dzisiaj :( I czemu @ tak wczesnie przyszla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzoskwinka kochanie na pleckach prosze sie nie układać!!!! Zostają Ci obydwa boczki przez kolejne 8 miesięcy!!!! Nie spi sie na plecach w ciąży. Najlepiej na lewym boku!!! Mowię to ja IZA85 :P Położna mi mowila ze od 4-6 tyg po poronieniu powinnam dostać @. Teraz jest 4 tyg ale kuzwa ze mnie wylatuje tylko śluz :( :( I to taki jak w marcu :( :( Musze przestać panikować i uzbroić sie w cierpliwość!!! Ale ciezko bedzie :( .... Elilka ja raz miałam 19 dniowy cykl :( @ zrobił mi niespodziankę i przylazl po 19 dniach. Wiec nie martw sie, zdarza sie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elilkaa
Dziekuje Iza za pocieszenie, Tobie brzoskwinko tez. Ale ehhh.Nigdy sie tak w dzien @ nie czulam :( Boli mnie brzuch, jest mi goraco i jednoczesnie mam dreszcze.Czuje jakbym miala za chwile pasc. Wzielam juz nospe, oby pomoglo bo jak nie to nie uda mi sie dzisiaj nic zalatwic :( A powiedzcie mi jeszcze.Czy @ przeszkadza w pojsciu na solarium?Tzn czy sa jakies przeciwskazania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×